Ziņas

 • Mūsu slimnīca - Vinnicas cilvēkiem 7

  SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” izteikusi iniciatīvu sniegt vispārēju atbalstu Ventspils valstspilsētas pašvaldības sadraudzības pilsētas Vinnicas iedzīvotājiem. Tiks iegādāti divi dīzeļa ģeneratori ārstniecības iestāžu darbības nodrošināšanai.

 • Aiztur 18 slīdētājus 3

  Nedēļas laikā Kurzemes reģionā apturēti 18 transportlīdzekļu vadītāji, kuri veica agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana.

 • Ventspils laiks – dzīves ceļamaize. Intervija ar Raimondu Tiguli 1

  Koncertzālē Latvija jau rīt izskanēs komponista Raimonda Tiguļa jubilejas koncerts. Tas tiks aizvadīts kopā ar izcilo ērģelnieci Ivetu Apkalnu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts Akadēmisko kori Latvija un diriģentu Māri Sirmo, kā arī Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Mārtiņu Klišānu.

 • Hobijs – atjaunot un būvēt mājas 3

  Pamazām atgriežas dzīvība Vecpilsētā. Pamestās pussabrukušās mājas atgūst jaunu veidolu. Skolas ielā, pie saglabājušās bruģakmens nobrauktuves līdz Ventai, jaunu dzīvi sākusi sena ēka ar arku. Ēkai ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi otro elpu iedvesis uzņēmējs Gaitis Klestrovs, kuram patīk atjaunot un būvēt mājas. 

 • Pediatre Tatjana Cinīte saņem pašvaldības atzinību 0

  Par ilggadēju profesionālo ieguldījumu Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas darba nodrošināšanā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstu tika godināta Bērnu nodaļas pediatre Tatjana Cinīte.

 • Tikšanās ar ceļojumu dienasgrāmatas autori 0

  Svētdien, 4. decembrī, plkst. 16 Pārventas bibliotēkā, cikla ''Pieturvieta Pārventā'' notiks pasākums ''Pietura ceļotājiem'', kura laikā būs iespēja satikt ceļojumu dienasgrāmatas autori Laini Pērsi.

 • Noskaidros labāko tirgotāju 1

  Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) organizē ikgadējo konkursu ''Latvijas Labākais tirgotājs''. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

 • Reģionālie un vietējie ceļi daudzviet apledojuši 0

  Braukšanas apstākļi pa valsts nozīmes autoceļiem šorīt ir apmierinoši, taču apledojuši un sniegoti daudzviet ir reģionālie un vietējie ceļi, informē valsts SIA "Latvijas valsts ceļi".

 • Jūrā tiks palaists ronēns 3

  Piektdien, 2. decembrī, plkst. 12 no Ventspils Zilā karoga pludmales krasta, pie 6. ieejas laipas, Baltijas jūrā tiks palaists pavasarī izglābtais un Rīgas zoodārzā izaugušais pelēkais ronis Arnolds, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Atklāj jaunu operāciju zāli 10

  Ceturtdien, 1. decembrī, attīstot un uzlabojot veselības aprūpes infrastruktūru Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklāta jaunizbūvētā operāciju zāle, kas aprīkota plānveida ķirurģisko operāciju veikšanai, tai skaitā ginekoloģiskā un otrolaringoloģiskā profila operācijām.

 • Ministriem būs biedri 1

  Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Valsts pārvaldes iekārtas likumā, apstiprinot topošās koalīcijas priekšlikumu par ministru biedru ieviešanu.

 • Neievēro distanci un izraisa sadursmi 3

  30. novembrī ap plkst. 18.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, uz Ventas tilta notikusi trīs automašīnu sadursme un ir cietušas personas.

 • Automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām 1

  No 1. decembra līdz 1. martam automašīnām, kuru pilna masa nav lielāka par 3500 kilogramiem, obligāti jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, paredz Ceļu satiksmes noteikumi.

 • Perfekta vieta, kur apgūt profesiju 0

  Turpinot rakstu sēriju par koncertzāles Latvija sadarbību ar Ventspils Mūzikas vidusskolu, šoreiz saruna ar skaņu režisoru Krišjāni Geidānu.