Ziņas

 • Noslēdzas pirmā attālināto mācību nedēļa 3

  No 23. līdz 27. martam 1. līdz 12. klašu skolēni visā valstī aizvadījuši pirmo attālināto mācību nedēļu, kas kopumā vērtējama pozitīvi. Lai sekotu līdzi attālināto mācību norisei, Ventspils Izglītības pārvalde katru dienu video konferencē sazinās ar pilsētas skolu vadību un Ventspils Digitālā centra pārstāvjiem.

 • Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Kristu Jurgenu 0

  Vakar, 26. martā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka 1994. gadā dzimušais Krists Jurgens pēdējo reizi ar ģimeni sazinājies 11. martā no Berlīnes, Vācijā un kopš tā brīža nav devis par sevi ziņas.

 • Zemes stundu atzīmēs arī Ventspilī 2

  Sestdien, 28. martā, no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, kad ikviens tiek aicināts taupīt elektroenerģiju un iestāties pret klimata pārmaiņām, izslēdzot gaismu.

 • Valdība apstiprina kritērijus dīkstāves pabalsta un nodokļu brīvdienu saņemšanai 0

  Trešdien, 25. martā, Ventspils pilsētas dome, atsaucoties uz Ministru kabineta apstiprinātajiem noteikumiem par nozarēm, kurām sakarā ar COVID-19 izplatību ir būtiski pasliktinājusies finanšu situācija un līdz ar to pienākas dīkstāves atbalsts, nosūtīja aicinājumu Ekonomikas ministrijai nozaru sarakstā nekavējoties iekļaut arī apstrādājošās rūpniecības jeb ražošanas uzņēmumus.

 • Neziņā par sezonas turpinājumu 3

  Līdz ar to Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu plāni mainījušies arī Ventspils olimpiskās vienības pārstāvjiem, kuri cerēja uz dalību olimpiādē, turklāt skaidrības nav arī par sezonas turpinājumu.

 • Mediķi martā saņems piemaksas līdz 50% no algas 0

  Piemaksās par jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības novēršanu martā mediķi saņems līdz pat 50% no darba algas, bet tālāko divu mēnešu laikā tās būs 20% apmērā, lēma valdība.

 • Olimpiskā centra viesnīca saņēmusi diplomu 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' viesnīca ir saņēmusi konkursa ''Latvijas labākais tirgotājs 2019'' uzvarētāja diplomu viesnīcu nozarē. Konkurss ir nekomerciāls un atklāts - tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.

 • Jauni ieteikumi sabiedriskā transporta izmantošanai 9

  Pamatojoties uz Satiksmes ministra 26. marta rīkojumu Covid-19 vīrusa izplatīšanās riska mazināšanai, no piektdienas, 2020. gada 27. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku  starppilsētu un novada sabiedriskā transporta maršrutos noteikti jauni ierobežojumu, kā arī doti ieteikumi sabiedriskā transporta kustības organizēšanai pilsētās.

 • Poliklīnika uz laiku daļēji ierobežo veselības aprūpes pakalpojumus 7

  Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības “Covid-19” izplatības dēļ arī Ventspils poliklīnikā no piektdienas, 27. marta, uz laiku daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi. Būtiski, ka akūtos gadījumos palīdzība, tostarp nepieciešamās konsultācijas un izmeklējumi, pacientiem aizvien tiks sniegta.

 • Krīzes situācijā nonākušajām ģimenēm nodrošina zupas virtuves pakalpojumus 7

  Saistībā ar ārkārtējas situāciju valstī, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta darbinieki sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldi apzinājuši un sazinājušies ar ģimenēm, kuru bērni skolās līdz šim saņēma brīvpusdienas, lai informētu par ēdināšanas iespējām ģimenēm un viņu bērniem, kuriem ir trūcīgā vai maznodrošinātās ģimenes statuss.

 • Turpina stabilu siltuma ražošanu un piegādi 7

  Šobrīd, kad valstī ir izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu, uzņēmums Ventspils siltums turpina nodrošināt nepārtrauktu siltumenerģijas ražošanu un piegādi gandrīz 12 400 mājsaimniecībām un ap 420 juridiskajiem klientiem.

 • Uz dīkstāves pabalstu varēs pretendēt visu nozaru darba ņēmēji 0

  Pēc konkrētu kritēriju izpildes dīkstāves pabalstu varēs saņemt visu nozaru uzņēmumu darba ņēmēji, paredz ceturtdien Ministru kabinetā atbalstītie Ekonomikas ministrijas izstrādātie noteikumi par Covid-19 krīzē skartiem uzņēmumiem, kas kvalificējas dīkstāves pabalstam un nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadalei termiņos vai atlikšanai uz laiku līdz trim gadiem.

 • Krāpnieki jau uzdarbojas 4

  Valsts policija vērš iedzīvotāju uzmanību, ka Covid-19 pandēmijas laiku daudzas negodprātīgas personas izmanto krāpšanas nolūkos. Policijā ir saņemta informācija, ka no Latvijā un ārzemēs reģistrētiem tālruņa numuriem iedzīvotāji saņem zvanus ar piedāvājumiem iegādāties zāles, kas palīdzētu organismam cīnīties ar Covid-19.