Kriminālziņas

 • Iekšpagalmā atrod mirušu vīrieti

  16. maijā ap plkst. 9.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Tārgales ielas nama pagalmā atrasts vīrieša līķis.

 • Staldzenē atrod bērna līķi

  Svētdien, 12. maijā ap plkst. 9.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bangu ielā 61, stāvlaukumā esošajā atkritumu konteinerā atrasts, iespējams, jaundzimušā – neiznēsāta bērna līķis. Valsts policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

 • Nozagti galdi un soli LVM iekārtotā atpūtas vietā 2

  20. aprīlī Latvijas valsts meži (LVM) Ziemeļkurzemes darbinieki atklājuši bojātas konstrukcijas LVM atpūtas vietā pie jūras. Tūristu ērtībai atpūtas vieta bija labiekārtota ar nojumi, galdu, soliem un ugunskura vietu. Šobrīd piknika zona Cirpstenē vairs nav izmantojama un ir slēgta atpūtniekiem – kāds garnadzis demontējis un aizvedis galda un solu virsmas.

 • Meklē bezvēsts pazudušu jaunieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2009. gadā dzimušo Solvitu Šteinbergu, kura 19. aprīlī ap plkst. 16.00 izgāja no Ventspils poliklīnikas un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.

 • VDD brīdina par labējā ekstrēmisma radīto risku pieaugumu sabiedrībā 4

  Valsts drošības dienests (VDD) brīdina par tendenci pieaugt labējā ekstrēmisma riskiem sabiedrībā, jo īpaši - jauniešu vidē, informē VDD. VDD vērtējumā minētā tendence ir saistīta ar citu rasu imigrantu daudzuma palielināšanos Latvijā, pret kuriem vēršas labējie ekstrēmisti.

 • Vecākiem, kuru bērns saindējās ar metadonu, piespriests reāls cietumsods 0

  15. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis un sieviete par vardarbīgu apiešanos ar mazgadīgo, nodarot viņam fiziskas ciešanas, būdami personas, no kurām cietušais ir materiāli atkarīgs, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzētos par vainīgiem un piesprieda viņiem brīvības atņemšanu uz vienu gadu.

 • Dedzinātājam piespriež brīvības atņemšana uz pusotru gadu 0

  10. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par svešas mantas tīšu iznīcināšanu, kas saistīta ar dedzināšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzēto par vainīgu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā un piesprieda viņam brīvības atņemšanu uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.

 • Par 1. janvāra slepkavību – 12 gadi cietumā 0

  2. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru piemēroja viņam brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Atsāk maluzvejniecības novērošanas reidus 0

  Ventspils pašvaldības policija jau ilgāku laiku ir atsākusi maluzvejniecības novēršanas reidus Ventspils administratīvajā teritorijā un fiksēts pārkāpums Ventā pie Dokupes.

 • Sasit vīna pudeles, nozog picas un aizmūk 4

  6. martā plkst. 20.54 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielas veikalā ''Mego'' divas personas sasitušas veikalā vairākas vīna pudeles, paņēmušas picas maizītes un aizgājušas no veikala nesamaksājot.

 • Aizdedzina apsardzes automašīnu 5

  24. februārī ap plkst. 17.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kuldīgas ielā kāds vīrietis uz apsardzes firmas automašīnas izlējis šķidrumu, pēc kā aizdedzināja automašīnu un aizskrēja prom no notikuma vietas.

 • Aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem aizturēts vīrietis 9

  Naktī uz 23. februāri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, patrulējot Ventspilī sastapa vīrieti, kurš izstāstīja, ka kāds vīrietis sabojājis divas automašīnas un aizskrējis prom. Valsts policijas Reaģēšanas nodaļas amatpersonas turpat, netālu, aizturēja iespējamo vainīgi personu.

 • Nozog alkoholiskos dzērienus 3

  15. februārī plkst. 20.34 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielā 22/24, veikalā ''Mego'' kāds vīrietis ir paņēmis alkoholiskos dzērienus un nesamaksājot aizgājis no veikala.

 • Pašvaldības policija aiztur uzbrucēju 6

  16. februārī plkst. 18.09 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas saņēma informāciju, ka Lidotāju ielā 15, nepilngadīgai personai uz ielas ir uzbrucis un atņēmis personīgās mantas nepazīstams vīrietis.