Ziņas

 • Gatavojas Rūpniecības, Kaiju un Plosta ielu atjaunošanai 2

  Šobrīd norit projektēšanas darbi, lai tuvākajos gados atjaunotu vēl trīs ostas termināļu un industriālo teritoriju pievedceļu posmus Ventspilī. Rūpniecības ielā būvdarbus plānots sākt 2020. gadā, bet Kaiju un Plosta ielās - 2021. gadā.

 • Pasniedz domes atzinības rakstus 0

  11.novembrī, Lāčplēša dienā pie Ventspils Lāčplēša kara ordeņa kavalieru piemiņas stēlas tika pasniegti Ventspils pilsētas domes Atzinības raksti Pašvaldības policijas inspektoram-autovadītājam Pēterim Zorģim, Jaunsardzes instruktoram seržantam Mārtiņam Irbem un Ventspils 4. vidusskolas 12c. klases skolēnam Adrianam Zeidmanim.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par Valsts svētkiem, bērnu atpūtas centra izveidi, teritorijas attīstīšanas plānošanas likumu, vidi degradējošām ēkām pilsētā, par pedagogu piesaisti un citām aktuālām tēmām informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par svētku koncertu, veselību un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Par ''gudrajiem'' luksoforiem un kāpēc tādi nav pilsētā, veselības aprūpi, nodarbībām peldbaseinā, svētku koncertu koncertzālē ''Latvija'' un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Uzrakstīja «Sēņu diktātu» 0

  V pasaules diktātu latviešu valodā, kas klātienē norisinājās 11 Latvijas pilsētās, bet tiešsaistē – visā pasaulē, rakstīja arī ventspilnieki.

 • Būs nakts turnīrs 3x3 basketbolā 0

  15. novembrī Popes sporta centrā risināsies nakts turnīrs 3x3 basketbolā Autumn Classic, kurā ar savu komandu var startēt jebkurš šī basketbola veida cienītājs.

 • Svarīgs mačs izbraukumā un Latvijas klasika mājās 4

  BK Ventspils šīs nedēļas vidū aizvadīs kārtējo maču FIBA Eiropas kausā, viesos tiekoties ar Vācijas kluba Medi, bet sestdien savā laukumā aizvadīs šīs sezonas pirmo Latvijas klasiku, uzņemot VEF

 • Ieradīsies «Ventspils IT izaicinājums 2019» finālisti 0

  Šonedēļ, no 13. līdz 15. novembrim, Ventspilī ieradīsies tehnoloģiju konkursa ''Ventspils IT izaicinājums'' finālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju, kā arī mērotos zināšanām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.

 • Čempiona josta, kauss un medaļas 1

  Pieci Ventspils Kikboksa leģions audzēkņi treneri Sergeja Deņisova vadībā Rīgā piedalījās starptautiskā kikboksa turnīrā Baltic Challenge. Grand-Prix. Baltic Fight for the Belt, kurā izcīnīja čempiona jostu, divus kausus un sešas medaļas.

 • Aicina Latvijas 101. jubileju atzīmēt aktīvi 1

  Par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, 18. novembrī ikviens Ventspils iedzīvotājs un viesis tiek aicināts piedalīties Latvijas 101. jubilejai veltītā skriešanas un velobraukšanas pasākumā.

 • Jūras spēki līdz mediķiem nogādā cietušu dāņu jahtas kapteini 0

  Piektdien, 8. novembrī plkst.18.30 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs no Ventspils ostas kontroles saņēma informāciju, ka Dānijas piederības jahta "Yemanja" ir palikusi bez vadības, jo kuģa kapteinis guvis traumu, paziņoja Nacionālie bruņotie spēki.