Ziņas

 • No 1. marta gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā 1

  Ventspils pilsētas Domes Komercdarbības un licencēšanas komisija ir apstiprinājusi pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' iesniegtos priekšlikumus izmaiņām atsevišķos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un reisos.

 • Digitālais centrs piedalīsies izstādē 0

  Līdz nākamajam tehnoloģiju konkursam ''Ventspils IT izaicinājums 2020'' atlikušas nedaudz mazāk nekā 200 dienas, un gatavošanās darbi jau ir sākušies. Šajā nedēļas nogalē, 28. un 29. februārī, Ventspils Digitālā centra pārstāvjus būs iespējams sastapt ikgadējā izglītības izstādē ''Skola 2020'' Ventspils Augstskolas stendā, lai iepazīstinātu ar konkursu.

 • Aicina piedalīties akcijā «Manā pudelē Ventspils ūdens» 0

  Viens no nozīmīgākajiem draudiem ekoloģijai ir plastmasa, tādēļ pašvaldības SIA ŪDEKA uzsāk akciju Manā pudelē Ventspils ūdens, aicinot ventspilniekus ikdienā dzert ūdeni no krāna un pildīt to daudzkārt lietojamos traukos, nevis pirkt veikalos plastmasas pudelēs.

 • Džeikobs aicina iepazīt Franciju 0

  Pārventas bibliotēka un Mūzikas bibliotēka šonedēļ aicina uz pasākumiem, kuros ar Franciju iepazīstinās Džeikobs - puisis no Francijas, kurš kā brīvprātīgais darbojas Ventspils bibliotēkā.

 • Aicina iesaistīties fotoalbuma «Ventspils 700+30» tapšanā 0

  Ventspils pilsētas dome aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties Ventspils 700+30 jubilejas fotoalbumā tapšanā, iesniedzot fotoattēlus, tādējādi daloties ar saviem Ventspilī piedzīvotajiem mirkļiem pēdējo 30 gadu laikā.

 • Basketbola čempionātā līderi pieveic čempioni 0

  Pilsētas čempionātā basketbolā devīto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši Anzāģes/Popes spēlētāji, šoreiz punktiem bagātā spēlē pieveicot čempionvienību Ventspils Tehnikumu.

 • Biedrības un nodibinājumus aicina pieteikties konsultācijām 0

  Kurzemes NVO centrs 3. martā Ventspilī visas dienas garumā ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos.

 • Uz plīts piedeg ēdiens 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. februāra plkst. 6.30 līdz 25. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus, no tiem vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Volejbola klubs «Ventspils» spēlēs ceturtdaļfinālā 0

  Sporta hallē ''Pārventa'' notika Latvijas Nacionālās volejbola līgas otrās kārtas noslēdzošā spēle, kurā Volejbola klubs Ventspils uzņēma Jēkabpils Juniori/JSS komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3, tādējādi regulāro turnīru noslēdzot 4. vietā.

 • Policija aicina atsaukties aculieciniekus 3

  Valsts policija aicina atsaukties pagājušajā piektdienā notikušās avārijas aculieciniekus, kuri varētu sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju.

 • Jaunu siltumtrašu būvniecība turpinās 0

  Turpinot jaunu siltumtīklu izbūves projekta īstenošanu, šobrīd uzsākta siltumtrases būvniecība Ganību ielā. Jaunā siltumtrase tiks izbūvēta no Zvaigžņu ielas pa Riņķa ielu līdz Ganību ielas industriālajai zonai, nodrošinot centralizētās siltumapgādes pieslēgumu uzņēmumam Bucher Municipal, Ceļu satiksmes drošības direkcijai un citiem objektiem.