Kultūra un izklaide

 • Sākas projekta «Lasāmpietura Pārventā» jaunā sezona 0

  Trešdien, 22. novembrī, plkst. 12 Pārventas bibliotēkā ar skolēniem tiksies grāmatas „Zaķa Garauša Laimes zeme” autors Toms Kalinskis. Pasākums aizsāks projekta „Lasāmpietura Pārventā” jauno sezonu.

 • Notiks muzikāls rotaļuzvedums bērniem 0

  26. novembrī Ventspils Bērnu pilsētiņā plkst. 12 un Bērnu parkā “Fantāzija” plkst 15 notiks aizraujošs rotaļuzvedums bērniem “Jautrās Sniegpārsliņas”.

 • Tiks iedegta pilsētas galvenā Ziemassvētku egle 1

  Sestdien 2. decembrī, plkst. 17 Ventspils Rātslaukumā tiks iedegta Ventspils pilsētas galvenā Ziemassvētku egle. Līdz ar Ventspils pilsētas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu pilsētā tiks iedegti arī visi pārējie svētku rotājumi, tā padarot gaišāku un priecīgāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

 • Sarunas par Černobiļu ar rakstnieku Markijanu Kamišu 0

  Trešdien, 22. novembrī, plkst. 17 Pārventas bibliotēka aicina uz tikšanos ar jaunās paaudzes ukraiņu rakstnieku Markijanu Kamišu. Viņa romāns par Černobiļu „Оформляндия или прогулка в Зону” guvis plašu rezonansi un literatūras kritiķu atzinību.

 • Ventiņiem pašiem savs «Domino» 0

  Galvenajā bibliotēkā notika VKKF mērķprogrammā “Latvijai 100” atbalstītā projekta “Ventiņ’ vācel” noslēguma pasākums un galda spēles “Ventiņu domino” prezentācija.

 • Bibliotēkā prezentēs «Ventiņu domino» 0

  Otrdien, 14. novembrī, plkst. 13 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks VKKF mērķprogrammā “Latvijai 100” atbalstītā projekta “Ventiņ’ vācel” noslēguma pasākums un galda spēles “Ventiņu domino” prezentācija.

 • Lāčplēša dienā izskanēs Jēkaba Jančevska oratorija «No letu zemes» 0

  11. novembrī plkst. 15 Pārventas bibliotēkā Jēkaba Jančevska oratorijas “No letu zemes” atskaņojumā piedalīsies Zane Jančevska (teicēja), Aleksandrs Maijers (multiinstrumentālists), kā arī kamerkoris “Ventspils” un Ventspils Kamerorķestris diriģenta Aigara Meri vadībā.

 • Jauktajam korim «Līvzeme» - sudrabs 1

  Ar sudraba diplomu no Prāgas starptautiskā koru konkursa-festivāla “Praga Cantat 2017” atgriezies Ventspils Kultūras centra jauktais koris “Līvzeme” (mākslinieciskā vadītāja Astra Plostniece).

 • «Konfetti» no Minskas atved 1. pakāpes diplomus 0

  Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas studijas audzēknes piedalās starptautiskos deju festivālos. Šoreiz no festivāla “FAIRY DANCE”, kas notika Minskā (Baltkrievija), atvests 1. pakāpes diploms tautas deju kategorijā un 1. pakāpes diploms modernās horeogrāfijas kategorijā vecuma grupā no 11 līdz 13 gadiem.

 • Jakuti dziedāja, baltkrievi dejoja 0

  Trīs dienas daudznacionālajā Ventspilī uzstājās radošie kolektīvi no ārzemēm un Latvijas, pārstāvot dažādas tautas un kultūras. Uz dažādām pilsētas skatuvēm pavisam uzstājās 27 kolektīvi.

 • Atkal pīs ''Ventspils vainagu'' 0

  Mūsu pilsētā tiks atklāts 9. Starptautiskais nacionālo kultūru festivāls Ventspils vainags. Festivālā piedalīsies ne tikai mājas kolektīvi, bet arī viesi no Rīgas, Liepājas, Saldus, Rēzeknes, kā arī no Baltkrievijas un Igaunijas.