Kultūra un izklaide

 • Koriem un muzikālajiem kolektīviem panākumi skatēs 0

  Tuvojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas norisināsies 2020. gada vasarā, Ventspils kori un muzikālie kolektīvi jau aktīvi gatavojas lielajam notikumam, piedaloties Latvijas izglītības iestāžu koru, vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu konkursos, kā arī pūtēju orķestru skatēs.

 • No 15. jūnija «Hercogs Jēkabs» vedīs līdz Dampeļiem 0

  No sestdienas, 15. jūnija līdz 31. augustam ar Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs” divas reizes dienā varēs doties pagarinātajā ekskursiju maršrutā līdz pat Dampeļu airēšanas bāzei.

 • Apskatāma fotoizstāde kura veltīta tētiem 0

  Galvenajā bibliotēkā līdz 22. jūnijam apskatāma zviedru fotomākslinieka Johana Bēvmana fotoizstāde par mūsdienu vīriešiem „Tētis Zviedrijā – Tētis Latvijā”. Izstādi ar 25 latviešu portretiem papildinājuši latviešu fotogrāfi Anda Krauze un Māris Lazdāns.

 • Līgo svētki Reņķa dārzā 0

  23. jūnijā plkst. 20 ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Līgo vakara dziesmuspēli Cēsu teātra izpildījumā. Vakara turpinājumā no plkst. 22 būs iespēja izdejoties zaļumballē Ģirta Alstera spēlētās mūzikas ritmos.

 • Pilī atgriezās viduslaiki 1

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī un pils pagalmā viesiem bija iespēja nokļūt viduslaikos - gan klausoties III Viduslaiku mūzikas festivāla mūzikas skaņās un apgūstot deju soļus, gan vērojot bruņinieku sadzīves norises un cīņas.

 • Atvērta Ventspils mākslinieku gleznu galerija 0

  Līdz ar vasaras iestāšanos, jaunas vēsmas pilsētā ienesusi mākslinieku piederumu veikalā teju atvērtā „Žagatas galerija”, kurā no jūnija sākuma līdz pat septembrim būs apskatāma vietējo mākslinieku darbu izstāde.

 • Luterāņu baznīcā notiks koncerts «Lauku fantāzija» 0

  Piektdien, 14. jūnijā plkst.18 Nikolaja evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks koncerts “Lauku fantāzija”, kurā muzicēs Monta Martinsone - soprāns, Larisa Carjkova - ērģeles un Aigars Raumanis - saksofons.

 • Viduslaiku svētki Ventspilī 0

  8. jūnijā Ventspils Livonijas ordeņa pilī risināsies III Viduslaiku mūzikas festivāls un bruņinieku cīņas Musica Festum. Lilium Vindaviensis.

 • Var pieteikties Pilsētas svētku gājienā 0

  Par skaistu un populāru tradīciju Ventspils Pilsētas svētku laikā ir kļuvis svētku gājiens, kurā var piedalīties katrs gribētājs un kuram šogad var pieteikties līdz 19. jūlijam.