Sports

 • Dzenas pakaļ līderiem 0

  BK Ventspils basketbolisti Latvijas-Igaunijas līgā izcīnījuši trešo uzvaru pēc kārtas un šobrīd ar četriem panākumiem par vienas uzvaras tiesu atpaliek no līderiem BK Ogre un VEF.

 • Grišuņins cīnīsies par titulu 7

  Novembra sākumā savu 14. cīņu profesionālajā ringā aizvadīs ventspilnieks Nikolajs Grišuņins, turklāt šoreiz tās uzvarētājs tiks pie šobrīd vakantās IBA Intercontinental jostas.

 • Notiks boksa sacensības 1

  19. oktobrī plkst. 12 Olimpiskā centra ''Ventspils'' boksa zālē notiks boksa sacensības ''Atklātais rings''. Šāda tipa sacensības Ventspilī nav notikušas vairākus gadus un tā ir lieliska iespēja sportistiem iesācējiem izmēģināt spēkus ringā pret līdzvērtīgu pretinieku atbilstoši meistarībai, pieredzei, vecumam un svara kategorijai.

 • Ledus sporta veidu mājas 0

  Kopš 2000. gada novembra Ventspils var lepoties ar savu Ledus halli, kas šajos gados kļuvusi par īstu mājvietu dažādu ledus sporta veidu cienītājiem – tajā sadzīvo kērlinga piekritēji, hokejisti, šorttrekisti, daiļslidotāji un arī vienkārši slidošanas cienītāji.

 • Uzvarēt palīdz divi vārti mazākumā 0

  Ceturto uzvaru pēc kārtas Jaunatnes attīstības hokeja līgā izcīnījuši Ventas 2002 hokejisti, kas šoreiz viesos papildlaikā apspēlēja vienmēr neērto komandu AKO/Mārupe.

 • Sāksies Ventspils pilsētas čempionāts basketbolā 0

  20. oktobrī plkst. 14 ar pirmo spēli starp Brīvostas pārvaldi un Niedras Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē sāksies Ventspils pilsētas atklātais čempionāts basketbolā, kurā šogad piedalīsies septiņas komandas un turnīra ietvaros tiks aizvadītas 52 spēles.

 • Jaunsproģim sudrabs un bronza lietišķajā šaušanā 0

  Latvijas Praktiskās šaušanas centrā notika ''Walters'' kausa izcīņas 3. posms lietišķajā šaušanā divās disciplīnās PPC 48 un PPC 60 vingrinājumos, kurās piedalījās 34 dalībnieki, tai skaitā sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Leimanim trīs no trim 1

  Pie trešā panākuma trīs spēlēs Spānijas otrajā spēcīgākajā līgā – LEB Oro – tikusi ventspilnieka Toma Leimaņa komanda Valladolid, otro reizi panākumu svinot savu līdzjutēju prieksā.

 • Bronzas godalga Pasaules kausa posmā 0

  Savu jubilejas sezonu Ventspils Jaunrades nama galda hokeja komanda turpināja ar dalību Pasaules kausa posmā Latvia Open, kas risinājās Inčukalnā un kurā pie vēsturiska panākuma izdevās tikt ventspilniekam Alvim Siliņam.

 • Notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas 1. posms 2

  19. oktobrī ledus hallē notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas (VAHL) 2019./2020. gada sezonas 1. posms. Arī šajā sezonā VAHL tiks spēlēts pēc posmu principa, kopā paredzēti četri posmi.

 • Basketbolistiem divas no divām 0

  Ar uzvarām savā laukumā nedēļas nogalē atzīmējās gan BK Ventspils, gan Ventspils Augstskolas spēlētāji, tiesa scenārijs abiem mačiem bija krietni vien atšķirīgs.