Kriminālziņas

 • Policija meklē bezvēsts pazudušu jaunieti 09:43

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo Magdu Zavicku, kura pagājušā gada 16. decembrī izgāja no savas uzturēšanās vietas Ventspils sociālās aprūpes namā ''Selga'' Ventspilī, Pērkoņu ielā 21 un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

 • Pašvaldības policija aiztur personu par automašīnas apzagšanu 6

  15. janvārī plkst. 00.45 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā prospektā 11, daudzdzīvokļu mājas pagalmā gar automašīnām staigā kāda aizdomīga persona. Pašvaldības policijai nekavējoties ieradoties notikuma vietā, aizdomīgo personu neizdevās atrast.

 • Vārves pagastā nogalināts vīrietis

  31.decembrī ap plkst. 12 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Vārves pagastā ir atrasts vīrieša līķis.

 • Aiztur dzērājšoferi 6

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas šīs nedēļas laikā ir uzsākušas administratīvo pārkāpumu procesus par atrašanos publiskā vietā reibuma stāvoklī un aizturējušas dzērājšoferi.

 • Aiztur velosipēda zagļus 7

  28. decembrī plkst. 00.25 Pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kāda mājas Lielajā prospektā 13, iedzīvotāja par to, ka vienā no šīs mājas kāpņutelpām, divas personas mēģina nozagt velosipēdu.

 • Meklē bezvēsts pazudušu jaunieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē 2003. gadā dzimušo Annu Zeidaku, kura 21. decembrī ap pulksten 04.00 naktī izgāja no savas dzīvesvietas Ventspils novadā, Ziru pagastā un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Jauniete iespējams devusies uz Rīgu.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus un dzērājšoferi 10

  Pagājušajā nedēļā Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki operatīvi reaģējot uz izsaukumiem aizturējuši divus zagļus un vienu dzērājšoferi, kurš bija paguvis apskādēt ne tikai savu automašīnu, bet arī ceļa zīmi.

 • Reņķa dārza grāvī iebrauc «Volvo» 11

  Otrdienas vakarā ap pulksten 21.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Strēlnieku ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā kāds ''Volvo'' vadītājs bija iebraucis grāvī.

 • Policija meklē jaunieti 6

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē 2003. gadā dzimušo Dmitriju Kovaļovu, kurš 17. oktobrī izgāja no savas uzturēšanās vietas Ventspilī, Pērkoņu ielā un līdz šim brīdim nav atgriezies.

 • Nedienas BMW vadītājiem (VIDEO) 33

  Aizvadītā nedēļas nogale Ventspils pusē nebija īpaši labvēlīga BMW markas automašīnu vadītājiem. Viena avārija notika Pārventā, bet otra Lečos, par laimi abās avārijās cietušo nav.