Ziņas

 • Noteiks kriminālatbildību dzērājšoferiem 0

  Saeima otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Krimināllikumā, ar kuriem plānots noteikt kriminālatbildību par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu to vadīt, ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles.

 • Valainis: Koalīcijas veidošanas sarunās pašlaik notiek tikai cīņa par varu 5

  Sarunās par jaunās valdošās koalīcijas izveidi pašlaik notiek tikai cīņa par varu, amatiem un personīgu ambīciju apmierināšanu, šādu viedokli pauda Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāts Viktors Valainis. ZZS pašlaik uz koalīcijas veidošanas sarunām nav aicināta, attiecīgi varētu joprojām palikt opozīcijā.

 • Uzvarētājs netiek galā ar pārvadājumiem 11

  Uzņēmums Ventspils reiss apstrīdējis Autotransporta direkcijas (ATD) organizētā sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas konkursa rezultātus. Konkursā uzvarējušais Ventspils uzņēmuma konkurents – SIA Latvijas sabiedriskais autobuss – nespēj nodrošināt pārvadājumus citos reģionos.

 • Ūdens piedzīvojumu parkā noslēgušies remontdarbi 0

  Pēc neilgas remontdarbu pauzes kopš šīs nedēļas apmeklētājiem atkal atvērta Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona, kur drēgnās rudens dienās var ne tikai sasildīties pirtīs, bet arī gūt adrenalīna devu ūdens izklaidēs.

 • Kinoteātris aicina uz īpašu kino vakaru 0

  Oktobris Latvijā un citur pasaulē ir Garīgās veselības mēnesis, tāpēc piecās Latvijas pilsētās, tostarp arī Ventspilī notiks garīgās veselības tēmai veltīti kino vakari. Ventspils kinoteātris ''RIO'' 19. oktobrī plkst. 18 aicina visus interesentus uz mākslas filmas ''Ellings'' demonstrāciju.

 • Notiks vecmeistaru sacensības peldēšanā 0

  Lai popularizētu peldēšanu un veicinātu veselīgu dzīvesveidu senioru vidū, 8. oktobrī plkst. 13, Ūdens Piedzīvojumu parka lielajā peldbaseinā notiks vecmeistaru sacensības peldēšanā, kuras organizē un vada Ventspils vecmeistaru peldēšanas klubs ''Octopus'' sadarbībā ar Latvijas peldēšanas federāciju.

 • Ventspilī un novadā uzvar ZZS 2

  Mūsu vēlēšanu apgabalā 14. Saeimas vēlēšanās vislielāko atbalstu saņēmuši tieši reģionālo partiju pārstāvji, kopumā Apvienotajam sarakstam nedaudz apsteidzot zaļzemniekus. Ventspils pilsētas un novada vairākums turas pie ZZS zīmola, bet parlamentā Kurzemi pārstāvēs sešas no septiņām ievēlētajām partijām. Stabilitātei! mandātu no Kurzemes neiegūst.

 • Anna uzvar Kleistos un Beatrise Popē 0

  Sestdien, 1. oktobrī notika jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā Pope 2022, kur piedalījās prāvs bariņš JSK Demora sportistu. Galvenajā ātruma maršrutā ar džokeri ar šķēršļu augstumu 100 cm uzvarēja JSK Potenciāls sportiste Ieva Prūse ar zirgu Dance.

 • Pirms basketbola spēles sveiks sportistus 0

  Trešdien, 5. oktobrī plkst. 19 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē pirms Ramirent Nacionālās Basketbola līgas spēles starp Spars/Ventspils Augstskola un BS Tukums/TSS, Guntis Blumbergs sveiks 3x3 basketbolistu Tomu Markusu Salnāju un treneri Jāni Zemelu par panākumiem Eiropas U-17 čempionātā 3x3 basketbolā.

 • Dobēs tiek stādītas sīpolpuķes 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Apzaļumošanas iecirknis šonedēļ uzsāk sīpolpuķu stādīšanu pilsētas dobēs. Kopumā plānots iestādīt vairāk kā 170 000 dažādu šķirņu pavasara ziedus – tulpes, narcises, krokusus, hiacintes un citus.