Ziņas

 • Prasme, kas regulāri jāvingrina 0

  Sabiedrībā nereti valda uzskats, ka bērnu lasītprasme būtiski pasliktinās. Lai veicinātu lasītprasmes attīstību un mudinātu lasīt grāmatas, jau vairākus gadus Ventspils 4. vidusskola kā vienu no saviem prioritārajiem mērķiem izvirzījusi šo prasmju veiksmīgu attīstību.

 • Dzemdību nodaļā pēdējās piecgades ražīgākais janvāris 0

  Šī gada janvārī Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīti 44 bērniņi, kas ir par 10 mazulīšiem vairāk, nekā pērn, vienlaikus sasniedzot pēdējās piecgades janvāra rekordu. Janvārī Ventspils slimnīcā dzimušas 23 meitenītes un 21 zēns.

 • "Ventspils'' zaudē pirmajā pusfināla mačā 0

  "VEF Rīga" komanda trešdien Latvijas basketbola "Užavas" kausa izcīņas pusfināla pirmajā mačā ar 25 punktu pārsvaru uzvarēja savu principiālo pretinieci "Ventspili". Mačs Ventspilī noslēdzās ar rezultātu 87:62 (22:19, 17:10, 17:16, 31:17) viesu labā.

 • Apsīte debitē pieccīņā un izcīna sudrabu 0

  Pagājušā gada nogalē Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās ''Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās 2023''. Ventspils Sporta skolas ''Spars'' vieglatlēte Brenda Džiliana Apsīte šajās sacensībās startēja kā debitante un uzrādīja augstvērtīgus rezultātus.

 • Aizvadītais gads - labākais prāmju satiksmē 0

  2022. gadā Ventspils brīvostas vēsturē ierakstīti jauni prāmju satiksmes rekordi. Ne tikai sasniegti, bet arī pārsniegti pirmspandēmijas laika statistikas dati. 12 gadu laikā Ro-Ro kravu apjoms Ventspilī palielinājies gandrīz 200 reižu.

 • Motivē atgriezties darba tirgū 10

  Pilsētas pašvaldība palīdz bezdarbniekiem, kuri ilgstoši atrodas šajā statusā, atgriezties darba tirgū. Šogad turpinās sadarbība ar Nodarbinātības valsts aģentūru ilgstošo bezdarbnieku iesaistīšanai algotajos pagaidu sabiedriskajos darbos.

 • Intervija ar Daci Kolāti. Beidzot jāsāk runāt 0

  Ventspils novada uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte par vienu no galvenajiem mērķiem savā darbā ir izvirzījusi palīdzēt izveidot viedos ciemus, kā arī uzlabot pašvaldības dialogu ar uzņēmējiem. Kolāte ir pārliecināta, ka savstarpējā sadarbība ir atslēga tam, lai laukos būtu attīstība. Pagaidām vietējie ir vēl gana gausi.

 • Slēdz Covid-19 analīžu ņemšanas punktus 6

  Ņemot vērā Nacionālā veselības dienesta (NVD) veiktās izmaiņas Covid-19 infekcijas laboratoriskās izmeklēšanas organizēšanas algoritmā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punkti Ventspilī no 1. februāra tiek slēgti.

 • Ventspili apmeklē Uzbekistānas vēstnieks 0

  Savā pirmajā vizītē Ventspilī ieradās Uzbekistānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Kadambajs Sultanovs ar delegāciju, lai iepazītos ar Ventspils iespējām un piedāvājumu sadarbībai ar Uzbekistānas uzņēmējiem.

 • Saņems Gāliņciema sabiedriskā centra atslēgas 0

  Būvniecības valsts kontroles birojs 27. janvārī izsniedza aktu par objekta ''Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra jaunbūve un teritorijas labiekārtošana Gāliņciemā, Ventspilī, Kuldīgas ielā 138'' pieņemšanu ekspluatācijai.

 • Pilnībā pabeigta ''VIZIUM'' ēkas būvniecības projektu realizācija 0

  Līdz ar šī gada sākumu Ventspilī ir pilnībā pabeigta projektu ''Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' un ''Daudzfunkcionālā inovāciju centra jaunbūve, revitalizējot degradēto teritoriju Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' realizācija, veiksmīgi sasniedzot projektā izvirzītos rādītājus.