Vide

 • Šorīt sliktākais ceļu stāvoklis - Kurzemē un ap Gulbeni 0

  Šorīt daudzviet Latvijā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, bet sliktākais ceļu stāvoklis ir Kurzemē un Gulbenes apkārtnē, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

 • Ezera krastā top laipa un veloceliņš 3

  Būšnieku ezera krastā kopš septembra norisinās infrastruktūras pilnveidošanas būvdarbi. Pašlaik ezera krastā vietām jau manāmas skaidras veloceliņa turpinājuma aprises.

 • Lielajā laukumā nogādā Ziemassvētku egli (VIDEO) 2

  Darbs pie svētku dekorējumu uzstādīšanas pilsētā jau uzsākts. Pagājušajā nedēļā Ziemassvētku egle tika uzstādīta Rātslaukumā un šodien egle tika vesta arī uz Lielo laukumu, lai svētkos priecētu gan lielos, gan mazos.

 • Robežu ielā būs ērtāk braukt 0

  Šogad uzsākta Robežu ielas projekta “Alternatīva tranzītmaršruta izveide TEN-T tīklam Ventspilī” pārbūve no I. Mičurina ielas līdz Packules upes tiltam, kas ietver vērienīgus šī posma rekonstrukcijas darbus, divos posmos uzstādot satiksmi regulējošus luksoforus.

 • Vidumupītē sāks sūknēt dūņas 4

  Īstenojot plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu novēršanas pasākumus Ventspils pilsētā, turpinās Vidumupītes attīrīšanas un krasta pārbūves darbi.

 • Atbalstīts «eBusa» projekts 7

  Ventspils pilsētas dome atbalstīja investīciju projekta Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī pieteikuma iesniegšanu Centrālās finanšu un līgumu aģentūras izsludinātajā iesniegumu atlasē.

 • Ventspilniece noķer ziemeļblāzmu (VIDEO) 4

  Ventspilniece un kaislīga fotogrāfe Monta Blāze-Pētersone savā Facebook profilā izvietojusi skaistas bildes un video fragmentu, kurā iemūžināta ziemeļblāzma tepat Ventspils pusē.

 • Uzstādītas jaunas apdzīvotas vietas ceļa zīmes 0

  Izbraucot un iebraucot pilsētā pa auto ceļu P108, kas ir ceļš uz Kuldīgu, uzstādītas jaunas apdzīvotas vietas ceļa zīmes - melns pilsētas siluets uz balta fona un zila ceļa zīme, kur attēlota Ventspils robeža.

 • Atklās pazemes atkritumu konteinerus 20

  Ceturtdien Jūras ielas 3A un Aleksandra ielā 9A iekšpagalmā svinīgi tiks atklāti pirmie pazemes atkritumu konteineri mūsu pilsētā.

 • Noslēgusies lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Divās aizvadītajās nedēļas nogalēs Ventspilī notika lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija „Nodod tuvāk mājām!”, kur pilsētas labā un kreisā krasta iedzīvotāji varēja nodot lielgabarīta atkritumus bez maksas. Šāda akcija notiek jau kopš 2003. gada.

 • Pie bērnu rotaļu laukumiem uzstāda informatīvās plāksnes 0

  Pētera ielas Nr. 4 bērnu rotaļu laukumā uzstādīta informatīvā plāksne, kas satur informāciju, kādai vecuma grupai rotaļu iekārtas paredzētas un kur nelaimes gadījumā vērsties pēc palīdzības. Šādas informatīvās plāksnes tiks uzstādītas visos 36 pilsētas rotaļu laukumos.

 • Stiprajā vējā lūzuši koki 2

  Aizvadītajā naktī un šorīt stiprajā vējā Ventspilī lūzuši koki. Komunālā pārvalde savā "Facebook" kontā aicina iedzīvotājus šodien automašīnas nenovietot zem kokiem, jo iespējama koku zaru lūšana.

 • Staldzenē izskalotas beigtas zivis (papildināts) 3

  Pagājušajā nedēļā uz redakciju pazvanīja kāda Staldzenes iedzīvotāja un pastāstīja, ka jūras krastā izskalotas beigtas zivis. Bildēs redzams, ka tās ir dažāda izmēra un sugu.