Sabiedrība

 • No 1. marta gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā 3

  Ventspils pilsētas Domes Komercdarbības un licencēšanas komisija ir apstiprinājusi pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' iesniegtos priekšlikumus izmaiņām atsevišķos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un reisos.

 • Biedrības un nodibinājumus aicina pieteikties konsultācijām 0

  Kurzemes NVO centrs 3. martā Ventspilī visas dienas garumā ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos.

 • Uz plīts piedeg ēdiens 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. februāra plkst. 6.30 līdz 25. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus, no tiem vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Jaunu siltumtrašu būvniecība turpinās 0

  Turpinot jaunu siltumtīklu izbūves projekta īstenošanu, šobrīd uzsākta siltumtrases būvniecība Ganību ielā. Jaunā siltumtrase tiks izbūvēta no Zvaigžņu ielas pa Riņķa ielu līdz Ganību ielas industriālajai zonai, nodrošinot centralizētās siltumapgādes pieslēgumu uzņēmumam Bucher Municipal, Ceļu satiksmes drošības direkcijai un citiem objektiem. 

 • Par OC budžetu, Gagarina pieminekli un citām aktualitātēm (VIDEO) 10

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko pilsētā, kā piemēram OC ''Ventspils'' budžetu, rehabilitācijas centra izveidi, ''Laikraksta alejas'' nosaukuma maiņu, tāpat ir lemts, ka Gagarina pieminekli novietos Irbenē, Radioastronomijas centra teritorijā.

 • Aicina apgūt pērļošanu 0

  Biedrība ''Pērļu pasaule'' aicina interesantus pieteikties pērļošanas apmācībām. Tā ir iespēja izveidot sev dažāda veida rotas.

 • Tikšanās ar fiziķi Artūru Vrubļevski 0

  Otrdien, 25. februārī, plkst.18 Ventspils Augstskolas bibliotēka aicina uz tikšanos ar fiziķi, Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra vadošo pētnieku un kalendāra ''#ZinātneLatvijai 2020'' februāra varoni Artūru Vrubļevski.

 • Nodrošina ģimenes asistenta pakalpojumus 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība piedāvā ģimenes asistenta pakalpojumu, lai tiktu atbalstītas un stiprinātas tās ģimenes ar bērniem, kurām, dažādu apstākļu dēļ, nepieciešama palīdzība bērnu audzināšanā un aprūpē.

 • Atbalsta nevalstiskās organizācijas 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība augstu vērtē ikvienu nevalstisko organizāciju, kas darbojas Ventspilī un sniedz atbalstu ventspilniekiem, kā arī pašvaldība sadarbojas ar pakalpojuma sniedzējiem, lai sniegtu sociālo palīdzību un pakalpojumus ventspilniekiem, toskait sociāli mazaizsargātām personām un personām ar īpašām vajadzībām.