Kultūra un izklaide

 • Būs apskatāmi Ventspils mākslinieku un fotogrāfu darbi 0

  24. maijā plkst. 16.00 teātra namā “Jūras vārti” tiks atklātas divas izstādes – Ventspils mākslinieku darbu izstāde “Pavasaris 2024”  un Ventspils fotokluba “Kaktuss” izstāde “Elpai vajag telpu”.

 • Bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu Jāni Dripi 0

  Šodien plkst.16 Galvenajā bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu, grāmatas "Kultūrtelpa. 21. gadsimta kultūras būves Latvijā" autoru Jāni Dripi. Grāmatā atspoguļotas pēdējās divās dekādēs radītās vai atjaunotās nācijas kultūras vērtības - 83 arhitektoniski veiksmīgas un nozīmīgas kultūras būves un deviņi projekti visā Latvijā.

 • Vasaras vakaru koncerti koncertzālē ''Latvija'' 0

  Koncertzāle “Latvija” aicina uz skaistiem muzikāliem vasaras vakariem, jūlijā trīs koncertos piedāvājot tikšanos ar brīnišķu mūziku un talantīgiem māksliniekiem.

 • Iziesim Piektdienas vakara pastaigā rotaļīgi un ar prieku 0

  Piektdienas, 24. maija pievakarē iziesim tradicionālajā vakara pastaigā, lai piedalītos pasākumos, kurus šajā reizē vieno tēma “ROTAĻA(ir)LIETA”. Pastaigas maršrutā no Lielā laukuma līdz pat Vecpilsētas tirgus laukumam būs norises visdažādākā vecuma auditorijai.

 • Latvju bērni sadancos Ventspilī 0

  Nākamās nedēļas nogalē 25. maijā Ventspilī pulcēsies aptuveni 1700 bērni no 83 Kurzemes, Vidzemes, Latgales uz Zemgales bērnu deju kolektīviem, lai izdejotu tautas deju festivālu ''Latvju bērni danci veda''.

 • No Austrijas atgriežas ar izciliem sasniegumiem (VIDEO) 0

  Jauktais koris ''Ventspils'' ir atgriezušies no Austrijas, kur 6. starptautiskajā koru konkursā “Ave Verum” izcilu koru konkurencē ieguva augsto 3. vietu un īpašo balvu par obligātā skaņdarba interpretāciju. Žūrija mūsu kora sniegumu novērtēja ar 95,6 punktiem no 100!

 • Jūras vārtiem – 15. Jubileja saved kopā populārus mūziķus 0

  Teātra nama Jūras vārti 15 gadu jubilejas koncertā 15. maijā plkst. 19 izskanēs gan populāras dziesmas no dažādām izrādēm, gan pazīstamākie šova dalībnieku hiti. Uzstāsies gandrīz visu Latvijas teātru mākslinieki, kas ir viesojušies uz šīs viesmīlīgās skatuves, bet populārie mūziķi, kas uzstāsies jubilejas reizē, ir cieši saistīti ar Ventspili.

 • Muzeju nakts Ventspils muzejā 0

  18. maija vakarā Ventspils muzejs kopā ar daudziem Eiropas un Latvijas muzejiem aicina: izzināt un iegūt, pētīt un saprast! Tieši tāds ir šīgada Starptautiskās Muzeju nakts akcijas moto, kas aicina izzināt muzejus, apjaušot to vērtības.

 • Bibliotēka aicina uz Mārtiņa Oša autorkoncertu 0

  Piektdien, 17. maijā, plkst. 16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā, notiks jaunā dzejnieka un komponista Mārtiņa Oša autorkoncerts “Dzīve, dzeja, dziesma”, pasākumu veltot mammas piemiņai.

 • Pārventas svētkiem šogad ''Saldie sešpadsmit'' 1

  18. maijā jau sešpadsmito reizi svinēs Pārventas svētkus. Šajā reizē svētku programma būs kā salds pārsteigums, pulcējot pārventniekus svētku gājienā, dažādās radošās aktivitātēs un īpaši gatavotā koncertā, piedaloties pašiem un viesos aicinot jauno mūziķi Emīliju Bērziņu un atraktīvo grupu “Dziļi violets”.