Sabiedrība

 • Tirdzniecības centrā “Tobago” līmeņo grīdu 17

  Ventspils pilsētas domes Būvniecības administratīvā inspekcija informē, ka pašreiz tirdzniecības centrā Tobago notiek tirdzniecības zāles grīdas līmeņošana, kas nav saistīta ar nesošajām konstrukcijām.

 • Lielgabarīta automašīnu bijis vairāk 6

  Viens no Ventspils pašvaldības uzdevumiem ir izsniegt atļaujas lielgabarīta vai smagsvara transportlīdzekļiem kravas pārvadāšanai pa noteiktu maršrutu pilsētas teritorijā, un pērn izsniegto atļauju skaits palielinājies.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 1

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs savā iknedēļas preses konferencē pastāstīja par sportistu panākumiem, Brīvdabas muzeja attīstību, ostas termināļu darbību, 2017. gadu medicīnā, kultūrā, sociālajā jomā un citām aktualitātēm.

 • Siltumenerģijas patēriņš aizvadītā gada decembrī 0

  Laika apstākļi pērn decembrī bija diezgan silti un, tāpat kā iepriekšējā gadā, neraksturīgi ziemas sezonai, sasniedzot Ventspilī vidēji +3,20C. Neskatoties uz to, ka 2016. gada decembrī bija siltāk – +3,30C –, siltumenerģijas patēriņš pagājušajā mēnesī attiecībā pret iepriekšējā gada decembri samazinājies par 3,2%.

 • Bērni gūst traumas 0

  Ventspils neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā laika posmā no 8. līdz 15. janvārim izpildīti 167 izsaukumi. Hospitalizēti 102 pacienti, no tiem 19 bērni. No visiem pacientiem 16 atradušies alkohola reibumā.

 • Varēs gremdēties svētītā ūdenī 9

  2018. gada 19. janvārī Ventspils Sv. Nikolaja pareizticīgo baznīca aicina uz Kunga Kristību svētkiem. Pasākums notiks pie Ventspils Ostas kapteiņa dienesta. Plkst. 14 sāksies dievkalpojums, bet pēc ūdens iesvētīšanas katrs interesents varēs iegremdēties ūdenī. Iegremdēšanās ūdenī ilgs līdz plkst. 19.

 • Ventspilnieki – aktīvākie Letonika.lv izmantotāji Latvijā 0

  2018. gada sākumā Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) apkopojis informāciju par enciklopēdiskā uzziņu resursa Letonika.lv izmantošanu Latvijas publiskajās un zinātniskajās augstskolu bibliotēkās 2017. gadā. Ventspils bibliotēka pārliecinoši ierindojusies 1. vietā.

 • Jādomā par to, kā veicināt sekmīgāku jauno vecāku atgriešanos 0

  Lai gan lielākā daļa jeb 96% Latvijas darba devēju pauž gatavību pieņemt atpakaļ darbinieku pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, tikai 6% no tiem sniedz atbalstu bērnu uzraudzībai, liecina Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta un pētījumu kompānijas "Kantar TNS" jaunākās darba devēju aptaujas rezultāti.

 • Lemberga hūte slēpotājiem atvērta jau no otrdienas vakara 0

  Slēpošanas kalna “Lemberga hūte” slēpošanas trase tiks atvērta jau šovakar, 16. janvārī, no plkst. 19. Apmeklētājiem būs pieejams arī viss slēpošanas un snovborda inventārs. Lemberga hūtes bērnu kalniņš ar bezmaksas ragaviņām apmeklētājiem ir pieejams jau no svētdienas. Kalnā darbosies abi centrālie pacēlāji.

 • Ielaužas e-veselības sistēmā 3

  Pagājušajā ceturtdienā e-veselības sistēmai "tika izdarīti traucējumi" un tajā ielauzušies ļaundari, šorīt Latvijas Radio paziņoja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas vadītāja Aija Barča. Premjers Māris Kučinskis gan uzsver, ka informācija par iespējamo ielaušanos nav apstiprinājusies.