Ziņas

 • Tosins iesit divus, "Ventspils" apspēlē RFS (VIDEO) 1

  Atgriešanos Virslīgas turnīrā ar svarīgu uzvaru atzīmējuši FK Ventspils futbolisti, kas savā laukumā ar 3:0 apspēlēja čempionāta vicelīderus RFS. Divi vārti Tosina Aijeguna kontā.

 • Pašvaldību savienība: VARAM lēmums bremzēs attīstību 0

  Latvijas Pašvaldību savienība izplatījusi vēstuli, kurā skaidro, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, aizliedzot pašvaldībām galvenos plānošanas dokumentus izstrādāt līdz pašvaldību vēlēšanām, bremzē attīstību.

 • Spēlēja III novusa olimpiādē 0

  Ventspilnieki sekmīgi piedalījušies 3. novusa olimpiādē, kas divas dienas risinājās Priekulē un kurā labākos noskaidroja ne vien individuālajās un pāru sacensībās, bet arī komandu cīņās.

 • Atbildēs uz jautājumiem par koncertzāli un Mūzikas vidusskolu 11

  Trešdien, 21. augustā, plkst. 19 tiešraidē portālā ventspils.lv un portālā ventasbalss.lv, kā arī SIA „SkaTVis” kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji un kultūras nozares speciālisti atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par jauno Ventspils koncertzāli “Latvija” un Mūzikas vidusskolu.

 • Basketbolists ar dzejnieka gēnu 2

  Septembrī basketbolistam Rodrigo Būmeisteram būs 19, un tagad viņš ir komunikabls puisis, kurš droši stāsta par savu dzīvi. Komunicēt ar cilvēkiem ventspilniekam iemācīja treneris Raimonds Feldmanis, tādēļ Rodrigo patīk cilvēki, kas runā tiešu valodu, viņš ciena arī godīgumu un prasmi pielāgoties dažādiem – ne tikai ērtiem – apstākļiem.

 • Apturēta «PNB bankas» darbība 1

  Apturēta "PNB bankas" (iepriekš "Norvik banka") darbība, informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK), norādot, ka klientiem garantētās atlīdzībās izmaksās apmēram 297 miljonus eiro.

 • Mainīsies pulciņa statuss 0

  Daļa vecāku bērnu sagatavošanu skolai līdz šim uzticēja Ventspils Jaunrades nama harmoniskās attīstības pulciņam. Tas darbosies arī turpmāk, bet izziņu par bērna sagatavotību skolai neizsniegs.

 • Digitālajā centrā notiks «Atvērto durvju pasākums» 0

  Jau pavisam drīz sāksies tehnoloģiju pulciņu jaunā sezona, bet pirms tam Digitālais centrs interesentus aicina apmeklēt tehnoloģiju pulciņu “Atvērto durvju pasākumu” trešdien, 21. augustā, plkst. 17:30.

 • Mākslas skola uzņem audzēkņus 0

  Ventspils Mākslas skola līdz 30. augustam aicina pieteikties nodarbībām bērnus un jauniešus, kas vēlas brīvo laiku veltīt mākslinieciskām nodarbēm.

 • Rīvas upē izbūvēs zivju ceļu 0

  Jūrkalnes pagasta Rīvas upē tiks izbūvēts zivju ceļš, lai nodrošinātu zivju migrāciju pār bijušās papes rūpnīcas vajadzībām izbūvēto dambi. Šobrīd ir uzsākta zivju ceļa būvprojekta izstrāde.

 • Plāno atbrīvot no parādsaistībām personas ar zemiem ienākumiem un nelielu parādu 5

  Valsts sekretāru sanāksmē šodien izsludināta Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātā septiņu likumprojektu pakete, ar kuru plānots nodrošināt iespēju fiziskām personām, kurām ir zemi ienākumi un neliels parādsaistību apmērs, noteiktā kārtībā atbrīvoties no parādsaistībām, informē TM pārstāve Alise Dārzniece. 

 • Diskutē par spēļu izstrādes industrijas stratēģiju 2

  Trešdien Ventspils Digitālajā centrā notika projekta Baltijas spēļu izstrādes industrija – Stiprinot reģionālo attīstību (BGI) darba grupas sanāksme, kurā diskutēja par spēļu izstrādes industrijas attīstības stratēģiju.

 • Atjaunota Ances muiža 3

  Ventspils novadā ir pabeigti Ances muižas atjaunošanas darbi – uzlabots ne tikai tās vizuālais izskats, bet arī pieejamība.

 • Koļesovs pārceļas uz Rumāniju 3

  Aizsargs Ņikita Koļesovs, kurš savā profesionālajā karjerā spēlējis tikai FK Ventspils rindās, pārcēlies uz Rumānijas spēcīgākās līgas klubu Botosani.