Vide

 • Piedzīvota tropiskā nakts 0

  Gada īsākā nakts daudzviet Latvijā bija tropiska – gaisa temperatūra saglabājās virs +20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

 • Top jauns rotaļu laukums 0

  Nolūkā īstenot mazāko ventspilnieku un jauno vecāku vēlmes pēc labiekārtotas infrastruktūras iekšpagalmos bērniem, Lielajā prospektā 13A ir uzsākta bērnu rotaļu laukuma pārbūve.

 • Latvijas Vēja enerģijas asociācija atbild Jenam Torupam 19

  Latvijas Vēja enerģijas asociācija sagatavojusi atbildes uz Ventas Balss intervijā ar Jenu Torupu Vēja turbīnas ir vakardienas tehnoloģija paustajiem apgalvojumiem, cenšoties viest skaidrību vairākos jautājumos.

 • Pludmalē sijā un attīra smiltis 1

  PSIA Ventspils labiekārtošanas kombināts informē, ka trešdienuzsākta Ventspils Zilā karoga pludmales smilts sijāšana un irdināšana, tā pludmali gan attīrot, gan padarot patīkamāku atpūtniekiem.

 • Iestājusies meteoroloģiskā vasara 0

  No 2. jūnija diennakts vidējā gaisa temperatūra Latvijā ir augstāka par +15 grādiem - iestājusies meteoroloģiskā vasara, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

 • Vēja turbīnas ir vakardienas tehnoloģija 23

  Dānija ir valsts, kurā vēja ģeneratorus sāka uzstādīt jau pirms 25 gadiem un pat senāk. Tagad daudzi no tiem jau ir nokalpojuši un valsts saskaras ar milzīgu problēmu: kur likt šos vecos ģeneratorus – milzīgu daudzumu pārstrādei nederīgu atkritumu, kuru apjoms pieaug gadu no gada.

 • Aicina uz koku stādīšanu labiekārtotajos iekšpagalmos 3

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties kopīgā koku stādīšanā labiekārtoto iekšpagalmu atklāšanā - otrdien, 1. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā Dzintaru ielā 34 un plkst. 17.20 iekšpagalmā P.Stradiņa ielā 21, bet 2. jūnijā, plkst. 17 iekšpagalmā J.Poruka ielā 11 un 13.

 • Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija 8

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts informē, ka šajā nedēļas nogalē norisināsies elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā bez maksas varēs nodot datortehniku, ledusskapjus, fēnus, mikroviļņu krāsnis un citu mājsaimniecības tehniku.

 • Drīzumā Zinātnes centra ēkas fasāde mainīs izskatu 9

  Kopš Ventspils Zinātnes un inovāciju centra ''VIZIUM'' būvniecības sākuma ir pagājušas 592 dienas un būvniecībai strauji turpinoties atbilstoši termiņiem, centra atklāšana šobrīd tiek plānota 2022. gada pavasarī.