Ziņas

 • Mācās pazudušu cilvēku meklēšanu ar suņiem 0

  Ventspilī ir izveidota apmācību grupa pazudušu cilvēku meklēšanai ar suņiem. Grupa darbojas bezpeļņas organizācijas Helper Latvia paspārnē, un apmācības suņiem un viņu saimniekiem bez maksas organizē pieredzējuši kinologi.

 • Labdarības koncertā saziedoti 4048 eiro 0

  Svētdien, 10. decembrī, koncertzālē “Latvija” norisinājās ikgadējais labdarības koncerts “No debesīm es atnesu…”, pulcējot ventspilniekus un viesus, kuri atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” koncerta laikā saziedoja 4048 eiro.

 • Noskaidroti “Ventspils IT izaicinājums 2023” balvu ieguvēji 0

  No 6. līdz 8. decembrim Ventspilī norisinājās starptautiskā konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2023” fināls, kurā jaunieši no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jau astoto gadu pēc kārtas pieņēma Ventspils pilsētas izaicinājumu parādīt savas prasmes radošā tehnoloģiju izmantošanā. Šogad skolēni tika aicināti domāt zaļi.

 • Saeima pieņem nākamā gada valsts budžetu ar 2,8% deficītu 0

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma 2024. gada valsts budžetu, kurā konsolidētā budžeta ieņēmumi plānoti nepilni 14,5 miljardi eiro, izdevumi - nedaudz virs 16,2 miljardi eiro, bet vispārējās valdības budžeta deficīts plānots 2,8% no iekšzemes kopprodukta (IKP).

 • Izcīna sesto panākumu pēc kārtas 0

  Basketbola klubs "Ventspils" piektdien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. Ventspilnieki savā laukumā ar rezultātu 84:78 (23:15, 17:28, 23:13, 21:22) pārspēja "Ogri".

 • Sākas abonementu tirdzniecība uz viesizrādēm 0

  SIA “Kurzemes filharmonija” no piektdienas, 8. decembra, piedāvā iegādāties abonementus uz 2024. gada ziemas un pavasara viesizrādēm teātra namā “Jūras vārti”, kas ļaus ne tikai ietaupīt un tikt pie garantētas sēdvietas iestudējumu apmeklējumam, bet arī sagādāt jaukas dāvanas saviem mīļajiem svētkos.

 • Dod zaļo gaismu četrām vēja turbīnām pie Popes 5

  Ventspils novada dome, 30. novembra sēdē ar balsu vairākumu apstiprinot nekustamā īpašuma Sārce Popes pagastā detālplānojumu, devusi zaļo gaismu četru vēja turbīnu izbūvei pie Popes. Opozīcijas priekšlikums nodot detālplānojumu atkārtotai publiskai apspriešanai tika noraidīts.

 • Notiks tradicionālie Ziemas grāmatu svētki 0

  Piektdien, 15. decembrī, no plkst. 16.00 līdz 19.00 Galvenajā bibliotēkā norisināsies par skaistu tradīciju kļuvušie Ziemas grāmatu svētki, aicinot noskaņoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Pasākumā darbosies svētku tirdziņš, varēs darboties radošajās darbnīcās un baudīt skaistu mūziku.

 • Aicina uz bezmaksas izzinošām aktivitātēm ''VIZIUM ziemas brīnumi'' 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina ģimenes apmeklēt izzinošas un jautras aktivitātes, kurās būs iespēja uzzināt un piedzīvot visādus brīnumus kopā ar Dr. Haštagu, Laboratorium profesoriem, kā arī doties brīnumainā virtuālās realitātes ceļojumā no molekulām līdz pat zvaigznēm, iepazīstot noslēpumaino Visumu. Visas aktivitātes pieejamas bez maksas!

 • Suharevs Dohā pārspēj pasaules čempionu un uzvar "Grand Prix" posmā 4

  Latvijas sportists Ritvars Suharevs ceturtdien Dohā uzvarēja "Grand Prix" posmā svarcelšanā, svinot panākumu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem. Suharevs, startējot A grupā, raušanā tika galā ar 150, 154 un 156 kilogramus smagu stieni, kas viņam šajā vingrinājumā deva otro vietu.

 • Koncertzāle aicina: Piedzīvo Ziemassvētku un jubilejas noskaņu 0

  Koncertzāle Latvija pirmssvētku laikā sarūpējusi koncertus dažādām gaumēm, kā arī gatavojas koncertzāles piecu gadu jubilejai, kas tiks svinēta nākamgad. Ieskandinot jubilejas gadu, interesenti jau janvārī un februārī tiek aicināti uz dažādiem pasākumiem.

 • Pilsētas katlumājā uzstādīs divus jaunus apkures katlus 0

  Pašvaldības uzņēmums Ventspils siltums turpina attīstīt efektīvus un drošus siltumapgādes pakalpojumus. Šogad uzsākts vēl viens projekts, kurā tiks atjaunotas iekārtas kreisā krasta katlumājā Brīvības ielā 38. Jaunās iekārtas nodrošinās drošāku un efektīvāku siltumapgādi.

 • "Ventspils" savā laukumā tiksies ar "Ogri" 0

  "Ventspils" šodien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē savā laukumā tiksies ar "Ogri". Spēle Olimpiskajā centrā "Ventspils" sāksies plkst.19, cīņu tiešraidē pārraidot televīzijas kanālam TV4 un vietnei "Sportacentrs.com".