Ziņas

 • Par koncertzāli, pedagogiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Par koncertzāles māksliniecisko programmu un kas to veido, pirmsskolu pedagogu darbu, bezdarba līmeni pilsētā, par jaunajiem uzņēmējiem un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembegs.

 • Atvērto durvju dienas Irbenē 0

  Par godu Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25. gadu jubilejai un jaunā objekta - LOFAR-LATVIA antenu lauku atklāšanai, no 28. oktobra līdz 2. novembrim Irbenes radioteleskopu kompleksā būs gaidīts ikviens interesents.

 • Uzvarēt palīdz divi vārti mazākumā 0

  Ceturto uzvaru pēc kārtas Jaunatnes attīstības hokeja līgā izcīnījuši Ventas 2002 hokejisti, kas šoreiz viesos papildlaikā apspēlēja vienmēr neērto komandu AKO/Mārupe.

 • Plāno ieviest obligātu pielikumu pamatizglītības diplomam 1

  Pamatizglītības diplomam būs obligāts pielikums, kurā tiks norādīta skolēna iesaiste neformālajā un interešu izglītībā, kā arī brīvprātīgajā darbā, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē norādīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

 • Sāksies Ventspils pilsētas čempionāts basketbolā 0

  20. oktobrī plkst. 14 ar pirmo spēli starp Brīvostas pārvaldi un Niedras Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē sāksies Ventspils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā, kurā šogad piedalīsies septiņas komandas un turnīra ietvaros tiks aizvadītas 52 spēles.

 • Skolēni Karjeras nedēļā domā par nākotni 0

  Līdz 18. oktobrim Ventspils skolēni piedalās dažādos karjeras tēmai veltītos pasākumos. Lai arī karjeras izvēles atbalsts skolēniem tiek sniegts visa mācību gada garumā, Karjeras nedēļa ikgadēji pastiprināti pievērš uzmanību šai tēmai un iesaista plašāku cilvēku un organizāciju loku.

 • Jaunsproģim sudrabs un bronza lietišķajā šaušanā 0

  Latvijas Praktiskās šaušanas centrā notika ''Walters'' kausa izcīņas 3. posms lietišķajā šaušanā divās disciplīnās PPC 48 un PPC 60 vingrinājumos, kurās piedalījās 34 dalībnieki, tai skaitā sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Pastiprināti kontrolēs OCTA polises un tehniskās apskates derīgumu 2

  Sociālā kampaņā fotoradari gandrīz mēnesi pastiprināti kontrolēs transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) polises un tehniskās apskates derīgumu, pavēstīja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā (LTAB).