Politika

 • Iekšlietu ministra amatā iecelts Kristaps Eklons 3

  Saeima šodien par iekšlietu ministru apstiprināja "Attīstībai/Par!" (AP) virzīto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieku Kristapu Eklonu. Eklons pauda, ka ministra amatā iecerējis turpināt savas priekšgājējas Marijas Golubevas (AP) iesāktos darbus un iespēju robežās virzīt arī savas iniciatīvas.

 • Saeima ekonomikas ministra amatā apstiprina Indriksoni 0

  Saeima šodien par ekonomikas ministri apstiprināja Nacionālās apvienības izvirzīto parlamenta deputāti, līdzšinējo Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentāro sekretāri Ilzi Indriksoni (NA).

 • Doktora grāds sadarbības jautājumos. Saruna ar Gunti Blumbergu 16

  Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks un viens no partijas Latvijai un Ventspilij līderiem Guntis Blumbergs Latvijas politikas virtuvi zina tik labi kā reti kurš. Pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem intuitīvi veicis priekšvēlēšanu aģitāciju, apstaigājot sava vēlēšanu apgabala mājas un aprunājoties ar cilvēkiem, un ticis ievēlēts. Varētu teikt, ka viņam ir doktora grāds cilvēcībā.

 • Priekšvēlēšanu cīņas ir sākušās 1

  Priekšvēlēšanu cīņu sākumu iezīmējusi šķelšanās Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS), ko pamest vēlas zaļie, veidojot jaunu politisko apvienību. Partijā Latvijai un Ventspilij, kurai vēl līdz oktobrim ir spēkā līgums ar ZZS, šīs norises vēro pavisam mierīgi.

 • Kariņš nolēmis pieprasīt Vitenberga demisiju 0

  Nacionālās apvienības (NA) veiktā "šantāžas mēģinājuma dēļ Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir nolēmis prasīt ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga (NA) demisiju.

 • Golubeva nolēmusi demisionēt 1

  Iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP) nolēmusi demisionēt, pirmdien žurnālistiem paziņoja ministre.

 • NA pieprasīs ministres demisiju un var pamest valdību 7

  Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcija un valde ir nolēmusi pieprasīt Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) atbrīvot no amata iekšlietu ministri Mariju Golubevu (AP) saistībā ar situāciju 9. un 10.maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā, informēja NA pārstāve Laima Melkina.

 • Lembergs aicina amatpersonas publiski atvainoties 43

  Ventspils domes deputāts un bijušais mērs Aivars Lembergs nosūtījis vēstuli valsts amatpersonām, kurā prasa publiski rakstveidā atvainoties par aizliegumu viņam piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Vēstule nosūtīta Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei, tieslietu ministram Jānim Bordānam, Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniekam, Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Kristīnei Bērziņai un Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājai Daigai Vilsonei.

 • Radītā ekonomika nodrošina stabilitāti. Saruna ar Jāni Vītoliņu 15

  Neskatoties uz ieilgušo pandēmiju un ar to saistītajiem ierobežojumiem, Ventspils attīstība arī pagājušajā gadā neapstājās ne uz brīdi. Pilsētas mērs Jānis Vītoliņš ir pārliecināts, ka šādu stabilitāti visās jomās nodrošina pēdējo 20 gadu laikā radītā ekonomika.

 • Spītējot pretvējam. Saruna ar Aivaru Lembergu 24

  Rupjas kļūdas pirmās instances tiesas spriedumā, ar pieņēmumiem motivēts arests, liegums saņemt medicīnisko palīdzību – tikai daži no jautājumiem, kas šobrīd ir ilggadējā Ventspils mēra, šobrīd – Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāta, politiķa Aivara Lemberga dienaskārtībā.