Ziņas

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Pilsētas svētkos, no 2. līdz 4. augustam, Ventspilī 22. reizi notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Krāsainās ziedu spēles». Līdz 30.jūnijam dalībai ziedu paklāju festivālā aicinātas pieteikties gan profesionālu floristu, gan arī topošo nozares speciālistu un citu floristikas entuziastu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

 • Notiks skriešanās ar prāmi 0

  Piektdienas, 31. maija, vakarā Ventspilī plānots noskaidrot, kurš ātrāks – cilvēks vai prāmis. Sacensība sāksies pie Ventspils prāmju pasažieru termināļa plkst. 23.00 un noslēgsies Dienvidu mola galā.

 • Zilā karoga pludmalē veic smilšu sijāšanu 0

  Tuvojoties vasaras pludmales sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrdien, 21. maijā, Ventspils Zilā karoga pludmalē uzsāka smilšu sijāšanu un attīrīšanu no oļiem un dažādiem smiltīs nonākušiem atkritumiem.

 • Jaunpilsētas laukumu rotā skolēnu apgleznoti putnu būrīši 0

  Jaunpilsētas laukumā augošas kļavas zarā ir izvietoti Ventspils vispārizglītojošo skolu, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu audzēkņu apgleznotie putnu būrīši, veidojot vides mākslas objektu “Labsajūtu mājas”, lai pievērstu sabiedrības uzmanību aizsargājamo putnu sugu saglabāšanas nozīmei.

 • Atjaunota lejamkravu un ķīmisko kravu piestātne 1

  Lai stiprinātu Ventspils brīvostas pozīcijas lejamkravu un ķīmisko kravu pārkraušanā, šobrīd ir noslēgušies piestātnes Nr. 35a pārbūves darbi. Ziemeļu mola teritorijā esošā piestātne ir atjaunota un uzlabota pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma.

 • Aicina iedzīvotājus paust viedokli par satiksmes izmaiņām Sporta ielā 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība, ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju izteiktos ierosinājumus un lūgumus, uzlabot satiksmes drošību Sporta ielā pie iebrauktuves uz Olimpiskā centra “Ventspils” teritoriju Sporta ielā 7/9, lūdz paust iedzīvotājiem viedokli par piedāvātajām satiksmes organizācijas izmaiņām.

 • Veic pārbaudes un atjauno marķējumu hidrantu akām 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka Ventspilī šobrīd uzsākta ugunsdzēsības hidrantu aku vāku sarkanā marķējuma atjaunošana un vasaras mēnešos turpināsies arī hidrantu pārbaudes.

 • Bijušo viesnīcu pārbūvēs par dzīvojamo māju 5

  Neatslābst iedzīvotāju interese par būvdarbiem bijušās viesnīcas Vilnis vecajā korpusā. Tiek baumots, ka ēka tiekot gatavota NATO karavīru izmitināšanai. Patiesībā nekustamā īpašuma īpašnieks plāno ēku, kas ilgus gadus stāvējusi tukša, pārbūvēt par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju.

 • Bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu Jāni Dripi 0

  Šodien plkst.16 Galvenajā bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu, grāmatas "Kultūrtelpa. 21. gadsimta kultūras būves Latvijā" autoru Jāni Dripi. Grāmatā atspoguļotas pēdējās divās dekādēs radītās vai atjaunotās nācijas kultūras vērtības - 83 arhitektoniski veiksmīgas un nozīmīgas kultūras būves un deviņi projekti visā Latvijā.

 • Vasaras vakaru koncerti koncertzālē ''Latvija'' 0

  Koncertzāle “Latvija” aicina uz skaistiem muzikāliem vasaras vakariem, jūlijā trīs koncertos piedāvājot tikšanos ar brīnišķu mūziku un talantīgiem māksliniekiem.

 • Ceļš ved līkločiem 1

  Kādreizējā ventspilniece Gina Jāne jau divpadsmit gadus dzīvo Bavārijā, Vācijā, kur pēc ilgas izglītības dokumentu salīdzināšanas atkal dara darbu, kurā pilnvērtīgāk var izmantot savas psihologa prasmes un zināšanas. Gina saka, ka viņā mīt urdošs nemiers, kas liek uzdot jautājumus un mudina nepārstāt mācīties.

 • Aicina ziņot par iezīmētajiem jūras grunduļiem Baltijas jūrā 0

  Izpētes nolūkos arī šogad ikviens aicināts ziņot par iezīmēto jūras grunduļu noķeršanu Baltijas jūrā, informē Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) "LIFE REEF" projekta koordinatore Gunta Gabrāne. Par ziņu sniegšanu paredzēta atlīdzība.

 • Airētāji izcīna tiesības startēt Eiropā 0

  Ventspils Sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas un kanoe nodaļas sportisti 18. maijā piedalījās atlasē uz Eiropas U23 un junioru čempionātu smaiļošanā un kanoe airēšanā. Pieci skolas audzēkņi izcīna tiesības startēt Eiropas čempionātā.