Kultūra un izklaide

 • Ventspils teātra aktrise Ineta Kalniņa iegūst «Gada aktrise» titulu 1

  Mājup no Rēzeknes atgriezušies Ventspils teātra radošā komanda, kur 11. Starptautiskā teātra festivāla ''Soli pa solim'' ietvaros norisinājās Latvijas amatierteātru iestudējumu skates ''Gada izrāde 2019'' fināls un tika noskaidroti skates laureāti.

 • Lielajā laukumā vienosies kopīgā dejā (VIDEO) 11

  Sestdien, 3. oktobrī, plkst. 11 Lielajā laukumā ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti iesaistīties aktivitātē ''Jerusalema dejas izaicinājums''. Šīs aktivitātes galvenais simbols ir prieks un kopā būšana, vienojoties kopīgā dejā.

 • Aicina uz Jeseņina daiļradei veltītu koncertu 0

  Trešdien, 30. septembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēkā uz koncertu ''Tu nodziedi man to dziesmu…'', veltītu dzejnieka Sergeja Jeseņina daiļradei mūzikā, aicina Ventspils sieviešu senioru koris ''Slavjaņe'' un tā mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika.

 • Jauno sezonu uzsāks ar intriģējošu koncertu 0

  19. septembrī  koncertzāle Latvija jauno sezonu atklās ar pirmatskaņojumu – programmu Šis ir (ne) Bēthovens. Piedaloties izcilajam vācu pianistam Sebastianam Knaueram un kamerorķestrim Sinfonietta Rīga, izskanēs komponista Arāša Safaiana variācijas par Ludviga van Bēthovena opusu tēmām.

 • Koncertzāle «Latvija» jauno sezonu atklās ar «(ne) Bēthovenu» 0

  19. septembrī koncertzāle Latvija jauno koncertsezonu Ventspilī atklās ar izcilā vācu pianista Sebastiana Knauera (Sebastian Knauer) un kamerorķestra Sinfonietta Rīga koncertu, diriģenta Normunda Šnē vadībā, atskaņojot Ludviga van Bēthovena iedvesmotas komponista Arāša Safaiana (Arash Safaian) variācijas programmā Šis ir (ne) Bēthovens.

 • Aicina uz džeza mūzikas koncertiem 0

  Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu reizi mēnesī koncertzālē ''Latvija'' tiks organizēti džeza mūzikas koncerti, kuros kā viesmākslinieki tiks pieaicināti saksofonists Dāvis Jurka, sitaminstrumentālists Artis Orubs, dziedātājs Daumants Kalniņš, pianists Kristaps Vanadziņš un ģitārists Rihards Goba.

 • Koncertzālē izskanēs programma «Latviešu komponisti cauri laikiem» 0

  23. septembrī plkst. 19.00 koncertzāle ''Latvija'' aicina mūzikas draugus uz koncertu ''Latviešu komponisti cauri laikiem'', kurā, skanot gan klavierēm ''470i'', gan ērģelēm, Svētku simfoniskais orķestris un solisti izpildīs izcilāko latviešu mūzikas autoru skaņdarbus.

 • Muzejs saņem nozīmīgu dāvinājumu 0

  Ventspils muzejs saņēmis nozīmīgu dāvinājumu muzeja krājuma papildināšanai. Kolekcionārs Iļja Basins dāvinājis muzejam savu banknošu un medaļu kolekciju.

 • Ventspils aicina uz vīna svētkiem 4

  Sestdien, 19. septembrī no plkst. 8 līdz 15 Ventspils tirgus, sadarbībā ar Ventspils vīna darītavu ''Windau Wines'' un Latvijas Mājražotāju biedrību, aicina uz Jaunā vīna svētkiem un Mājražotāju tirdziņu tirgus laukumā.