Izglītība

 • Skolēni čakli prezentē savus jaunos uzņēmumus 0

  Ventspils skolas arī šajā mācību gadā piedalās Junior Achievement Latvia programmās skolēnu uzņēmējspēju attīstībai. Nupat aizvadīts skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Rudens gadatirgus, kurā jaunie uzņēmēji parādīja, kādus produktus un pakalpojumus paguvuši izstrādāt savos jaundibinātajos mācību uzņēmumos.

 • Par 2. vidusskolas direktoru apstiprina Jāni Jēgeru 0

  Ceturtdien, 30. novembrī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprinājusi Jāni Jēgeru par Ventspils 2.vidusskolas direktoru. Šī gada augustā tika saņemts Ventspils 2.vidusskolas direktores Ināras Keišas iesniegums ar lūgumu atbrīvot no amata.

 • Mākslas skola izveido galda spēli 0

  Gāliņciema bibliotēkā tika atklāta Ventspils Mākslas skolas veidotā galda spēle ''LOTO lībiešu valodas iepazīšanai un apguvei''. Spēli Mākslas skola veidojusi Lībiešu mantojuma gada ietvarā, lai veicinātu kultūras mantojuma saglabāšanu.

 • Decembris zinātnes centra VIZIUM darbnīcās būs ''Radošais ziemas mēnesis'' 0

  Gada izskaņā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina kopā radīt svētku sajūtu radošajās darbnīcās, kas norisināsies ziemas tematikā. Ģimenēm būs iespēja uzrakstīt slepeno vēstuli Ziemassvētku vecītim, uzzināt vairāk par sniegu, izveidot citādāku sniega cietoksni, darboties pikseļu mākslā, kā arī ceļot uz 2024. gadu ar gudro vilcienu.

 • Ņem piemēru no saviem pirmajiem skolotājiem 0

  Ventspils Mākslas skola 30. jubilejas gadā aicina ciemos absolventus. Pagājušajā nedēļā pie Mākslas skolas audzēkņiem viesojās Guļnara Hasanšina, interjera dizaina projektēšanas biroja SIA Guash dibinātāja un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas interjera dizaina izglītības programmas vadītāja.

 • Varēs iegādāties skolēnu ražotās preces 0

  24. novembrī, tirdzniecības centrā “TOBAGO” no plkst. 15 līdz 19 norisināsies Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus. Arī šajā mācību gadā Ventspils skolas turpina dalību “Junior Achievement Latvia” programmās skolēnu uzņēmējspēju attīstībai.

 • Aicina 5. – 12. klases skolēnus uz bezmaksas nodarbību ''Cilvēks un tehnoloģijas'' 0

  Šoreiz Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs kopā ar Laboratorium Zinātnes skolu piedāvā skolēniem apgūt zināšanas par elektromagnētiskajiem viļņiem, to rašanos, uztveršanu un ekranēšanu, kā arī apskatīt to saistību ar cilvēka ikdienu. Nodarbībā skolēni iegūs teorētiskas zināšanas, kā arī eksperimentēs un pārbaudīs apgūtās zināšanas praksē.

 • Digitālais aicina piedalīties Ventspils #TechUP 0

  Ceturtdien, 23. novembrī, norisināsies pasākums Ventspils #TechUP, kurā šoreiz tiks runāts par mūsdienās arvien aktuālāku tēmu – kiberdrošību. Pasākumā tiks apskatīts Latvijas kibertelpā notiekošais, biežākie uzņēmēju kiber-klupšanas akmeņi, kā no tiem izvairīties, kā arī notiks praktiska darbošanās, izmeklējot kiberuzbrukumu uzņēmumam.

 • Absolventi tiekas ar ģimnāzijas audzēkņiem 0

  9. decembrī – Ventspils Valsts 1. ģimnāzija svinēs 105 gadu jubileju, aicinot uz salidojumu skolas absolventus. Ģimnāzija jau laikus sākusi gatavoties šim nozīmīgajam pasākumam, un viena no tradīcijām ir absolventu aicināšana uz skolu, lai tagadējie audzēkņi uzzinātu, kādus dzīves un karjeras ceļus palīdzējusi pavērt skola.

 • Aicina apgūt digitāla Adventes kalendāra izveidi 0

  Tuvojoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam jeb Adventei, Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus un vecākus piedalīties tehnoloģiju darbnīcā “Digitāla Adventes kalendāra izveide ar rīku Genially”, kurā būs iespēja apgūt, kā vienkāršā veidā izveidot personalizētu Adventes kalendāru ar dažādām izglītojošām un izklaidējošām aktivitātēm, uzdevumiem un pārsteigumiem katrai dienai.