Ziņas

 • Dublieriem otrais neizšķirts 1

  Kārtējo 1B līgas maču aizvadījuši FK Ventspils dublieri, šoreiz viesos tiekoties ar Valmieru Glass/ViA 2 un, tieši tāpat kā komandu pamatsastāvi, cīnoties neizšķirti.

 • Audzis Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas apgrozījums 0

  Pērn par 16% audzis SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcas apgrozījums, liecina "Firmas.lv" dati. Pagājušajā gadā slimnīcas apgrozījums sasniedzis 12,59 miljonus eiro, salīdzinot ar 10,88 miljoniem eiro 2017. gadā.

 • Ierobežos satiksmi Vakara pastaigas laikā 0

  Vakara pastaigas pasākuma “Pēdas pilsētā” organizatori vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka piektdien, 24. maijā Rātslaukumā, Vecpilsētas laukumā un Amatu mājas teritorijā tiks slēgta satiksme.

 • «Užavas alus» apgrozījums pērn pieauga par 23,4% 0

  Ventspils novada alus darītavas "Užavas alus" apgrozījums pērn bija 4,092 miljoni eiro, kas ir par 23,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 33,6% - līdz 572 294 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Lembergs: Vai ir smadzenes Šuplinskas galvā? (VIDEO) 1

  Aivars Lembergs preses konferencē izsaka savu viedokli par skolu tīkla sakārtošanu. Mērs uzskata, ka ieviešot jaunos kritērijus, tiks slēgtas 60% no visām skolām Latvijā. Šiem jaunajiem kritērijiem Ventspilī neatbilst Pārventas pamatskola, un arī 3. vidusskola.

 • Dega ražošanas iekārta, evakuējušies 30 cilvēki 0

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 17.maija plkst. 6.30 līdz 20.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par pilsētas aktualitātēm preses konferencē informē Aivars Lembergs, kā piemēram: skolēnu mācību uzņēmumu sasniegumi, skolēnu darbu vasarā un šai programmai piešķirto finansējumu, par peldvietu ūdens kvalitātes rādījumiem, Zilā karoga pacelšanas svētkiem un citām aktuālām tēmām.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par jauno ražošanas ēku būvniecību un īrnieku plānoto darbību tajās, domes portāla ventspils.lv darbību, par Lielās balvas un balvas kandidātu izvirzīšanu, bērnu pilsētiņām, ziedu skulptūrām un citiem jautājumiem.

 • Futbolistiem jau piektais neizšķirts (VIDEO) 0

  FK Ventspils futbolisti savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Valmiera Glass/ViA komandu, tā jau piekto reizi šosezon tiekot pie viena punkta, kas gan netraucēja turnīra tabulā saglabāt piekto vietu.

 • Trešdienas naktī tiks pacelts Ventas tilts 0

  Lai Ventspils ostā nodrošinātu nepieciešamo iegrimi kuģu satiksmei, nepārtraukti jāatjauno ostas akvatorijas dziļums, izsmeļot straumju sanestās smiltis. Šobrīd dziļuma mērīšanas dati rāda, ka padziļināšanas darbi jāveic Ventas tilta paceļamā laiduma zonā.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  25. maijā plkst. 11, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8 km.

 • Nosvinēti Pārventas svētki (VIDEO) 0

  Jau vienpadsmito reizi tika svinēti Pārventas svētki. Sākot no 13. maija, Pārventas bibliotēkā, 3. vidusskolā un Pārventas pamatskolā tika plānoti dažādi pasākumi un aktivitātes – koncerti, fotoizstādes “Industriālā Pārventa” atklāšana un skolu audzēkņu radošās aktivitātes.

 • Vispirms jāsāk ar godu un cieņu 0

  Sestdien kārtējo Virslīgas čempionāta spēli aizvadīs Ventspils futbolisti, savā laukumā uzņemot šīs sezonas pārsteigumu Valmieru Glass/ViA un cenšoties pierādīt, ka pēdējā laika bālais sniegums ir bijis tikai mirkļa vājums.