Vide

 • Aicinām piedalīties elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcijā! 1

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts aicina ventspilniekus (fiziskas personas) izmantot iespēju piedalīties elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcijā, kas norisināsies sestdien, 30. maijā, Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un svētdien, 31. maijā, Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Pastare: pastkastīte priecē mūs un garāmgājējus 5

  Ventspilī, Patversmes ielā, kādas mājas vārtiņus rotā ļoti krāšņa un šim gadalaikam atbilstoša pastkastīte. Sekojot aicinājumam piedalīties akcijā ''ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!'', ar savu pastkastītes stāstu dalījās ventspilniece Agnese Pastare.

 • Atjauno militāro mantojumu 11

  Ir uzsākta bijušā PSRS armijas jūras krasta artilērijas 46. baterijas komandpunkta ar ugunskoriģēšanas torni atjaunošana un teritorijas labiekārtošana.

 • Peldvietu ūdens kvalitāte - izcila 4

  Ventspils pilsētas dome saņēmusi informāciju no Veselības inspekcijas par to, ka visu Ventspils pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte pēc ilglaicīgās kvalitātes novērtējuma (2016. - 2019.) ir izcila.

 • Pludmale ir gatava peldsezonai 4

  Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' aprīlī uzsāka darbu pie Ventspils pilsētas pludmales sagatavošanas sezonai un īsi pirms oficiālās peldsezonas atklāšanas Ventspils Zilā karoga pludmale ir gatava.

 • Atbildēs uz jautājumiem par pilsētas labiekārtošanu un infrastruktūras attīstību 5

  Trešdien, 13. maijā, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Pilsētas labiekārtošana un infrastruktūras attīstība - kādi jaunumi un uzlabojumi gaidāmi šogad?''.

 • «Fantāzija» tiek pie savas egles 1

  Bērnu parkā ''Fantāzija'' tika iestādīta piecus metrus gara asā sudrabegle, kura tika laikus pasūtīta un iegādāta Vācijas kokaudzētavā ''Lorenz von Ehren''. Egles vecums šobrīd ir 20 gadi, un tā turpmāk mājos un augs Ventspilī.

 • Robežu ielas labiekārtošana turpinās 5

  Šodien, 7. maijā tiek uzsākti būvdarbi objektā ''Robežu ielas pārbūve no Packules upes tilta līdz Packules ielai, Ventspilī'', paredzot jaunu brauktuves seguma kārtu un inženierkomunikāciju izbūvi.

 • Puķu skulptūras tiek sapostas vasaras sezonai 0

  Šonedēļ pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' puķu sievas uzsāk vasaras ziedu stādīšanas sezonu, kuras ietvaros pilsētas puķu skulptūras atvadīsies no saviem ziemas noformējumiem, lai rotātos košos vasaras ziedu tērpos.

 • Ielās un iekšpagalmos uzlabos apgaismojumu 0

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu piešķirt finansējumu apgaismojuma izbūves un uzlabojuma darbiem Ventspils pilsētas ielās, skvēros, laukumos un iekšpagalmos par kopējo summu EUR 51 500.

 • Aicina meža īpašniekus apsekot egļu audzes 0

  Ņemot vērā pērn vairākās vietās Latvijā konstatēto bīstamā egļu audžu kaitēkļa - egļu astoņzobu mizgrauža - pastiprinātu savairošanos meža īpašnieki Latvijā ir aicināti apsekot egļu audzes, liecina informācija Zemkopības ministrijas (ZM) mājaslapā.

 • Iekšpagalmos stāda jaunus kokus 0

  Ventspils labiekārtošanas kombināts sadarbībā ar Ventspils Komunālo pārvaldi pagājušajā nedēļā iestādīja kopā 47 dažādu dekoratīvo koku un krūmu sugu stādus divos iekšpagalmos abos pilsētas krastos: Šķērsu ielā 1a un Sarkanmuižas dambī 5a.