Sabiedrība

 • Ventspilī sākta brīvpusdienu piegāde 0

  Lai risinātu situāciju, kad bērniem valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā nav iespējas reizi dienā paēst brīvpusdienas, no 2020. gada 6. aprīļa sākta pusdienu piegāde maznodrošinātu, trūcīgu un krīzes situācijā nonākušu ģimeņu bērniem, kas ir deklarēti un sasniedzami Ventspils pilsētas teritorijā.

 • Koplietošanas telpu kopšanai stingrākas prasības 1

  Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi turpina daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās nodrošināt regulāru sanitāro apkopi un papildu dezinfekcijas pasākumus.

 • Covid-19 analīžu nodošanas kārtība un iespējas 0

  Ņemot vērā lielo pieprasījumu veikt analīzes Latvijā, saskaroties ar Covid-19 vīrusa raksturīgajiem simptomiem, aicinām iepazīties ar SPKC sagatavoto informāciju un vajadzību gadījumā rīkoties attiecīgi norādījumiem.

 • Izveseļošanās no Covid-19 Latvijā apstiprināta 16 cilvēkiem 0

  Līdz šim izveseļošanās no Covid-19 Latvijā apstiprināta 16 cilvēkiem, pirmdienas preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

 • Izvēlējās apgūt ugunsdzēsēja arodu 1

  Ventspilniece Anna Karpinska ir viena no nedaudzām sieviešu kārtas pārstāvēm, kas Saldus tehnikumā apgūst ugunsdzēsēja glābēja arodu. Viņu raksturo mērķtiecība, drosme un enerģija.

 • «Ventspils Grain Terminal» apgrozījums pērn samazinājies 1

  AS "Ventspils Grain Terminal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,645 miljoni eiro, kas ir par 19,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieaugusi par 44,4% un bija 555 319 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Nodrošinās brīvpusdienu piegādi 10

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu atbalstīt pusdienu piegādes nodrošināšanu maznodrošinātu, trūcīgu un krīzes situācijā nonākušu ģimeņu bērniem, kas ir deklarēti un sasniedzami Ventspils pilsētas teritorijā.

 • Sargā sevi pats, tad... 11

  Jau informējām, ka Ventspils Tehnikums iesaistījies uzņēmuma 3D Technology projekta Shield48 izstrādātās aizsargmaskas decentralizētajā ražošanā.

 • Valdība apstiprina atbalsta pasākumus ārkārtējās situācijas skarto pašnodarbināto personu atbalstam 0

  Lai atbalstītu Covid-19 izraisītās krīzes skartās pašnodarbinātās personas, ir izstrādāti Ministru kabineta noteikumi “Noteikumi par dīkstāves pabalstu pašnodarbinātajām personām, kuras skar Covid–19 izplatība”, kas paredz kārtību, kādā pašnodarbinātie un mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji var pieteikties un saņemt dīkstāves pabalstu.