Ziņas

 • Jo sakārtotāka pilsēta, jo kulturālāki iedzīvotāji 1

  Jau 25 gadus par ventspilnieku drošību un par kārtību pilsētā rūpējas spēcīga pašvaldības policija. Dienesta galvenais mērķis ir noturēt esošo augsto līmeni, lai pilsētas iedzīvotāji dzīvotu drošā, mājīgā un draudzīgā pilsētā, kur valda kārtība un tīrība.

 • Atjauno un izbūvē ostas pievedceļus 0

  Ventspils brīvostas pārvalde pagājušajā gadā uzsāka darbus vērienīgā pievedceļu rekonstrukcijas un izbūves projektā. Plānots, ka līdz 2022. gadam par teju 20 miljoniem eiro tiks atjaunoti vai no jauna izbūvēti kopumā 19 pievedceļu posmi gandrīz 13 kilometru garumā. 85% no projekta attiecināmajām izmaksām sedz ES Kohēzijas fonds.

 • Hokeja klubs saņēmis atbildi no IZM 0

  Hokeja kluba Venta 2002 valde oktobrī vērsās ar vēstuli dažādās Latvijas institūcijās un organizācijās, tajā skaitā arī Ministru kabinetā, izklāstot savu redzējumu par hokeja attīstību un atbalstu Ventspilī. Pilsētas pašvaldība saņēmusi Ministru prezidenta Māra Kučinska uzdevumā sagatavoto Izglītības un zinātnes ministra atbildes vēstuli.

 • No mājas Lielajā prospektā evakuē astoņus cilvēkus 13

  Šodien, 18. decembrī, plkst. 11.01 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā tika saņemts izsaukums uz Lielo prospektu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, no piecstāvu dzīvojamās mājas pagraba nāk dūmi.

 • Pārventas bibliotēkā notiks Ziemassvētku koncerts 0

  Piektdien, 21. decembrī, plkst.19 Pārventas bibliotēkā izskanēs romantiska Ziemassvētku programma, kurā pirmo reizi kopā muzicēs soprāns Anta Jankovska un NYX Trio ( Anete Toča - flauta, Tatjana Ostrovska - vijole un Ieva Sarja - klavieres).

 • Notiks ikgadējā Augstskolas Ziemassvētku konference 0

  Ceturtdien, 20. decembrī, plkst. 13 Ventspils Augstskolas (VeA) D104. auditorijā notiks ikgadējā Ziemassvētku konference, kurā atskatīsies uz šajā gadā paveikto dažādās pētniecības jomās, projektos un pētniecības virzienos.

 • Dramatisks zaudējums līderiem 0

  Otro zaudējumu četrās spēlēs Latvijas 1. līgas čempionātā telpu futbolā piedzīvojuši Ventspils Augstskolas spēlētāji, viesos piekāpjoties Rietumu konferences līderiem tukumniekiem.

 • Svētkos plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Tuvojas svētku brīvdienas, tāpēc ''Ventspils reiss'' aicina pasažierus un pilsētas viesus pievērst uzmanību izmaiņām autobusu kustības grafikos Ventspils pilsētas un starppilsētu maršrutos, kurus apkalpo “Ventspils reiss”.

 • Aicina Ziemassvētku gadatirgus 0

  Sagaidīt Ziemassvētkus ar egli, dāvanām un bagātīgi klātu svētku galdu palīdzēs tirgotāji no tālām un tuvām vietām, kuri no 21. līdz 23. decembrim piedāvās savas preces Vecpilsētas tirgū.

 • Robežu ielas iedzīvotāji aktīvi izmanto sniegtās iespējas 8

  Šā gada oktobrī noslēdzās ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi Robežu ielā posmā no Graudu ielas līdz Rotas ielai. Izbūvētajiem kanalizācijas un ūdensvada tīkliem mājsaimniecības pieslēguši jau 37 iedzīvotāji, kas ir puse no šajā ielā plānotā iedzīvotāju skaita.

 • Kariņš piedāvā piecu partiju valdību 14

  Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV) rosina valdību veidot bez Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kā arī izveidot īpašu uzdevuma ministra amatu demogrāfijas jautājumos, bet tieslietu un aizsardzības ministriem piešķirt premjera biedru funkcijas.