Kultūra un izklaide

 • Militārais mantojums vilina apmeklētājus 3

  Kad aprīļa beigās Ventspilī, līdzās laipām pār pelēko kāpu, apmeklētājiem tika atvērts militārā mantojuma objekts-tornis ar skatu laukumu, diez vai kāds paredzēja, cik iekārots būs šāds jaunais skats uz jūru! Skaitītāja dati par jūliju liecina, ka torni šajā mēnesī apmeklējuši jau 10 513 interesenti.

 • Ventspils svin 731. dzimšanas dienu 6

  Ventspils Pilsētas svētku notikumi plānoti no 5. līdz 8. augustam ar galvenajiem pasākumiem 7. augustā. Visu paaudžu svētku apmeklētājus priecēs daudzveidīgas aktivitātes pilsētas parkos, skvēros un laukumos.

 • Lielajā laukumā notiks lāzeru un gaismas izrādes 0

  Lai padarītu siltos vasaras vakarus un naksnīgās pastaigas pa Ventspils centru vairāk patīkamas, 30. un 31. jūlijā - divu vakaru garumā būs iespējams baudīt viskrāšņāko gaismu staru un lāzeru grafikas saspēli. Lielais laukums abus vakarus tiks ieskauts lieljaudas starmešu gaismā, bet koncertzāles ''Latvija'' fasāde atdzīvosies lāzeru grafikas animācijā.

 • Koncertzāle svin 2 gadu jubileju 1

  Sestdien ar dažādiem spilgtiem kultūras un mākslas notikumiem tiks svinēts Otrs jeb atzīmēta koncertzāles Latvija divu gadu jubileja.

 • Klāvs Upaciers neatkārtojas 0

  Teātra namā Jūras vārti turpmāko mēnesi apskatāma mākslinieka Klāva Upaciera personālizstāde Atkārtošana un atkārtošanās.

 • Norūcinājis "Kurland Bike Meet 2021" 2

  Nedēļas nogalē Ventspils ielas ierībināja vairāk nekā 3000 motociklu. Lai piedalītos tradicionālajā motobraucēju saietā “Kurland Bike Meet 2021” un parādes braucienā, moto entuziasti mēroja tuvāku vai tālāku ceļu no visas Latvijas un citām valstīm.

 • «Demora» aicina ciemos 1

  Sestdien, 17. jūlijā no plkst. 12 līdz 15 Tārgales pagasta ''Demoras staļļos'' šī gada izaicinājums - noēvelē savu skaidu! Paralēli dažādu trušu, zirgu un poniju šķirņu apskatei, Ūsiņa godināšanai, zirgu apkalšanai, kopšanai, sukāšanai, krēpju pīšanai, seglošanai, katrs pats varēs izmēģināt kādu no galdnieka darbarīkiem.

 • «Jūras vārti» uz sarunu par mākslu aicina Ieva Melgalve 0

  Sestdien, 17. jūlijā, plkst. 17 teātra namā ''Jūras vārti'' notiks rakstnieces, dzejnieces, dramaturģes, tulkotājas un kritiķes Ievas Melgalves saruna ar māksliniecēm Laimdotu Malli un Kristīni Krauzi-Slucku.

 • «Kurland Bike Meet 2021» pulcēs motobraucējus Ventspilī 79

  17. jūlijā Ventspils ielas atkal ierībinās vairāk nekā 3000 motociklu, lai piedalītos tradicionālajā motobraucēju saietā ''Kurland Bike Meet 2021''. Šis ir viens no lielākajiem Latvijas motodzīves pasākumiem, kura laikā ikviens interesents var iepazīt moto pasaules jaunumus, dzīvesstilu un ceļojumu iespējas.

 • Jau devīto reizi notiks Ghetto Games festivāls 14

  Jau devīto reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais festivāls Latvijā.

 • Norisinās dziesmu un deju e-svētki 0

  2. jūlijā oficiāli sākušies XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas turpināsies līdz pat oktobrim. Svētkos piedalīsies 665 Ventspils bērni un gandrīz 200 novada skolēni.

 • «Strūklaku strīma» vakara daļā skaļi puiši, reps un dīdžeju duets 3

  Sestdienas, 10. jūlija vakarā pie strūklakas ''Kuģu vērotājs'' turpināsies ''Strūklaku strīma #05'' filmēšanas aktivitāte. No plkst. 21 līdz 24 tajā piedalīsies eksplozīvā puišu grupa ''Citi zēni'', reperis Idus Abra un dīdžeju duets ''Skrapneshi'', kas plašu atskaņotāju pārvērtīs par mūzikas instrumentu.