Kultūra un izklaide

 • Brīvdabas muzejā raibi nosvinētas Lieldienas (VIDEO) 1

  Piejūras brīvdabas muzejā ar šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, zupas vārīšanu, muzicēšanu, dziesmām un dejām, vizināšanos uz zirgiem un mazbānītī, kā arī citām izklaidēm nosvinētas Lieldienas.

 • Uz sarunu aicināts Māris Valtenbergs 0

  Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 17.30, Galvenajā bibliotēkā sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Māris Valtenbergs, kurš pavisam nesen apstiprināts Kultūras centra direktora amatā.

 • Notika Ventspils vokālo ansambļu konkurss 0

  Kultūras centrā notika Ventspils pilsētas vokālo ansambļu konkurss, kurā, izpildot trīs brīvas izvēles skaņdarbus, savu sniegumu skatītājiem un žūrijas komisijas ekspertiem demonstrēja divpadsmit Ventspils pilsētas vokālie ansambļi dažādās vecuma grupās.

 • Lieldienas svinēs arī Piejūras brīvdabas muzejā 0

  Svētdien, 21. aprīlī Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs jau no pulksten 12 gaida visus lielos un mazos uz kopīgu šūpošanos, Lieldienu zupu, olu krāsošanu, rotaļām, priecīgu pastaigu kopā ar zirgiem, trušiem un citiem zvēriem.

 • Notiks Kurzemes reģiona jaukto koru konkurss - skate 0

  Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, 18. aprīlī plkst.11 Jaunrades namā norisināsies Kurzemes reģiona izglītības iestāžu jaukto koru konkurss - skate “Sadziedam Ventspilī”.

 • Folkloras kopa piedalījās skatē 0

  Saldus novada Druvas vidusskolā aizvadīta nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” bērnu un jauniešu folkloras kopu reģionālais sarīkojums – skate “Rotā saule, rotā bite”.

 • Aizvadīta tautas deju kolektīvu skate 0

  Kultūras centrā aizvadīta tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncertam.

 • Atcelta operas «Lakstīgala» izrāde 0

  Pasākuma organizators - Rīgas Doma meiteņu kora biedrība atvainojas par sagādātajām neērtībām un informē, ka atcelta 22. aprīlī plānotā Imanta Ramiņa operas “Lakstīgala” izrāde teātra namā “Jūras vārti”.

 • Pieejamas ieejas kartes uz 4. maija svētku koncertu 0

  No 16. aprīļa plkst. 12 ikviens interesents var saņemt bezmaksas ieejas karti uz svētku koncertu, kas notiks 4. maijā plkst. 16 teātra namā “Jūras vārti”. Ieejas kartes būs pieejamas “Jūras vārti” un Kultūras centra kasēs.

 • Pilī notika kāzām veltīts pasākums 0

  Livonijas ordeņa pilī notika pasākums, kurš veltīts kāzām. Pils telpās rosījās floristi, foto un video meistari, muzikanti, DJ, konditori, profesionāli kāzu rīkotāji.

 • Viss par un ap kāzām 0

  Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī sestdien, 13.aprīlī tiek gaidīti gan tie, kam svinīgais notikums vēl tikai gaidāms, gan tie, kam tas aiz muguras un pavisam noteikti tie ļaudis, kam uzticētas rūpes par kāzu norisi.