Politika

 • Kultūras ministres amatā apstiprina Agnesi Lāci 0

  Saeima šodien kultūras ministres amatā apstiprināja līdzšinējo Kultūras ministrijas (KM) parlamentāro sekretāri Agnesi Lāci (P). Lāci amatam piedāvāja ''Progresīvie'' pēc tam, kad kultūras ministre Agnese Logina (P) nolēma personīgu iemeslu dēļ atkāpties no amata. Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) nolēma Lāci virzīt apstiprināšanai Saeimā.

 • No amata atkāpusies kultūras ministre 0

  Kultūras ministre Agnese Logina (P) nolēmusi personīgu iemeslu dēļ atkāpties no ministres amata, un šos pienākumus viņa beigs pildīt 17. jūnijā, informē Kultūras ministrija.

 • Dombrovski trešo reizi virzīs eirokomisāra amatam 0

  Ministru kabinets otrdien lēma Eiropas Komisijas (EK) locekļa amatam nominēt līdzšinējo EK priekšsēdētājas izpildvietnieku Valdi Dombrovski (JV). Šī būs jau trešā reize, kad Dombrovskis tiek virzīts Eiropas Savienības (ES) komisāra amatam.

 • Lembergs par politiku un Latvijas čempiones Čikas mazuļiem (VIDEO) 14

  ''Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja jaunā ēka ir pēdējais no manā laikā uzsāktajiem objektiem,'' teic ilggadējais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Ēka durvis ventspilniekiem vērs jau šo sestdien, 27. aprīlī. Intervijā partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs par aktualitātēm valsts iekšpolitikā un ārpolitikā, kā arī par kuplo ģimenes pieaugumu.

 • ZZS saraksta līderis EP vēlēšanās būs Rokpelnis 0

  Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta līderis Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Harijs Rokpelnis, preses konferencē paziņoja Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs, ZZS valdes loceklis Viktors Valainis.

 • EP vēlēšanās ZZS kā saraksta lokomotīvi plāno pieteikt Valaini 3

  Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās no politiskās partijas Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) par saraksta lokomotīvi plāno pieteikt ekonomikas ministru Viktoru Valaini, savukārt no partijas "Apvienotais saraksts" (AS) kā pirmo kandidātu plānots pieteikt "Tviterkonvoja" vadītāju Reini Pozņaku.

 • Lembergs: Politiķiem jāpamato savi lēmumi! 5

  Komentējot valdības diskusiju par varbūtēju Krievijas graudu un citu lauksaimniecības produktu importa aizliegumu uz Eiropas Savienības valstīm, partijas "Latvijai un Ventspilij" vadītājs Aivars Lembergs norāda: "Priekšlikumi var būt dažādi, bet valsts politikā lēmumi nedrīkstētu būt emocionāli, tiem ir jābūt izsvērtiem."

 • Domē Kristovska vietā nāks Landmanis 4

  Šodien Ventspils domes sēdē skatīs jautājumu par domes deputāta Ģirta Valda Kristovska (JV) pilnvaru nolikšanu uz Saeimas deputāta amata pildīšanas laiku.

 • ZZS "nestrēbs karstu" 1

  Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) arī pēc otrās instances tiesas notiesājošā sprieduma Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nemainīs nostāju pret savu sadarbības partneri, bet gan gaidīs tiesas galīgā lēmuma stāšanos spēkā, uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

 • Par Saeimas priekšsēdētāju ievēl ZZS politiķi Mieriņu 2

  Par Saeimas priekšsēdētāju trešdien ievēlēta koalīcijas virzītā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāve Daiga Mieriņa. Par Mieriņu nobalsoja 55 deputāti - ZZS, "Jaunās vienotības" un "Progresīvo" deputāti, kā arī atsevišķi "Latvija pirmajā vietā" parlamentārieši. Pret Mieriņu balsoja 34 parlamentārieši.

 • Apstiprināta jaunā valdība Siliņas vadībā 1

  Saeimas vairākums šodien apstiprināja jauno, Ministru prezidentes Evikas Siliņas (JV) vadīto vadību. Par jauno valdību nobalsoja 53 deputāti, savukārt pret bija 39 deputāti.

 • Kristovskis gatavs pieņemt Saeimas deputāta mandātu 5

  Ventspils brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētāja vietnieks, Ventspils domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis (JV) ir gatavs pieņemt viņam potenciāli pienākošos Saeimas deputāta "mīksto" mandātu. Kā pastāstīja Kristovskis, piedāvājumu ieņemt Saeimas deputāta amatu viņam izteikts šorīt. Lai arī neesot domājis par šādu iespēju, taču nolēmis to pieņemt.