Sports

 • Piedzīvojumu parks attīstās 0

  Ventspils Piedzīvojumu parkā izbūvētā rodeļu trase ienesusi ne vien jaunus vaibstus slēpošanas kalna Lemberga hūte ainavā, bet arī vairākas izmaiņas Piedzīvojumu parka plānojumā kalna pakājē – uzbūvēta rodeļu trases servisa ēka un jauns sanitārais mezgls, bet vairāki spēļu laukumi un atrakcijas turpmāk atradīsies citā vietā.

 • Sāksies Latvijas pludmales volejbola čempionāts 0

  Kā jau pēdējos gados ierasts, jau šajā nedēļas nogalē, 2. - 4. jūnijā Ventspils pludmales volejbola stadionā notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmais posms, kurā piedalīsies gan vīriešu, gan sieviešu dueti.

 • Notiks trīs dienu velobraucieni pa Kurzemi 0

  Pateicoties Eiropas Savienības projektam ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'', Sporta pārvalde aicina piedalīties velomaratonos. Trīs dienās būs jāveic ap 150km, dienā no 25 līdz 65 km, tas noteikti nav viegli nepieredzējušam veloceļotājam, bet tas noteikti būs neaizmirstamākais pasākums šajā vasarā.

 • ''Favorītam'' trešā vieta 0

  Liepājā notika tradicionālais kikboksa turnīrs, Liepājas atklātais čempionāts 2023, no sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās 11 sportisti. Kopvērtējumā sporta klubs ''Favorīts'' ierindojās 3. vietā.

 • Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu (VIDEO) 3

  Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsarga Artūra Šilova, kurš atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu, vecvecāki ar asarām acīs skatījušies, kā izlasi šodien sagaida Latvijā, bet spēles tiešraides viņi skatīties nav spējuši. Baidījās, ka sirds neizturēs. Ar Artūra vectēvu un vecmāmiņu sarunājās Gonda Porniece no Kurzemes TV.

 • Lasmanis ar Latvijas izlasi startēs Pasaules kausā 3x3 basketbolā 0

  Austrijas galvaspilsētā Vīnē no 30. maija līdz 4. jūnijam notiks FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) Pasaules kausa izcīņa 3x3 basketbolā. Latvijas izlases sastāvā spēlēs Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Francis Gustavs Lācis.

 • Individuālajās disciplīnās izcīna godalgotas vietas 0

  Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 60. sporta spēļu ietvaros Ogrē tika aizvadītas svarbumbu celšanas sacensības. Ventspili pārstāvēja Svarbumbu celšanas kluba ''Ventspils Atlants'' sportisti, kurus atbalstīja arī mūsu spēkavīri-entuziasti.

 • Notiks Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības 0

  Sestdien, 3. jūnijā Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks tradicionālās Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības “Ventspils šķēpi 2023”, kurās piedalīsies dalībnieki četrās vecuma grupās (U-16, U-18, U-20 un pieaugušie).

 • ''Velkonis'' atzīmēs 30 gadu jubileju 0

  3. jūnijā plkst. 10.30 par godu virves vilkšanas kluba ''Velkonis'' 30 gadu jubilejai laukumā pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžas notiks vērienīgas starptautiskas sacensības, kurās startēs sportisti no piecām valstīm – Beļģijas, Zviedrijas, Vācijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Notiks Velo-Foto orientēšanās spēle "Piejūra" 0

  No 22. līdz 28.maijam Ventspilī notiek Veselības nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

 • Notiks turnīrs minifutbolā 0

  Ventspils Veselības nedēļas ietvaros, 26.maijā plkst. 18:00 Olimpiskā centra “Ventspils” mazizmēra futbola laukumā notiks tautas sporta programmas “Nāc un sporto!” turnīrs minifutbolā.