Ziņas

 • Arī novadā uzstādīti tekstila šķirošanas konteineri 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar AS “AJ Power Recycling” un SIA “3R” Ventspils novadā izvietojis piecus publiski pieejamus tekstila šķirošanas konteinerus.

 • Zinātkāros aicina uz ''Quiz'' viktorīnu 1

  Pilsētas centrā, bārā klubā Echo, jau vairākus mēnešus vakaros valda liela rosība – zāle ir pilna ar apmeklētājiem un gaisā virmo spriedze, jaucoties ar azartu un jautrību. Ventspilnieku vidū aizvien populārāka kļūst intelektuālā viktorīna Quiz, ko organizē vietējie entuziasti.

 • 1. oktobrī sākas dzinējmedību sezona 0

  1. oktobrī sākas kārtējā dzinējmedību sezona, pirms kuras Valsts meža dienests rosina medniekus atkārtot medību drošības prasības. Tāpat mednieki tiek aicināti izvērtēt nepieciešamību doties dzinējmedībās jau pašā sezonas sākumā, kamēr pamežs ir lapotā stāvoklī un mežā sastopams liels ogotāju, sēņotāju un atpūtnieku skaits.

 • Ugāles ielā uzlabota ceļu satiksmes drošība 0

  Ventspilī iepretim daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Ugāles ielā Nr. 13 un Nr. 32 ir uzlabota ceļu satiksmes drošība, izbūvējot izgaismotu gājēju pāreju un ātruma ierobežojošo ātrumvalni, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Turpinās Ostas ielas pārbūve 2

  Ostas ielas posmā, kura pārbūve šosezon mainījusi ierasto satiksmi Ventspils promenādē un vecpilsētā, jau pabeigti lielākie konstrukciju un komunikāciju ierīkošanas darbi un oktobra sākumā sāksies ielas bruģēšana. Saskaņā ar būvdarbu līgumu, būvniekam SIA “VIA” visi pārbūves darbi jāpabeidz līdz gada beigām.

 • Jau rītvakar izskanēs basbaritona Egila Siliņa koncerts 0

  Pašā septembra izskaņā Ventspilī tiks aizvadīts Egila Siliņa solokoncerts. Kopā ar spožāko latviešu basbaritonu uzstāsies arī pianists Māris Skuja. Tandēms koncertzālē Latvija viesosies pirmo reizi ar koncertprogrammu balsij un klavierēm, kas sevī ietvers latviešu un vācu komponistu mūziku.

 • Godātie ventspilnieki! 0

  Šā gada 1. oktobris atnesis dubultus svētkus: šajā datumā atzīmē Starptautisko senioru dienu, bet Latvijā oktobra pirmajā svētdienā tradicionāli svin Skolotāju dienu. Manuprāt, gan seniorus, gan skolotājus raksturo viedums un rūpes, un apjomīgu zināšanu nodošana nākamajām paaudzēm.

 • Ventspils Digitālais centrs piedāvā e-kursus pedagogiem 0

  Ventspils Digitālais centrs ir īpaši specializējies pedagogu apmācībās, izstrādājot pielāgotas apmācību programmas, kas ļauj apgūtās zināšanas izmantot mācību metožu dažādošanai. Turpmāk skolotājiem tiks piedāvāti arī e-kursi, sniedzot iespēju mācīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā!

 • "Ventspils" un "Ogre" sāk LIBL sezonu 0

  "Ventspils" un "Ogres" komandas šodien kā pirmās no pašmāju vienībām iesaistīsies "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) 2023./2024. gada regulārajā čempionātā.

 • Kurzemes filharmonija oktobrī piedāvā 0

  SIA “Kurzemes filharmonija” oktobrī piedāvā izbaudīt dažādo mūzikas pasauli pasākumos koncertzālē “Latvija” un teātra namā “Jūras vārti”, un pat būt klāt mūsdienu spēcīgāko domātāju diskusijā.

 • Būs iespēja doties pārgājienā 1

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 1. oktobrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža un piejūras pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Staldzenes stāvkrasta pludmales stāvlaukuma, kurā notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Rudens ballē grupa ''Bruģis'' 0

  Balles uzņem apgriezienus! Ventspils Kultūras centrs aicina uz Rudens balli 7. oktobrī plkst. 21.00. Par dejotprieku rūpēsies visā Latvijā pazīstamā grupa “Bruģis”.

 • Oktobrī par 0,7% zemāks siltumenerģijas tarifs 6

  Sākoties apkures sezonai, Ventspilī siltumenerģijas tarifs būs par 0,7% zemāks nekā līdzšinējais tarifs. Jaunais siltumenerģijas tarifs 86,10 EUR/MWh stāsies spēkā 1. oktobrī. Līdz ar tarifu mainīsies arī karstā ūdens sagatavošanas izmaksas.