Politika

 • Lembergs: ZZS Kariņa valdību neatbalstīs 12

  "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS) "Jaunās vienotības" (JV) līdera Krišjāņa Kariņa vadītu valdību neatbalstīs, paudis ZZS premjera amata kandidāts, Ventspils domes deputāts Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

 • Zināms 14. Saeimas sastāvs 0

  Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) apkopojot vēlēšanu rezultātus, kļuvis zināms nākamās Saeimas sastāvs. Pašlaik ir apkopota informācija par balsotāju izvēli visos 1055 vēlēšanu iecirkņos - gan par sarakstiem, gan deputātu plusiem un svītrojumiem.

 • Kurzemē Saeimas vēlēšanās uzvar "Apvienotais saraksts" 1

  Kurzemē aizvadītajās Saeimas vēlēšanās labāko rezultātu sasniedzis "Apvienotais saraksts" (AS), kurš šajā vēlēšanu apgabalā saņēmis 22,05% vēlētāju atbalstu un varētu būt ieguvusi trīs mandātus, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie sākotnējie vēlēšanu rezultāti, saskaitot balsis visos Kurzemes vēlēšanu iecirkņos.

 • Daudze un Vucāns - ievēlēti 7

  Pēc pašreiz CVK mājaslapā pieejamās informācijas, "Jaunā vienotība" (JV) nākamajā Saeimā varētu būt ieguvusi 23 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 16, "Apvienotais saraksts" (AS) un Nacionālā apvienība (NA) - pa 13, "Stabilitātei!" (S) un "Progresīvie" (P) - pa 10, bet "Latvija pirmajā vietā" (LPV) - 9 mandātus.

 • Nobalsojis jau 27 181 vēlētājs 0

  Divās dienās, kad atsevišķos vēlēšanu iecirkņos bija iespēja nodot glabāšanā balsi 14. Saeimas vēlēšanās, vēlētāju aktivitāte bijusi lielāka nekā pirms četriem gadiem un šonedēļ šo iespēju kopumā jau izmantojuši 27 181 cilvēks jeb 1,76% no vēlētāju kopskaita, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

 • Satiekas ringā samērā solīdi 6

  Kāpēc balsot tieši par jūsu politisko spēku? Vai Skulte ir pareizākā izvēle gāzes terminālim, un kāpēc pirms vēlēšanām valsts tērē miljonus zemes iegādei? Vai pilsēta un novads tomēr būtu jāapvieno? Par šiem un citiem jautājumiem īsi pirms Saeimas vēlēšanām Ventas Balss rīkotajās debatēs runāja Aivars Lembergs (ZZS premjera kandidāts), Ģirts Valdis Kristovskis (Jaunā Vienotība), Andis Zariņš (Nacionālā apvienība) un Vitalijs Trusevičs (Saskaņa).

 • Politiķi ringā arī pirms Saeimas vēlēšanām (VIDEO) 19

  Turpinot jau pašvaldību vēlēšanās iesākto tradīciju, kad politisko debašu ringā tika aicināti politiskie spēki, kas mērķēja uz pārstāvniecību Ventspils pilsētas un novada domēs, Ventas Balss priekšvēlēšanu debates organizēja arī pirms 14. Saeimas vēlēšanām.

 • Partiju reitingā uzlabojušās ZZS un "Apvienotā saraksta" pozīcijas 12

  Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, partiju popularitātes saraksta augšgalā augustā būtiskas izmaiņas nav notikušas - pirmās trīs vietas joprojām ieņem "Jaunā vienotība" (JV), "Nacionālā apvienība" (NA) un "Saskaņa", reitingā ir uzlabojušās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kā arī "Apvienotā saraksta" (AS) pozīcijas, liecina pētījumu centra SKDS jaunākās aptaujas dati.

 • Saeimas vēlēšanās pietekti 19 saraksti 7

  Noslēdzoties kandidātu pieteikšanai 14.Saeimas vēlēšanām, Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegti 19 partiju saraksti, liecina CVK publicētā informācija.

 • Lembergs: Es labi turu sitienu! 40

  Vakar Zaļo un Zemnieku savienība iepazīstināja ar sava priekšvēlēšanu saraksta līderiem, programmu un Ministru prezidenta kandidātu gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās. Ja pēc vēlēšanām ZZS iegūs iespēju veidot valdību, tad to vadīs Aivars Lembergs.

 • Iekšlietu ministra amatā iecelts Kristaps Eklons 3

  Saeima šodien par iekšlietu ministru apstiprināja "Attīstībai/Par!" (AP) virzīto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieku Kristapu Eklonu. Eklons pauda, ka ministra amatā iecerējis turpināt savas priekšgājējas Marijas Golubevas (AP) iesāktos darbus un iespēju robežās virzīt arī savas iniciatīvas.

 • Saeima ekonomikas ministra amatā apstiprina Indriksoni 0

  Saeima šodien par ekonomikas ministri apstiprināja Nacionālās apvienības izvirzīto parlamenta deputāti, līdzšinējo Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentāro sekretāri Ilzi Indriksoni (NA).