Ziņas

 • Nākamajā nedēļā startēs Ventspils Tautas triatlons 0

  Nākamajā trešdienā, 13.jūlijā Būšnieku ezera peldvietā risināsies Ventspils Tautas triatlona 1. posma sacensības, uz kurām aicināts jebkurš, kurš vēlas izmēģināt spēkus šajā sporta veidā.

 • Notiks Jūras svētku kauss pludmales volejbolā 0

  Jūras svētku programmas ietvaros sestdien, 9.jūlijā plkst. 10.00 Ventspils pludmales volejbola stadionā notiks Pludmales volejbola sacensības vīriešiem “Jūras kauss 2022”.

 • Kā darināt tautas tērpu 0

  Ventspils Amatu mājai šovasar aprit pirmie piecpadsmit darbības gadi un Ventspils muzejs uzsāk publikāciju sēriju “Amatu mājai-15”, lai iepazīstinātu ar šo muzeja daļu.

 • Svarīgi vienmēr saglabāt možu garu 7

  Traumatologa Jurija Krupnova vārds īpašus komentārus neprasa. Ļoti daudz cilvēkiem ir palīdzēts. Krupnovs ir pārliecināts, ka ārsta profesija ir ļoti interesanta, jo ir izaicinoši risināt sarežģītus jautājumus, operēt un būt klāt pacienta atlabšanā. Bet tagad darba karjerai tiek likts punkts, lai piedzīvotu citu dzīves posmu – pelnītu atpūtu.

 • Notiek 11. atklātais čempionāts petankā 0

  Piedzīvojumu parka petankas laukumos turpinās vasaras sacensības - pagājušajā nedēļā noslēdzās 11. atklātais čempionāta petankā dubultspēļu sacensības un aizsākās trijnieku komandu cīņas.

 • Pilsētu rotā vasaras ziedu stādījumi 3

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Apzaļumošanas iecirknis šonedēļ noslēdz vasaras puķu stādīšanu dobēs. Kopumā pilsētas dobes, ziedu piramīdas, puķu podus un kastes, kā arī iekaramos puķu traukus rotā 106 414 stādi.

 • Jūras svētkos arī hiphopa un reiva mūzikas ballīte 6

  Sestdien Ventspils ostas ielas promenādē norisināsies hiphopa un reiva mūzikas ballīte, kurā uzstāsies jauniešiem labi zināmi un iecienīti reperi, kā arī grafitī mākslinieki un deju grupa Fancy Flame.

 • Šogad dzēsti 236 meža ugunsgrēki 0

  Ugunsgrēkos izdeguši 200 hektāri meža zemes - no tiem izdegušās jaunaudzes ir 66 hektāri, savukārt 131 no meža ugunsgrēkiem dzēsts ugunsnedrošā laikposma pirmajos divos mēnešos.

 • Izcīna medaļas pasaules čempionātā vieglatlētikā senioriem 0

  Somijas pilsētā Tamperē no 30. jūnija līdz 10.jūlijam notiek pasaules senioru čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalās pieci Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela, Dainis Kūla, Juris Baraus, Dace Brakanska un Ginta Rassa.

 • Pirmie ielaistie vārti, pirmais zaudējums 0

  Pirmo neveiksmi Latvijas 2. līgas čempionātā piedzīvojuši JFK Ventspils futbolisti, kas viesos piekāpās FK Jūrnieks, ļaujot sāncenšiem tikt pie otrā panākuma, bet paši noslīdot uz leju turnīra tabulā.