Ziņas

 • Pilsētā uzstādītas jaunas ceļa zīmes 6

  Aleksandra ielā, posmā no Raiņa ielas līdz Jūras ielai, ir uzstādītas ceļa zīmes Nr. 326 “Apstāties aizliegts”, kas aizliedz apstāties un stāvēt uzstādīto zīmju darbības rādiusā.

 • ''Prieks'' atgriežas no konkursa ar labiem rezultātiem 0

  5. aprīlī Ventspils deju studija “Prieks” pilnā sastāvā pārstāvēja mūsu pilsētu un ar labiem panākumiem startēja starptautiskajā mūsdienu deju konkursā - festivālā “Deju ritmi 2024”. Kopā festivāls pulcēja ap 900 dejotāju no Latvijas un Lietuvas, kas veidoja spēcīgu konkurenci.

 • Vairākos ceļu posmos sākušies būvdarbi 0

  Šopavasar 11 valsts autoceļu posmos ir sākušie būvdarbi, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē "Latvijas valsts ceļi". Sākti darbi sešos reģionālo autoceļu posmos, divos - uz vietējiem ceļiem, kā arī darbi notiek uz trim tiltiem.

 • "Ventspils" savā laukumā aizvadīs otro LIBL pusfināla spēli 0

  Basketbola klubs "Ventspils" šodien savā laukumā "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pusfināla otrajā spēlē tiksies ar Tallinas "Kalev"/"Cramo". Mačs Olimpiskajā centrā "Ventspils" sāksies plkst.19, tiešraidē to pārraidot tīmekļa vietnei "Sportacentrs.com", bet otro puslaiku - arī televīzijas kanālam TV4.

 • Noskaidrots VeA profesora Klausa stipendijas 10. jubilejas laureāts 0

  Šogad, desmito gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas (VeA) studējošajiem bija iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Stipendijas dibinātājs un mecenāts ir VeA absolvents, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs, Mārtiņš Lauva.

 • VeA notiks bezmaksas pasākums vidusskolēniem 0

  Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina aktīvos, zinātkāros un uzņēmīgos vidusskolēnus pieteikties divu dienu pasākumam “Ventspils Jauno uzņēmēju skola”.

 • Ventspilī ir jauns auto stāvlaukums 0

  Ventspilī publiskai lietošanai ir atvērts jaunais auto stāvlaukums Krustkalna ielā 6. Auto stāvvietu marķējums auto stāvlaukumā tiks uzklāts, kad pilsētā tiks uzsākti brauktuvju horizontālā marķējuma atjaunošanas darbi.

 • Grupa ''No Boundaries'' muzicēs sezonas noslēguma ballē Kultūras centrā 0

  20. aprīlī plkst. 21.00 īpašā atmosfērā kopā lustēsim šīs sezonas noslēguma ballē Ventspils Kultūras centrā. Pēc apmeklētāju lūguma vakara muzikālo daļu ar prieku uzticam grupai  “No Boundaries” no Talsiem, kuru ventspilnieki iepazina Gadumijas ballē.

 • VID aicina uzmanīties no krāpniekiem 0

  Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina iedzīvotājus uzmanīties no krāpnieku īsziņām un e-pastiem, kas rakstīti it kā VID vārdā. VID atgādina - visu informāciju, ko VID sūta, iespējams apskatīt Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS).

 • Atjaunota Komunālās pārvaldes Facebook lapas darbība 2

  Mūsdienu digitālajā laikmetā, izmantojot krāpnieciskas shēmas, ik dienu tiek uzlauzti un pārņemti kā finanšu iestāžu konti, tā arī izveidotie sociālo tīklu konti, gan valsts un pašvaldības iestādēm, gan fiziskām personām. Diemžēl tā tas notika arī ar Ventspils Komunālās pārvaldes Facebook kontu.

 • Saglabās 116 pasta nodaļas 0

  Samazinot pasta nodaļu skaitu, būtiski ir komunicēt ar pašvaldībām un iedzīvotājiem, uzskata Latviju Pašvaldības savienība (LPS). Valsts AS "Latvijas pasts" izstrādājusi jauno pasta nodaļu plānu, kas paredz visā valstī atstāt 116 pasta nodaļas, nodrošinot pakalpojumu visos reģionos un pilsētās.

 • Vēl var pieteikties ''Mājas kafejnīcu dienām 2024'' 0

  Līdz 14. aprīlim ikvienam interesentam, kurš aizraujas ar gatavošanu, kuram patīk uzņemt viesus un kurš vēlas uz vienu dienu savā sētā, uzņēmumā, saimniecībā, tūrisma objektā vai iestādē atvērt mājas kafejnīcu, ir iespēja pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā.