Sabiedrība

 • Kafejnīcu terases varēs strādāt līdz deviņiem vakarā 1

  Sākot ar piektdienu, 7. maiju, kafejnīcu terasēs varēs apkalpot klientus no plkst.6 līdz 21, paredz ceturtdien valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Tuvojas apkures sezonas noslēgums 5

  Pašvaldības SIA Ventspils siltums atgādina klientiem, ka no 1. maija mainās karstā ūdens sagatavošanas izmaksas.

 • Šonedēļ tiek noslēgta apkures sezona 10

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.

 • Sāksies Gaisa spēku militārās mācības 6

  5. maijā sāksies Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāzē Lielvārdē un Ventspils novada Vārves pagastā notiks militārās mācības "Silent Owl", lai pārbaudītu un pilnveidotu Gaisa spēku Gaisa telpas novērošanas eskadriļas un Zemessardzes spējas rīkoties krīzes situācijās, informē Aizsardzības ministrijā.

 • Būšnieku ezera laivu bāze atsāk sezonu 15

  1. maijā, sezonu uzsāk Būšnieku laivu bāze, aicinot iedzīvotājus un pilsētas viesus baudīt ezera burvību un laivu bāzes sniegtās iespējas.

 • Informācija par pieteikšanos vakcinācijai Ventspilī 29

  3. maijā tiek atvērta visu grupu vakcinācija, kas nozīmē, ka vakcinācijai varēs pieteikties ikviens. Informējam par kārtību, kādā veicama reģistrācija. Ventspilī rūpēs par iedzīvotāju ērtībām un drošību, dzīvā rinda veidota netiks – vakcinācija tiks veikta pēc iepriekšēja pieraksta.

 • Attālināti notiks Zinātnieku nakts 1

  Piektdien, 30. aprīlī, no plkst. 18 līdz 23 Ventspils Augstskolas (VeA) pārstāvji piedalīsies Zinātnieku naktī 2021. Pasākumā būs iespēja attālināti apmeklēt augstskolas telpas, pārbaudīt zināšanas dažādu valodu mēles mežģos, vērot elektronikas inženierijas eksperimentus un noklausīties diskusijas par zinātnes komercializāciju, kā arī piedalīties tālizpētes spēlē un izzināt kosmosa izpēti Latvijā.

 • VeA parakstīs nodomu vēstuli ar Aizsardzības ministriju 3

  Piektdien, 30. aprīlī, Ventspils Augstskolas (VeA) Inženierzinātņu institūta ''Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra'' (VSRC) radioteleskopu kompleksā Irbenē VeA rektors profesors Kārlis Krēsliņš un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Artis Pabriks parakstīs nodomu vēstuli, lai veicinātu sadarbību un militārās zinātnes attīstību, nodrošinot nacionālās nozīmes pētnieciskās infrastruktūras objektu ilgtspēju.

 • Saeima no 7. maija atļauj ēdināšanu ārtelpās 8

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas no 7. maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem atļauj ēdināt ārtelpās atbilstoši valdības noteiktām epidemioloģiskās drošības prasībām.

 • Izglābj cilvēku, kurš saviem spēkiem ar laivu netiek krastā 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. aprīļa plkst. 6.30 līdz 29. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Ringā tiksies deputātu kandidāti! 44

  Ventas Balss organizē diskusijas ar Ventspils pilsētas un novada deputātu kandidātiem. Vēlētāji aicināti iesūtīt savus jautājumus.

 • Uzlabos piecas pilsētas ielas 3

  Ventspils pilsētas dome lēmusi veikt piecu ielu – Lāčplēša ielas, Bangu ielas, Jūras ielas, Talsu ielas un Usmas ielas, Ventspilī – infrastruktūras uzlabošanu, tam kopā paredzot vairāk nekā 534 000 eiro.

 • Notiks divi tiešsaistes pasākumi 0

  Ceturtdien, 29. aprīlī, plkst.10 un plkst 14 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina piedalīties tiešsaistes pasākumōs.