Ziņas

 • Grišuņins cīnīsies par titulu 1

  Novembra sākumā savu 14. cīņu profesionālajā ringā aizvadīs ventspilnieks Nikolajs Grišuņins, turklāt šoreiz tās uzvarētājs tiks pie šobrīd vakantās IBA Intercontinental jostas.

 • Apguva būvniecības dokumentācijas digitalizāciju 3

  Oktobri visā Latvijā sākušās vērienīga pāreja un apmācības, lai būvniecības process turpmāk tiktu dokumentēts elektroniskā formātā. Šādas mācības notika arī Ventspilī.

 • Jaunās pianistes apžilbina žūriju 0

  Dalība 8. Rīgas starptautiskajā jauno pianistu konkursā Ventspils Centra sākumskolas pārstāvēm vainagojusies ar vairākām godalgotām vietām.

 • Atbildība ir jāuzņemas visiem 0

  Ventspilniece Līva Rebeka Kāpberga jau pusotru gadu par savām mājām sauc Norvēģiju – viņa tur dzīvo un strādā. Uzturoties citā valstī, nereti nākas saskarties ar lietām, kas pārsteidz. Arī Līva Rebeka nav izņēmums – uzsākot dzīvi Norvēģijā, visvairāk jaunieti pārsteidzis tas, cik cītīgi norvēģi šķiro atkritumus. Lūk, Līvas Rebekas stāsts.

 • Notiks boksa sacensības 1

  19. oktobrī plkst. 12 Olimpiskā centra ''Ventspils'' boksa zālē notiks boksa sacensības ''Atklātais rings''. Šāda tipa sacensības Ventspilī nav notikušas vairākus gadus un tā ir lieliska iespēja sportistiem iesācējiem izmēģināt spēkus ringā pret līdzvērtīgu pretinieku atbilstoši meistarībai, pieredzei, vecumam un svara kategorijai.

 • Galvenais – prast aiz sevis savākt 7

  Tallina rāda piemēru pārējai Eiropai, aizliedzot publiskos pasākumos izmantot vienreizlietojamos plastmasas traukus. Par šo atkritumu daudzuma samazināšanu tiek domāts arī Ventspilī.

 • Aicina vākt makulatūru 2

  Notiek dalībnieku pieteikšanās Latvijas plašākajai vides izglītības un otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņai Tīrai Latvijai.

 • Ūdens iemītnieki dzīvo farmācijas laboratorijā 4

  Pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļos, antidepresantos un kontracepcijas medikamentos esošās aktīvās vielas ir tikai neliela daļa no visiem farmaceitiskajiem brīnumiem, kas atrodami Latvijas ūdeņos. Arī zāles var šķirot!

 • Darbnīcas un ekskursijas piesaista skolēnus 1

  Lielu interesi nemainīgi raisa interaktīvie pasākumi, ko ik gadu organizē pašvaldības uzņēmums SIA Ventspils siltums, – tehniski radošās darbnīcas un ekskursijas pilsētas katlumājā. Tādu pasākumu mērķauditorija ir skolēni, kuri nākotnē paši būs uzņēmuma klienti.