Kultūra un izklaide

 • Bērnu pilsētiņās ciemosies pasaku stāstnieks 0

  Ieskandinot garo nakšu mēnesi, svētdien, 4. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' būs iespēja satikt talantīgo balsu atdarinātāju un pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.

 • Bibliotēka – vieta informācijai un izaugsmei 0

  Ventspils bibliotēka piedāvā ne tikai plašu grāmatu un citu informācijas avotu klāstu, bet arī dažādus pakalpojumus, iespēju izglītoties, apgūt jaunas prasmes un izmantot bibliotēkā pieejamo tehnisko aprīkojumu un bibliotēkas darbinieku konsultācijas.

 • Pārventas bibliotēkā atklās izstādi 0

  Sestdien, 3. decembrī, plkst. 13 Pārventas bibliotēkā notiks Ventspils fotokluba ''Moments'' un Rīgas fotokluba ''Āgenskalns'' kopīgi veidotās izstādes ''Pamanīt dzelteno'' atklāšanas pasākums un tikšanās ar autoriem.

 • Brīvdabas muzejam top jauna ekspozīcija 0

  Dažādojot mūsdienīgus materiālus, realitāti, digitālās tehnoloģijas un animāciju, top Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja jaunā ekspozīcija, ko rada Ventspils muzeja speciālisti un Dd studio komanda.

 • Bibliotēka koncertzālē – unikāls projekts 2

  Koncertzālei Latvija veiksmīgi izvērtusies sadarbība ar Mūzikas bibliotēku, kas savas durvis vērusi tās ēkas 2. stāvā. Aizsākot rakstu sēriju par koncertzāles pienesumu, kā arī tās iespējām, Inga Aulmane stāsta par Mūzikas bibliotēkas mijiedarbību ar koncertzāli.

 • Iznāk pastaigu ceļvedis ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' 0

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, sestdien, 26. novembrī, līdz ar Ventspils galvenās egles iedegšanu pilsēta rotāsies spožās svētku gaismās. Lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt svētku sajūtu, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis pastaigu ceļvedi ''Ventspils Ziemassvētku gaismās'' un aicina ventspilniekus un pilsētas viesus baudīt svētku gaismas objektus un mirdzošās egles. 

 • Sniedz iespēju attīstīties un augt 3

  Pirms trīs gadiem Ventspilī svinīgi tika atklāta īpaša ēka, kurā vienoti šobrīd darbojas koncertzāle Latvija, Ventspils Mūzikas vidusskola, Bērnu mūzikas skola un Mūzikas bibliotēka.

 • ''RADE'' aicina komandas uz saliedējošām pirmssvētku darbnīcām

  Aicinām parūpēties par savu komandu, lai Jaunajā gadā darbi veiktos vēl raitāk un Jūsu uzņēmuma mērķi tiktu sasniegti vēl ātrāk! Kopīga dizaina priekšmetu apdruka, komandas koučings un fotosesija – piedzīvojums, ko pirmssvētku laikā Jūsu kolektīvam sarūpējusi Ventspils dizaina darbnīca ''RADE''.

 • Svētku eglītes iedegs arī bērnu pilsētiņās 0

  Lai vairotu svētku gaidīšanas prieku, 27. novembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ziemassvētku vecītis, rūķis un popgrupas ''Jūras akmentiņi'' dziedātāji ar dziesmām un rotaļām ļaus uzmirdzēt abu šo atpūtas parku eglītēm.

 • ''Zuša evaņģēlijs'' pie sveces Pārventas bibliotēkā 0

  Trešdien, 23. novembrī, plkst. 17 Pārventas bibliotēkā, Ziemeļvalstu literatūras nedēļas ietvaros notiks Krēslas stundas lasījums, kurā piedalīsies fotogrāfs un noslēpumainās zivs - zuša - ķērājs Dainis Rozentāls.

 • Iedegs Ziemassvētku egli 15

  Sestdien, 26. novembrī plkst. 17 Lielajā laukumā tiks iedegta Ventspils galvenā Ziemassvētku egle. Teatralizētā uzvedumā būs iespēja satikt aktierus no neatkarīgās teātra trupas ''Kvadrifrons'' un ''Laboratorium zinātnes skolas'', kuriem būs svarīgs uzdevums - iedegt svētku egli. Talkā ņemot Ventspils mēru, Ziemassvētku vecīti un visus sanākušos, tas pavisam noteikti izdosies.

 • Aicina uz patriotisku koncertizrādi 0

  Svētdien, 20. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' apmeklētājus priecēs patriotiska koncertizrāde ''Latvija – manas mājas''.

 • Muzejā atklātas trīs jaunas izstādes 0

  Ventspils muzejā, Livonijas ordeņa pilī atklātas trīs izstādes ''Kustīgās/nekustīgās bildes''. Zem šī nosaukuma sapulcinātas izstādes, kuras vieno cilvēciskā un vienlaikus maģiskā vēlme – attēlot savu tuvāko un ieraudzīto. Sākotnēji – zīmējumos, 19.gs. beigās – fotogrāfijā un jau 20.gs. rītausmā – kinomākslā.