Ziņas

 • Aicina iepriecināt Ventspils mediķus 6

  Jau otro mēnesi Ventspils uzņēmēji īpašā veidā pateicas pilsētas mediķiem par nesavtīgo darbu pārslodzes apstākļos. Akcijai aicināti pievienoties arī citi labdari.

 • Ventspilnieks savā īpašumā izbiedē zagli 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par iekļūšanu mājoklī pret tajā dzīvojošās personas gribu un par svešas mantas tīšu bojāšanu, kā rezultātā ventspilniekam nodarīts mantisks kaitējums.

 • «Ventspils reisā» vēl viens «miljonārs» 0

  Pie autobusa stūres, strādājot vienā uzņēmumā, nobraukt miljons kilometru, vienam izdodas ātrāk, otram – nedaudz vēlāk. Tas atkarīgs no tā, kuros maršrutos autobusa vadītājs strādā. Starppilsētas un tūrisma  braucienos tas, protams, notiek ātrāk, bet tiem, kas visus gadus apkalpojuši tikai pilsētas maršrutus, miljons krājas lēnāk.

 • Sekmes mācībās vērtē jau pirmsskolā 1

  Pārmaiņas izglītībā saistās ne tikai ar mācību saturu, bet arī ar mācību sasniegumu vērtēšanu. Bērnu zināšanas un prasmes regulāri un sistemātiski tiek vērtētas visos izglītības posmos, tostarp pirmsskolā.

 • Noslēgusies vilku medību sezona 5

  Latvijā ir noslēgusies 2020./2021. gada vilku medību sezona, jo sasniegts šai sezonai noteiktais medību limits - 280 vilku, liecina informācija Valsts meža dienesta (VMD) publiskotā informācija.

 • Kalns joprojām darbojas 0

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase.

 • Krūzbergam 9. vieta Eiropas čempionātā šorttrekā 1000m distancē 0

  Polijas pilsētā Gdaņskā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās Ventspils sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs, kā arī stafetes komandā startēja Latvijas izlases un sporta skolas ''Spars'' treneris Jēkabs Saulītis.

 • Atbalsta talantīgos trūcīgos un maznodrošinātos jauniešus 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība sniedz finansiālu atbalstu talantīgiem jauniešiem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, lai motivētu turpināt uzsāktās mācības profesionālās vidējās izglītības iestādē vai augstākās izglītības iestādē.

 • Lomažs karjeru turpinās Vācijas bundeslīgas klubā «Gottingen» 2

  Dienu pēc tam, kad Francijas basketbola komanda Vilērbānas ASVEL un aizsargs Rihards Lomažs paziņoja par līgumsaistību pārtraukšanu, Lomažs noslēdzis līgumu ar Vācijas bundeslīgas klubu "Gottingen", ziņo Vācijas klubs savā tīmekļa vietnē.

 • Slimnīcas valdei atkārtoti virza Gīli un Bidzāni 2

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu par Daiņa Gīļa un Kristīnas Bidzānes atkārtotu virzīšanu ievēlēšanai SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' valdes locekļu amatos nākamajam pilnvaru termiņam.