Ziņas

 • Svētku laikā varēs doties bezmaksas ekskursijā gidu pavadībā 0

  Ventspils Tūrisma informācijas centrs šogad piedāvā unikālu iespēju iedzīvotājiem un pilsētas viesiem iepazīt pilsētu ekskursijā ar gidu, kas būs pieejama bez maksas! Ekskursija norisināsies piektdien, 2. augustā, plkst. 16.30. Aizraujošā divu stundu pastaigā dalībnieki iepazīs vecpilsētas šarmu, ainavisko Ostas ielas promenādi un dzirkstoši ziedošo pilsētas centru.

 • Noslēdzies 12. klašu skolēnu mācību posms 1

  12. un 13. jūlijā Ventspils skolās notika 12. klašu skolēnu izlaidumi, ar ko noslēdzās vidējās izglītības apguves posms. Atestātus par vidējo izglītību šogad saņēma 146 absolventi.

 • Ventspilī ieradīsies jaudīgākās automašīnas 0

  Jau nākošnedēļ Ventspilī rūks motori Dragreisa festivāla ietvaros! Ar Ventspils pilsētas domes atbalstu 3. un 4. augustā Ventspils lidostas teritorijā pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas. Ar rekordlielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas, Ventspils pilsētas svētku ietvaros norisināsies Dragreisa Festivāls.

 • ''RADE'' aicina uz bezmaksas apmācībām un darbnīcu 0

  Ventspils dizaina darbnīcas RADE aicina topošos, jaunos un esošos uzņēmējus, radošos entuziastus, kā arī jebkuru, kuram rūp vides jautājumi, piedalīties apmācībās “Produkta dzīves cikls un ekoloģiskās pēdas nospiedums”. Pasākums notiks 29. jūlijā plkst. 15.00 darbnīcā RADE, adresē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspilī.

 • Balinskis ar Stenlija kausu ieradīsies Ventspilī 1

  Otrdien, 30. jūlijā, uz Latviju atceļos Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kauss, kas būs apskatāms Ventspilī. Plānots, ka ikvienam interesentam no plkst. 16.00 līdz 18.00 stāvlaukumā pie Ledus halles ieejas būs iespēja sagaidīt Uvi Balinski ar kausu.

 • Meklē bezvēsts pazudušu sievieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1939. gadā dzimušo Tamaru Anosovu, kura 21. jūlijā izgāja no savas dzīves vietas Siguldas ielā un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

 • Jau pavisam drīz uzsāks veloparka būvniecību 24

  Uzsākta projekta “Aktīvās atpūtas veloparka izbūve Reņķa dārza teritorijā, Ventspilī” īstenošana. Šobrīd ap būvniecības teritoriju uzstādīts nožogojums, un tuvākajās dienās tiks uzsākts būvniecības process.

 • Staldzenē sacentās par čempiona titulu krostriatlonā 0

  Staldzenē norisinājās Latvijas Čempionāts Krostriatlonā. Sacensības notika Staldzenes stāvkrasta pludmalē un tā apkārtnē, izbaudot dabas skaistumu un skarbumu. Peldēšana notika atklātā jūrā, MTB riteņbraukšana pa meža takām un ceļiem ietverot uzbraukšanu 29m augstajā Kokkalnā, skriešana - pa Staldzenes meža takām.

 • Pilsētas svētkos norisināsies tradicionālie grāmatu svētki 0

  Sestdien, 3. augustā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Rātslaukumā Ventspils Pilsētas svētku ietvaros tradicionāli norisināsies Ventspils bibliotēkas un “Europe Direct Ventspils” rīkotie grāmatu svētki ar devīzi “Lasi. Domā. Dari. Svini”.

 • VIZIUM Terases svētki priecēs ar radošām aktivitātēm 0

    Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina kopā svinēt Terases svētkus, kur ikvienam interesantam kopā ar ģimeni un draugiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt lielformāta spēles, spridzināt Mārtiņa Burbuļus, meklēt izeju no labirinta, vērot deju priekšnesumus, iemūžināt jautrus mirkļus foto kastē un ne tikai.    

 • Iepazīsimies – latvietis Jānis Bērziņš no Indijas 9

  Kāds Ventas Balss lasītājs rosināja uzrakstīt par indieti, kurš sevi dēvē par Jāni Bērziņu, bet īstajā vārdā ir Rohits Gupta. Aktīvais jaunietis, kurš sociālajos tīklos jau iemantojis atpazīstamību, labprāt atsaucās aicinājumam tikties, lai atklātu, kāpēc Latvija viņam patīk krietni vairāk nekā Indija un kāpēc būt par Jāni Bērziņu viņam ir liels gods.