Sabiedrība

 • «Ventspils reiss» iesniedz sūdzību par iepirkumu komisijas lēmumu 37

  Iedzīvotāji sociālajos tīklos un citās interneta vietnēs pauž bažas par to, kā nākotnē tiks nodrošināti pasažieru pārvadājumi starppilsētu maršrutos, ko pašlaik apkalpo pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'', kā arī interesējas par uzņēmuma turpmāko rīcību situācijā, kad tiesības veikt šos pārvadājumus konkursa kārtībā piešķirtas citam pārvadātājam.

 • Meklē Latvijas iedvesmojošāko personību 2

  Skolēni no Ventspils pilsētas un novada aicināti piedalīties projekta ''Panākumu Universitāte'' rīkotajā aptaujā un iesūtīt savu versiju par to, kura personība Latvijā, viņuprāt, ir visiedvesmojošākā un kāpēc?

 • Piegādātas kopumā 16 175 brīvpusdienas 12

  Līdz ar mācību gada beigām noslēdzas arī brīvpusdienu piegāde maznodrošinātu, trūcīgu un krīzes situācijā nonākušu ģimeņu bērniem, kas tika uzsākta 6. aprīlī un ilga kopumā divus mēnešu.

 • Slimnīcā sagaidīts šī gada 200. mazulītis 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā turpat desmit gadus turpinās tradīcija sveikt nodaļas jaundzimušos ne tikai gada sākumā, bet arī apaļos skaitļos. 28. maijā slimnīcas kolektīvs devās sveikt 200. mazulīti un viņa ģimeni.

 • Radio par sporta bāzu pieejamību 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • «Ventspils reisu» izslēdz no pārvadājumiem 55

  Iespējams, nākamos desmit gadus ventspilniekiem vajadzēs braukt uz Rīgu un citām pilsētām ar Talsu autotransporta, nevis Ventspils reisa uzņēmuma autobusiem. Ventspilnieki iecerējuši apstrīdēt iepirkumu konkursa rezultātus, jo tajā Ventspils reiss neieguva valsts pasūtījumu strappilsētu pasažieru pārvadājumu veikšanai.

 • Sociālais dienests pārceļas uz citu adresi 4

  Ar Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu, Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, no 1. jūnija tiks uzsākts kosmētiskais remonts, tāpēc tas uz laiku atradīsies citā adresē.

 • Skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar tomēr notiks 0

  Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi norisināsies divus mēnešus - no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.

 • Darbu sāk pludmales glābēju komanda 3

  Ir sākusies Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, kas ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim. Līdz ar peldsezonu darbu uzsācis arī pludmales glābšanas dienests.

 • Reņķa dārzā izbūvēs jaunus trenažierus 0

  Nodrošinot iedzīvotājiem aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, piedāvājot sportiskās aktivitātes dabā, Reņķa dārzā tiks uzstādītas jaunas un sertificētas āra trenažieru iekārtas, kas atbilst visām ES drošības prasībām un standartiem.

 • Turpinās zvejas laivu pārbaudes visā piekrastē 0

  Latvijas Jūras administrācijas kuģošanas drošības inspektori maijā un jūnijā veic ikgadējās jūras zvejas laivu pārbaudes, informēja Latvijas Jūras administrācija.