Brīvosta

 • Linkaits: Darbs ostā ir un būs 7

  Latvijas mērķis ir arī turpmāk saglabāt līderpozīcijas Baltijas valstu ostās pārkrauto kravu apgrozījumā, sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

 • Satiksmes ministrs tikās ar brīvostas industriālās zonas uzņēmējiem 8

  Vizītē Ventspils brīvostā ieradās LR Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, lai pārrunātu aktuālākos Ventspils brīvostas pārvaldības jautājumus, kā arī tiktos ar ostas industriālās zonas uzņēmējiem, atbildētu uz jautājumiem un informētu par esošajām un plānotajām izmaiņām brīvostā.

 • Brīvostu pārvaldnieki informēs par ostu darbības rezultātiem pērn 3

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldniekiem ceturtdien, 23. janvārī, informēs par pērnā gada ostu darbības rezultātiem un šī gada plāniem, informēja Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāve Liene Ozola.

 • Satiksmes ministrs tikās ar ostas termināļu pārstāvjiem 5

  Trešdien, 8. janvārī, vizītē Ventspilī ieradās Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, lai ar Ventspils brīvostas pārvaldes vadību, kā arī ostas termināļu pārstāvjiem pārrunātu esošo situāciju Ventspils ostā un nepieciešamo rīcību kvalitatīva ostas pārvaldes darba nodrošināšanā.

 • Gada spilgtākie notikumi Ventspils ostā 2019. gadā 3

  Aizvadīts spraigs un daudziem notikumiem bagāts gads, kas paliks ostas un pilsētas vēsturē. Gada nogale ir brīdis, kad atskatīties uz svarīgākajiem notikumiem un sasniegumiem ostas darbībā.

 • Ventspils osta darbojas ikdienas režīmā 11

  2019. gada 18. decembra vakarā ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojs paziņojis par sankciju atcelšanu pret Ventspils brīvostu un Ventspils brīvostas pārvaldi.

 • EuroLCDs iekāpj jaunā kvalitātē 4

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka uzņēmums EuroLCDs svinīgi atklājis jauno fizikālā tvaika kondensācijas metodes pārklājuma ražošanas iekārtu, kas ļaus būtiski attīstīt 3D displeju ražošanas iespējas.

 • Brīvosta piedalās «Latvijas transporta dienās» Zviedrijā 0

  Lai piesaistītu jaunus klientus un attīstītu Latvijas ostu un visa Latvijas transporta koridora pakalpojumus kravu pārvadājumiem starp Latviju un Skandināviju, Stokholmā un Gēteborgā norit pasākums ''Latvijas transporta dienas Zviedrijā''.