Kriminālziņas

 • Nosit ar āmuru un apzog

  Augusta sākumā Ventspilī, kādā dzīvoklī tika atrasta aptuveni 90 gadus veca sieviete ar sistām brūcēm galvā. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē, taču pēc pusnakts tika saņemta informācija par to, ka sieviete no gūtajām traumām slimnīcā mirusi.

 • Pazudušais vīrietis atradies 5

  19. augustā no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa tika saņemta informācija, ka tiek meklēts 1983. gadā dzimušais Kaspars Āfelds, kurš bija izgājis no savas dzīvesvietas.

 • Meklē bezvēsts pazudušu vīrieti 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Kasparu Āfeldu, dzimušu 1983. gadā.

 • Piekļūst personu datiem un izkrāpj tūkstošiem eiro 13

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē laika posmā no šā gada aprīļa līdz augustam saņemti vairāki iesniegumi par to, ka cilvēki uzticējuši savus bankas datus nezināmām personām, kuras piedāvāja nopelnīt, taču patiesībā no bankas kontiem izkrāpuši lielas naudas summas.

 • Divās avārijās vairāki cietušie 0

  Dažu dienu laikā Ventspilī notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros arī nopietni cietuši cilvēki, tajā skaitā arī deviņus gadus vecs bērns.

 • Pieaug zādzību skaits no mājokļiem 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī pirmā pusgada laikā konstatētas 29 zādzības no mājokļiem, bet laika posmā no 1. marta līdz 30. jūnijam reģistrētas 16 šādas zādzības – 14 pilsētā un divas novadā.

 • Dzērājšoferis cenšas uzpirkt policistus 1

  Sestdien, 27. jūlijā, ap pulksten 20 Valsts policijā saņemta informācija no Ventspils pilsētas pašvaldības policijas par to, ka Ventspilī, Jaunupes ielā apturēts kāds transportlīdzekļa vadītājs, kurš vadīja automašīnu, būdams 1,68 promiļu reibumā.

 • Aiztur policijas meklēšanā esošu vīrieti 0

  Trešdien, 24. jūlijā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 49 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 34 robežpārkāpēji, tajā skaitā aizturēts meklēšanā esošs Latvijas pilsonis.

 • Saņem izsaukumu uz ģimenes konfliktu, tiek pieņemts lēmums par nošķiršanu 12

  23. jūlijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī notiek ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā noskaidrots, ka domstarpības radušās vīram un sievai – kopīgas alkohola lietošanas laikā ir izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietis sievu ir pagrūdis un viņa ir guvusi miesas bojājumus.

 • Lielās ar pārkāpumiem un nonāk policijas rokās 10

  22. jūlijā, Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kāds ventspilnieks sociālajā vietnē ievieto videomateriālus un fotoattēlus, kuros redzamas situācijas, kad tiek izdarīti pārkāpumi ceļu satiksmē.

 • Iet bojā, izkrītot pa logu

  22. jūlijā rītā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Embūtes ielā no daudzdzīvokļu mājas loga ir izkritusi kāda 1991. gadā dzimusi sieviete.

 • Mikroautobusā atrod kontrabandas cigaretes un alkoholu 0

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Ventspils ostā, kādā mikroautobusā atklājušas lielu daudzumu kontrabandas cigarešu un alkoholisko dzērienu, informēja VID.