Ziņas

 • REKLĀMA: Koncerts «Trīs vīri Ziemassvētkos» 0

  Trīs spoži mākslinieki - dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”.

 • Skolotāji dalījās pieredzē par bilingvālo izglītību 0

  Ventspilī tikās vairāk nekā 60 pedagogi no Ventspils un Rīgas skolām, lai piedalītos pieredzes apmaiņas seminārā “Sadarbība kā problēmu risināšanas resurss pārmaiņu īstenošanā mazākumtautības skolās”.

 • Svarbumbu cēlāji noslēdz sezonu ar medaļām 0

  Viļānu novada Dekšārē notika Latvijas Čempionāts svarbumbu celšanā klasiskā divcīņā. Sacensībās piedalījās četri Ventspils svarbumbu celšanas kluba “Ventspils Atlants” biedri, kuriem izdevās izcīnīt godalgas un čempionu titulus.

 • Izspēlēja Ventspils atklāto čempionātu 0

  Jaunrades namā pie galdiem sēdās Kurzemes šahisti, lai piedalītos Ventspils atklātajā čempionātā, kurā trīs grupās piedalījās 82 šahisti no Ventspils, Kuldīgas, Liepājas, Dundagas un Talsiem.

 • Mūzikas bibliotēkas viesis Ed Rallidae 2

  Otrdien, 18. decembrī, plkst. 17.30, Galvenajā bibliotēkā, sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Ed Rallidae jeb mūziķis Edvards Grieze.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  15. un 16. decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ''Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2018. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Piltenē pasniegs balvas «Kultūras laiks» 0

  18. decembrī Piltenes kultūras namā notiks Ventspils novada kultūras darbinieku tikšanās "Brīdi pirms…", kurā piedalīsies kultūras un tautas namu vadītājas, bibliotekāres, Mūzikas skolas un Mūzikas un mākslas skolas pedagogi, arī amatiermākslas kolektīvu vadītāji.

 • Ugunsgrēkā izglābj cilvēku 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. decembra plkst. 6.30 līdz 13. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un divi uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums.

 • Olimpiskais centrs dinamiski attīstās 2

  Lai gan klāt ziema un aktīvākā būvniecības sezona jau ir aiz muguras, Olimpiskā centra Ventspils bāzēs turpinās dažādu projektu realizēšana, kas padarīs sportošanu un atpūtu mūsdienīgāku un ērtāku. Olimpiskajā