Ziņas

 • Atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi 0

  21. februārī plkst. 17.30 teātra nama ''Jūras vārti'' Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes ''Piekrastes reljefs'' atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 3

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Huligāni apķēpā deviņstāvu māju 30

  Pilsētas deviņstāvu māju kvartāla iedzīvotājus nesen pārsteigusi nepatīkama aina – uz Saules ielas 106. nama sāna sienas nakts laikā uzķēpāts milzīgs, krāsains grafiti.

 • Pirms izlašu pauzes zaudējums «Latvijas klasikā» 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē BK Ventspils basketbolisti viesos piedzīvoja zaudējumu saviem principiālākajiem sāncenšiem VEF, bet jau šonedēļ trim ventspilniekiem stāv priekšā izlašu mači.

 • Loka šāvējs Dāvis Blāze izcīna Latvijas čempiona titulu 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika ''Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās''. Sacensībās piedalījās 98 loka šāvēji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēja septiņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • Aicina uz Sniegpulkstenīšu talku 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina ikvienu ventspilnieku un pilsētas viesi 8. martā, plkst. 11 uz Dzirnavu laukumu, lai kopīgi piedalītos ikgadējā tradīcijā - Sniegpulkstenīšu talkā.

 • Pašvaldība iestājas pret spēļu zāļu atvēršanu 23

  Ventspils pilsētas dome nolēma apstiprināt saistošos noteikumus ''Par azartspēļu organizēšanu Ventspils pilsētā'', kuros nosaka, ka kazino, spēļu, bingo zāles, totalizatoru vai derību likmju pieņemšanas vietu organizēšana pilsētas administratīvajā teritorijā nav atļauta.

 • Ventspils čempionātā kērlingā noslēgsies pamatturnīrs 0

  Svētdien, 16. februārī, ledus hallē Ventspils pilsētas 18. atklātajā čempionātā kērlingā tiks izspēlētas 2. apļa 6. un 7. kārtas spēles, noslēdzot pamatturnīru, pēc kā martā sekos finālturnīrs.

 • Jauns zupas virtuves izsniegšanas punkts 10

  Sākot ar 17. februāri papildus jau esošajām zupas virtuves un pārtikas paku izsniegšanas punktiem būs jauns zupas virtuves izsniegšanas punkts - Tārgales ielā 37.

 • Aicina jauniešus piedalīties «Ideju nakts 2020» 0

  24 stundu garais plānošanas un veidošanas pasākums notiks Jauniešu mājā 13. un 14. martā. "Ideju nakts 2020" būs iedvesmas pasākums, kas tiek organizēts, lai mudinātu jauniešus plānot aktivitātes savlaicīgi un palīdzētu radīt jaunas idejas, tādējādi dažādojot projektu tēmas un izvēloties jauniešiem aktuālākās tēmas un formātus.

 • Pašvaldībai nav jārisina valsts problēmas 3

  VAS Valsts nekustamie īpašumi, kam pieder abas vēsturiskās bijušās Mūzikas skolas ēkas Pils ielā 38 un Kuģinieku ielā 2, mēģina atbrīvoties no sava īpašuma, kam tagad draud pilnīgs sabrukums un kas apdraud arī iedzīvotājus.