Ekonomika

 • Rīgas un Ventspils ostas nodod valsts pārvaldībā 0

  Noraidot visus opozīcijas priekšlikumus, Saeimas deputātu vairākums vakar galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par ostām", ar kuriem valsts pārvaldībā tiks pārņemtas Rīgas un Ventspils ostas.

 • Lemberga vietā Brīvostas valdē ieceļ Boitmani 24

  Ventspils pilsētas dome, pamatojoties uz Aivara Lemberga iesniegumu, pieņēma lēmumu par viņa atbrīvošanu no Ventspils Brīvostas valdes locekļa amata, bet viņa vietā tika iecelts domes deputāts Uldis Boitmanis.

 • Valsts varētu pārņemt Rīgas un Ventspils ostas 17

  Pēc ASV Finanšu ministrijas lēmuma vērst sankcijas pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu un četrām juridiskām personām, tostarp Ventspils Brīvostas pārvaldi, valdība lēma trešdien, 11. decembrī, sasaukt ārkārtas sēdi, kurā izskatīs grozījumus likumā "Par ostām", paredzot valsts pārvaldībā pārņemt divas ostas - Ventspils un Rīgas. 

 • «Ventbunkers» apgrozījums pērn samazinājies par 39% 9

  Naftas pārkraušanas termināla "Ventbunkers" apgrozījums pērn bija 14,482 miljoni eiro, kas ir par 39% mazāk nekā gadu iepriekš, un tas strādājis ar 3,655 miljonu eiro zaudējumiem pretēji 4,235 miljonu peļņai 2017. gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Viņķele: Jādomā par nodokļu celšanu 10

  Valdībai būs jādomā par nodokļu celšanu, lai audzētu budžeta ieņēmumus, kurus pārdalīt dažādu nozaru vajadzību apmierināšanai, šādu viedokli pauda veselības ministre Ilze Viņķele.

 • Par mūzikas skolas uzturēšanas izmaksām (VIDEO) 1

  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē sašutumu raisīja Ventspils mūzikas vidusskolas apsaimniekošanas un uzturēšanas izdevumi, kuri tiek segti no valsts budžeta. Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs izsaka savu viedokli par atbildīgo personu nezināšanu par mūzikas skolas piederību Latvijas valstij.

 • «Ostas celtnieka» apgrozījums pērn pieauga par 12,8% 0

  Ventspils uzņēmums "Ostas celtnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 36,332 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,8% vairāk nekā 2017. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 60,8% un bija 599 170 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.