Vide

 • Vairākos mikrorajonos tiks uzstādīts energoefektīvs apgaismojums 0

  Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes finansējumu tiks uzsākti ievērojami ielu apgaismojuma infrastruktūras uzlabojuma darbi, vairāk kā 180 ielu posmos uzstādot energoefektīvus LED gaismekļus, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Nodota nepilna tonna stikla atkritumu 3

  Pagājušās nedēļas nogalē pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotās stikla savākšanas akcijas laikā Ventspils iedzīvotāji nodeva 970 kilogramus stikla pudeļu, burku un logu stiklu.

 • Ar putekļiem pret pesticīdiem 1

  Jau vairākus gadus Latvijas iedzīvotāji, kas iestājas par tiesībām dzīvot no pesticīdiem tīrā vidē, mēģina likumdevējus pārliecināt par nepieciešamību stingrāk kontrolēt un ierobežot ķīmijas lietošanu uz laukiem apdzīvotu māju tuvumā.

 • Zinātnes centra ēkai izbūvēts fasādes apgaismojums 0

  Turpmāk diennakts tumšajā laikā Zinātnes un inovāciju centra ''VIZIUM'' kapara fasāde tiks izgaismota, piešķirot ēkai spožumu un izceļot modernās arhitektūras aprises, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tilta dārzā izbūvēts energoefektīvs apgaismojums 3

  Tilta dārzā šonedēļ tika pabeigta energoefektīva LED apgaismojuma izbūve, tādejādi turpmāk uzlabojot gan parka apmeklētāju drošību, gan arī radot jauku noskaņu diennakts tumšajā laikā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Lielajā laukumā uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle 9

  15. novembrī, Ventspils Lielajā laukumā ir ieradusies galvenā un lielākā Ziemassvētku egle, kas kopā ar visiem rotājumiem pilsētā tiks iedegta 26. novembra vakarā. Ventspils Komunālā pārvalde sadarbībā ar PSIA ''Ventspils Labiekārtošanas kombināts'' 17 metrus garo un kuplo Ziemassvētku egli šogad izraudzīja Zūru mežniecībā starp Tārgali un Pilteni.

 • Annas ielu rotās īpašas Ziemassvētku dekorācijas 0

  Lai radītu priecīgu Ziemassvētku noskaņu gan bērniem, gan visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, šoziem Annas ielu rotās īpašas svētku dekorācijas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Vecpilsētā izbūvēts energoefektīvs apgaismojums 2

  Ventspils vecpilsētas daļā, Pils ielas posmā ir veikta energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšana, tādejādi taupot gan energoresursus, gan uzlabojot pilsētas apgaismojumu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Nākamnedēļ var sākties meteoroloģiskā ziema 0

  Nākamnedēļ gaidāmais gaisa temperatūras kritums Latvijā var būt straujāks nekā prognozēts iepriekš - iespējama meteoroloģiskās ziemas iestāšanās, liecina jaunākās laika prognozes.

 • Jūras parku plāno mūsu piekrastē 0

  Ventspils novadā, iespējams, būs ne tikai pirmais vēja parks mežā, bet arī pirmais vēja parks jūrā. Tas plānots starp Pāvilostu un Užavu.

 • Pilsētā uzstāda valsts svētku dekorus 0

  Lai radītu svinīgu un patīkamu Latvijas valsts svētku noskaņu Ventspilī šonedēļ ir uzsākta svētku dekorāciju izvietošana pilsētvidē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Nodoti 420 m3 lielgabarīta atkritumu 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotās rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas ''Nodod tuvāk mājām!'' laikā Ventspils iedzīvotāji nodeva kopsummā 420 kubikmetrus lielgabarīta atkritumu; visvairāk – dažāda veida mēbeles.