Kriminālziņas

 • Lembergs būs tiesīgs lūgt izvērtēt apcietinājuma piemērošanu 1

   Pastāvot īpašiem apstākļiem, apcietinājumā esošais Ventspils mērs Aivars Lembergs pēc pirmās instances sprieduma pārsūdzēšanas būs tiesīgs lūgt apelācijas instanci vēl pirms lietas skatīšanas izvērtēt apcietinājuma turpmāku piemērošan.

 • Meklē zagtu velosipēdu īpašniekus 3

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas kriminālprocesa ietvaros, veicot kratīšanu Tārgalē, atrada vairākus velosipēdus, taču trim no tiem nav zināmi īpašnieki.

 • Popē aiztur šoferi bez autovadītāja apliecības 3

  14. jūnijā ap plkst. 21.40 Ventspils novadā, Popes pagastā tika apturēts transportlīdzeklis ''Audi'', kura vadītājs pārvietojās nepārliecinoši. Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas apturēja autovadītāju, bet viņš nepakļāvās policijas darbiniekiem un neuzrādīja dokumentus.

 • Pašvaldības policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 7

  Ventspils pilsētas pašvaldības policija maijā vairākkārt saņēmusi sūdzības no iedzīvotājiem, ka kāda persona nodarbojas ar sienu apzīmēšānu, tādejādi tīši bojājot svešu mantu, kas  nodara kaitējumu īpašumiem un finansiālu kaitējumu šo īpašumu īpašniekiem.

 • Meklē velosipēda īpašnieku 2

  5. jūnijā Tārgales ielā tika atrasts melnas krāsas velosipēds BMX. Velosipēds šobrīd atrodas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī, Ostas ielā 33.

 • Lielajā laukumā šaudās ar gāzes pistoli 3

  5. jūnijā plkst. 18.56 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Lielajā laukumā, Ganību ielas pusē, persona šaudās ar gāzes pistoli.

 • Aiztur personu ar ieroci 5

  4. jūnijā plkst. 6.55 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie daudzdzīvokļu mājas atrodas vīrietis ar pistolei līdzīgu priekšmetu rokās.

 • KNAB noziedzīgu nodarījumu nesaskata 18

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas tika ierosināts par to, ka Ventspils pašvaldības līdzekļi, iespējams, izmantoti neatbilstoši pašvaldības pamatfunkciju veikšanai, iegādājoties automašīnas Audi A8 pašvaldības vajadzībām.

 • Pie tilta avarē baļķvedējs 11

  31. maijā ap plkst. 11 Valsts policijā tika saņemta informācija no Ventspils Pašvaldības policijas par to, ka uz tilta apļa ir apgāzusies kravas automašīna – baļķvedējs.

 • Avārijā cieš «mikriņš» un Seat 33

  20. maijā Pārventā Tārgales un Embūtes ielas krustojumā notika divu transportlīdzekļu sadursme, viens no cietušajiem transportiem ir Ventspils Reisa mikroautobuss.

 • Pārventā pārdurts desmitiem riepu 10

  Pārventā nezināmi huligāni pamatīgu skādi nodarījuši vismaz 40 automašīnu īpašniekiem – viņu spēkratiem naktī sadurtas riepas.

 • Turpina izkrāpt naudu no iedzīvotājiem 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē šīs nedēļas laikā ir saņemtas vairāk kā desmit informācijas par dažādiem krāpšanas gadījumiem vai mēģinājumiem izkrāpt naudu no iedzīvotājiem. Vairākos gadījumos krāpniekiem izdevies tikt pie finanšu līdzekļiem.

 • Pašvaldības policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 18

  Maijā iedzīvotāji ir novērojuši mehānisko transportlīdzekļu - motociklu pārvietošanos Baltijas jūras krasta kāpu aizsargjoslā un pludmalē. Attēlos redzamo motociklu vadītāju personības nav zināmas, bet ja kādam ir informācija par šīm personām, Pašvaldības policija aicina ziņot, zvanot pa diennakts tālruni -  63680808 vai 28680808.

 • Aiztur iereibušu autovadītāju 0

  10. maijā plkst. 07.15 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Uzvaras ielā, virzienā uz viaduktu, stāv pamesta automašīna Mercedes-Benz. Nekavējoties pārbaudot saņemto informāciju, fakts apstiprinājās.