Ziņas

 • Notiks novada senioru sporta spēles 0

  Ventspils novada pašvaldība atbalsta dažādas senioru aktivitātes, un 25. augustā Vārves pagasta Zūrās notiks senioru sporta spēles "Ar smaidu pa dzīvi!". Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu un jūtas sirdī jauni, jo spēļu galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm.

 • Smolonskis debitēs olimpiskās spēlēs 0

  No 23. jūlija līdz 8. augustam notiek Tokijas Olimpiskās spēles, kurās debiju piedzīvos Ventspils Olimpiskās vienības soļotājs Ruslans Smolonskis, trenera Modra Liepiņa vadībā.

 • Izmaiņas svētku vakara koncerta programmā 1

  Diemžēl Covid-19 ir ieviesis savas korekcijas Ventspils Pilsētas svētku vakara koncerta programmā - sākotnēji plānotā Islandes grupa ''Gus Gus'' nevarēs ierasties uz koncertu Reņķa dārzā, lai priecētu Latvijas fanus ar savu jaunāko programmu ''Mobile Home''.

 • REKLĀMA: Iepirkšanās JYSK skandināvu stilā

  Šajā nedēļā ventspilnieki ieguvuši vēl vienu iespēju patīkamu un noderīgu pirkumu veikšanai. Pārventā, Celtnieku ielā 20, pēc ēkas remonta un fasādes atjaunošanas atvērts starptautiskā tirdzniecības tīkla JYSK veikals, kas piedāvā preces un apkalpošanu skandināvu stilā.

 • Notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā 4

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem, uz laiku tiks pārtraukta ūdens padeve sekojošās adresēs - Usmas ielā 7;9;11;18;20 un Siguldas ielā 22. 

 • Sveiks Plēsnieku, Suharevu un trenerus 2

  Piektdien, 6. augustā, plkst. 19, Ventspils pilsētas svētku atklāšanas pasākumā Koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī, notiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Lielās balvas un balvu pasniegšanas ceremonija, kuras ietvaros par panākumiem Tokijas Olimpiskās spēlēs tiks sveikti svarcēlāji un viņu treneri.

 • Telefonkrāpnieki uzdodas par policijas pārstāvjiem 1

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas gadījumi un to mēģinājumi - krāpnieki pielāgojuši shēmu un zvanot iedzīvotājiem, stādās priekšā kā policijas darbinieki, un no iedzīvotājiem mēģina iegūt bankas kontu pieejas un personu datus.

 • Bez šofera klātbūtnes varēs sodīt par pārkāpumiem kāpu aizsargjoslā 2

  Valsts vides dienests (VVD) turpmāk varēs piemērot naudas sodu par neatļautu transportlīdzekļa apstāšanos vai stāvēšanu Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes krasta kāpu aizsargjoslā un pludmalē arī situācijās, kad transportlīdzekļa vadītājs neatradīsies pārkāpuma izdarīšanas vietā, informē VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Daina Vārpiņa.

 • REKLĀMA: Virtuālās realitātes klase Ventspils Tehnikumā – tā nav nākotne, tā ir šodiena!

  Zināms, ka pieprasīta profesija ir nozīmīga investīcija nākotnē. Jauno tehnoloģiju integrēšana izglītības programmās veicina interesi par mācībām un paaugstina audzēkņu konkurētspēju darba tirgū, tāpēc Ventpils Tehnikumā 2020. gadā, izmantojot projekta "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas" jeb "Next Generation Microcities of Europe" sniegtās iespējas, tika atklāta virtuālā realitātes klase.

 • Notiks spēkavīru šovs 3

  Ventspils pilsētas svētkos, 7. augustā plkst. 13 Ventspils pludmales volejbola stadionā norisināsies ''Fenikss sports spēkavīru šova'' piektais posms.