Ziņas

 • Iekrīt krāpnieku tīklos 0

  Valsts policija atkārtoti atgādina par šobrīd aktuālajām krāpšanām, noziedzniekiem slēpjoties zem kurjerkompāniju ''DPD Latvija'' un ''Omniva'' logo. Par krāpnieku upuriem kļuvuši iedzīvotāji Kurzemē.

 • Bibliotēku nedēļā konkurss un akcija 0

  No 19. līdz 25. aprīlim Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa, kuras šī gada tēma ir ''Darīt neticamo!''. Ventspils bibliotēka aicina lasītājus piedalīties konkursā ''Iesaki citiem izlasīt!'', kas norisināsies bibliotēkas Facebook lapā, kā arī iesaistīties akcijā ''Kļūsti par lasītāju!''.

 • Nav lieku divu miljonu eiro 14

  Ventspilī ik pa laikam aktualizējas diskusija par nekustamajam īpašumam piegulošo teritoriju kopšanu. Daļa namīpašnieku šo darbu nevēlas veikt, savukārt pašvaldība šādu nastu uzņemties nespēj.

 • Brīvdienās dzēsti meža un kūlas ugunsgrēki 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 16. aprīļa plkst. 6.30 līdz 19.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 43 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Lasmane ar uzvaru sāk brīvdabas stadionu sacensību sezonu 1

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane, kura šobrīd studē ASV Floridas Štata universitātē, uzsākusi stadiona sacensību sezonu ASV studējošo augstākā līmeņa sacensībās (NCAA).

 • Lasmanis un «Riga» 3x3 basketbolisti izcīna 3. vietu 2

  14. un 15. aprīlī tirdzniecības un izklaides kompleksā ''Piter Raduga'' Sanktpēterburgā notika 3x3 Eiropas Vienotās līgas sezonas trešais posms, kurā Latviju pārstāvēja komanda ''Riga'', komandas sastāvā spēlēja Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš.

 • Pedagogi saņem vakcīnas pret Covid-19 10

  Šajā nedēļā Ventspils pedagogi un izglītības darbinieki aktīvi izmantoja iespēju brīvprātīgi vakcinēties pret Covid-19. No 14. līdz 16. aprīlim masu vakcinācijas centrā Ventspilī ''Phizer'' ražoto vakcīnu ''Comirnaty'' saņēmuši vairāk nekā 430 Ventspils pilsētas pašvaldības nodarbinātie izglītības darbinieki.

 • Aicina piedalīties Bibliotēku nedēļas aktivitātēs 0

  No 19. līdz 25. aprīlim norisināsies ''Latvijas Bibliotēku nedēļa 2021'', kurā Ventspils bibliotēka aicina uz tiešsaistes pasākumiem un piedāvā dažādas aktivitātes par šī gada Bibliotēku nedēļas tēmu ''Darīt neticamo!''.

 • Brīvdienās pa autoceļiem pārvietosies militārais transports 6

  Sestdien un svētdien, 17. un 18. aprīlī, pa Kurzemes autoceļiem pārvietosies militārais transports. Militārā transporta pārvietošanās notiks diennakts gaišajā laikā Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militāro mācību ietvaros.

 • Būt klāt un palikt nemanāmai 0

  Līva Kalniņa dzimusi Ogrē, bet jau no mazām dienām daudz laika pavadījusi Rīgā. Līva jau no mazotnes bijusi saistīta ar mūziku, mācījusies Rīgas Doma kora skolā, dziedājusi Dzeguzītē, vēlāk bijusi viena no grupas Putnu balle dziedātājām. Šobrīd dzīves līkloči atveduši viņu uz Ventspili.

 • UEFA diskvalificē tiesnesi par pārkāpumiem «Ventspils» spēlē 1

  UEFA oficiāli paziņojusi, ka Ētikas un disciplinārlietu komisija nolēmusi uz 90 dienām no futbola aktivitātēm diskvalificēt Krievijas tiesnesi Sergeju Lapočkinu, bet šāds lēmums pieņemts saistībā ar 2018. gada Eiropas līgas spēli starp Ventspili un Francijas Bordeaux.

 • Autobusā Jelgava-Ventspils braucis ar Covid-19 inficētais 10

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11. aprīlī braucis autobusā Jelgava-Ventspils no viena galapunkta līdz otram, informē SPKC.

 • Suharevs par bronzu Eiropas čempionātā var pretendēt uz naudas balvu 5

  Ventspils Olimpiskās vienības un sporta skolas ''Spars'' svarcēlājs Ritvars Suharevs par izcīnīto trešo vietu Eiropas čempionātā svarcelšanā Maskavā var pretendēt uz naudas balvu līdz 5122 eiro, atklāja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).