Ziņas

 • Svarīgs mačs izbraukumā un Latvijas klasika mājās 2

  BK Ventspils šīs nedēļas vidū aizvadīs kārtējo maču FIBA Eiropas kausā, viesos tiekoties ar Vācijas kluba Medi, bet sestdien savā laukumā aizvadīs šīs sezonas pirmo Latvijas klasiku, uzņemot VEF

 • Ieradīsies «Ventspils IT izaicinājums 2019» finālisti 0

  Šonedēļ, no 13. līdz 15. novembrim, Ventspilī ieradīsies tehnoloģiju konkursa ''Ventspils IT izaicinājums'' finālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju, kā arī mērotos zināšanām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.

 • Čempiona josta, kauss un medaļas 0

  Pieci Ventspils Kikboksa leģions audzēkņi treneri Sergeja Deņisova vadībā Rīgā piedalījās starptautiskā kikboksa turnīrā Baltic Challenge. Grand-Prix. Baltic Fight for the Belt, kurā izcīnīja čempiona jostu, divus kausus un sešas medaļas.

 • Aicina Latvijas 101. jubileju atzīmēt aktīvi 1

  Par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, 18. novembrī ikviens Ventspils iedzīvotājs un viesis tiek aicināts piedalīties Latvijas 101. jubilejai veltītā skriešanas un velobraukšanas pasākumā.

 • Jūras spēki līdz mediķiem nogādā cietušu dāņu jahtas kapteini 0

  Piektdien, 8. novembrī plkst.18.30 Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs no Ventspils ostas kontroles saņēma informāciju, ka Dānijas piederības jahta "Yemanja" ir palikusi bez vadības, jo kuģa kapteinis guvis traumu, paziņoja Nacionālie bruņotie spēki.

 • Ventspilniecēm zelts volejbola turnīrā 0

  Sporta hallē ''Pārventa'' notika vienas dienas turnīrs volejbolā sievietēm, kurā piedalījās astoņas sieviešu amatieru volejbola komandas - Ventspils novads, SK Pūre, VK Saldus, Liepājas SSS, Liepāja, Kuldīgas NSS, Rīga United un Rīga, kas tika sadalītas divās apakšgrupās un izspēlēja spēles līdz divu setu uzvarai.

 • Jaunsproģis šauj visprecīzāk 0

  Rīgā notika Latvijas Praktiskās šaušanas centra kausa izcīņas 5. posms praktiskajā šaušanā, kurā piedalījās un panākumus guva sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Taps moderna videoinstalāciju telpa 0

  Ventspils pilsētas dome nolēma atbalstīt Digitālā centra dalību projektu konkursā jauna eksponāta izveidei topošajam Ventspils Zinātnes un inovāciju centram.

 • Sestdien bronzas vērts Kurzemes derbijs 3

  Sestdien Virslīgas sezonas pēdējo maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, savā laukumā 89. Kurzemes derbijā noskaidrojot arī galīgo vietu turnīra tabulā.

 • Notiks sporta spēļu turnīrs vidusskolām 0

  13. novembrī Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē notiks sporta spēļu turnīrs vidusskolām, kurā dalībnieki sacentīsies strītbolā (zēni), volejbolā (jauktā komanda) un tautas bumbā (meitenes).

 • Sadauza durvju stiklu 2

  Piektdienas rītā kāds apmeklētājs tirdzniecības centrā Ganību ielā bija tik ļoti ar kaut ko neapmierināts, ka izlēma savas dusmas izgāzt uz ārdurvīm – promejot tām iesperts un izsists stikls.