Kriminālziņas

 • Iestājoties ziemai, pamodušies driftētāji 6

  Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Ventspils iecirknī fiksēti pieci gadījumi, kad automašīnu vadītāji apzināti radījuši sānslīdi, tādējādi pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un arīdzan apdraudot savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

 • Aiztur zagļus 9

  11. novembrī plkst. 11.07 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ugāles ielā 14, pie veikala "Beta" no automašīnas divi vīrieši ir nozaguši somu ar dokumentiem un naudu. Automašīnas vadītājs pašvaldības policistiem uzrādīja video novērošanās kamerās nofilmēto materiālu par zādzības faktu.

 • Izraisa piecu automašīnu sadursmi 23

  11. novembrī pulksten 23.55 Valsts policijā saņemta informācija, ka Lielajā prospektā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu BMW 730 neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecibā pret tajā pašā virzienā, pa blakus joslu braucošo transportlīdzekli, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu BMW X5 un Citroen.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par draudiem nogalināt 1

  16. augustā Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī kādai sievietei un viņas dēlam skrien pakaļ nepazīstams vīrietis, draudot izdarīt slepkavību un nodarīt miesas bojājumus. Vīrietis tika aizturēts, nogādāts Valsts policijā un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

 • Pašvaldības policisti aiztur zagļus 3

  4. novembrī plkst. 17.59 pie adreses Jūras ielā 25, patrulēšanas laikā Ventspils pašvaldības policija piefiksēja un pārbaudīja divas aizdomīgas personas, kuras bija veikušas nelikumīgas darbības.

 • Piedzērusies sieviete izraisa avāriju 5

  20. oktobrī ap plkst. 00.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Siguldas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadīja automašīnu “BMW” pa Siguldas ielu un, netiekot galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca īpašuma žogā, to bojājot.

 • Par zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm aiztur vīriešus 0

  Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

 • Uzdarbojas degvielas zagļi 1

  Sociālā vietnē Facebook iedzīvotāji ir dalījušies ar informāciju, ka Ventspils novadā sākuši uzdarboties degvielas zagļi. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova apstirpina, ka automašīnu īpašnieki ir vērsušies policijā un notiek izmeklēšana.

 • Avārijā gājis bojā cilvēks

  16. septembrī ceļu satiksmes negadījumā Ventspils novadā gājis bojā cilvēks, bet negadījumos kopumā cietuši 29 cilvēki, informē Valsts policija.

 • Aiztur un atrod apreibinošas vielas 5

  2. septembrī ap plkst. 11:35 Inženieru ielā 60, Ventspilī, slimnīcas iekšpagalmā Ventspils pašvaldības policija aizturēja divas personas, kuras apzīmēja slimnīcas ēkas sienas.