Kultūra un izklaide

 • Pārventas bibliotēkā atklās Ventspils Kamermūzikas dienas 0

  Ventspils Kamermūzikas dienu koncertu sērija notiks jau sesto reizi. Festivāls aizsākās, kā jaunu mūziķu sadarbības platforma. Laikam ritot, festivāls ir transformējies par profesionālās mākslas pasākumu sēriju, koncertiem piesaistot Latvijas mūzikas kultūras skanīgāko vārdu īpašniekus.

 • Atklās izstādi «EEZ un Norvēģijas granti Latvijā» 0

  14. oktobrī plkst. 17.30 Pārventas bibliotēkā Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors atklās izstādi ''EEZ un Norvēģijas granti Latvijā''. Izstāde notiek Ziemeļvalstu dienu, kas norisinās 14. un 15. oktobrī Ventspilī, programmā sadarbībā ar Finanšu ministriju un Ventspils bibliotēku.

 • Pārventas bibliotēkā notiks koncertlekcija 0

  Otrdien, 19. oktobrī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā, papildinot Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstādi ''Bēthovens. Orbītas'', notiks koncertlekcija ''Bēthovens. Latvija. Veltījumi'' - muzikāli veltījumi un stāsti par komponista Ludviga van Bēthovena laikabiedriem un draugiem Latvijā.

 • Apmeklētājiem slēgtas arī bākas 1

  Saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju apmeklētājiem slēgtas vairākas bākas Kurzemē, informē Ventspils brīvostas pārvaldē.

 • Noskaidroti lielāko ķirbju īpašnieki 0

  Sestdien, 9. oktobrī Vecpilsētas tirgū norisinājās divdesmitais ''Ķirbju šovs'', kur turpinot tradīcijas tika mērīti, svērti un dažādi citādi vērtēti šogad izaudzētie ķirbji. 16 dalībnieku konkurencē smagākā ķirbja, kurš svēra 46,3 kilogramus, īpašniece bija Maria Kristova.

 • Kad piedāvājumi vilina, stāvēt rindā – tas ir nieks 2

  Savu mērķu vadīti, cilvēki samierinās ar stāvēšanu rindā. Rindu jautājumus var risināt dažādi, bet reizēm vienkārši tā ir jāpiecieš, lai iegūtu vēlamo. Tikko apritēja savdabīga jubileja – 35 gadi fotogrāfijai, kur fiksēta iespaidīga rinda.

 • Atcelta balle Kultūras centrā 2

  Reaģējot uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem un rūpējoties par iedzīvotāju veselību un drošību, Kultūras centrs informē, ka tiek atcelta 17. oktobrī paredzētā Senioru balle.

 • Bibliotēkā atklās Dāvida Holmerta fotogrāfiju izstādi 0

  Ventspils Galvenajā bibliotēkā sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā no 11. oktobra būs aplūkojama zviedru fotogrāfa Dāvida Holmerta fotogrāfiju izstāde ''Pāri Baltijas jūrai: 1944 - 1945''.

 • «Jūras akmentiņi» turpina pārsteigt (VIDEO) 0

  Ir iznācis jauns Ventspils Kultūras centra popstudijas ''Jūras akmentiņi'' videoklips mūziķu Jāņa Aišpura un Guntara Rača dziesmai ''Tas ceļš zem kājām'' (''Nāc'').

 • Tirgū noskaidros lielākā ķirbja īpašnieku 0

  Sestdien, 9. oktobrī Ventspils Vecpilsētas tirgū jau 20. reizi norisināsies ikgadējais pasākums ''Ķirbju šovs" un skrējiens pēc ķirbja. Turpinot tradīciju tiks noskaidroti šī gada lielākie, resnākie un krāsainākie ķirbji.