Sabiedrība

 • Slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīts 500 mazulis 6

  Valsts svētku noskaņās Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā pasaulē nāca 500 mazulīte – meitenīte Arnella. Mazulīte piedzima 16. novembra vakarā, plkst. 20:39. Meitiņa sver 3,6 kilogramus un ir 47 cm gara.

 • Paaugstināts ienākumu līmenis maznodrošinātā statusa piešķiršanai 0

  17. novembrī stājušies spēkā grozījumi saistošajos noteikumos Par maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšanu un pašvaldības sociālo pabalstu saņemšanas kārtību Ventspils pilsētā, paredzot paaugstināt ienākumu līmeņus maznodrošinātā statusa piešķiršanai un pašvaldības sociālo pabalstu saņemšanai pensionāriem un personām ar invaliditāti.

 • Aizvadīts apkures sezonas pirmais mēnesis 0

  Ņemot vērā laika apstākļus, šogad apkures sezona Ventspilī tika uzsākta nedaudz agrāk nekā iepriekšējos gadus, jo atsevišķi klienti centralizētajai siltumapgādei pievienojās jau oktobra pirmajās dienās.

 • Patruļa rada drošības sajūtu 26

  Kopš jaunā mācību gada sākuma Ventspils pašvaldības policija patrulē kājām pa pilsētas ielām, īpaši pievēršot uzmanību teritorijām, kur atrodas mācību iestādes un notiek interešu nodarbības.

 • Varēs pieteikties NBS rezervē 0

  Saeima galīgajā pieņēma grozījumus Militārā dienesta likumā, nosakot, ka Latvijas pilsoņi no 18 gadu vecuma varēs brīvprātīgi pieteikties dienestam Nacionālo bruņoto spēku (NBS) rezervē un apgūt noteiktu militārās apmācības kursu.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Preses konferencē Ventspils mērs Aivars Lembergs informē iedzīvotājus par aktualitātēm pilsētā – dienvidu mola stāvlaukuma būvniecību, zvejas kuģa «Grots» uzstādīšanu, Būšnieku ezera veloceliņa būvniecību, vingrošanas stendu izvietošanu ezera krastā un citām interesantām tēmām.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par jauniešu brīvā laika pavadīšanas projektiem, par pašvaldības atbalstu svarcēlājiem un viņu treneriem, par IT konkursu, kas šonedēļ notiek Ventspilī un daudziem citiem ventspilnieku jautājumiem.

 • Parakstīts līgums par ERAF finansējumu slimnīcas attīstībai (VIDEO) 1

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktore Anita Krūmiņa parakstīja līgumu par ERAF finansējuma piešķiršanu slimnīcas attīstības projektam, kas pilnveidos veselības aprūpes kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem.

 • Izstrādāti reorganizācijas plāni Kurzemes reģiona bērnunamiem 0

  Projektā "Kurzeme visiem" izstrādāti reorganizācijas plāni pieciem Kurzemes reģionā esošiem bērnunamiem jeb bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijām, informēja Kurzemes plānošanas reģiona pārstāve Inese Siliņa.