Sports

 • «Ventspils» iepērkas Lietuvā un paņem Ulimbaševu 8

  Futbola klubs Ventspils papildinājis sastāvu ar diviem vidējās līnijas spēlētājiem, no Lietuvas kluba Stumbras iegādājoties brazīlieti Lukasu Vilelu, kā arī iekļaujot sastāvā no Liepājas atbrīvoto Danielu Ulimbaševu.

 • Cieceres ezerā uzairē medaļas 0

  18.jūnijā sporta skolas Spars audzēkņi veiksmīgi startēja Brocēnu pilsētas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Cieceres ezerā.

 • Eiropas līgā atkal pret albāņiem 0

  UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas izlozē savus pretiniekus noskaidroja arī FK Ventspils, kam otro sezonu pēc kārtas tika Albānijas klubs.

 • Ventspils sportisti startēs Eiropas spēlēs 0

  No 21. līdz 30.jūnijam Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiks II Eiropas Spēles, kurās piedalīsies 4000 vasaras sporta veidu pārstāvji no 50 Eiropas valstīm. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 52 sportisti, kuri startēs 13 sporta veidos.

 • Ventspilniekiem medaļas pasaules čempionātā 0

  Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risinājās pasaules čempionāts galda hokejā, kurā pie medaļām tika arī ventspilnieki, mājās pārvedot sudraba un bronzas godalgas.

 • Grišuņinam profesionālajā ringā jau 11 uzvaras 2

  Savu kārtējo cīņu profesionālajā ringā aizvadījis Vetspils bokseris Nikolajs Grišuņins, tiekoties ar pieredzējušo Čehijas smagsvaru Vaclavu Pejsaru un tiekot pie savas 11. uzvaras.

 • Salnājs kļūst par Baltijas čempionu basketbolā Latvijas izlases sastāvā 1

  Aizvadītā nedēļas nogalē Latvijas U14 puišu basketbola izlase piedalījās Baltijas kausa izcīņā un kļuva par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauts arī Sporta skolas “Spars” audzēknis Toms Salnājs. Turnīrs norisinājās Igaunijas pilsētā Paidē.

 • «Ventspils Ghetto» vēlreiz ceturtajā vietā 0

  Ventspils Ghetto 3x3 basketbola komanda ar Robertu Pāži, Armandu Ginteru, Mārtiņu Šteinbergu un Armandu Seņkānu sastāvā Horvātijā aizkļuva līdz Lipikas Challenger turnīra pusfinālam, to paveicot jau otrās sacensībās pēc kārtas.

 • Noskriets 10. Piedzīvojuma parka maratons 0

  Jau desmito gadu pēc kārtas, Ventspilī notika - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons. Ventspils ir trešā Latvijas pilsēta, aiz Rīgas un Valmieras, kurās tiek organizēts maratons. Sacensībās piedalījās 2000 dalībnieki no 10 valstīm.

 • Vēlas apvienot dronu pilotus 4

  Aptuveni divus gadus mūsu pilsētā darbojas biedrība RC Ventspils, kas vēlas apvienot visus apkārtnes dronu sporta cienītājus, bet nākotnē arī izveidot bāzi ar citiem radiovadāmiem lidaparātiem, kā arī pa ūdeni un zemi braucošu tehniku.

 • Šahisti komandu čempionātā pagaidām ceturtie 0

  Latvijas komandu čempionātā šahā pēc diviem posmiem ceturto vietu ieņem Ventspils šaha klubs, saglabājot labas izredzes uz trijnieku. Izšķirošie mači risināsies oktobrī.