Izglītība

 • 4. vidusskolas jaunieši sarīko diskusiju pasākumu 0

  Trīs nedēļu garumā vienā no darba dienām Ventspils Jauniešu mājā norisinājās 4. vidusskolas jauniešu organizēti diskusiju pasākumi EUROPErfect cinema, kurā apmēram 30 jaunieši no Ventspils vidusskolām pulcējās, lai noskatītos sešas filmas, apspriestu mūsu sabiedrībai nozīmīgus jautājumus un izvēlētos vērtīgāko kinodarbu.

 • Meklē jaunu Izglītības pārvaldes vadītāju 4

  Ventspils pilsētas dome izsludinājusi pieteikšanos atklātam konkursam uz Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāja amatu, liecina paziņojums Latvijas Vēstnesī.

 • Atbalsta jauniešu uzņēmējdarbību 4

  No 2018. gada janvāra Ventspils Izglītības pārvalde un Ventspils Jauniešu māja uzsāks starptautiska projekta īstenošanu, lai attīstītu jauniešu uzņēmējdarbības prasmes.

 • Svinīgi sveikti Gada skolotāji 0

  Trim Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu skolotājiem – Allai Kitajevai, Ritai Vēverbrantei un Edītei Kaufmanei pasniedza Pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un balvas par nosaukuma „Gada skolotājs” iegūšanu.

 • Piešķirs Gada skolotāja titulu 0

  Ceturtdien, 7. decembrī, plkst. 13. Ventspils pilsētas domes sēdes laikā trim Ventspils pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu skolotājiem svinīgi pasniegs pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un balvas par nosaukuma „Gada skolotājs 2017” iegūšanu.

 • Bērnus bērnudārzam var reģistrēt arī elektroniski 0

  No šodienas, 1. decembra, vecāki savus bērnus Ventspils pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs var reģistrēt arī elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv.

 • Digitālajā centrā notiks «Ziemas IT» skola 0

  Tuvojas kārtējais skolēnu ziemas brīvlaiks, tādēļ Ventspils Digitālais centrs turpinās pagājušajā gadā aizsākto tradīciju organizēt daudzveidīgas jaunāko tehnoloģiju nodarbības Ziemas IT skolā.

 • Sākumskolas skolotāji mācās viens no otra 0

  Sākumskolas metodiskās apvienība savā darba plānā jau vairākus gadus ir iekļāvusi skolotāju savstarpēju dalīšanos pieredzē. Katru mēnesi skolotāji no pilsētas sākumskolām dodas uz konkrētu skolu, lai piedalītos un vērotu kādu mācību stundu.

 • Sešgadnieki uz skolu piespiedu kārtā nebūs jāved 2

  Skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma plānots ieviest gadu vēlāk – 2019./2020. mācību gadā, šodien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē sacīja izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

 • Skolēni izmēģina savus spēkus 0

   Rudens gadatirgus Cits bazārs pulcēja Ventspils skolēnus, kuri izveidojuši mācību uzņēmumus, radot dažādus izstrādājumus. Daudziem gadatirgus dalībniekiem šī bija debija, bet bija arī tādi skolēni, kuri ne pirmo reizi izmēģina savus spēkus. 

 • Noslēgušās pedagogu digitālās kompetences pilnveides mācības 0

  Ventspils Digitālajā centrā notika trešā - noslēdzošā digitālās kompetences mācību diena Ventspils vispārizglītojošo skolu pedagogiem. Kā jau iepriekš ziņots, apmācību pirmās nodarbības notika 26. un 27. oktobrī, kad skolotāji apguva jaunas zināšanas.