Sports

 • Ventspilnieki piedalīsies galda hokeja Eiropas čempionātā 0

  No 13. līdz 16. jūnijam Valmierā, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisināsies šī gada lielākais pasākums galda hokejā – “Eiropas čempionāts 2024”, pulcējot spēcīgākos Eiropas galda hokeja meistarus. Kopumā tiks noskaidroti uzvarētāji 10 nominācijās, no kurām sešas ir individuālas un četras – komandu nominācijas.

 • Sopova izcīna sudraba medaļu NCAA finālsacensības 0

  ASV, Jūdžinā aizvadītas vasaras sezonas Nacionālās koledžu sporta asociācijas finālsacensības vieglatlētikā, kurās lielisks starts padevies Ventspils Olimpiskās vienības trīssoļlēcējām Darjai Sopovai (Illinoisas universitāte) un Rūtai Katei Lasmanei (Teksasas Tehniskā universitāte).

 • ''Dzintara kauss'' ceļo uz Lietuvu 0

  Pirmais divu dienu starptautiskais amatieru basketbola turnīrs Ventspils novadā “Dzintara kauss 2024” ir noslēdzies. Pēc fināla cīņas, kurā spēkiem mērojās Ventspils novada komanda “Anzāģe” un Lietuvas komanda “KK Trakai” spraigā spēlē ar rezultātu 89 - 93 ceļojošais kauss tomēr nonāca lietuviešu rokās. Uzvaras laurus plūca “KK Trakai”.

 • Trusevičs izcīna trīs medaļas 2

  9. jūnijā, Murjāņu stadionā, notika Latvijas čempionāts paravieglatlētikā. Sacensībās piedalījās sportisti no vairākām Latvijas pilsētām, Ventspili pārstāvēja Vitalijs Trusevičs.

 • Aizvadīts Ventspils pusmaratons 0

  Jau 13. reizi Ventspilī notika skriešanas svētki - Ventspils pusmaratons, kurā piedalījās vairāk kā 1000 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. Sacensību centrālā norises vieta ar starta un finiša zonu jau trešo gadu bija pie koncertzāles “Latvija”.

 • Piltenē notika triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš 0

  Draudzīgā un sportiskā noskaņā norisinājās triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš “PILTENE 113” (1,9km peldēšana, 90km velo un 21,1km skriešana). Vidējā distance ir puse no garās jeb IRONMAN distances, pazīstama arī ar nosaukumu IRONMAN 70,3.

 • JFK “Ventspils” svin fantastisku uzvaru 2

  Svētdien, 2. jūnijā JFK “Ventspils” “11.lv” Latvijas kausa ietvaros ar 2:1 pārspēja SK Super Nova, tādējādi pārvarot 3. kārtu un iesoļojot 1/16 finālā.

 • Prāmi noskriet centās 125 dalībnieki 0

  Piektdienas, 31. maija, vēlā vakarā, atzīmējot Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektu noslēgumu, pa Ventspils brīvostas atjaunotajām ielām, veloceliņiem un molu pirmo reizi notika pasākums ''Skrienies ar prāmi''. Vairāki puiši un viena meitene ar izaicinājumu tika galā un distanci veica ātrāk nekā prāmis STENA BALTICA.

 • Pārstāvēja pilsētu Liepājā 0

  25. - 26. maijā, Liepājā notika atklātais čempionāts boksā. ''Starptautiskais I.Enkūza piemiņas turnīrs''. Ventspili pārstāvēja “Ventspils boksa klubs” un sporta klubs “Favorīts“.

 • Nepilnās 29 minūtēs apskrien apkārt Būšniekam 1

  Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes notika tradicionālais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram ko organizēja biedrība “Maratona klubs”. Skrējiens notika jau 44. reizi un tajā piedalījās 91 dalībnieks, kuriem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram - 8,1 km.

 • Tuvojas Ventspils pusmaratons 0

  9. jūnijā, jau 13. reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm. Šobrīd savu dalību pieteikuši 450 dalībnieki, bet plānots, ka dalībnieku skaits sasniegs 800.

 • Izcīna medaļas boksa čempionātā 0

  Alsungā notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts boksā. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ventspili pārstāvēja “Ventspils boksa klubs” un sporta klubs “Favorīts“

 • Airētāji izcīna tiesības startēt Eiropā 0

  Ventspils Sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas un kanoe nodaļas sportisti 18. maijā piedalījās atlasē uz Eiropas U23 un junioru čempionātu smaiļošanā un kanoe airēšanā. Pieci skolas audzēkņi izcīna tiesības startēt Eiropas čempionātā.

 • Ventspils šķēpos uzvar Čakšs un Sirmā 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā aizvadītas Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensības “Ventspils šķēpi 2024”, kurās par uzvarētājiem vīriešiem kļuva Gatis Čakšs, bet sievietēm Katrīna Sirmā.