Sabiedrība

 • Atklāts Kurzemes Rehabilitācijas centrs 12

  Ceturtdien, 29. septembrī, līdzās Ventspils slimnīcai, būtiski paplašinot rehabilitācijas pakalpojumu klāstu un uzlabojot pakalpojumu pieejamību, atklāts Kurzemes Rehabilitācijas centrs.

 • No oktobra mainīsies karstā ūdens sagatavošanas izmaksas 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' atgādina, ka, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.524 metodikai par siltumenerģijas maksājamās daļas noteikšanu, no 1. oktobra mainās karstā ūdens sagatavošanas izmaksas, kas ziemas sezonā būs 3,18 EUR/m3 + PVN.

 • ''Ventamonjakā'' notiks mācības 0

  Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 11 notiks SIA ''Ventamonjaks'' civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. Mācību mērķis ir pārbaudīt izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, kā arī ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā un to atbilstību reāliem avārijas apstākļiem.

 • Klīnikā izmantos unikālas iekārtas 6

  Oktobrī Vecpilsētā, atjaunotā 18. gadsimta ēkā, durvis vērs zobārstniecības Klīnikas Zinta filiāle. Mūsdienīgos zobārstniecības kabinetos pacientus pieņems gan pieredzējuši, gan jaunie speciālisti. Viņiem talkā nāks unikāls rentgena aprīkojums.

 • Labie darbi atmaksājas jeb Pipars iet pie Igo! 5

  Otrdien ar skaļākām un mazāk skaļām diskusijām aizvadītas politiķu debates, kurām jautājumus lūdzām iesūtīt arī mūsu lasītājus, no kuriem aktīvākais izrādījās portāla komentētājs Pipars, par ko viņam pelnīti pienākas vērtīga balva.

 • TestDevLab aicina piedalīties IT konkursā 0

  IT uzņēmums ''TestDevLab'' aicina piedalīties IT konkursā ''Testers Challenge 2022'', kas tiešsaistē norisināsies no 30. septembra līdz 10. oktobrim. Tas ir tehnisks IT erudīcijas konkurss, kura gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas.

 • Intervija ar Gundaru Daudzi. Gēni un griba 6

  Būt klātesošam mūsu pilsētai, reģionam un valstij būtiskos procesos – tāds ir ventspilnieka, Saeimas deputāta Gundara Daudzes liktenis. Reiz – jaunākais galvenais ārsts valstī, tagad – pieredzes rūdīts profesionālis, kurš ar īpašām sajūtām gaida Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas atklāšanas svētkus šonedēļ.

 • Rodeļu trasē atzīmēs Spāru svētkus 0

  Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 14 tiks atzīmēti Spāru svētki 248,6 m2 servisa ēkai rodeļu trasē slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'', informē Ventspils Komunālā pārvalde. Spāru svētku pasākumā piedalīsies Ventspils valstspilsētas domes vadība, izsakot pateicību būvniekiem par paveikto darbu.

 • ''Ventspils naftā'' notiks mācības 0

  28. septembrī no plkst.11 līdz plkst. 14 SIA ''''Ventspils nafta'' termināls'' rīko kompleksās civilās aizsardzības mācības, kurās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Valsts vides dienests, SIA ''VKT Services'', AS ''Ventbunkers'', PSIA ''Ventspils siltums''. Mācībās tiks imitēts ugunsgrēks rezervuāru parkā.

 • Sāksies dzinējmedību sezona 1

  Rudenī, atrodoties mežā un ūdenstilpju tuvumā, aizvien biežāk var gadīties sastapt mednieku vai dzirdēt šāviena troksni. Valsts meža dienests apkopojis ieteikumus, ko darīt šādās reizēs, un kādus piesardzības pasākumus ievērot, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām.

 • Operāciju zāles izbūve tuvojas izskaņai 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pamatuzdevums ir stacionārās un ambulatorās medicīniskās palīdzības sniegšana un neatliekamās palīdzības nodrošināšana vismaz septiņās specialitātēs.