Sports

 • Volejbolisti aizvadīs divas mājas spēles 0

  Nedēļas nogalē, 7. un 8.decembrī, plkst. 14, Sporta hallē "Pārventa" divas noslēdzošās regulārās sezonas mājas spēles Latvijas Nacionālās līgas čempionātā aizvadīs volejbola klubs Ventspils, sestdien ar Kuldīgas novada komandu, bet svētdien ar Ozolnieku komandu.

 • Svarcēlājiem sešas medaļas 0

  Divas dienas Dobeles sporta centrā notika starptautiskais turnīrs Vecgada kauss svarcelšanā, kurā piedalījās arī 18 Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas Spars sportisti trenera Ulvja Bērzona vadībā

 • Šorttrekā cerīgs starts stafetē un personiskais rekords 0

  Latvijas šorttrekisti Japānā startēja trešajā Pasaules kausa posmā, kurā pirmo reizi šajā sezonā uz ledus devās arī mūsu stafetes kvartets, bet īsākajā distancē krita arī viens personīgais rekords.

 • Cīnījās kikboksa atklātajā ringā 1

  Kluba Ventspils Kikboksa leģions pārstāvis Dāvids Solovjovs aizvadījis divas veiksmīgas kikboksa cīņas atklātā ringa sacensībās LNK boksa zālē Rīgā.

 • Notiks Latvijas novadu kausa izcīņa peldēšanā 0

  6. un 7. decembrī Ūdens piedzīvojumu parka peldbaseinā pulcēsies Latvijas četru novadu labākie peldētāji, lai sacenstos par novadu ceļojošo kausu. Šādas sacensības Latvijā notiek jau kopš neatkarības atjaunošanas un šogad tās notiks 30. reizi.

 • Aicina balsot par Kohu 0

  Līdz 19. decembrim visi tiek aicināti balsot par Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāju Rebeku Kohu, kura pretendē uz "Gada balvas sportā 2019" populārākā sportista titulu.

 • Eiropas kausa pirmais posms noslēgts ar +50 Kosovā 5

  "Ventspils" basketbolisti FIBA Eiropas kausa pirmo posmu noslēdza ar graujošu uzvaru Prištinā, sasitot Kosovas čempionus "Sigal" ar 122:72 un C apakšgrupā finišēja ar sešām uzvarām tik pat mačos.

 • Uldis Jaunsproģis kļūst par divkārtējo čempionu 0

  Latvijas Praktiskā šaušanas centra šautuvē Rīgā notika ''Walters'' kausa izcīņas 4. posms lietišķajā šaušanā PPC48 un PPC60 vingrinājumos, kurās piedalījās sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Aiz okeāna pa panākumam 1

  Pagājušās nedēļas nogalē uz panākumu takas atgriezušies ASV studējošie ventspilnieki – Luīze Šepte tika pie uzvaras basketbola čempionātā, bet Mareks Mitens palīdzēja pārtraukt zaudējumu sēriju ledus laukumā.

 • Tiek pie uzvarām kikboksā un boksā 0

  Kikboksa un boksa skolas Rīga zālē notika atklātais divcīņu sporta veidu turnīrs Fighters 2019 boksā un kikboksā, kā arī vispārējos fiziskos testos, kuros piedalījās 14 sporta kluba Favorīts sportisti.

 • Sāksies pilsētas čempionāts klasiskajā volejbolā 0

  Piektdien, 29. novembrī, plkst. 19 sporta hallē ''Pārventa'' sāksies Ventspils pilsētas čempionāts volejbolā vīriešiem, kurā dalību ir apstiprinājušas četras komandas ZS Vālodzes, Rinda, Karowood un Pope.

 • Ventspilniekiem medaļas loka šaušanas sacensībās 0

  Rīgā notika loka šaušanas sacensības telpās ''Rīga Open 2019'', kurās piedalījās sportisti no Somijas, Polijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils loka šaušanas klubu ''Odisejs'' sacensībās pārstāvēja seši sportisti trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • Kāds bijis šis gads sportā? 11

  Lai cik tas arī nešķistu dīvaini, pavisam drīz jau atvadīsimies no 2019. gada, tāpēc pienācis laiks atskatīties, kāds tas ir bijis Ventspils sportistiem.