Sports

 • "Ventspils" arī ceturtajā mačā piekāpjas VEF 1

  Latvijas-Igaunijas basketbola līgā atslēgu VEF spēlei nekā neizdodas piemeklēt "Ventspils" basketbolisti, kas sezonas ceturtajā mačā piedzīvoja zaudejumu 75:82 un turnīra tabulā noslīdēja uz trešo vietu.

 • Ventspils atsāk spēles, šovakar cīņa pret VEF 1

  Piektdien, 26. februārī, BK ''Ventspils'' atsāks Pafbet Latvijas Igaunijas Basketbola līgas spēles, kur izbraukumā tiksies ar čempionāta līdervienību VEF Rīga. Spēles sākums 17, to tiešraidē varēs vērot Best4Sport TV.

 • Olimpiskajā vienībā pieci no "Spara" 1

  Latvijas Olimpiskās vienību vasaras un ziemas sastāvos iekļauti pieci sporta skolas Spars un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

 • Durvis ver plašs fizioterapijas centrs 12

  Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs, kura kopējā platība ir 100 m2 un kurā izveidotas papildu piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.

 • Lasmanei vēl viena ACC konferences atzinība 0

  Trešo reizi pēc kārtas ACC konferences nedēļas labāko vieglatlēti atzīta ventspilniece Rūta Lasmane, kurai pēdējo mačos izdevās veikt savu līdz šim tālāko lēcienu.

 • Mitenam trīs uzvaras un atzinība 0

  Pēc ilgākas pauzes uz ledus atkal devies ventspilnieks Mareks Mitens, ne tikai palīdzot Augšezera Universitātes Lakers tikt pie trim panākumiem, bet arī trešo reizi šosezon kļūstot par WCHA konferences labāko vārtsargu.

 • Aicina balsot par «Ventspilnieku simpātiju sportā 2020» 9

  ''Gada atzinība sportā 2020'' balvas tiek plānotas pasniegtas deviņās nominācijās, no tām astoņu nomināciju uzvarētājus noteica Ventspils pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja, bet nominācijas ''Ventspilnieku simpātija sportā 2020'' uzvarētāju noteiks iedzīvotāju balsojums.

 • BK “Ventspils” spēles šonedēļ nenotiks 0

  BK Ventspils tomēr neaizvadīs šajā nedēļā paredzētās Latvijas -Igaunijas basketbola līgas spēles, kurās bija paredzētas tikties Valmiera Glass/ViA un BK Liepāja.

 • Āra laukuma slidotavā bezmaksas pieejamas hokeja nūjas 2

  Āra laukuma slidotavā, kura atrodas brīvpieejas sporta laukumā Saules ielā 106A, apmeklētājiem ir pieejamas bezmaksas hokeja nūjas, kuras atvēlējis Hokeja klubs ''Ventspils''. Tāpat ledus laukumā ierīkoti borti un pieejami hokeja vārti, kā arī regulāri notiek ledus laukuma smidzināšana ar ūdeni, kas uzlabo ledus kvalitāti.

 • Lasmane trešajās sacensībās pēc kārtas uzlabo personisko rekordu 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane aizvadījusi kārtējās veiksmīgās sacensības, kas risinājās Arkanzasas pilsētā Fejitvilā. Savās trešajās sacensībās Rūta trīssoļlēkšanā telpās uzvarēja ar personisko rekordu - 13.83m, par četriem centimetriem uzlabojot savu līdzšinējo labāko rezultātu.