Vide

 • Regulāri sakopj zaļās zonas 3

  Daudznozaru uzņēmums – pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” – Ventspilī nodrošina teritoriju uzturēšanu, tostarp zāles pļaušanu. 2022. gada sezonā kopējais pļaujamās teritorijas apjoms sastāda 251,5 hektārus.

 • Karstuma dēļ spēkā sarkanais brīdinājums 0

  Saglabājoties ļoti karstiem laika apstākļiem, izsludināts sarkanais brīdinājums, kas būs spēkā šodien un rīt dienas pirmajā pusē un arī pēcpusdienā. Ventspilī tiek solīts karstums līdz 32 grādiem pēc Celsija skalas.

 • Uzsākti būvdarbi glābšanas dienesta ēkai un torņa atjaunošanai 0

  Pašvaldības policija informē, ka ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu projekta ”Zivju resursu kontroles aprīkojuma papildināšana, pludmales drošības un aprīkojuma izveide, uzlabojot glābšanas posteņa ēkas infrastruktūru” ietvaros ir uzsākti būvdarbi Medņu ielā 42.

 • Noslēgusies iekšpagalma labiekārtošana Šķērsu ielā 1A 0

  Ar Ventspils domes finansiālu atbalstu ir noslēgušies būvdarbi objektā ''Iekšpagalma seguma pārbūve Šķērsu ielā 1A pie daudzdzīvokļu mājas Siguldas ielā 14, Ventspilī, 1. kārta'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tērauda un Medus ielā notiks būvdarbi 0

  Pilsētas dome pieņēma lēmumu izbūvēt brauktuvi un maģistrālo grāvi perspektīvā Tērauda ielas posmā, kā arī jaunu lietus ūdens kanalizācijas sistēmu Medus ielas posmā.

 • Uzsāk gājēju pārejas izbūve pie «Varavīksnes» 0

  Lai iedzīvotāji drošāk pavadītu un sagaidītu savas atvases no bērnudārza, pie pirmsskolas izglītības iestādes ''Varavīksne'' ir uzsākti vairāki ceļu satiksmes drošības uzlabošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • No trešdienas gaidāms vēsāks laiks 0

  Otrdien Latviju no rietumiem sasniegs aukstā atmosfēras fronte, aiz tās ieplūdīs vēsāks gaiss, bet nokrišņu šonedēļ nebūs daudz, liecina jaunākās laika prognozes.

 • Pludmalē tiek vāktas brūnaļģes 3

  Šonedēļ jūras krastā periodiski tiek izskalotas brūnaļģes un veidojas to sanesumi. Lai atpūtniekiem uzturēšanās pludmalē būtu pēc iespējas patīkama, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' krastā izskalotās aļģes regulāri savāc un izved.

 • «Rūķīša» bērniem izveidotas rotaļu laukumu nojumes 0

  Šonedēļ Ventspils pirmsskolas izglītības iestādē ''Rūķītis'' noslēdzās remontdarbi, kuru rezultātā bērnudārza rotaļu laukumos tika uzstādītas četras jaunas nojumes. PII ''Rūķītis'' bija vienīgā pirmsskolas izglītības iestāde, kurā nebija nevienas nojumes, ko bērniem izmantot āra nodarbību laikā.

 • Izveidots palīgs šķiroto atkritumu apsaimniekošanai 0

  Valsts vides dienests sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Valsts reģionālās attīstības aģentūru ir izveidojis tīmekļvietni www.skiroviegli.lv, kurā iespējams ērti atrast tuvākos atkritumu savākšanas un šķirošanas punktus, kā arī atkritumu dalītas vākšanas vietas, tostarp arī Ventspilī.

 • Alkšņu lapu brūnēšanu izraisa lapgrauži, kokiem tas nekaitē 0

  Pēdējo nedēļu laikā novērojama alkšņu lapu brūnēšana. To izraisa alkšņa zilā lapgrauža un alkšņa zaļā lapgrauža kāpuri, kas apēd lapas mīkstumu, atstājot neskartu dzīslojumu. Kokiem tas nekaitē, un meža īpašniekiem, pamanot alkšņu lapu bojājumus, nav nepieciešams veikt nekādas īpašas darbības.