Ziņas

 • Radošā veidā aicina dalīties iespaidos par grāmatām 0

  Galvenās bibliotēkas lasītākajās daiļliteratūras grāmatās turpmāk lasītājiem būs iespēja atrast arī īpašas lapiņas un aploksnītes. Uz lapiņām ikviens aicināts uzrakstīt atsauksmi par grāmatu, vai, piemēram, izrakstīt citātu, kas uzrunājis un pēc tam to ievietot aploksnē grāmatas beigās.

 • Ventspilniekiem medaļas pasaules čempionātā 0

  Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risinājās pasaules čempionāts galda hokejā, kurā pie medaļām tika arī ventspilnieki, mājās pārvedot sudraba un bronzas godalgas.

 • Grišuņinam profesionālajā ringā jau 11 uzvaras 0

  Savu kārtējo cīņu profesionālajā ringā aizvadījis Vetspils bokseris Nikolajs Grišuņins, tiekoties ar pieredzējušo Čehijas smagsvaru Vaclavu Pejsaru un tiekot pie savas 11. uzvaras.

 • Juris Kalvāns uzņemts Starptautiskajā Astronomu savienībā 0

  Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūta “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” (VSRC) vadošais pētnieks, pēcdoktorants Juris Kalvāns uzņemts par biedru Starptautiskajā astronomu savienībā (SAS).

 • Salnājs kļūst par Baltijas čempionu basketbolā Latvijas izlases sastāvā 1

  Aizvadītā nedēļas nogalē Latvijas U14 puišu basketbola izlase piedalījās Baltijas kausa izcīņā un kļuva par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauts arī Sporta skolas “Spars” audzēknis Toms Salnājs. Turnīrs norisinājās Igaunijas pilsētā Paidē.

 • Sociālais dienests rīkos iedzīvotāju informācijas dienu 0

  Piektdien, 28. jūnijā, plkst. 10.30 Kultūras centrā notiks Sociālā dienesta rīkotā iedzīvotāju informācijas diena “Aktualitātes sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu jomā Ventspils pilsētā” un iepazīšanās ar Unu Lapskalnu, jauno vadītāja pienākumu izpildītāju.

 • HansaMatrix piedāvā vakances 4

  Uzņēmums HansaMatrix patlaban piedzīvo milzīgu lēcienu attīstībā, kāpinot ražošanas jaudu, uzstādot jaunas iekārtas un pieņemot darbā jaunus darbiniekus. Par pārmaiņās un iespējām uzņēmumā stāsta SIA HansaMatrix Ventspils ražošanas vadītājs Kristaps Milts.

 • Iespējams, samazinās akcīzes nodokli daļai alkoholisko dzērienu 7

  Ja Igaunija lauzusi vienošanos ar Latviju par akcīzes nodokli alkoholam un sākusi "šo karu", tad Latvijai neatliek nekas cits kā atbildēt ar attiecīgu akcīzes samazinājumu, šodien pēc sadarbības padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • «Ventspils Ghetto» vēlreiz ceturtajā vietā 0

  Ventspils Ghetto 3x3 basketbola komanda ar Robertu Pāži, Armandu Ginteru, Mārtiņu Šteinbergu un Armandu Seņkānu sastāvā Horvātijā aizkļuva līdz Lipikas Challenger turnīra pusfinālam, to paveicot jau otrās sacensībās pēc kārtas.

 • Piešķirs nodokļa atvieglojumus vecpilsētas ēdināšanas uzņēmumiem 5

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu paplašināt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu saņēmēju loku, nosakot, ka turpmāk nodokļa atvieglojumu 50% apmērā varēs saņemt arī par īpašumiem, kuros tiek sniegti sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi, ja tie atrodas Ventspils pilsētas vēsturiskā centra daļā.