Ziņas

 • Baudot nakts dzīvi, pazaudē aploksni ar 20 000 eiro 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par vairāku simtu tūkstošu eiro piesavināšanos kādā uzņēmumā Ventspilī. Šobrīd kriminālprocess ir nosūtīts prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 • Kravu apjoms ostā turpina kristies 12

  Ventspils ostas termināļos šogad septiņos mēnešos pārkrauti 7,826 miljoni tonnu kravu, kas ir par 41,5% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Vasaras IT skoliņu apmeklējuši 500 bērnu 0

  Ir noslēgusies Ventspils Digitālā centra radošā vasaras IT skoliņa. Šogad vasaras IT skoliņa norisinājās visus vasaras mēnešus no jūnija līdz pat augustam un to kopumā apmeklēja 500 dažāda vecuma bērnu.

 • Ugāles baznīcā skanēs senās mūzikas koncerts 0

  Šovakar plks.19, svinot Vēsturisko ērģeļu svētkus "Latvija - ērģeļu zeme", Ugāles luterāņu baznīcā ērģelniece Larisa Bulava aicinās ielūkoties senās mūzikas atklājumos.

 • Pils atgriežas pie ierastā darba laika 0

  Iestājoties augustam Livonijas ordeņa pili varēs apmeklēt ierastajā darba laikā - no otrdienas līdz svētdienai, plkst.10 līdz 18.

 • Cīnīsies par Baltijas Olimpisko kausu taekvondo 0

  8. augustā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks starptautiskās taekvondo sacensības ''Baltijas Olimpiskais kauss'' un Ventspils kauss, kurām šobrīd pieteikušies 110 dalībnieki.

 • Pasiekstes dzirnavas svin atdzimšanu 6

  Valsts nozīmes kultūrvēsturiskais piemineklis Ventspils apkaimē – Pasiekstes dzirnavas Vārves pagastā – ir atdzimis, pateicoties Veinbergu ģimenes pūliņiem. Atjaunotajās dzirnavās atvērts krogs, kur valda senatnīguma aura, bet drīzumā sniegs arī plašus izmitināšanas pakalpojumus.

 • Notiks ukraiņu kultūras diena 2

  Sestdien, 8. augustā, Ventspils ukraiņu kultūras biedrība ''KOBZAR'' aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt ukraiņu kultūras dienu, kas ir kļuvusi par neatņemamu Ventspils un Latvijas ukraiņu tradīciju.

 • Šogad reģistrētas jau 63 zādzības no privātmājām 1

  Analizējot situāciju par šā gada septiņiem mēnešiem, proti, laika posmu no 1. janvāra līdz 31. jūlijam redzams, ka Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī reģistrētas 63 zādzības no privātmājām. 37 gadījumos zādzības konstatētas pilsētā, savukārt 26 gadījumos - novadā.

 • Būšniekos notiks Latvijas Čempionāts triatlonā 0

  9. augustā, Ventspils atkal kļūs par Latvijas triatlona galvaspilsētu. Būšnieku ezera peldvietā notiks Latvijas Čempionāts ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē, būs arī Tautas klases distance iesācējiem un interesentiem, kas vēlas izmēģināt šo daudzpusīgo un interesanto sporta veidu.

 • Pasaules līmeņa eksperts vērtē futbola laukuma kvalitāti 5

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' futbola laukumā norisinās augsta līmeņa starptautiskas futbola sacensības un šonedēļ pirmo reizi pēc Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) pasūtījuma, centrālā futbola laukuma kvalitātes novērtēšanai Ventspilī, ieradās pasaules līmeņa speciālists, futbola zālienu eksperts Gordons Hovats.