Kultūra un izklaide

 • Jūras svētki Ventspilī būs 3

  Sestdien, 11. jūlijā atzīmēs Jūras svētkus. Svētku aktivitātes šogad noritēs pavisam netradicionāli - koncerti, sporta aktivitātes, darbnīcas un izklaides notiks vairākās vietās pilsētā, galvenokārt piejūras zonā.

 • Iznāk Vasaras tūrisma avīze 0

  Jau 19. vasaras sezonu iznāk Ventspils Vasaras tūrisma avīze, kas lasītājus iepazīstina ar informāciju par pilsētas jaunumiem, iecienītākajiem apskates un atpūtas objektiem, gan iekštelpās, gan svaigā gaisā, vietām, kur paēst, nakšņot un ko redzēt un baudīt Ventspilī.

 • Mainīts Hania Rani koncerta norises laiks 0

  Koncertzāle ''Latvija'' informē, ka 30. jūlijā plānotais poļu pianistes Hania Rani koncerts tiek pārcelts un notiks 1. augustā plkst. 17 un 21.

 • Notiks tradicionālie baltkrievu kultūras svētki 9

  Sestdien, 4. jūlijā, plkst. 16 Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālie baltkrievu kultūras svētki ''No Līgo līdz Kupalai''. Pasākuma programmā paredzētas jestras dziesmas, dejas, mūzika un vasarīgas svētku rotaļas.

 • Galvenajā bibliotēkā atklās izstādi «0110» 0

  No 1. jūlija Galvenajā bibliotēkā būs skatāma Ventspils fotokluba KAKTUSS fotoizstāde ''0110'', kas ir kā variācijas par mūsdienu komunikāciju. Darbus ir sagatavojuši seši fotomākslinieki, katrs atspoguļojot savu redzējumu.

 • Turpinās vēsturisko zvejas laivu restaurācijas darbi 0

  Ventspils muzeja speciālisti devās apskatīt kā notiek muzeja krājuma priekšmetu - vēsturisko zvejas laivu restaurācijas darbi. Muzeja darbinieki pārliecinājās, ka restaurācijas darbi tiek veikti kvalitatīvi un atbildīgi, aizvietojot bojātās detaļas ar jaunām, izmantojot atbilstošas amatnieciskās tehnoloģijas.

 • Šonedēļ Ventspils skanēs abos Ventas krastos 0

  Sestdien, 27. jūnijā, Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi notikumu cikla ''Ventspils skan'' ietvaros no plkst. 11 līdz 12 uzstāsies Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija''.

 • Galvenajā un Pārventas bibliotēkā pieejamas audiogrāmatas 0

  Galvenajā un Pārventas bibliotēkā lasītājiem pieejams jauns pakalpojums – audiogrāmatas. Jau kopš 2019. gada oktobra šādu pakalpojumu piedāvāja Ventspils bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts - Medicīnas bibliotēka, kas darbojas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

 • Pieskandinās tirgus laukumu 0

  Šo sestdien, 20. jūnijā, notikumu cikla ''Ventspils skan'' norises vieta būs Vecpilsētas tirgus laukumā, ko pieskandinās pieci Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi.

 • Būs dzirdams lielgabala šāviens 5

  Pēc ilgāka laika Ventspilī atkal būs dzirdams pils salūtlielgabala šāviens, kas Livonijas ordeņa pils pagalmā, vasarā ceturtdienās nodārdēs tieši pusdienlaikā - tiesa gan, Ventspils pusdienlaiks tiks atzīmēts pēc vietējā laika, kas ir par 33 minūtēm vēlāks nekā Rīgā.