Ziņas

 • Slēpošanas kalns beidzis ziemas sezonu 0

  Slēpošanas kalns Lemberga hūte no 19. marta apmeklētājiem ir slēgts līdz nākamajai ziemas sezonai. Savukārt no maija savus vasaras sezonas pakalpojumus piedāvās Piedzīvojumu parks.

 • Popē notika nakts turnīrs volejbolā 0

  16. marta vakarā Popes sporta centrā norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam piecas komandas un deviņu stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās Z/S «Vālodzes» spēlētāji.

 • Mazie ventspilnieki sporto pirms Lieldienām 0

  Gaidot raibākos un krāšņākos svētkus gadā, vairāk kā 200 mazie ventspilnieki no kreisā krasta pirmsskolu izglītības iestādēm šorīt devās uz Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžu, lai piedalītos Lieldienu stafetēs.

 • Skaļās lasīšanas sacensībā Ventspili pārstāvēs Dace Verpakovska 1

  Pārventas bibliotēkā noslēdzās Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības Ventspils reģionālais fināls, kurā par uzvarētāju kļuva Ventspils 4. vidusskolas 6. klases skolniece Dace Verpakovska (skolotāja Baiba Ērkšķe). 12. maijā Dace dosies uz Rīgu, lai pārstāvētu Ventspili Skaļās lasīšanas sacensības valsts finālā.

 • Uz skatuves kāpa mazie dziedātāji 0

  Kultūras centrā notika Mazie Dziedāšanas svētki, kuros piedalījās mazie vokālisti no Ventspils pirmsskolas izglītības iestādēm, Jaunrades nama vokālajām studijām un popstudijas “Jūras akmentiņi”.

 • Seniori sadziedāsies pasākumā «Sudrabotās melodijas» 0

  24. martā Puzes kultūras namā plkst. 13 sāksies Ventspils novada senioru pasākums "Sudrabotās melodijas", kurā pulcēsies vairāk nekā 200 dalībnieku ne tikai no Ventspils novada, bet arī no Spāres, Laucienes, Rojupes, Lubes, Stendes, Kuldīgas, Ventspils, Vandzenes, Laidzes un Jaunpils.

 • Apbalvos Ventspils aktīvākos jauniešus 0

  Pirmo reizi notiks pasākums Ventspils Jauniešu gada balva 2018 “9 personības”. Pasākuma mērķis ir apzināt un apbalvot Ventspils aktīvākos jauniešus, jauniešu neformālās un formālās organizācijas un jauniešu atbalstītājus, kā arī veiksmīgāko skolēnu mācību uzņēmumu.

 • Roņi un ziemeļblāzma priecē ventspilniekus 4

  Pagājušās brīvdienas dabas mīļotājus lutināja. Sociālajā tīklā Facebook ventspilnieki ievietojuši savus brīvdienu stāstus ar redzēto un piedzīvoto.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs preses konferencē izteica savu viedokli par tādām aktuālām tēmām Latvijā un pasaulē kā finanšu ministres izteikumiem par Latvijas bankām, uzbrukumu Krievijas dubultaģentam, peripetijām partijās Vienotība un PAR un citām tēmām.

 • Glābšanas darbi pārplūdušā pļavā (VIDEO) 1

  Kāda ventspilniece nofilmējusi amizantu scēnu pārplūdušā pļavā Embūtes ielas malā – vēlme izbaudīt ekstrēmākas sajūtas, vizinoties apvidus auto pa ledu beigusies ar ielūšanu tajā, tāpēc talkā iestrēgušajam bija jādodas citam džipam.

 • Siltumenerģijas patēriņš februārī 1

  Aizvadītais februāris ārgaisa temperatūras ziņā šajā apkures sezonā bijis visaukstākais, kā arī aukstākais mēnesis, kas Ventspilī piedzīvots pēdējo divu gadu laikā. Nedaudz aukstāks laiks vien bijis 2016. gada janvārī, kad vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī sasniedza -4,1 grādu.

 • Uzsākti būvdarbi Robežu ielā 3

  Pirmdien, 19. martā, Robežu ielas posmā no Graudu ielas līdz Rotas ielai pašvaldības SIA ŪDEKA uzsākusi ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas būvdarbus projekta Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta nr. 5.3.1.0/16/I/005 ietvaros.