Novadā

 • Cenzē biedrību rakstus 5

  Biedrības Popes muiža valdes loceklis Roberts Grinbergs ir neizpratnē par saņemto novada domes atteikumu publicēt biedrības sagatavoto rakstu par nodokļu maksātāju naudu izdotajā informatīvajā izdevumā Ventspils Novadnieks.

 • Piltenē svinēs ''Ventas svētkus'' 0

  25. maijā no plkst. 14.00 līdz rīta gaismai senās Kurzemes bīskapijas galvaspilsētā Piltenē norisināsies vērienīgs pasākums “Ventas svētki”. Šie būs jau trešie Ventas svētki, kur godā tiks celta mūsu novada dabas bagātība Ventas upe, kura līkumojas gar pieciem novada pagastiem.

 • Usmā atjauno brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību 1

  Usmas un Ugāles aktīvie iedzīvotāji pērn izveidojuši Usmas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību, saprotot to, cik tālu abi pagasti atrodas no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) posteņiem, no kuriem nepieciešamības gadījumā steigties palīgā ugunsnelaimē nonākušajiem.

 • Pavairos zivju resursus Usmas un Puzes ezerā 0

  Lauku atbalsta dienesta Zivju fonda padome apstiprinājusi divus Ventspils novada projektus par zivju resursu pavairošanu Usmas un Puzes ezerā par kopējo summu 15 725 eiro.

 • Iestājas pret vēja parkiem 5

  8. aprīļa vakarā Popes kultūras nama zāle bija cilvēku pilna – norisinājās sākotnējā sabiedriskā apspriešana par valsts uzņēmuma SIA Latvijas vēja parki ieceri četru Ventspils novada pagastu – Popes, Ugāles, Piltenes un Tārgales – teritorijā uzbūvēt apjomīgu vēja parku Ventspils 1.

 • Pārbūvē autoceļa posmu no Ventspils līdz Ancei 0

  Kopš pērnā gada ir pieejami programmas “Eiropas Savienības (ES) Attīstības un noturības mehānisms (ANM)” līdzekļi. Kurzemes reģionā šogad ar ANM finansējuma atbalstu pārbūvē arī autoceļa Ventspils–Dundaga (P77) posmu no Ventspils līdz Ancei (7,38.–13,53. km).

 • Vēl var pieteikties ''Mājas kafejnīcu dienām 2024'' 0

  Līdz 14. aprīlim ikvienam interesentam, kurš aizraujas ar gatavošanu, kuram patīk uzņemt viesus un kurš vēlas uz vienu dienu savā sētā, uzņēmumā, saimniecībā, tūrisma objektā vai iestādē atvērt mājas kafejnīcu, ir iespēja pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 12. līdz 14. aprīlim Ventspils novada Zlēku un Ugāles pagastos, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Nesaprot, kāpēc vajag vēl vienu sporta laukumu 5

  Ventspils novada pašvaldības iecere Tārgales centrā veidot 3x3 basketbola laukumu raisījusi jautājumus par to, kā dažādas attīstības projektu ieceres nonāk pašvaldības investīciju plānā un kādas ir iedzīvotāju iespējas to ietekmēt.

 • Uzņēmēji tiksies Ugālē 0

  4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • Novads izsludina projektu konkursu uzņēmējdarbības attīstībai 0

  Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Solis 2024”, tādējādi finansiāli atbalstot Ventspils novada uzņēmēju iniciatīvu realizēšanu uzņēmējdarbības attīstībā. Projektu konkursa finansējums ir 15 000 eiro. Vienam projektam maksimālais piešķiramais apjoms ir 3000 eiro.