Kultūra un izklaide

 • Zinātkāros aicina uz ''Quiz'' viktorīnu 1

  Pilsētas centrā, bārā klubā Echo, jau vairākus mēnešus vakaros valda liela rosība – zāle ir pilna ar apmeklētājiem un gaisā virmo spriedze, jaucoties ar azartu un jautrību. Ventspilnieku vidū aizvien populārāka kļūst intelektuālā viktorīna Quiz, ko organizē vietējie entuziasti.

 • Jau rītvakar izskanēs basbaritona Egila Siliņa koncerts 0

  Pašā septembra izskaņā Ventspilī tiks aizvadīts Egila Siliņa solokoncerts. Kopā ar spožāko latviešu basbaritonu uzstāsies arī pianists Māris Skuja. Tandēms koncertzālē Latvija viesosies pirmo reizi ar koncertprogrammu balsij un klavierēm, kas sevī ietvers latviešu un vācu komponistu mūziku.

 • Kurzemes filharmonija oktobrī piedāvā 0

  SIA “Kurzemes filharmonija” oktobrī piedāvā izbaudīt dažādo mūzikas pasauli pasākumos koncertzālē “Latvija” un teātra namā “Jūras vārti”, un pat būt klāt mūsdienu spēcīgāko domātāju diskusijā.

 • Rudens ballē grupa ''Bruģis'' 0

  Balles uzņem apgriezienus! Ventspils Kultūras centrs aicina uz Rudens balli 7. oktobrī plkst. 21.00. Par dejotprieku rūpēsies visā Latvijā pazīstamā grupa “Bruģis”.

 • Vecpilsētas tirgus laukumā notiks Vīna un zivju festivāls 0

  30. septembrī ventspilniekus un pilsētas viesus aicina uz Vīna uz zivju festivālu Ventspils tirgus laukumā. Pasākums norisināsies no plkst. 10 līdz pat pusnaktij. Par godu svētkiem ir sagatavota plaša un daudzveidīga kultūras programma.

 • Svinēs Skolotāju dienu ar Ebru glezniecības radošajām darbnīcām 0

  1. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks pasākums ''Raksti ūdenī'', kurā ģimenes varēs iepazīties ar Ebru mākslu un veidot kopīgu mākslas darbu. Pasākumu vadīs māksliniece Anda Kolosova no ''EBRU Latvija''.

 • Oktobris ''Jūras vārtos'' sāksies ar jubilejas koncertiem 1

  Teātra namā “Jūras vārti” oktobra sākumā tiks atzīmētas trīs muzikālas jubilejas – kopīgā koncertā ar draugiem savu 70. dzimšanas dienu svinēs tautā mīlētais aktieris Andris Bērziņš, 55. gadadiena svinības rīkos leģendārā grupa “Menuets”, bet 85. dzimšanas dienu šogad atzīmētu dziedātājs Andrejs Lihtenbergs.

 • Ventspilī dzimušajam komponistam Imantam Ramiņam – 80 0

  18. septembrī 80. dzimšanas dienu svinēja Ventspilī dzimušais komponists Imants Ramiņš. Lai godinātu mūziķi lielajā jubilejā, SIA “Kurzemes filharmonija” 10. novembrī organizēs īpašu koncertu koncertzālē “Latvija”.

 • Iespēja apmeklēt laikmetīgā baleta izrādi ''Ņižinskis'' 3

  Jau nedēļas nogalē – 24. septembrī – teātra namā Jūras vārti varēs apmeklēt horeogrāfa Marko Gekes iestudēto laikmetīgā baleta izrādi Ņižinskis. Latvijas Nacionālās operas balets stāsta par izcilā dejotāja un horeogrāfa Vaclava Ņižinska dzīvi un daiļradi, bet vienlaikus arī atgādina un liek aizdomāties par daudz plašākām tēmām. Šī izrāde ir īpaša savā horeogrāfijas valodā.