Tēma: Apgaismojums

 • Uzlabo pilsētas apgaismojuma infrastruktūru 8

  Ventspilī mērķtiecīgi tiek turpināts darbs pie jauna, moderna un energoefektīva pilsētas apgaismojuma ierīkošanas un izbūves, kas ir īpaši nozīmīgi gada tumšajā periodā. Tādējādi tiek gan uzlabota iedzīvotāju drošība, uzturoties ārpus telpām, gan arī ietaupīti pašvaldības izdevumi par energoresursiem, kas kļuvis sevišķi svarīgi elektrības cenas sadārdzinājuma dēļ.

 • Zinātnes centra ēkai izbūvēts fasādes apgaismojums 0

  Turpmāk diennakts tumšajā laikā Zinātnes un inovāciju centra ''VIZIUM'' kapara fasāde tiks izgaismota, piešķirot ēkai spožumu un izceļot modernās arhitektūras aprises, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tilta dārzā izbūvēts energoefektīvs apgaismojums 3

  Tilta dārzā šonedēļ tika pabeigta energoefektīva LED apgaismojuma izbūve, tādejādi turpmāk uzlabojot gan parka apmeklētāju drošību, gan arī radot jauku noskaņu diennakts tumšajā laikā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Vecpilsētā izbūvēts energoefektīvs apgaismojums 2

  Ventspils vecpilsētas daļā, Pils ielas posmā ir veikta energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšana, tādejādi taupot gan energoresursus, gan uzlabojot pilsētas apgaismojumu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Vairākos iekšpagalmos veic apgaismojuma nomaiņu 2

  Šonedēļ ir uzsākta energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšana iekšpagalmos Lidotāju ielā, Saldus ielā un Ozolu ielā, Ventspilī, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Izbūvēs jaunu apgaismojumu pie 4. vidusskolas 0

  Ir uzsākti būvniecības darbi projekta ''Apgaismojuma pārbūve pie Ventspils 4.vidusskolas, Ventspilī - 1.kārta'' ietvaros, tādejādi uzlabojot izglītības iestādes mācību vidi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tiek veikta jauna apgaismojuma izbūve 1

  Nolūkā uzlabot pilsētas apgaismojumu, lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību diennakts tumšajā laikā, vairākās vietās pilsētā ir uzsākti jauna apgaismojuma izbūves darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Iekšpagalmos izbūvēti jauni LED apgaismojumi 0

  Atsaucoties uz iedzīvotāju un māju pārvaldnieku ierosinājumiem, iekšpagalmos Saules ielā, Jūras ielā un Aleksandra ielā ir veikta vecā apgaismojuma nomaiņa uz jauniem energoefektīviem LED gaismekļiem.

 • Izgaismos gājēju pāreju pie bērnudārza «Pienenīte» 16

  Atsaucoties uz iedzīvotāju ierosinājumu, Brīvības ielā 15 pie Ventspils pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes ''Pienenīte'' šodien ir uzsākta apgaismojuma izbūve gājēju pārejai.