Ziņas

 • Ventspils teātris aicina uz pirmizrādi 0

  Godinot Pētera Pētersona simtgadi, Ventspils teātris režisores Vijas Draviņas vadībā iestudējis izcilā dramaturga un teātra režisora lugu Tikai muzikants, kuras darbība Otrā pasaules kara laikā daļēji norisinās arī Ventspilī. Iestudējuma pirmizrāde notiks 1. decembrī plkst. 19 Ventspils Kultūras centrā.

 • Iestājoties ziemai, pamodušies driftētāji 5

  Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Ventspils iecirknī fiksēti pieci gadījumi, kad automašīnu vadītāji apzināti radījuši sānslīdi, tādējādi pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un arīdzan apdraudot savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

 • Lielajā laukumā nomaina egli (VIDEO) 4

  Pagājušajā nedēļā Lielajā laukumā tika uzstādīta 16 metrus gara Ziemassvētku egle. Komunālās pārvaldes un Ventspils labiekārtošanas kombināta pārstāvji egli sagādāja Latvijas valsts mežu Mētru iecirknī – Ventspils novadā starp Tārgali un Pilteni.

 • Iedegs eglītes arī Bērnu pilsētiņās 0

  3. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” brīnumu gaidīšanas laikā tiek aicinātas ģimenes ar bērniem uz eglītes iedegšanu. Gan mazus, gan lielus priecēs Čučumuižas rūķi un Ziemassvētku vecītis muzikālajā izrādē “Ziemassvētku pasaka”.

 • Plāno palielināt kopšanas pabalstu cilvēkiem ar invaliditāti 0

  No 2024. gada 1. janvāra cilvēkiem ar invaliditāti, kuri pārsnieguši 18 gadu vecumu un kuriem invaliditātes cēlonis ir slimība no bērnības, ir paredzēts paaugstināt kopšanas pabalstu par 100 eiro mēnesī - līdz 413,43 eiro, lēma valdība.

 • VIZIUM aicina piedalīties zinātnes veikala nomas tiesību izsolē 0

  Mutiskā izsolē tiks piešķirtas nomas tiesības uz zinātnes centra VIZIUM zinātnes veikalam paredzētajām telpām. Zinātnes veikalā paredzēts pārdot loģisko domāšanu attīstošas, izglītojošas spēles, eksperimentu komplektus, rotaļlietas, suvenīrus dažādu vecumu auditorijai, kā arī zinātnes centra VIZIUM suvenīrus.

 • Lūdz palīdzību jaunākā dēla ārstēšanai 9

  Četrgadīgais Madars ir jaunākā atvase šajā lielajā un draudzīgajā ģimenē, bet viņa veselības stāvoklis ir mammas lielākā sāpe un rūpju objekts. Nesen Madaram tika piešķirta invaliditāte – puisēnam ir autiskā spektra traucējumi, zēns nerunā.

 • Bez traucējumiem nostrādāja 138 sirēnas 0

  28. novembrī, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību - trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, bez traucējumiem un bojājumiem nostrādāja 138 no 159 pārbaudītajām trauksmes sirēnām. Vēl piecām sirēnām netika veikta pārbaude, jo tās atrodas remontā.

 • Paziņojums par siltumenerģijas apgādes pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu 0

  Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" 27. novembrī iesniedza Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) apstiprināšanai jaunu siltumenerģijas tarifu, kas aprēķināts saskaņā ar SPRK padomes 2010. gada 14. aprīļa lēmumu Nr. 1/7 "Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika".

 • Mākslas skola izveido galda spēli 0

  Gāliņciema bibliotēkā tika atklāta Ventspils Mākslas skolas veidotā galda spēle ''LOTO lībiešu valodas iepazīšanai un apguvei''. Spēli Mākslas skola veidojusi Lībiešu mantojuma gada ietvarā, lai veicinātu kultūras mantojuma saglabāšanu.

 • Braucēji nelikumīgi uzar mežus un kāpas 6

  Ventspils pusē motociklisti un autovadītāji, ignorējot likumu, izbraukā mežus un kāpu zonas. Pēdējā laikā to vidū ir ne tikai tie, kas tīko ķert adrenalīnu, bet arī bušu makšķernieki, kas cenšas piebraukt pēc iespējas tuvu jūrai.