Ziņas

 • Jūnijs bijis 1,7 grādus siltāks par normu 1

  Pagājušā mēneša vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +16,9 grādi jeb 1,7 grādi virs 1991.-2020.gada vidējās jūnija temperatūras, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati.

 • REKLĀMA: Ļaujiet savai ādai elpot. Kā padarīt ādu skaistu un svaigu?

  Kosmetoloģijas pētījumi liecina, ka mūsu āda pašreizējā vidē nespēj pareizi elpot. Ja dzīvojat lielā pilsētā, kur ir intensīva satiksme, rūpnīcas un citi piesārņojuma avoti, gaisa piesārņojums ir īpaši liels. Stress, piesārņojums un skābekļa trūkums ir galvenie ādas apdraudējumi.

 • Uzsāk rodeļu trases būvniecību 3

  1. jūlijā, slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' ir uzsākta Eiropas mēroga rodeļu trases būvniecība, kas būs labākā Baltijas valstī. Ventspils būs vienīgā pilsēta Baltijā, kas nobraucienā nodrošinās 360 grādu virāžu 40 metru augstumā virs jūras līmeņa, kur trases sākums būs aptuveni 10 metru augstumā no zemes līmeņa.

 • Jaunajiem vieglatlētiem medaļas un rekordi 3

  Ogrē divas dienas risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupā, kurā lieliski startēja arī sporta skolas Spars un Ventspils novada sporta skolas audzēkņi.

 • Aiztur personu, kas bojā pilsētas objektus 7

  1. jūlija naktī Ventspils Pašvaldības policijas inspektori aizturēja vīrieti, kurš Jaunpilsētas laukumā sabojāja soliņu, izraujot to no stiprinājuma vietām.

 • Radioteleskopam RT-32 mainīs uztvērēju kabīni 0

  Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas Centrs (VSRC) īsteno projektu, kura ietvaros ir paredzēta radioteleskopa RT-32 uztvērēju kabīnes nomaiņa un datorizētas sekundārā spoguļa pozicionēšanas sistēmas uzstādīšana.

 • Izlasei liela uzvara lieliskā atmosfērā (VIDEO) 0

  Teicams otrais puslaiks ļāva Latvijas basketbola izlasei izcīnīt pirmo panākumu pret Serbiju, kas ne tikai nodrošināja pirmo vietu grupā, bet arī krietni uzlaboja izredzes uz debiju Pasaules kausā. Būtisku pienesumu uzvarā sarūpēja arī ventspilnieki.

 • LLPA lūdz valdību bēgļu jautājumu neatstāt uz pašvaldību pleciem 0

  Lai arī Ukrainas bēgļu skaits Latvijā turpina pieaugt, no 1. jūlija tiek samazināts valsts atbalsts no kara bēgošo Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanai. Tā rezultātā bēgļu mājokļu jautājums palicis lielākoties uz pašvaldību pleciem, kurām pašām jārod resursi, lai nodrošinātu bez pajumtes palikušajiem cilvēka cienīgus apstākļus.

 • Ostā ienāks kruīza kuģis «Star Legend» 2

  Nākamajā ceturtdienā Ventspils brīvostā atkal gaidāma kruīza kuģa vizīte. Šoreiz ostā ienāks kompānijas WindStar Cruises kuģis Star Legend, kurš savā kuģa mūžā paspējis kļūt arī par slavenu kinozvaigzni.

 • Izceļ maluzvejnieku tīklu un murdu 10

  27. un 30. jūnijā Ventspils Pašvaldības policijas inspektori reida laikā Ventas upē un Dokupē veica zivju resursu aizsardzības un zvejas noteikumu ievērošanas kārtējo uzraudzības reidu un atklāja nelikumīgi ievietotu zivju tīklu un murdu.

 • Svinēs Jūras svētkus 0

  9. jūlijā Ventspilī svinēs Jūras svētkus! Galvenie notikumi ar bagātīgu programmu ''Jūra. Mīlestība. Spēle'' atgriezīsies Ostas ielas promenādē. Svētku sajūtu ikviens varēs rast kā dienas programmā – satiekot Neptūnu, vērojot kuģu parādi, klausoties visdažādākos koncertus, tā arī vakara daļā – baudot Latvijā zināmu mūziķu priekšnesumus un griežoties dejās svētku ballē.