Kultūra un izklaide

 • Džeikobs aicina iepazīt Franciju 0

  Pārventas bibliotēka un Mūzikas bibliotēka šonedēļ aicina uz pasākumiem, kuros ar Franciju iepazīstinās Džeikobs - puisis no Francijas, kurš kā brīvprātīgais darbojas Ventspils bibliotēkā.

 • Aicina iesaistīties fotoalbuma «Ventspils 700+30» tapšanā 0

  Ventspils pilsētas dome aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties Ventspils 700+30 jubilejas fotoalbumā tapšanā, iesniedzot fotoattēlus, tādējādi daloties ar saviem Ventspilī piedzīvotajiem mirkļiem pēdējo 30 gadu laikā.

 • Notiks amatierteātru iestudējumu skate 0

  Šajā nedēļas nogalē, 29. februārī un 1. martā, Ventspils Kultūras centrā notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2019" Kurzemes reģiona skate. Tās ietvaros ikviens tiek aicināts bez maksas noskatīties piecu amatierteātru izrādes.

 • Tikšanās ar Svenu Kuzminu 0

  Piektdien, 28. februārī, plkst.13 Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Svenu Kuzminu. Pasākums notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta ''Ar rakstnieku par grāmatu'' ietvaros.

 • Vijups piedalīsies starptautiskā zinātniskā konferencē 0

  Ventspils muzeja direktora vietnieks, vadošais pētnieks Armands Vijups ar referātu ''Kultakmens bez ziedojumiem? ''Grīžu Velna beņķa'' arheoloģiskās izpētes rezultāti 2019. gadā'' piedalīsies Latvijas Universitātes 78. starptautiskajā konferencē.

 • Zināmi pirmie Dziesmu un deju svētku dalībnieki 0

  Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā un Talsu Tautas namā noritēja XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla - konkursa ''No baroka līdz rokam'' reģiona atlases kārta.

 • Atskatīsies uz Latvijas 100 gadiem Ventspilī 0

  Otrdien, 25. februārī plkst. 17.30 Livonijas ordeņa pilī, ciklā ''Vēstures otrdienas'' vēsturniece Stella Lindenberga lasīs lekciju par Latvijas 100 gadiem Ventspilī un sadarbībā ar muzejpedagoģi Ilvu Buntiku iepazīstinās ar spēli ''Spēlējam Latvijas 100 gadus Ventspilī''.

 • Atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi 0

  21. februārī plkst. 17.30 teātra nama ''Jūras vārti'' Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes ''Piekrastes reljefs'' atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.