Ziņas

 • Slimnīcā šonedēļ ārstējušies desmit Covid-19 pacienti 2

  Kopš 20. septembra, kad Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī atkal atsāka uzņemt Covid-19 pacientus, tajā ārstējušies desmit Covid-19 pacienti, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

 • Ir ļauts kļūdīties, izmēģināt un saprast (VIDEO) 0

  Ventas Balss sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, Mediju atbalsta fondu un Kurzemes televīziju uzsāk publikāciju un sižetu sēriju: Jaunieši reģionā: studijas un inovācijas Ventspilī.

 • Perkusijas, dzeja un hafons 0

  25. septembrī plkst. 19 koncertzālē Latvija viesosies viens no neparastākajiem Skandināvijas perkusiju virtuoziem un skaņu māksliniekiem Tatu Renke, bet koncerta ieskaņā kā īpašais viesis uz skatuves kāps Semjons Haņins, piedāvājot ieklausīties hafona skaņās.

 • Piensaimniecība «Tārgalīte» turpina attīstīties 2

  Viena no Kurzemes lielākajām piena ražotnēm "Tārgalīte" jauna govju kompleksa modernizācijā un slaukšanas tehnoloģiju robotizācijā investējusi 1,8 miljonus eiro, no kuriem 1,3 miljoni eiro ir bankas "Citadele" finansējums.

 • Saku to skaļi: esmu romu tautības meitene 14

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas jauktā kora diriģente un mūzikas vidusskolas vokālā pedagoģe Agnese Korvstiļeva izstaro spēcīgu enerģiju. Jauna, interesanta personība, kuras pārdomās par dzīvi gribas ieklausīties. Agnese lepojas ar savu tautību un ir apņēmības pilna arī citus romu jauniešu pārliecināt, ka izglītība ir viņu īstā iespēja.               

 • Dejotāji iemēģinās Lielā Ķemeru tīreļa laipas dejošanai 1

  Ventspils Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvu ''Kurzeme'', ''Liedags'' un jauniešu deju kolektīva ''Liedags'' dejotāji piedalīsies rudenīgā dejotāju akcijā ''Purva Burvis'', kuru 25. septembrī iecerējis organizēt Jūrmalas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs ''Jūrmaldancis'' un vadītāja Dace Kalēja.

 • Sambo sportisti izcīna medaļas Latvijas čempionātā 0

  Rīgā, V.Zeļonija sporta skolas zālē notika Latvijas atklātās meistarsacīkstes jauniešiem un jaunietēm sambo, kurās panākumus treneru Vladimira Vlasjuka un Vadima Popova vadībā guva sporta skolas ''Spars'' sportisti.

 • Notiks Latvijas čempionāts kikboksā 0

  25. septembrī, Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē notiks 25. atklātais Latvijas čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2021". Sacensības notiks trīs disciplīnās Kick-light, K-1 un Full contact četrās vecuma grupās.

 • Basketbolisti pārbaudes spēlē pieveic arī VEF 0

  Priekšpēdējo pārbaudes spēli aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, kas šoreiz viesos tikās ar VEF komandu un prata turpināt savu pirmssezonas uzvaru sēriju – 84:79.

 • Skolās notiks Olimpiskās dienas aktivitātes 0

  Septembra beigās Ventspilī jau par tradīciju ir kļuvusi Olimpiskā diena un tā pulcē vairākus tūkstošus pirmsskolas iestāžu, vispārizglītojošo skolu un Tehnikuma audzēkņus, kuri piedalās kopīgā rīta vingrošanā Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā un vieglatlētikas manēžā.

 • Čavars sezonu Polijā sāk produktīvi 0

  Trīs mačus Polijas spēcīgākajā basketbola līgā jau aizvadījis ventspilnieks Klāvs Čavars, individuāli tiekot pie iespaidīgas statistikas, taču tabulā ierakstot tikai vienu uzvaru.

 • Varēs atgūt naudu par biļetēm uz pasākumiem 0

  Saeimas deputāti galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, kas paredz atmaksāt iedzīvotājiem naudu par biļetēm uz pasākumiem, ja noteikto epidemioloģiskās drošības prasību dēļ personas tos nevar apmeklēt.

 • Ekspluatācijā ir nodota «VIZIUM» ēka 24

  21. septembrī, Būvniecības valsts kontroles birojs parakstīja aktu par Ventspils Zinātnes un inovāciju centra ''VIZIUM'' pieņemšanu ekspluatācijā. Objekta pasūtītāja funkcijas pildīja Ventspils p/i ''Komunālā pārvalde''.