Ziņas

 • Notiks militārās mācībās 14

  No 8. līdz 20. jūnijam Ventspils novadā notiks militārās mācības "Urban Steele", kuru laikā NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā trenēs apakšvienību sadarbību un savietojamību veicot kaujas operācijas pilsētvidē.

 • 25. sezonu sāks «Hercogs Jēkabs» 0

  Trešdien, 10. jūnijā, ekskursiju kuģītis ''Hercogs Jēkabs'' atkal gaidīs viesus, lai 25. sezonu vestu ceļojumā pa Ventu no jūras vārtiem līdz pat Ventas lokiem pie airēšanas bāzes ''Dampeļi''.

 • Pludmalē atkal plīvo Zilais karogs 3

  Jau 22. reizi Ventspils pludmalē šodien tika pacelts Zilais karogs - pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū, bet Zilo karogu kustība ir viena no Starptautiskā vides izglītības fonda aktivitātēm.

 • Atbildēs uz jautājumiem par sportu un izklaidi 1

  Trešdien, 10. jūnijā, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Sports un izklaide Ventspilī - pieejamā infrastruktūra un aktīvās atpūtas piedāvājums''.

 • Aicina piedalīties zīmējumu konkursā 0

  Līdz 12. jūnijam mazajiem ventspilniekiem, vecumā no četriem līdz 12 gadiem ir iespēja piedalīties zīmējumu konkursā par tēmu ''Ventspils pludmale manām acīm''.

 • Stāstīs par Mazbānīša ekspozīcijas desmitgadi 0

  Otrdien, 9. jūnijā plkst. 17.30 Piejūras brīvdabas muzejā interesenti aicināti uz Vēstures otrdienu, kas veltīta jubilejai - ir pagājuši desmit gadi kopš Piejūras brīvdabas muzeja šaursliežu dzelzceļa jaunās ekspozīcijas atklāšanas.

 • «Koncertā bez cilvēkiem» skanēs īpaša programma 0

  7. jūnijā plkst. 21 gan ventspilniekiem, gan koncertzāles ''Latvija'' sociālā tīkla Facebook sekotājiem būs vēl viena iespēja piedzīvot klaviermūzikas performanci, ko īpaši interaktīvajai instalācijai ''Koncerts bez cilvēkiem'', uz Dāvida Kļaviņa instrumenta ''470i'' būs sagatavojis vācu komponists, aranžētājs un izpildītājmākslinieks Gregors Švellenbahs.

 • Latviešu tautas dziesmu vakars Dorbes muzejā 0

  Otrdien, 9. jūnijā, plkst. 17.30 Ventspils Mūzikas bibliotēka aicina uz kopīgu latviešu tautas dziesmu dziedāšanas vakaru ''Skani, dziedi, atskani'' ar mūziķi Aletu Lipsni. Šoreiz tiks dziedāts brīvā dabā – Herberta Dorbes mājās ''Senču putekļi''.

 • Tirgotāju asociācija aicina samazināt PVN likmi veselīgai pārtikai 4

  Latvijas Tirgotāju asociācija aicina piemērot samazināto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi 5% apmērā veselīgai pārtikai, lai realizētu Eiropas Komisijas (EK) stratēģiju par ilgtspējīgu pārtikas sistēmu un pieejamu veselīgu uzturu, informēja asociācijas prezidents rezidents Henriks Danusēvičs.

 • Noslēgusies pirmā «VIP akadēmijas» sezona 0

  Ar mērķi pilnveidot Ventspils pedagogu profesionālās zināšanas un prasmes izglītības iestādes darba organizācijā un izglītības procesu vadīšanā, kā arī palīdzēt sagatavoties turpmākās karjeras veidošanai izglītības iestādēs, darbu uzsāka Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes izveidotā profesionālās pilnveides programma ''VIP akadēmija'' jeb vadītāju izaugsmes programma, kas nu noslēgusi savu pirmo darbības sezonu.