Sabiedrība

 • Četras pašvaldības aicina apturēt teritoriālo reformu 5

  Jelgavas, Daugavpils, Ventspils un Rēzeknes novadu pašvaldība aicina Valsts prezidentu, Ministru prezidentu un Saeimu apturēt teritoriālās reformas virzību pašreizējā Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) izstrādātajā piedāvājumā.

 • Pabeigti Durbes ielas pārbūves darbi 4

  Pēc pārbūves darbiem šobrīd jau pilnībā atjaunota satiksme pa Durbes ielu, tomēr būvuzraugs konstatējis atsevišķas nepilnības, kas būvniekam vēl būs jānovērš.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par ģimenes atpūtas centra un muzeja izveidi vecajās ostas darbnīcās, Ziemassvētku rotājumiem un gaidāmajām izmaiņām tajos, pašvaldības atbalsta sniegšanu jaunajiem pedagogiem, ārstiem un IT speciālistiem, par finansējuma sniegšanu hokeja klubam ''Venta 2002'' un citām aktualitātēm stāsta Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par pamestajām ēkām, iekšpagalmiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pamestajām ēkām, kas bojā pilsētas skatu, Digitālā centra attīstību, par prāmju satiksmes atjaunošanu starp Mentu un Ventspils ostām, iekšpagalmu labiekārtošanu, Jahtu ostu, vecajām ostas darbnīcām un citiem jautājumiem.

 • Civilizētā sabiedrībā dzīvot uz bērnu rēķina ir amorāli 12

  Mēs, bijušie Latvijas mežkopji, kuri savu mūžu esam veltījuši valsts mežiem, tos audzējuši, kopuši un sargājuši un, Latvijai atgūstot neatkarību, nodevuši tai dižākos un vērtīgākos mežus Eiropā, tagad ar nožēlu skatāmies, cik netālredzīgi šobrīd tie tiek apsaimniekoti un cik apzināti sabiedrība tiek maldināta par pašreizējo meža stāvokli.

 • Ventspils - joprojām populārs galamērķis 0

  Tūrisma informācijas centrs (TIC) apkopojot 2019. gada pirmā pusgada informāciju par tūrisma objektu apmeklētību, secina, ka Ventspils joprojām ir populārs galamērķis.

 • Atzinības apliecina uzņēmuma ilgtspējību 5

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss kontā pēdējo gadu laikā ir daudz dažādu balvu un atzinību. Nereti tiek uzdots jautājums, kāpēc tās vajadzīgas un ko dod, jo, no malas skatoties, iespējams, šķiet tikai savu spalvu spodrināšana.

 • Atbalsta Zinātnes un inovāciju centra projektu realizāciju 8

  Ventspils pilsētas domes sēdē tika atbalstīta projektu “Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī” un “Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī” realizācija.

 • Tiks atjaunotas Neiroloģijas un Dzemdību nodaļas 0

  SIA Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca noslēdza būvdarbu līgumus ar SIA TIKEM par atjaunošanas darbu veikšanu Ventspils slimnīcas Dzemdību un Neiroloģijas nodaļās. Būvdarbi tiks veikti ERAF projekta SIA «Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas» veselības aprūpes infrastruktūras attīstība ietvaros.

 • Ventas kreisajā krastā plānots karstā ūdens atslēgums 14

  Gatavojoties apkures sezonai, pašvaldības SIA "Ventspils siltums" katlumājās šobrīd tiek veikti ražošanas iekārtu tehniskās profilakses remontdarbi, lai apkures sezonā klientiem varētu nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumapgādes pakalpojuma pieejamību.

 • Pabeigta Kurzemes ielas pārbūve 9

  Pagājušajā nedēļā noslēgušies 3,26 miljonus vērtie Kurzemes ielas pārbūves darbi Ventspilī. Kurzemes iela ir viens no nozīmīgākajiem Ventspils ostas un industriālo teritoriju pievedceļiem, jo savieno Ventspili ar A10 šoseju “Ventspils – Rīga”.

 • Notiks starptautiskā konference BAASP 0

  No 21. augusta, visas nedēļas garumā Ventspils Augstskolā notiks sestā starptautiskā konference “Lietišķā astroinformātika un kosmisko datu apstrāde Baltijā”.