Kultūra un izklaide

 • Svinēs Jūras svētkus 0

  9. jūlijā Ventspilī svinēs Jūras svētkus! Galvenie notikumi ar bagātīgu programmu ''Jūra. Mīlestība. Spēle'' atgriezīsies Ostas ielas promenādē. Svētku sajūtu ikviens varēs rast kā dienas programmā – satiekot Neptūnu, vērojot kuģu parādi, klausoties visdažādākos koncertus, tā arī vakara daļā – baudot Latvijā zināmu mūziķu priekšnesumus un griežoties dejās svētku ballē.

 • Vārtus vērs Briežu dārzs 3

  Sestdien, 18. jūnijā, plkst. 11, visi laipni aicināti uz Ventspils Briežu dārzu Talsu ielā 240, kur norisināsies dārza atvēršanas svētki. Kā draudzības un atbalsta simbolu, atklāšanas pasākumā kopā tiks stādītas diedzētās Saulespuķu sēklas.

 • «Jūras vārtos» skatāmi Jāņa Kupča darbi 0

  Otrdien, 21. jūnijā, plkst. 18 teātra namā ''Jūras vārti'' tiks atklāta Jāņa Kupča personālizstāde ''Cietsirdīgās romances'', kas interesentiem būs atvērta līdz 31. jūlijam.

 • Ielīgos Jāņus Ventspils pusē 0

  Tuvojoties iemīļotākajiem un patiesi gaidītajiem nacionālajiem svētkiem Latvijā, Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā ielūkoties Līgo svētku apkopojumā, kurā ir apspoguļoti skaistākie un ar tradīcijām bagātie pasākumi Ventspilī un tās apkārtnē.

 • Jāņu nakts zaļumballe Reņķa dārzā 0

  Līgo vakarā, 23. jūnijā plkst. 22 uzreiz pēc jestrās Ventspils teātra brīvdabas izrādes ''Trīnes grēki'' Reņķa dārzā tiks kopīgi iekurts svētku ugunskurs un lustīgas dejas līdz pat rīta gaiļiem.

 • Būs apskatāma izstāde «Zinātne Latvijai 2022» 0

  No 20. jūnija līdz 8. jūlijam Ventspils zinātnes centrā ''VIZIUM'' apskatāma Izglītības un zinātnes ministrijas veidotā izstāde ''Zinātne Latvijai 2022''. Tā vēsta par divpadsmit Latvijas zinātniekiem un zinātniecēm, kas pārstāv dažādas paaudzes, dažādas zinātnes nozares un dažādas zinātniskās institūcijas, tādējādi parādot Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību.

 • Ielīgos Dzirnavu laukumā 0

  Otrdien, 21. jūnijā plkst. 19 ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt Dzirnavu laukumu, kur notiks dažādas Zāļu dienas izdarības.

 • Ar bagātīgu pasākuma programmu tiks atklāts zinātnes centrs VIZIUM 31

  Jau šajā nedēļas nogalē, 18. jūnijā, plkst. 12 ar bagātīgu svētku programmu norisināsies svinīga zinātnes centra VIZIUM atklāšana. Zinātnes centra dzimšanas dienu ieskandinās ar daudzveidīgām bezmaksas aktivitātēm un darbnīcām, kas norisināsies pie zinātnes centra ēkas, bet par muzikālo pavadījumu parūpēsies VIZIUM vēstnieks - dīdžejs Toms Grēviņš.

 • Aicina pieteikties Pilsētas svētku gājienam 4

  Ventspils Pilsētas svētku organizatori aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī  pašvaldības uzņēmumus un iestādes piedalīties svētku gājienā, kas notiks 6. augustā no plkst. 11 līdz 13 maršrutā – Lielais prospekts posmā no Katoļu līdz Brīvības ielai.

 • Izskanēs pasaules pirmatskaņojums 0

  Šo sestdien koncertzālē Latvija ilgi gaidīts notikums – tiks atskaņots komponista Krista Auznieka pieckāršā koncerta Four Angles pirmatskaņojums.