Ziņas

 • Attīsta atkritumu šķirošanas infrastruktūru 0

  Atkritumu apsaimniekošanas nozare ir viena no svarīgākajām valstī vides aizsardzības un resursu labas pārvaldības un apsaimniekošanas jomā. Ventspils pilsētā atkritumu apsaimniekošanas sistēma veidota, loģiski plānojot katru atkritumu apsaimniekošanas posmu un lielu uzmanību pievēršot veikto darbību ietekmei uz vidi.

 • No šodienas satiksmei atvērta Durbes iela 9

  No šodienas, 14. decembra, satiksmei abos virzienos tiek atvērta Durbes iela visā pārbūves posmā. Remontdarbi šajā posmā gan pilnībā noslēgsies 2019. gadā.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 0

  Preses konferencē Aivars Lembergs izsaka savu viedokli par šī brīža stāvokli valstī saistībā ar valdības neizveidošanos: par to, kā šī situācija ietekmē pašvaldības darbu, prezidenta neiesaistīšanos valdības veidošanas procesā un par to, vai šobrīd valstī valda politiskā krīze.

 • Par ventspilnieku sasniegumiem un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko Ventspilī, piemēram: Mūzikas skolas sasniegumiem, Kohas pretendēšanu uz Latvijas Gada balvu sportā, par to, ka Attīstības komisijā skatīs jautājumu par jaunas Bērnu bibliotēkas izveidi, pieņemti jauni noteikumi par makšķerēšanu un zveju Ventā pilsētas teritorijā un citām aktualitātēm.

 • Eglīti var cirst grāvmalē 3

  AS Latvijas valsts meži (LVM) atgādina, ka valsts mežā iedzīvotāji var izvēlies cirst svētku eglīti, kas aug ceļa vai grāvja malā, uz stigām, zem elektrolīnijām vai pieaugušā mežā zem lieliem kokiem.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 59

  Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par valdības veidošanu, novērošanas kameru skaita palielināšanu pilsētā, par iekštelpu skeitparka izveidošanu, atbalsta piešķiršanu pensionāru biedrībai ''Liedags'' un citiem jautājumiem.

 • Jauno gadu sagaidīs Lielajā laukumā 6

  31. decembrī plkst.23.30 visi ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti pulcēties Lielajā laukumā, lai kopīgi pavadītu Veco un sagaidītu Jauno gadu.

 • Sacentīsies jaunie basketbolisti 0

  No šodienas līdz svētdienai Olimpiskajā centrā Ventspils risināsies Eiropas Jauniešu basketbola līgas spēles, kurās savā starpā tiksies astoņas U20 vecuma grupas komandas.

 • Mūzikas vidusskola iegūst 3. vietu Draudzīgā aicinājuma skolu reitingā 0

  PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” 2017/2018. mācību gadā ir uzrādījusi izcilus rezultātus centralizēto eksāmenu priekšmetos un pakāpusies uz 3. vietu specializēto skolu reitingā. Izaugsmes kopvērtējumā Ventspils Mūzikas vidusskola ir uzrādījusi 4. straujāko rezultātu uzlabojumu.

 • REKLĀMA: Koncerts «Trīs vīri Ziemassvētkos»

  Trīs spoži mākslinieki - dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”.