Vide

 • Slēgs transporta kustību Pils ielā 0

  Lai īstenotu vienu no vecpilsētas projektiem no 1. jūlija līdz 15. jūlijam tiks slēgta transporta kustība Pils ielā, posmā no Jāņa ielas līdz Peldu un Sinagogas ielu krustojumam.

 • Vērtēs skaistākos dārzus 0

  Arī šovasar dārzu īpašnieki aicināti sarosīties, jo drīzumā konkursa Pilsētas rota 2019 organizatori un žūrija sāks apbraukāt un vērtēt pilsētas privātmāju teritorijas.

 • Savāc vairāk nekā divas tonnas makulatūras 5

  Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspils labiekārtošanas kombināts organizēja makulatūras savākšanas akciju, kuras laikā nodoti 2600 kilogrami nevajadzīga papīra un kartona.

 • Sadzīves atkritumu poligonam Pentuļi jau 15! 10

  2004. gada 4. jūnijā Vārves pagastā tika atklāts Latvijā pirmais mūsdienīgais sadzīves atkritumu poligons Pentuļi, un nu jau 15 gadus tajā nonāk visi Ventspils atkritumu apsaimniekošanas reģionā savāktie sadzīves atkritumi, nodrošinot šo atkritumu apstrādi un apsaimniekošanu videi drošā veidā.

 • Aicinām piedalīties makulatūras savākšanas akcijā 5

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts aicina ventspilniekus izmantot iespēju piedalīties makulatūras savākšanas akcijā, kas norisināsies sestdien, 15. jūnijā, Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un svētdien, 16. jūnijā, Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Iespējams liels karstums un pamatīgs negaiss 0

  No Āfrikas nākoša svelme šonedēļ Baltijas jūras reģionā atdursies pret arktisko gaisu, vietām izraisot postošu pērkona negaisu, prognozē sinoptiķi.

 • Pārspēts Latvijas karstuma rekords 1

  Ceturtdienas, 6. jūnija pēcpusdienā Ventspils novērojumu stacijā termometra stabiņš pakāpās līdz +32,2 grādiem, labojot 6. jūnija nacionālo karstuma rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

 • Ventspils pludmalē sijā un attīra smiltis 5

  Lai aktīvās peldsezonas laikā Ventspils pludmali uzturētu tīru, uzsākta smilšu sijāšana, kas tās ne tikai irdina un izsijā, bet arī atbrīvo no vētru un cilvēku atstātajiem atkritumiem.

 • 21. reizi plīvo Zilais karogs 0

   1. jūnijā Ventspils pludmalē, piedaloties Ventspils Ekoskolām jau 21. reizi svinīgi tika pacelts Zilais karogs, kā arī tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes Atzinības vides jomā.