Sports

 • Kalnā pieejama iesācēju trase 0

  Ziema ir atgriezusies, un no sestdienas, 22. janvāra, plkst. 12 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi sestdienai, svētdienai un pirmdienai ir pieejamas aplikācijā Bookla un slēpošanas kalna mājaslapā lembergahute.lv.

 • Vēlēs panākumus Pekinas Olimpiskajās spēlēs 0

  Lai vēlētu panākumus un veiksmīgus startus, 24. janvārī plkst. 18 Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē notiks tikšanās ar Pekinas Olimpisko spēļu dalībniekiem Robertu Krūzbergu un viņa treneri Kārli Krūzbergu.

 • Basketbols atgriežas ar Zaķa viesošanos 0

  Gandrīz pēc mēnešu ilgas pauzes šovakar laukumā atkal dosies BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā uzņem Latvijas-Igaunijas līgas jaunpienācējus Viimsi un Ronaldu Zaķi.

 • Notiks Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 0

  22. un 23. janvārī Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžā notiks Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās. Tajā piedalīsies 120 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, pārstāvot 26 sporta klubus.

 • «Lemberga hūtē» ziema turpinās 2

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.

 • Ventspilnieki triumfē «Gada balvā vieglatlētikā 2021» 0

  Tika pasniegtas 2021. gada balvas Latvijas vieglatlētikā. Apbalvoti tika Ventspils sportisti – vieglatlēte Darja Sopova, Rūta Kate Lasmane, treneris Juris Petrovičs un balvu par mūža ieguldījumu saņēma Māris Grīva.

 • Basketbolisti laukumā vēl neatgriežas 1

  Basketbola klubs "Ventspils" piektdien vēl neatgriezīsies laukumā, tādējādi uz nenoteiktu laiku pārcelta Kurzemes komandas spēle Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) pret Tallinas "Kalev"/"Cramo", informē Latvijas vienība.

 • Aizvadītas divas spēles pilsētas čempionātā basketbolā 1

  9. janvārī Olimpiskā centra ''Ventspils'' Basketbola hallē tika aizvadītas divas spēles Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā, kurās uzvaras izcīnīja Baltijas Ekspresis un Brīvostas pārvalde komandas.

 • Aicina izvirzīt kandidātus Gada atzinībai sportā 2021 12

  2021. gads sportistiem, treneriem un sporta darbiniekiem Covid-19 izplatības dēļ bijis izaicinājumiem pilns, bet tas nav atturējis mūsu sportistus piedalīties un gūt panākumus Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātā, kā arī valsts mēroga sacensībās.

 • Atceltas vēl vairākas basketbola spēles 0

  Covid-19 gadījumu dēļ pārceltas "Ventspils", "Ogres" un "Liepājas" spēles Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā, informē Latvijas Basketbola savienība.

 • LOV vasaras sastāvā iekļauti 13 Ventspils sportisti 4

  Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un LOV valde apstiprināja sportistu sastāvus vasaras sporta veidos 2022. gadā. LOV sastāvos kopumā tika nosaukts 131 atlēts, no kuriem 119 sportisti pārstāv Olimpiskos sporta veidus, bet 12 - neolimpiskos sporta veidus, LOV sastāvā iekļauti arī 13 Ventspils sportisti.

 • Aizvadīts Vecgada skrējiens 1

  31. decembrī pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas notika tradicionālais ''Vecgada skrējiens''. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus skrējiens notika divos skrējienos ar un bez laika kontroles.