Kriminālziņas

 • Bez tiesībām un, iespējams, reibumā bēg no policijas 8

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī aizturēja automašīnas ''Volvo'' vadītāju, kurš pie stūres bija sēdies bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, iespējams, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

 • Meklē zagli, kurš jau sēž cietumā 4

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par zādzības izdarīšanu no kāda privātīpašuma un lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Izmeklēšanas laikā noskaidrojās, ka vainīgā persona jau atrodas aiz restēm.

 • Noformē protokolu par nepamatotu policijas izsaukšanu 0

  Vakar, 3. februārī ap pulksten 21.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī kāda sieviete ir izraidīta no savas dzīvesvietas.

 • Sākts kriminālprocess par Meroni nelikumīgajām darbībām 14

  Valsts policijas Galvenajā kriminālpolicijas pārvaldē sākts kriminālprocess par Šveices advokāta Rūdolfa Meroni, iespējams, nelikumīgām darbībām ar Ventspils domes priekšēdētājam Aivaram Lembergam, viņa bērniem Līgai Lembergai un Anrijam Lembergam kriminālprocesos arestēto mantu un aktīviem.

 • Darba vietā iet bojā cilvēks

  Ventspils metināšanas rūpnīcā šonedēļ noticis nelaimes gadījums, kura rezultātā bojā gājis 62 gadus vecs darbinieks.

 • Pieķerti trīs dzērājšoferi 1

  Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspils novadā pieķerti divi dzerājšoferi, viens policijas nagos trāpījās arī pilsētā.

 • Kurzemē noformēti 142 administratīvo pārkāpumu protokoli 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija Kurzemes reģiona amatpersonas strādāja pastiprināti, rīkojot profilaktiskos pasākumus ceļu satiksmē. Reidā uzmanība tika pievērsta drošības jostu lietošanai, transportlīdzekļa vadīšanai atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, ātrumpārkāpējiem, un citiem pārkāpumiem.

 • Vēršas tiesā pret «Ostas celtnieku» par parāda piedziņu 4

  Būvfirma SIA "Merks" vērsusies Kurzemes rajona tiesā Liepājā pret būvfirmu SIA "Ostas celtnieks", lai piedzītu parādu par Ventspils Mūzikas vidusskolas, kuras telpās atrodas arī koncertzāle "Latvija", būvniecību.

 • Tiesās par seksuālu vardarbību pret savu pameitu 5

  Kurzemes tiesas apgabala prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par seksuālas vardarbības veikšanu ar savu tobrīd nepilngadīgo pameitu, kā arī fizisku vardarbību pret paša bērniem.

 • Par nozagtu ragu draud viens gads cietumā 15

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par zādzību nelielā apmērā Ventspilī, kur no foto stūrīša tika nozagts brieža rags.

 • Pabeigta izmeklēšana par vairākām zādzībām Ventspils pusē 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par mantas bojāšanu un vairākām zādzībām, kuru rezultāta cietušajiem Ventspils pusē nodarīti vairāk nekā 20 tūkstoši eiro lieli materiālie zaudējumi.

 • Meklē laupīšanas aculieciniekus 5

  Pagājušajā gadā Valsts policijā tika uzsākts kriminālprocess par kādas sievietes aplaupīšanu autobusa pieturā. Pēc nepilnu piecu mēnešu izmeklēšanas policijas darbinieki cer uz laupīšanas aculiecinieku atsaucību.