Ziņas

 • Basketbola klubam pievienojas snaiperis Gludītis 2

  BK “Ventspils” sastāvam pievienojies latviešu basketbolists Kristaps Gludītis, kuram gan paredzēts pārbaudes laiks  līdz diviem mēnešiem, pēc kura klubs varēs līgumu pagarināt līdz 2020./2021. gada sezonas beigām. 

 • Sezonas pirmā atkalredzēšanās ar VEF 3

  Sestdien pirmo reizi šajā sezonā spēkiem mērosies Latvijas klubu basketbola pēdējo gadu principiālākie sāncenši – BK Ventspils savā laukumā uzņems VEF.

 • Elvis Siliņš – kausa posmā sestais 0

  Ventspils Jaunrades namā aizvadīts Latvijas kausa galda hokejā otrais posms, kurā starp 60 dalībniekiem no Latvijas un Krievijas bija arī 15 Jaunrades nama komandas spēlētāji.

 • Aicina bez maksas veikt krūts mamogrāfiju 1

  Ventspils poliklīnika aicina sievietes rūpēties par savu veselību un veikt mamogrāfiju jeb krūts audu rentgenoloģisku izmeklēšanu. Ar poliklīnikas digitālo mamogrāfijas iekārtu iespējams iegūt digitālus izmeklējuma attēlus, kuros var saskatīt smalkākas struktūras, kas ir būtiski, lai krūts vēzi atklātu agrīnā stadijā.

 • Ventspils iekļūst konkursa «Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019» finālā 8

  Ir noslēgusies konkursa ''Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019'' otrā kārta. Konkursa vērtēšanas komisija ir nosaukusi desmit pašvaldības, kas pretendē uz konkursa uzvarētāja titulu: Grobiņas, Stopiņu, Ādažu, Cēsu, Smiltenes, Ludzas, Līvānu, Iecavas, Krustpils novadi un Ventspils pilsēta.

 • Ventspilnieki iegūst Gada balvas basketbolā 1

  Latvijas Basketbola savienība astoto reizi noteikusi LBS Gada balvu ieguvējus, starp kuriem ir gan Ventspils pārstāvji, gan agrāk ventspilniekus pārstāvējuši basketbolisti un treneri.

 • Novadā dega dzīvojamā māja 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. novembra plkst. 6.30 līdz 15. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • «Pasaka» guva pieredzi Rumānijā 0

  Pirmsskolas izglītības iestādes ''Pasaka'' pārstāvji piedalījās Erasmus+ projekta ''Nākotnes skolas partneri'' pedagoģisko darbinieku apmācību pasākumā ''Iekļaujoša skola - izaicinājums visiem'', kas norisinājās Bukarestē, Rumānijā.

 • Notika stāstnieku konkursa «Teci, teci, valodiņa» pusfināls 0

  Pārventas bibliotēkā pulcējās Ziemeļkurzemes, Austrumkursas un Viduskursas labākie stāstnieki, lai programmas ''Pulkā eimu, pulkā teku'' ietvaros piedalītos konkursa ''Teci, teci, valodiņa'' pusfinālā. Katrs stāstnieks klātesošajiem stāstīja pasakas, anekdotes un stāstus no savas vai tuvāko draugu un radu dzīves.

 • Pieņem visas krāsas, formas un izmērus 0

  Kāda ventspilniece sākusi šķirot plastmasas iepakojumu, uz kura ir marķējums HDPE, taču šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā neesot bijis iespējams nodot šādu iepakojumu, jo tas bijis neliela izmēra.

 • Iepakojumu un materiālus izmanto atkārtoti 0

  Turpinām stāstīt par Ventspils uzņēmumiem, kas savā darbībā izmanto aprites ekonomikas principus – otrreizēja materiālu un resursu izmantošana, lai maksimāli samazinātu atkritumu daudzumu.

 • Lai būtu skaisti un videi draudzīgi 0

  Latvija ir skaista zeme, un tā ir pelnījusi skaistus svētkus. Gādājot svētku atribūtus, izvērtēsim, no kāda materiāla tie izgatavoti. Plastmasa nebūs gaumīga dāvana.

 • Produkts papīrā elpo 3

  Pasaulē, kurā vairs neprotam iztikt bez plastmasas, ir patīkami iepirkties pie tirgotājiem, kas savu preci piedāvā dabai draudzīgākā iepakojumā.