Kriminālziņas

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par draudiem nogalināt 0

  Valsts policija kādā augusta dienā saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis dodoties pie bijušās dzīvesbiedres ar nazi rokās, draudēja viņu nogalināt. Vīrietis notikuma vietā tika aizturēts un Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, kura izmeklēšana jau ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 • Bloķē satiksmi un risina konfliktu ielas vidū (VIDEO) 9

  Vakar, 15. septembrī ap plkst. 13.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka pa Kroņu ielu automašīna ''Volkswagen Caddy'' brauc nepārliecinoši, policijai ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītāja to bija apturējusi, bloķējot satiksmi.

 • Meklē avārijas aculieciniekus 2

  14. septembrī ap pulksten 15:40 Lielā prospekta un Brīvības ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas vieglās automašīnas ''Audi A6 Avant'' un ''Volkswagen Passat Variant''.

 • Meklē bezvēsts pazudušu sievieti 6

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē 1969. gadā dzimušo Intu Gūtpelci, kura šī gada 6. septembrī ap pulksten 21 izgāja no mājām Piltenes pagastā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

 • Kurzemē reģistrētas 433 sadursmes ar meža dzīvniekiem 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē kopš septembra sākuma ir reģistrēti jau 11 uzbraukumi meža dzīvniekiem. Lai gan parasti šādos negadījumos cilvēki traumas negūst, tiekot cauri vien ar izbīli.

 • Telefonkrāpnieku dēļ iedzīvotāji jau zaudējuši vismaz 460 000 eiro 2

  Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa atkārtoti vērš sabiedrības uzmanību joprojām īpaši aktuālam interneta krāpšanas veidam - investīciju ieguldīšanai apšaubāmās virtuālās interneta platformās.

 • Pastiprināti kontrolēs drošības jostu lietošanu 3

  Ikdienā, strādājot ierastajā režīmā, Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatē, ka tomēr ir cilvēki, kuri nelieto drošības jostas paši un arī nepiesprādzē savus bērnus.

 • Jau trešo reizi nošķir no ģimenes 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī saņemts izsaukums uz kādu dzīvesvietu, kur vīrietis draudēja sievai ar fizisku izrēķināšanos, tāpēc tika pieņemts lēmums par nošķiršanu.

 • Pazudusī sieviete atradusies 0

  5. septembrī no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa tika saņemta informācija, ka pazudusi 1939. gadā dzimusi sieviete.

 • Meklē pazudušu sievieti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo Olimpiadu Grigorjevu, kura dzimusi 1939. gadā.

 • Aizgāja sēņot, pazuda, bet veiksmīgi atradās 1

  Valsts policija informē, ka otrdien no sociālā aprūpes centra bezvēsts pazuda 1972. gadā dzimušais Ilmars Paučs, kurš pēc dienas prombūtnes pats atgriezās centrā.

 • Nedod ceļu un izraisa avāriju 0

  3. septembrī, plkst. 17.15 Dīķu un Valmieras ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā ir arī viens cietušais.

 • Četru mēnešu laikā reģistrētas 18 velosipēdu zādzības 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī laika posmā no 1. aprīļa līdz 31. jūlijam reģistrētas 18 velosipēdu zādzības. Pilsētā izdarītas 16 velosipēdu zādzības, savukārt pa vienai velosipēda zādzībai Popes pagastā un Piltenē.

 • Nosit ar āmuru un apzog

  Augusta sākumā Ventspilī, kādā dzīvoklī tika atrasta aptuveni 90 gadus veca sieviete ar sistām brūcēm galvā. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē, taču pēc pusnakts tika saņemta informācija par to, ka sieviete no gūtajām traumām slimnīcā mirusi.

 • Pazudušais vīrietis atradies 5

  19. augustā no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa tika saņemta informācija, ka tiek meklēts 1983. gadā dzimušais Kaspars Āfelds, kurš bija izgājis no savas dzīvesvietas.