Ziņas

 • Koncertzāles ''Latvija'' jubilejā izskanēs vēl nedzirdēts taustiņinstrumentu trio 0

  Koncertzāles "Latvija" četru gadu jubilejas koncertā uzstāsies akordeoniste Ksenija Sidorova, pianists Reinis Zariņš un ērģelnieks Aigars Reinis. Mūziķi ar starptautisku muzikālo pieredzi un atpazīstamību, vairākkārtēji Lielās Mūzikas balvas ieguvēji veidos vēl nepieredzētu taustiņinstrumentu trio, kurā dzirdēsiet ne tikai akordeona un koncertklavieru skanējumu, bet arī akustiskās ērģeles un vertikālās klavieres 470i.

 • Dzirnavu laukumā ierīkotas jaunas rožu dobes 0

  Ventspils Dzirnavu laukuma apmeklētājus turpmāk priecēs četras jaunas rožu dobes, kuras ierīkotas sadarbībā ar Ventspils rožu stādu audzētavu ''Natālijas rozes'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ar bagātīgu svētku programmu tiks atzīmēta VIZIUM 1. gada jubileja 0

  Apritējis gads, kopš Ventspils zinātnes centrs VIZIUM vēris durvis saviem apmeklētājiem, tāpēc 18. jūnijā ikviens tiek aicināts uz svētku kūku, kuras sastāvdaļas būs mūzika, tehnoloģijas, zinātne, atrakcijas, radošās darbnīcas, spēles, maģija un ne tikai! Pie kārtīgām dzimšanas dienas svinībām piederas arī dāvanas, tāpēc muzikālu dāvanu viesiem pasniegs grupa “Citi zēni”!

 • Pasniegtas Izglītības inovācijas balvas 0

  Mācību gada noslēgumā Ventspils pašvaldība turpina tradīciju un pateicas skolēniem un skolotājiem par augstiem sasniegumiem valsts un reģionālajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu izstrādē, kā arī konkursos, skatēs un sporta sacensībās.

 • REKLĀMA: Zāliena atjaunošana un piesēšana pavasarī – kā to izdarīt pareizi?

   Pavasaris ir īstais laiks, kad parūpēties par to, lai vasarā Tavu pagalmu rotātu skaists zāliens. Lai panāktu perfektu rezultātu, Tev jāzina, kas ir zāliena aerācija un vertikulēšana, kā zālienu pareizi piesēt un, kad to nepieciešams mēslot. Visu nepieciešamo informāciju par šiem darbiem atradīsi raksta turpinājumā! 

 • Nodota ekspluatācijā Eiropas mēroga rodeļu trase 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde” ir gandarīta paziņot, ka šodien, 1. jūnijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā veiksmīgi nodota ekspluatācijā Eiropas mēroga vissezonas rodeļu trase.

 • Fotoklubs ''Kaktuss'' savā dzimšanas dienā piedāvā izstādi 0

  2. jūnijā plkst. 16 teātra nama “Jūras vārti” tiks atklāta Ventspils fotokluba “Kaktuss” izstāde “Human”, kas veltīta kluba trīs gadu dzimšanas dienai un kurā piedalās seši fotomākslinieki – Agnese Pastare, Artūrs Orbidāns, Gints Dreifogels, Ilze Ozola, Krists Kūla un Santa Atte.

 • Dubultā apmērā piešķir naudas balvu par izciliem sasniegumiem hokejā 0

  1. jūnijā, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas virzītos priekšlikumus par naudas balvu piešķiršanu dubultā apmērā Latvijas hokeja izlasei un Latvijas Hokeja federācijai par izciliem sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļas 2023. gada Pasaules čempionātā hokejā.

 • Sagaidīts 200. mazulis – meitenīte Marlēna 0

  31. maijā Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts 200. mazulis - meitenīte Marlēna. Marlēna nāca pasaulē 56 cm gara un svēra 4082 g. Ģimenei no Rojas pagasta Kaltenes šis ir ceturtais mazulītis ģimenē.

 • Sāksies Ostas ielas pārbūve 2

  7. jūnijā plānots sākt Ostas ielas posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai pārbūves darbus. Būvdarbu laikā satiksmei tiks pilnībā slēgts pārbūvējamais posms, un Pils ielā posmā no Ostas ielas līdz Lielajai ielai satiksme būs atļauta tikai vienā virzienā.

 • Piedzīvojumu parks attīstās 0

  Ventspils Piedzīvojumu parkā izbūvētā rodeļu trase ienesusi ne vien jaunus vaibstus slēpošanas kalna Lemberga hūte ainavā, bet arī vairākas izmaiņas Piedzīvojumu parka plānojumā kalna pakājē – uzbūvēta rodeļu trases servisa ēka un jauns sanitārais mezgls, bet vairāki spēļu laukumi un atrakcijas turpmāk atradīsies citā vietā.

 • Līdz 15. jūnijam aicina pieteikties konkursam ''Pilsētas rota 2023'' 0

  Jau 23. gadu pēc kārtas Ventspilī norisināsies daiļdārznieku iecienītais konkurss ''Pilsētas rota 2023'', kurā aicināts piedalīties ikviens dārza īpašnieks un komersants, lai atzinīgi novērtētu ieguldīto darbu dārza ainavas veidošanā un sakopšanā.

 • Paraudzīties caur bērnu tiesību prizmu 0

  «Bērna interesēm vienmēr jābūt pirmajā vietā!» saka Ventspils pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Ervins Alksnis, turklāt šo pamatnostādni vērts atcerēties citiem lēmumu pieņēmējiem, pat tiem, kuru darbs bērnu tiesības šķietami neskar.