Ziņas

 • Plūdu dēļ slēgts vēl viens autoceļš 0

  Ilgstošu nokrišņu dēļ pārplūdusi Užavas upe un līdz ar to arī applūdis un slēgts vietējais autoceļš Ziras–Vēkas (V1350) tā 5. kilometrā, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi sniegtā informācija.

 • Varēs sekmīgāk "tvarsīt" maluzvejniekus 0

  Ventspils novada ūdenstilpju zivju resursu saglabāšanai un kvalitatīvai uzraudzības procesa nodrošināšanai pašvaldība iegādājusies termovizieri, kurš paredzēts ezeru, upju apsekošanai diennakts tumšajā laikā.

 • 4. vidusskolas jaunieši sarīko diskusiju pasākumu 0

  Trīs nedēļu garumā vienā no darba dienām Ventspils Jauniešu mājā norisinājās 4. vidusskolas jauniešu organizēti diskusiju pasākumi EUROPErfect cinema, kurā apmēram 30 jaunieši no Ventspils vidusskolām pulcējās, lai noskatītos sešas filmas, apspriestu mūsu sabiedrībai nozīmīgus jautājumus un izvēlētos vērtīgāko kinodarbu.

 • Pārbaudīti 17 būvobjekti 1

  Ventspils pilsētas domes Būvniecības administratīvā inspekcija informē, ka laikā no šī gada 27. novembra līdz 1. decembrim veikusi 17 objektu apsekošanu.

 • Nav pamata tarifa maiņai 2

  Pašvaldības uzņēmums Ventspils siltums izmanto biokurināmo, konkrēti, šķeldu, saražojot 90% visas siltumenerģijas mājokļu un iestāžu apsildei Ventspilī. Tādējādi pilsētas siltumapgāde nav atkarīga no naftas un naftas produktu pasaules cenas. Ventspilniekus neskar citās pašvaldībās plānotais siltuma tarifa paaugstinājums arī citu iemeslu dēļ. Par to un citām aktualitātēm intervijā stāsta Ventspils siltuma valdes priekšsēdētājs ARNIS UZARIS.

 • Smaku problēma Ventspilī tiek risināta 5

  Pēc pusgada – no 2018. gada 1. jūnija – Ventspils brīvostas termināļiem, kas pārkrauj naftas produktus, vajadzēs obligāti izmantot iekārtas tvaiku savākšanai un rekuperācijai. «Ventspils nafta» termināls aktīvi gatavojas šim laikam – termināļa teritorijā jau ir uzstādīta daļa iekārtu.

 • Volejbola klubs “Ventspils” uzveic cēsiniekus 1

  Volejbola klubs Ventspils savā laukumā uzņēma Cēsu volejbolistus un izcīnīja kārtējo uzvaru ar rezultātu 3:1. VK Ventspils komanda Latvijas Nacionālās līgas 1. divīzijā bez zaudējumiem aizvadījuši visas pirmā apļa spēles.

 • Olimpiādē slidos divi ventspilnieki 0

  Latvijas Slidošanas Asociācijas valdes sēde šorttreka komandas sastāvā dalībai Phjončhanas Olimpiskajās spēlēs apstiprināti ventspilnieki Roberto Puķītis un Roberts Jānis Zvejnieks.

 • Turpinās intensīva ielu tīrīšana 11

  10. decembra naktī Ventspils pilsētā sākās intensīva snigšana, veidojot biezu sniega segu un sanesumus, tāpēc tika uzsākta ielu tīrīšana un kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

 • Dziļākais sniegs joprojām pie mums 0

  Pēc stipras snigšanas nedēļas nogalē Ventspili aizvien klāj 18 centimetru bieza sniega kārta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mērījumi.

 • Aprīkos sniega tīrāmo mašīnu 11

  Ik gadu rūpējoties par to, lai sniegs neapgrūtinātu pārvietošnos pa pilsētas ielām, PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" papildinās ziemas tehniku ar jaunu aprīkojumu.