Ziņas

 • Sākas glezniecības plenērs 0

  Ventspils muzejs divpadsmito reizi pulcē gleznotājus radošam darbam plenērā, kas norisināsies Ventspils pilsētvidē no 20. septembra līdz 26. septembrim.

 • Atklāta jauna polikarbonāta plākšņu ražošanas rūpnīca 2

  Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā Ganību ielā 103 svinīgi tika atklāta jaunā polikarbonāta plākšņu un piederumu ražotne ULTRAPLAST EU, kurā šobrīd īstenots pirmais ražošanas attīstības posms un strādā 32 darbinieki. Ražošanas ēka būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma, attīstot Ventspils industriālo parku.

 • Sporta skola «Spars» uzņem audzēkņus 0

  Sporta skola ''Spars'', sākoties jaunajam mācību gadam, uzņem jaunus audzēkņus, lai papildinātu jaunākās mācību treniņu grupas un uzņemtu jaunas grupas dažādās sporta veidu nodaļās.

 • Pēc sapņa hiphoprepa stilā (VIDEO) 3

  Viņš ieraksta solo dziesmas un klipus, audzina dēlu un ļoti gribētu izdot savu pirmo albumu. Aleksandru Larionovu daudzi iepazina, noskatoties YouTube kanālā videoklipu ar pazīstamām Ventspils vietām.

 • Vidusskolēni sacentās par labākās 3x3 basketbola komandas kausu 0

  Ventspils 3x3 basketbola laukumā notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021''. Sacensību mērķis ir popularizēt 3x3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

 • Lietišķi dullie dauzoņas no Kvartāla (VIDEO) 0

  Ventas Balss sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, Mediju atbalsta fondu un Kurzemes televīziju uzsāk publikāciju un sižetu sēriju: Jaunieši reģionā: studijas un inovācijas Ventspilī.

 • Patiesa mūzika dvēseles mieram 0

  Sestdien, 18. septembrī, plkst. 19 Ventspils koncertzālē Latvija divkāršā klaviermūzikas koncertā Rudens darbi sastapsies divi izcili pianisti – Vikija Čova no Amerikas Savienotajām Valstīm un rīdzinieks, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas ieguvējs Reinis Zariņš. Abi mākslinieki sniedza nelielu interviju pirms sestdien gaidāmā koncerta.

 • Tiks «uzlauzts» seifs ar 1000 eiro 3

  Apkopojot socioloģisko pētījumu kompānijas Norstat datus par Latvijas iedzīvotāju atpūtas paradumiem, noskaidrots, ka 39% Kurzemes reģiona iedzīvotāju, t.sk. ventspilnieki, atpūtai velta divas līdz četras stundas dienā.

 • "TestDevLab" piedāvā ISO standartu konsultācijas 0

  Latvijas IT uzņēmums TestDevLab uzsācis piedāvāt ISO standartu konsultācijas – speciālisti palīdzēs uzņēmumiem izvēlēties biznesa vajadzībām atbilstošāko ISO sertifikāciju, kā arī sagatavot uzņēmuma procesus un dokumentāciju standartu prasību ieviešanai un nodrošināt darbinieku apmācību.

 • 2. vidusskolā pašlaik klātienē mācās tikai 1.-4. klase 8

  Ventspils 2. vidusskolā pašlaik klātienē mācās tikai 1.-4. klase, jo pārējie skolēni atklāto Covid-19 gadījumu dēļ atrodas karantīnā, preses konferencē atklāja pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

 • Arī šovasar turpināta ūdenssaimniecības pilnveide 6

  Lai nodrošinātu kvalitatīvus, nepārtrauktus un videi draudzīgus pakalpojumus, pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' ik gadu savlaicīgi plāno nepieciešamo sistēmu atjaunošanu un modernizāciju. Arī šajā vasarā turpināts darbs pie ūdenssaimniecības pilnveides.

 • Savā īpašumā aiztur zagli 4

  Pašvaldības policija 12. septembrī plkst. 18.47 saņēma telefona zvanu par to, ka Dzelzceļnieku ielā 14, privātmājā ielauzies svešs vīrietis, kuru mājas saimnieks bija aizturējis.