Sports

 • Pavasarī cīnītos par diviem tituliem 4

  Bijuši gadījumi, kad Latvijas klubu basketbola sezona ievelkas jūnijā, bet noslēgusies jau martā, vīriešu čempionātā neaizvadot pat nevienu maču, tā nebija vēl nekad. Tieši tik vēsturiska debija pie BK Ventspils stūres sanāca trenerim Artūram Visockim-Rubenim.

 • Neziņā par sezonas turpinājumu 3

  Līdz ar to Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu plāni mainījušies arī Ventspils olimpiskās vienības pārstāvjiem, kuri cerēja uz dalību olimpiādē, turklāt skaidrības nav arī par sezonas turpinājumu.

 • Basketbola čempionātā medaļas sadala kabinetā 3

  Latvijas Basketbola savienības valde apstiprinājusi Latvijas čempionātu rezultātus, vīriešu turnīrā komandas kvalificējot atbilstoši Latvijas–Igaunijas līgas rezultātiem.

 • Grišuņins piekāpjas jau pirmajā kārtā 8

  Latvijas bokseris Nikolajs Grišuņins svētdien Londonā cieta zaudējumu 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā.

 • Sporta pasākumu nedēļas nogalē nebūs 2

  Sakarā ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un aizliegumu rīkot pasākumus, kuros varētu pulcēties vairāk nekā 200 cilvēki, atceltas arī dažādas sporta sacensības.

 • Atcelti Ventspils sporta klubu treniņi un sacensības 0

  Ņemot vērā, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus Latvijā, visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtas situācija līdz 14. aprīlim, nosakot virkni stingrus ierobežojošus pasākumus.

 • No Eiropas atvadās ar kapitulāciju 3

  FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfinālā atbildes spēlē BK “Ventspils” basketbolisti savu līdzjutēju priekšā nespēja izrādīt vērā ņemamu pretestību turku “Behcesehir”, piedzīvojot zaudējumu 90:112 un izstājoties no tālākās cīņas.

 • Notiks Baltijas kauss šorttrekā 1

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē no 12. līdz 14. martam norisināsies Baltijas kausa šorttrekā 6.posms. Sacensībās kopā piedalīsies 120 dalībnieki no Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils Sporta skolu ''Spars'' sacensībās pārstāvēs 29 sportisti.

 • Pašvaldība atbalsta 42 sporta projektus 7

  Ventspils pilsētas domes Ekonomikas un budžeta komisijā izvērtēti Sporta pārvaldes izsludinātajā sporta projektu finansēšanas konkursā saņemtie projekti, no kuriem finansējums piešķirts 42.

 • Cīnīsies par vietu FIBA Eiropas kausa pusfinālā 2

  Trešdien, 11. martā, Basketbola klubs "Ventspils" aizvadīs izšķirošo spēli FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfinālā, kur atbildes spēlē savā laukumā tiksies ar Turcijas vienību Bahcesehir College komandu.

 • Futbolisti pārbaudes spēles pabeidz ar uzvaru 1

  Pēdējo pārbaudes spēli pirms oficiālās sezonas sākuma aizvadījušu FK Ventspils futbolisti, kas Skonto arēnā Rīgā tikās ar pagājušās Virslīgas sezonas ceturto spēcīgāko komandu Valmieru.