Sports

 • Dublieri izcīna uzvaru Jelgavā 0

  Latvijas 1B līgas turnīrā pie panākuma tikuši FK Ventspils 2 spēlētāji, kas viesos pieveica FK Jelgava 2. Jāatgādina, ka abu komandu pamatspēku cīņā Ventspilī noslēdzās 1:1.

 • Notiks loka šaušanas sacensības 0

  Šajā nedēļas nogalē no 21. līdz 22. septembrim, loka šaušanas laukumā notiks sacensības loka šaušanā ''Latvijas atklātais čempionāts brīvdabā 2019'' un ''Kurzemes bulta 2019''.

 • Lietuvā uzvara un zaudējums 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai divas pārbaudes spēles Lietuvā aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, vispirms tiekot galā ar Lietkabelis komandu, bet pēc tam spraigā cīņā piekāpjoties Neptūna.

 • Notiks akmens mešanas sacensības 0

  Svētdien, 22. septembrī plkst. 12, Zilā karoga pludmalē norisināsies tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību iniciators ir Māris Grīva un sacensības šogad notiks jau 24. reizi.

 • Svarcēlāji startēs pasaules čempionātā svarcelšanā 2 10:16

  No 18. līdz 27. septembrim Taizemes pilsētā Pataijā notiks pasaules čempionāts svarcelšanā, kurā piedalīsies svarcēlāji Rebeka Koha, Ritvars Suharevs, Artūrs Plēsnieks un Vadims Koževņikovs treneru Eduarda Andruškēviča un Viktora Ščerbatiha vadībā.

 • Aizvadīts Baltijas kauss basketbolā senioriem 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika Baltijas kauss basketbolā senioriem, kurā kopā piedalījās 34 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, 11 vecuma grupās. Kopumā turnīra ietvaros tika aizvadītas 28 spēles.

 • «Rodeo» divi solo tituli un otrā vieta komandu vērtējumā 3

  Cēsīs aizvadīts 2019. gada Latvijas čempionāta pēdējais posms, kurā piedalījās arī Ventspils motokluba “Rodeo” sportisti, sezonas kopvērtējumā tiekot pie trim godalgām solo klasēs un sudraba komandu vērtējumā.

 • Šorttrekisti sāks sezonu 0

  Līdz 15. septembrim Krievijas pilsētā Kolomnā notiks atklātais Krievijas kauss šorttrekā, kurā savu sezonu uzsāks Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanās centra un sporta skolas ''Spars'' šorttrekisti Anna Jansone, Roberts un Kārlis Krūzbergi trenera Sergeja Kugajevska vadībā.

 • Baltijas seniori sacentīsies basketbolā 0

  13. un 14. septembrī Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles visās trīs zālēs notiks Baltijas kauss basketbolā senioriem, kurā piedalīsies 32 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Smaiļotājs Kalenda piedalīsies Olimpisko cerību sacensībās 0

  No 13. līdz 15. septembrim Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā notiks starptautiskas jauniešu sacensības Olympic Hopes smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās piedalīsies sporta skolas Spars audzēknis Jēkabs Kalenda treneres Rūtas Šaubergas vadībā.

 • Ventspilniekiem 2. vieta Latvijas klubu kausa izcīņā petankā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Upesciema stadionā notika ikgadējā Latvijas klubu kausa izcīņa petankā. Sacensībās piedalījā seši sporta klubi - ''Boule'', JRFPC "Upesciema Warriors", "Petanks Ērģeme", ''Rīgas petanka'', ''Upesciems'' un Ventspils kērlinga klubs.

 • Laiks atgriezties zālēs 0

  Rudens arvien noteiktāk piesaka savas tiesības, un ir visīstākais laiks padomāt par sportiskām aktivitātēm iekštelpās. Olimpiskajā centrā Ventspils piedāvājumu netrūkst, un viens no tiem ir atlētikas zāles abos Ventas krastos.

 • «Favorītam» medaļas, kausi un josta 0

  Divas dienas Rēzeknē notika starptautiskais kikboksa turnīrs Silver Griffin Cup, kurā piedalījās 300 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas un 12 sportisti no Ventspils sporta kluba Favorīts.