Kriminālziņas

 • Stāvlaukumā noticis ceļu satiksmes negadījums 6

  Vakar ap pulksten 17.10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Lielajā prospektā, tirdzniecības centra stāvlaukumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

 • Pie atkritumu konteineriem atrod kazu galvas 13

  Aizvadītajās brīvdienās kāda ventspilniece pie atkritumu konteineriem Poruka ielā ieraudzīja visai šaušminošu skatu - maisiņos ieliktas un turpat nomestas divas kazu galvas.

 • Dzērājšoferis centās piekukuļot policistu 13

  Piektdien, 26. martā kāds vīrietis administratīvā pārkāpuma izskatīšanas laikā un lēmuma pieņemšanas brīdī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbiniekam piedāvāja naudu par to, lai mazinātu izdarītā soda apmēru par braukšanu reibumā.

 • Pašvaldības policija aiztur īpašuma bojātājus 11

  24. martā, plkst. 18.30, Pašvaldības policija saņēma anonīmu telefona zvanu, ka uz daudzdzīvokļu ēkas jumta Inženieru ielā 89 ir pamanīti trīs jaunieši. Operatīvi reaģējot un ierodoties notikumu vietā, uz minētā ēkas jumta tika aizturēti divi jaunieši, savukārt, trešais jaunietis tika aizturēts uz ielas bēgot.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus 3

  23. martā plkst. 16.44, patrulējot Lielā ielā, Pašvaldības policija konstatēja, ka norobežotai teritorijai Lielā ielā 5 ir atlauzti vārti un divas personas nes ārā ledusskapi un elektrisko ūdens sildītāju.

 • Piedzeras un nespēj parūpēties par bērnu 4

  23. martā plkst. 16.32 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma anonīmu informāciju, ka gar Ventspils Pārventas pamatskolu iet sieviete un vīrietis stiprā reibumā, stumjot bērnu ratiņos.

 • Policija meklē pusaudzi, kura, iespējams, atrodas Ventspilī

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2006. gadā dzimušo Rebeku Aleksanderi, kura 2021. gada 20. martā izgāja no savas dzīvesvietas Talsos, Laidzes ielā un nav atgriezusies.

 • Saeimā plāno iepazīties ar kriminālprocesu pret noslīkušā zēna vecākiem 6

  Šodien Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēdē prokuratūras pārstāvjus iecerēts iztaujāt par kriminālprocesu pret Ventspils peldbaseinā noslīkušā zēna vecākiem par kompensācijas nedeklarēšanu, sociālajos tīklos vēstīja apakškomisijas vadītājs Andrejs Judins.

 • Aiztur par logu dauzīšanu un atzīstas slepkavībā 9

  Pagājušā gada augustā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika nogādāts vīrietis paskaidrojuma sniegšanai sakarā ar to, ka viņš Saules ielā ēkai sabojāja logus. Vīrietis sniedza paskaidrojumu par izdarīto, kā arī sarunas laikā policijas amatpersonām norādīja, ka ir nositis savu paziņu un ir gatavs parādīt vietu, kur apracis vīrieša līķi.

 • Izmantojot iedzīvotāju apjukumu, izkrāpj naudu 2

  Valsts policija aizvien turpina saņemt iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri iekrituši telefonkrāpnieku lamatās. Visbiežāk zvanītāji runā krievu valodā un uzdodas par banku darbiniekiem un cenšas izvilināt internetbankas pieejas datus.

 • Ar automašīnu krustojumā notriec gājēju 5

  3. martā ap plkst. 19 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Sarkanmuižas dambja un Brīvības ielu krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums - automašīna uzbrauca sievietei, kura šķērsoja ielu.