Kultūra un izklaide

 • Ventiņiem pašiem savs «Domino» 0

  Galvenajā bibliotēkā notika VKKF mērķprogrammā “Latvijai 100” atbalstītā projekta “Ventiņ’ vācel” noslēguma pasākums un galda spēles “Ventiņu domino” prezentācija.

 • Bibliotēkā prezentēs «Ventiņu domino» 0

  Otrdien, 14. novembrī, plkst. 13 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks VKKF mērķprogrammā “Latvijai 100” atbalstītā projekta “Ventiņ’ vācel” noslēguma pasākums un galda spēles “Ventiņu domino” prezentācija.

 • Lāčplēša dienā izskanēs Jēkaba Jančevska oratorija «No letu zemes» 0

  11. novembrī plkst. 15 Pārventas bibliotēkā Jēkaba Jančevska oratorijas “No letu zemes” atskaņojumā piedalīsies Zane Jančevska (teicēja), Aleksandrs Maijers (multiinstrumentālists), kā arī kamerkoris “Ventspils” un Ventspils Kamerorķestris diriģenta Aigara Meri vadībā.

 • Jauktajam korim «Līvzeme» - sudrabs 1

  Ar sudraba diplomu no Prāgas starptautiskā koru konkursa-festivāla “Praga Cantat 2017” atgriezies Ventspils Kultūras centra jauktais koris “Līvzeme” (mākslinieciskā vadītāja Astra Plostniece).

 • «Konfetti» no Minskas atved 1. pakāpes diplomus 0

  Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas studijas audzēknes piedalās starptautiskos deju festivālos. Šoreiz no festivāla “FAIRY DANCE”, kas notika Minskā (Baltkrievija), atvests 1. pakāpes diploms tautas deju kategorijā un 1. pakāpes diploms modernās horeogrāfijas kategorijā vecuma grupā no 11 līdz 13 gadiem.

 • Jakuti dziedāja, baltkrievi dejoja 0

  Trīs dienas daudznacionālajā Ventspilī uzstājās radošie kolektīvi no ārzemēm un Latvijas, pārstāvot dažādas tautas un kultūras. Uz dažādām pilsētas skatuvēm pavisam uzstājās 27 kolektīvi.

 • Atkal pīs ''Ventspils vainagu'' 0

  Mūsu pilsētā tiks atklāts 9. Starptautiskais nacionālo kultūru festivāls Ventspils vainags. Festivālā piedalīsies ne tikai mājas kolektīvi, bet arī viesi no Rīgas, Liepājas, Saldus, Rēzeknes, kā arī no Baltkrievijas un Igaunijas.

 • Bibliotēkā varēs klausīties audiovizuālu koncertu 0

  Nākamtrešdien, 8. novembrī, plkst 19 Pārventas bibliotēkā izskanēs pēdējais no Filipa Glāsa klaviermūzikas koncertiem „Astoņdesmit”. Audiovizuālais koncerts veltīts amerikāņu komponista Filipa Glāsa astoņdesmitās jubilejas gadam.

 • Atklās Laimdotas Junkaras izstādi 0

  Otrdien, 7. novembrī, plkst. 16. Ventspils Galvenās bibliotēkas pasākumu un izstāžu zālē notiks Laimdotas Junkaras izstādes “Lietas” atklāšana, kur varēs apskatīt mākslinieces klusās dabas žanrā radītos darbus.