Ziņas

 • Kalnā pieejama iesācēju trase un ragaviņu kalniņš 0

  No trešdienas, 7. decembra, plkst. 15 slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' būs pieejama iesācēju slēpošanas trase, bet par prieku mazajiem ziemas prieku cienītājiem būs atvērts arī ragaviņu kalniņš.

 • Ventspilnieki piedzīvo zaudējumu Liepājā 0

  "Liepājas" komanda otrdien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) pārtrauca sešu zaudējumu sēriju, savā laukumā ar rezultātu 72:60 (18:15, 8:20, 26:12, 20:13) pārspējot "Ventspili".

 • Lasmanis startēs 3x3 basketbola pasaules kausa finālposmā 0

  No 10. līdz 11.decembrim Saūda Arābijā notiks pasaules tūres fināls, kurā piedalīsies Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga" ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • Ziemas dienests nodrošina diennakts dežūras 4

  Kopš 1. decembra pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests strādā diennakts režīmā, kas nozīmē, ka 24 stundas diennaktī tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki regulāri apseko ielu stāvokli, lai pēc nepieciešamības nekavējoties uzsāktu brauktuvju tīrīšanu.

 • Palīdz uzlabot dzīves kvalitāti 0

  Ventspils Sociālais dienests vairāku gadu garumā sadarbojas ar nevalstiskajām organizācijām, šobrīd tās ir 15, tai skaitā atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš.

 • Pagarinās iepriekš noteiktās invaliditātes termiņu 0

  Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijā (VDEĀVK) esošo garo rindu dēļ valdība otrdien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) izstrādātos grozījumus, kas paredz pagarināt personām iepriekš noteiktās invaliditātes grupas termiņu.

 • Svarcēlāji startēs pasaules čempionātā 0

  Līdz 16. decembrim Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā notiks pasaules čempionāts svarcelšanā, kurā piedalīsies četri Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāji - Daniela Ivanova, Ritvars Suharevs, Armands Mežinskis un Artūrs Plēsnieks, treneru Eduarda Andruškēviča un Viktora Ščerbatiha vadībā.

 • Pasākums bērniem ''Olafs gaida svētkus'' 0

  Svētdien, 11. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' muzikālā Liepājas leļļu teātra izrādē kopā ar bērnu iemīļoto varoni – sniegavīru Olafu tiks uzburta īpaša svētku gaidīšanas noskaņa, kurā būs gan dziesmas un rotaļas, gan svētku atmosfēra.

 • Sniega un apledojuma dēļ daudzviet apgrūtināta braukšana 0

  Sniega un apledojuma dēļ daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi". Sniegotie un slidenie ceļa posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

 • "Ventspils" LIBL mačā viesosies Liepājā 1

  Šodien "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) tiks aizvadīta viena spēle, kurā "Liepāja" uzņems "Ventspils" basketbolistus. Mačs Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies plkst.19, tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam TV4 un interneta platformai "Sportacentrs.com".

 • Balso par VIZIUM ''Eksporta un inovācijas balvā 2022'' 2

  Šogad Latvija kļuvusi par jaunu un iespaidīgu tūrisma galamērķi bagātāka - jūnijā Ventspilī atklāts zinātnes centrs VIZIUM. Kā jauns un inovatīvs tūrisma objekts, VIZIUM ir nominēts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konkursā ''Eksporta un inovācijas balva 2022'', kura ietvaros līdz 11. decembrim norisinās balsošana par labāko tūrisma eksporta produktu.

 • Aicina uz tradicionālo labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu…'' 2

  Svētdien, 11.decembrī, plkst. 17 Ventspils baptistu baznīcā ikviens aicināts uz labdarības koncertu ''No debesīm es atnesu...'', kas pēc divu gadu pārtraukuma jau 13. reizi sirsnīgā Ziemassvētku noskaņā pulcēs tos, kuri vēlas palīdzēt ''Cimdiņa'' bērniem ar īpašām vajadzībām.