Ziņas

 • Ventspils sportisti saņems stipendijas 0

  Lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, kā arī, lai popularizētu studentu sportu un veicinātu rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde ir pieņēmusi lēmumu par dažādu apmēra stipendiju piešķiršanu 51 studējošam sportistam uz 2020./2021. studiju gadu.

 • Būs pieejams mazais peldbaseins 0

  No 4. decembra, publiskam apmeklējumam būs pieejams Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka mazais peldbaseins. Tādējādi tiks dota iespēja individuāli peldēt vecākiem ar  mazuļiem un bērniem, kuriem piemērotāka ir mazā baseina infrastruktūra un dziļums.

 • Bibliotēka turpina strādāt 0

  Ārkārtējās situācijas laikā līdz nākamā gada 11. janvārim Ventspils bibliotēkā apmeklētāju apkalpošana notiek, ievērojot Ministru kabineta noteikto kārtību un ieviestos ierobežojumus.

 • Pārbūvē Abonentu daļas ieejas mezglu 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' teritorijā Talsu ielā 84 šobrīd notiek labiekārtošanas darbi, pārbūvējot Abonentu daļas ieejas mezglu.

 • Izsludināts būvprojekta iepirkums rodeļu trases būvniecībai 8

  Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' ir izsludinājusi iepirkumu ''Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība rodeļu trases izbūvei slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'''', paredzot īstenot rodeļu trases būvniecības ieceri Ventspilī.

 • Izsludina noformējuma konkursu «Ziemassvētki 2020» 0

  Lai Ziemassvētku laiks Ventspils pilsētā būtu īpašs un skaists, ikviens ventspilnieks tiek aicināts piedalīties pilsētas Ziemassvētku rotas veidošanā, svētkiem sapošot savas mājas un darba vietas.

 • Par Sociālā dienesta aktualitātēm 2

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Noslēdzas jaunā bērnudārza teritorijas labiekārtošanas darbi 3

  Šonedēļ noslēgsies projekta ''Teritorijas labiekārtojuma pārbūve Brīvības ielā 15, Ventspilī'' īstenošana, pārbūves darbu ietvaros realizējot mūsdienīgu pirmsskolas izglītības iestādi ar modernām sporta zonām bērniem.

 • Sajūtu sprādziens Jāņa Šneidera gleznās 0

  Neskatoties uz Latvijā un pasaulē notiekošo, teātra nams Jūras vārti turpina priecēt ar izstādēm. Nupat atklāta jaunā mākslinieka Jāņa Šneidera personālizstāde A – mākslas darbi par sevis meklējumiem un atrašanu, par bruģi un izlaušanos, par ļaušanos būt, par fizisku un garīgu spēku.

 • Mūzikas skolas audzēkņi iepazīs ASV mūzikas un kultūras dažādību 0

  No nākamā gada februāra līdz jūnijam ar ASV vēstniecības Latvijā Mazo grantu programmas atbalstu tiks īstenots projekts ''Iepazīsti un apgūsti ASV muzikālās izglītības un kultūras dažādību'', kura ietvaros PIKC "Ventspils Mūzikas vidusskola" uzsāks sadarbību ar nozīmīgiem Amerikā dzīvojošiem mūziķiem un pedagogiem.

 • Veiks Tilta dārza stādījumu kopšanas darbus 3

  Turpinot stādījumu uzturēšanas darbus, lielākais darbu apjoms šobrīd tiek plānots Tilta dārzā, paredzot izzāģēt bīstamos un mazvērtīgos kokus, kā arī izņemt novecojušos krūmu stādījumus. Parka teritorijā pavasarī tiek plānota jaunu stādījumu izveide, ziemas periodā veicot nepieciešamos projektēšanas darbus.