Sports

 • Anna uzvar Kleistos un Beatrise Popē 0

  Sestdien, 1. oktobrī notika jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā Pope 2022, kur piedalījās prāvs bariņš JSK Demora sportistu. Galvenajā ātruma maršrutā ar džokeri ar šķēršļu augstumu 100 cm uzvarēja JSK Potenciāls sportiste Ieva Prūse ar zirgu Dance.

 • Pirms basketbola spēles sveiks sportistus 0

  Trešdien, 5. oktobrī plkst. 19 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē pirms Ramirent Nacionālās Basketbola līgas spēles starp Spars/Ventspils Augstskola un BS Tukums/TSS, Guntis Blumbergs sveiks 3x3 basketbolistu Tomu Markusu Salnāju un treneri Jāni Zemelu par panākumiem Eiropas U-17 čempionātā 3x3 basketbolā.

 • Svarbumbu cēlājiem medaļas Latvijas čempionātā 0

  Šogad pēc ilgāka pandēmijas pārtraukuma, tāpat kā daudzos citos sporta veidos, svarbumbu cēlāji atgriezušies pie aktīva sacensību grafika un 1. oktobrī Daugavpilī notika Latvijas čempionāts garajā ciklā svarbumbu celšanā, kurā veiksmīgi startēja mūsu ''Ventspils Atlants'' svarbumbu cēlāji. 

 • Lasmanis ar komandu uzvar Pasaules tūres posmā Filipīnās 0

  Filipīnas pilsētā Sebū aizvadīts FIBA 3×3 basketbola Pasaules ''Masters'' tūres posms, kurā par uzvarētājiem kļuva Latvijas vadošā komanda ''Riga'' ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • "Ventspils" sezonas pirmajā LIBL mačā izcīna uzvaru 1

  Basketbola klubs "Ventspils" svētdien "Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) savā laukumā sezonu uzsāka ar uzvaru pār "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" ("Valmiera Glass"/ViA) basketbolistiem.

 • Izsludināta pieteikšanās pilsētas čempionātam basketbolā 0

  Jau pavisam drīzumā sāksies jaunā basketbola sezona un laiks sarosīties arī pilsētas amatieru basketbola komandām, lai piedalītos Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā. Pieteikt komandu iespējams līdz 6. oktobrim.

 • Blumbergs tiek pie vēl vienas medaļas 0

  Ventspils Piedzīvojumu parka petankas laukumos ar vienspēļu finālspēli ir noslēdzies Ventspils pilsētas 11. atklātais čempionāts petankā. Visas sezonas garumā čempionātā vienotā sieviešu un vīriešu konkurencē Ventspils petankisti sacentās četrās spēles disciplīnās – dubultspēlēs, trijnieku komandu sacensībās, precizitātes metienos jeb TIR un vienspēlēs.

 • "Ventspils" uzvar pēdējā pārbaudes spēlē 1

  Trīs dienas pirms oficiālā "Pafbet" Latvijas - Igaunijas basketbola līgas starta šāviena savā pēdējā pārbaudes spēlē pie panākuma tika "Ventspils" basketbolisti, kuri ar 101:86 pieveica "Ogri".

 • Fizioterapeite Laura Čakle aicina uz atvērto nodarbību 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 28. septembrī plkst. 18 sporta halles ''Pārventa'' aerobikas zālē fizioterapeite Laura Čakle aicina uz ārstnieciskās vingrošanas nodarbību muguras dziļās muskulatūras stiprināšanai, lokanības uzlabošanai, kā arī relaksāciju pozu apgūšanai.

 • Notiks turnīrs minifutbolā 0

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 28. septembrī plkst. 17 Olimpiskā centra ''Ventspils'' mazizmēra futbola laukumā notiks tautas sporta programmas ''Nāc un sporto!'' turnīrs minifutbolā.

 • Akmens mešanas sacensībās uzvar Grīvas 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Ventspils Zilā karoga pludmalē iepretim glābšanas stacijai, norisinājās tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam tiek dota iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tiek labākais mēģinājums.

 • Siders izcīna bronzas medaļu sacensībās ''Olympic Hopes'' 0

  Slovākijā, Bratislavā norisinājās jauniešu Olimpiskās spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā ''Olympic Hopes''. Kopumā sacensībās piedalījās jaunieši no 40 valstīm, Latviju devās pārstāvēt 32 sportisti, no kuriem četri no Sporta skolas ''Spars''.

 • Vēsturiskā pasaules čempionātā iekarots piecinieks 0

  Virves vilkšanas kluba Velkonis pārstāvji vasaras sezonu noslēguši ar dalību pasaules čempionāta, kas risinājās Nīderlandē un kurā augstākā izcīnītā vieta bija piektā, kā arī tika piedzīvots viens vēsturisks zaudējums.