Kriminālziņas

 • Avārijā gajusi bojā automašīnas pasažiere

  Naktī uz 6.jūniju ap plkst. 04.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Tārgales pagastā, jūras krastā noticis negadījums - avarējusi automašīna ''Ford Explorer''. Negadījumā cieta automašīnas pasažiere, bet otra pasažiere – gājusi bojā.

 • Pabeidz izmeklēšanu par cilvēktirdzniecību personu grupā

  Pagājušā gada aprīlī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādai nepilngadīgai jaunietei, ventspilniecei ir nolaupīts mobilais telefons. Ja sākotnēji likumsargiem bija informācija par laupīšanu, noslēgumā, veicot apjomīgu izmeklēšanas darbu, tika atklāta virkne noziedzīgu nodarījumu, kas vērsti pret nepilngadīgām jaunietēm.

 • Pašvaldības policija aiztur laupītājus 0

  Piektdien, 19. maijā plkst. 20.25, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Celtnieku ielā 3, divi vīrieši uzbrukuši kādam vīrietim, sitot pa seju. Nekavējoties notikuma vietā ieradās tuvākā Pašvaldības policijas patruļekipāža, kura noskaidroja, ka uzbrukuma laikā, nodarot miesas bojājumus, vīrietim nolaupīts maks ar naudu.

 • Nedod ceļu un izraisa sadursmi 0

  18. maijā ap plkst. 17.29 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kaiju ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme.

 • Sit pa automašīnu un draud nogalināt 1

  16. maijā, ap plkst. 15.15 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā pie Jūras ielas un Lielās Dzirnavu ielas krustojuma, pie transportlīdzekļa “Audi A6”, kurā tajā brīdī atradās sieviete, ir pienācis vīrietis, kurš uzvedies agresīvi, tostarp, sitis pa automašīnu, mēģinājis atvērt automašīnas durvis un skaļi draudējis. Agresīvā vīrieša darbības pārtraucis garāmgājējs.

 • Ventspilī aizturēti dārglietu zagļi 1

  Pagājušonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes policisti sadarbībā ar kolēģiem no Kurzemes reģiona pārvaldes aizturēja divas personas, kuras tiek turētas aizdomās par 18 465 eiro vērta gredzena zādzību no kāda juvelierizstrādājumu veikala Vecrīgā.

 • Meklē bezvēsts pazudušu vīrieti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1988. gadā dzimušo Rodžeru Špehtu, kurš 14. maijā ap plkst. 07.00 patvaļīgi pameta Ventspils slimnīcu, kā arī nav atgriezies savā dzīvesvietā Alsungā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

 • Saistībā ar 9. maija svinēšanu kopumā aizturētas 30 personas 1

  Saistībā ar bijušās Padomju Savienības uzvaras Otrajā pasaules karā gadskārtas svinēšanu un pieminēšanu Latvijā kopumā 9. maijā aizturētas 30 personas, sākti 97 administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi, informē Valsts policija.

 • Aiztur šāvēju 2

  7. maijā plkst. 19.14 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Ventspils Autoostā kāds vīrietis ar pistolei līdzīgu priekšmetu šauj uz cilvēkiem. Operatīvi reaģējot un ierodoties notikumu vietā, Ventspils pašvaldības policijas policisti aizturēja personu ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu rokās.

 • Pašvaldības policisti notver zagli 3

  Trešdien, 26. aprīlī plkst. 13.36, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka fotoveikalā, kas atrodas Autoostas iekštelpās, kāds vīrietis oranžas krāsas virsjakā veicis zādzību.

 • Par Jēkabpilī veikto slepkavību turpina meklēt Leonu Rūsiņu 0

  Valsts policija, izmeklējot 16. aprīlī Jēkabpilī pastrādātās sievietes slepkavību, turpina aktīvus un plašus Leona Rusiņa meklēšanas pasākumus, pielietojot atbilstošu taktiku un metodiku. Patlaban izmeklēšanā Valsts policija strādā trīs pamatvirzienos - ka persona ir izdarījusi pašnāvību, atrodas Latvijā vai ārvalstīs.

 • Uzdarbojušies vandaļi 10

  Naktī uz sestdienu Ventspils Pašvaldības policija konstatējusi vandaļu postījumus pilsētas infrastruktūrai. Pašvaldības policijas darbinieki lūdz atsaukties aculieciniekus.

 • Jauniete ir atrasta sveika un vesela! 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2006. gadā dzimušo Evelīnu Zabarovsku, kura 4. aprīlī izgāja no bērnu aprūpes centra “Selga” Ventspilī un vēl nav atgriezusies.