Izglītība

 • Augstskolā turpinās uzņemšana 0

  Ventspils Augstskolā (VeA) 26. jūlijā sākas papilduzņemšana visās studiju programmās un tā turpināsies līdz 27. augustam. Gandrīz visās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts finansētas studiju vietas, kuras tiks piešķirtas reflektantiem pieteikšanās rindas kārtībā.

 • Noslēgsies lingvistikas olimpiāde 0

  24. jūlijā plkst. 14.00 Ventspils Augstskolas (VeA) mājaslapā būs vērojama Starptautiskās Lingvistikas olimpiādes noslēguma ceremonijas tiešraide. Olimpiādē piedalījās skolēni no 32 valstīm un noslēguma ceremonijas laikā tiks paziņoti medaļu ieguvēji individuālajā un komandu ieskaitē. 

 • Svinigi sveic gada skolēnus 2

  Svinīgā pasākumā Livonijas ordeņa pils pagalmā apbalvoti 2020./2021. mācību gada labākie vidusskolu absolventi, kuriem Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš pasniedza Ventspils pilsētas Izglītības inovācijas balvas.

 • Ventspils Augstskolā atklāta starptautiska lingvistikas olimpiāde (VIDEO) 0

   Ventspils Augstskolā (VeA) atklāta Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (International Linguistics Olympiad). Olimpiādes atklāšanu tiešraidē vēroja jaunieši no visas pasaules, kuri nedēļas garumā sacentīsies lingvistikas uzdevumu risināšanā, strādājot gan komandās, gan individuāli.  

 • VeA saņemti 430 pieteikumi studijām 0

  12. jūlijā noslēgusies uzņemšana studijām Ventspils Augstskolā (VeA). Divu nedēļu laikā saņemti 430 pieteikumi no studētgribētājiem, no kuriem 165 ir pirmās prioritātes pieteikumi.

 • Dibināta Riharda Pecholca piemiņas stipendija 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Roberts Molotanovs, kas šobrīd darbojas kā jurists, dibinājis stipendiju un to novēlējis talantīgiem un spējīgiem Ventspils un Ventspils novada jauniešiem, lai atbalstītu to studijas Latvijas augstskolās.

 • Digitālais centrs aicina uz Vasaras IT skolu 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pavadīt vasaras brīvlaiku aizraujoši un apmeklēt Vasaras IT skolu ''Ar tehnoloģijām pagalmā un pilsētā'', kas šogad norisināsies ārpus Digitālā centra telpām - svaigā gaisā Digitālā centra pagalmā un pilsētā.

 • Aicina izstrādāt autorprogrammu skolai «Gudrinieks» 0

  Jau kopš 2011. gada Ventspilī darbojas radošo spēju un intelekta attīstības skola ''Gudrinieks''. Tajā mācās 4. līdz 9. klašu skolēni no visām Ventspils skolām. Tie ir zinātkāri un darboties griboši bērni, kam skolotāji rekomendējuši ārpus mācībām padziļināti izzināt dažādus dabas procesus.

 • Augstskolā atklāj video studiju 8

  Ventspils Augstskolā (VeA), 15. jūnijā, svinīgā atmosfērā tika atklāta video studija, kas būs tehniskais atbalsta punkts tālmācības virziena video satura veidošanai un studiju programmu digitalizācijai.

 • Noslēgusies vadītāju izaugsmes programmas pirmā sezona 0

  15. jūnijā, notika pirmais vadītāju izaugsmes programmas ''VIP akadēmija'' izlaidums, kuru absolvēja 27 Ventspils izglītības darbinieki - gan vispārējās un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju vietnieki, gan pedagogi.

 • Absolventi saņems Simtgades stipendijas un Ministru kabineta atzinības 1

  Sagaidot Latvijas simtgadi, 2018. gadā tika atklāts vērienīgs stipendiju projekts Latvijas vidusskolu absolventiem, kas turpinās arī šogad. Tā ietvaros katras Latvijas vidējās izglītības iestādes izlaiduma klašu spožākais absolvents par izciliem sasniegumiem var saņemt stipendiju 500 eiro apmērā.