Izglītība

 • Mūzikas vidusskola veikusi apjomīgus ieguldījumus mācību līdzekļos 0

  Ventspils mūzikas vidusskola ieguldot vairāk kā 54 tūkstošus eiro būtiski uzlabojusi materiāltehnisko resursu stāvokli skolā. Nauda piesaistīta no skolas pamatbudžeta, Kultūras ministrijas finansētas programmas kultūrizglītības mācību līdzekļu iegādei un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējuma.

 • 6. vidusskolā attālināti mācīsies visas 5.-12. klases 6

  Pašlaik Covid-19 izplatības dēļ Ventspils 6. vidusskolā attālinātās mācības noteiktas visām 5.-12. klasēm, ceturtdien preses konferencē informēja Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Blumbergs.

 • Raksta jaunie žurnālisti 4

  Viņi ir Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 10. SP klases audzēkņi, kuri, uzsākot mācības vidusskolā, izvēlējās apgūt kursu Žurnālistika pamati. Savā pirmajā publikācijā trīs no jaunajiem autoriem dalās pieredzē, kas gūta attālināto mācību laikā, un vērtē, kā tā ietekmējusi turpmāko mācību procesu.

 • Studenti izveido stratosfēras zondi «IRBE-5» 3

  Ventspils Augstskolas Informācijas un tehnoloģiju fakultātes, profesionālas bakalaura studiju programmas ''Elektronikas inženierija'' 3. kursa studenti studiju ietvaros īsteno projektu par stratosfēru zondi ''IRBE-5''.

 • Digitālā centra pulciņi atkal notiks klātienē 3

  Sākoties mācību gada otrajam semestrim, Digitālā centra interešu izglītības pulciņu nodarbības atgriežas klātienes režīmā, kas nozīmē, ka pilnīgi visiem tehnoloģiju nodarbību dalībniekiem būs iespēja darboties uz vietas, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 • Starpbrīžos dažādu klašu skolēniem aizliegts tikties 10

  Valdība lēma aizliegt dažādu izglītības pakāpju audzēkņu saskarsmi starpbrīžos ārpus mācību telpām. Paredzēts, ka turpmāk nodarbībās varēs piedalīties tie skolēni, kuri ir veikuši rutīnas skrīninga Covid-19 testu. Tas gan neattiecas uz pirmsskolas vecuma skolēniem.

 • Skolas mācību gada 2. semestri atsāks klātienē 4

  Valstī turpinoties ārkārtas situācijai, Ventspils vispārizglītojošajās izglītības iestādēs trešdien, 5. janvārī, klātienē atsāksies mācību gada 2. semestris. Izglītības un zinātnes ministrija un Veselības ministrija ir mainījusi Covid-19 testēšanas kārtību janvārī, lai nodrošinātu epidemioloģiski drošu izglītības procesa īstenošanu klātienē.

 • Aizvadīta Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 0

  Attālinātā režīmā aizvadīta ikgadējā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kur Ventspils Augstskolas pētnieki un sadarbības partneri no Krievijas un Ukrainas, kā arī ārvalstu viesdocētājs prezentēja 2021. gadā veiktos pētījumus un atklājumus.

 • Notiks Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 1

  Šodien no plkst. 13 attālinātā režīmā notiks tradicionālā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kurā augstskolas pasniedzēji, pētnieki un zinātnieki atskatīsies uz šajā gadā paveikto.

 • Notiks Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 0

  Ceturtdien, 16. decembrī plkst. 13 attālinātā režīmā notiks tradicionālā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kurā augstskolas pasniedzēji, pētnieki un zinātnieki atskatīsies uz šajā gadā paveikto.

 • Mūzikas vidusskolas audzēkņiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas audzēkņi guvuši teicamus panākumus I Starptautiskā Alfrēda Feila jauno dziedātāju tautasdziesmu konkursā. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 bērni un jaunieši no Latvijas, Baltkrievijas, Moldovas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Izraēlas un Vācijas.

 • Pilnveidojās Pūces meistarklasēs 0

  Ventspils Kultūras centra vokālais ansambļa Mazā prinča planētas dziedātāji nupat pieredzējuši īpašu nodarbību ciklu pazīstamās režisores Daces Pūces vadībā.