Ziņas

 • Ieradīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs 5

  Pirmdien, 25. jūnijā darba vizītē Kurzemē ieradīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai ar lauku uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem pārrunātu pašreizējo situāciju lauksaimniecībā, ko negatīvi ietekmējis pēdējo mēnešu sausums.

 • Sudrabs Eiropas čempionātā 1

  Zviedrijas pilsēta Eskilstunā aizvadīts Eiropas čempionāts galda hokejā, kurā pie sudraba medaļām tika ventspilnieki Elēna Rācenāja, Laima Kamzola un Elvijs Siliņš.

 • Meklēs risinājumus luterāņu dievnama torņa remontam 2

  Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca (LELB) sola meklēt risinājumus, lai piesaistītu līdzekļus un iespējami drīz varētu sākt Ventspils Nikolaja evaņģēliski luteriskās baznīcas ēkas torņa remontu, teikts ahibīskapa Jāņa Vanaga atklātā atbildes vēstulē Ventspils pilsētas domei.

 • Aizturēti vairāki narkomāni 1

  Aizvadīto dienu laikā Valsts policijas Kurzemes iecirknī reģistrētas vairākas zādzības, kā arī viena laupīšana. Tika aizturēti vairāki cilvēki narkotisko vielu reibumā, kā arī pieķerti dzērāšoferi.

 • Tabaku veikalos plāno tirgot tikai pēc cenu lapām 14

  Saeima otrajā lasījumā pieņēma grozījumus tabakas apriti regulējošajā likumā, paredzot, ka tabakas izstrādājumi veikalos vairs nebūs pircējiem redzami un tos varēs iegādāties tikai pēc cenu lapas.

 • Dermaks apliecina favorīta statusu 0

  Ugālē Karters trasē aizvadīts Latvijas čempionāts velotriālā, kurā savu favorīta statusu sīvā cīņā apliecināja Arvis Dermaks.

 • Uz autoceļiem notiks masveida pārbaudes 2

  Tuvojoties Līgo svētiem, Valsts policija (VP) no piektdienas pēcpusdienas uz autoceļiem rīkos masveida pārbaudes, pastāstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

 • Policija meklē Piltenē pazudušu vīrieti 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē Ziedoni Selderiņu, kurš šā gada 21. jūnijā plkst.17 izgāja no pansionāta “Piltene” Ventspils novada Piltenes pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta.

 • Zemessargi aicina pārgājienā (VIDEO) 1

  Jau otro gadu, Zemessardzes 46. Kājnieku bataljona zemessargi aicina visus aktīvās atpūtas cienītājus pārgājienā -“Pamestais krasts”. Pagājušo gadu maršruts veda cauri militārā mantojuma objektiem līdz Užavai, šogad pārgājiens paredzēts pa bijušo slēgto jūras piekrasti, no Ovīšiem līdz Mikeļtornim un noslēgsies Irbenē.

 • Stadionā izveido atsildīšanās zonu 1

  Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiek atsildīšanās zonas izveide. Atsildīšanās zona atradīsies starp skrejceļu un žogu, tajā tiks ieklāts paklājzāliens 300 kvm platībā.

 • Jauniešiem notiks neformālās apmācības un radošās darbnīcas 0

  No 10. līdz 14. jūlijam Ventspils jauniešiem ir iespēja piedalīsies ar uzņēmējdarbības prasmju apgūšanu saistītā pasākumu ciklā “Biznesa vasara”. Tajā notiks neformālās apmācības un radošās darbnīcas, kas jauniešus iedrošinās un iedvesmos būt uzņēmīgiem, dos iespēju apgūt vai nostiprināt pamatzināšanas uzņēmējdarbībā.