Sabiedrība

 • Autovadītājus brīdina par iespējamu miglu uz ceļiem 0

  Autovadītājiem jāņem vērā, ka rīta un vakara stundās kļūst arvien tumšāks, turklāt redzamību var pasliktināt arī biežā migla, bet lietus un kritušo lapu dēļ ceļi var kļūt slideni, brīdina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

 • Par molu, brīvostas balvām, būvniecību un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par pilsētas aktualitātēm preses konferencē informē pilsētas mērs Aivars Lembergs. Uz mola iecerēts izveidot skatu platformu, kur dabas baudītāji pāri mola tetrapodiem varētu vērot jūru, brīvostas balvām, ražošanas ēku būvniecību Ventspilī un citām aktuālām tēmām pilsētā.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 1

  Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par makšķerēšanas iespējām uz Dienvidu mola un Ventmalā, Robežu ielas pārbūvi, koncertzāles nosaukumu, par sadarbību ar Ķīnu, municipālās policijas darbu, pensiju indeksāciju un citiem jautājumiem.

 • Uz tilta apļa izbirst lieli metāla diski 1

  Šorīt neveiksmīgi mēģinājums pievarēt Ventas tilta labās puses apli beidzās kādai kravas automašīnai, no kuras uz braucamas daļas izbira vairāki lieli metāla diski.

 • Slimnīcā darbu uzsāk jaunie acu ārsti 2

  Pagājušajā nedēļā tikai atzīmēta Pasaules redzes diena, kas ik gadu ir otrajā oktobra ceturtdienā. Atzīmējot Pasaules redzes dienu, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka slimnīcā darbu ir uzsākuši divi jauni, operējoši oftalmologi.

 • Pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ 16

  Šogad oktobra pēdējā svētdienā, proti, 28. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, un pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

 • Izmaksās pabalstu politiski represētām personām 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība neatkarīgi no ienākumu līmeņa izmaksās pabalstu 43 eiro apmērā visām nestrādājošām politiski represētām personām, kuru dzīvesvieta deklarēta Ventspils pilsētā.

 • Oktobris – krūts veselības mēnesis 0

  Oktobris starptautiski tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis ar mērķi informēt un izglītot sabiedrību par krūts vēzi no dažādiem – slimības diagnosticēšanas, ārstēšanas un profilakses – skatupunktiem.

 • Stingrāk sodīs dzērājšoferus 9

  Saeimas Juridiskā komisija šodien konceptuāli vienojās, ka ir nepieciešams paredzēt kriminālatbildību šoferiem, kuri vada automašīnu, esot vairāk nekā 1,5 promiļu alkohola reibumā.

 • Slēdz transporta kustību Ganību ielā 0

  Saistībā ar jaunas siltumtrases izbūvi ēkām Ganību ielā 30 un Ganību ielā 32, no 15. oktobra līdz 31. oktobrim būs slēgta transporta kustība Ganību ielas posmā no Pētera ielas līdz Pāvila ielai.

 • Neizsniedz atļauju spēļu zāles atvēršanai 2

  Pilsētas dome, ņemot vērā iedzīvotāju pausto viedokli, nolēma neizsniegt SIA “LVBet” atļauju spēļu zāles un derību likmju pieņemšanas vietas atvēršanai Talsu ielā 17.