Sabiedrība

 • Paplašinās tiesas namu Ventspilī 3

  Ventspilī uzsākti Kurzemes rajona tiesas ēkas paplašināšana un modernizēšana, lai izveidotu mūsdienu prasībām un tehnoloģijām atbilstošas tiesu sēžu zāles, nodalot tiesnešu darba zonu no publiski pieejamās zonas.

 • Notiks zemessargu nometne 2

  No 22. līdz 29. aprīlim Vārves pagasta Vanagos notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes organizētā zemessargu pamatapmācības nometne, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 zemessargu.

 • Kāpņu telpa – mājas vizītkarte 3

  Katru gadu pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi (VNĪ) plāno remontdarbus vidēji 20 kāpņu telpās daudzdzīvokļu mājās, kuras apsaimnieko pašvaldības kapitālsabiedrība. Šogad ieplānotais apjoms izpildīts jau aptuveni par 50% – izremontētas astoņas kāpņu telpas un tuvākajā laikā tiks pabeigts remonts vēl sešās.

 • Apkures sezona tuvojas noslēgumam 5

  Šonedēļ Ventspils nekustamo īpašumu apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās pakāpeniski sāks atslēgt siltumapgādi. Ceturtdien apkuri plānots atslēgt renovētajām mājām, bet piektdien arī pārējām ēkām.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 1

  Iknedēļas preses konferencē Ventspils mērs Aivars Lembergs informē par pašvaldības un valsts budžeta izpildi, komentē Baltijas valstu prezidentu vizīti Vašingtonā, kā arī citus aktuālus jautājumus.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 1

  Ventspils mērs Aivars Lembergs preses konferencē informēja par aktualitātēm pilsētā – būvdarbu uzsākšanu vairākās pilsētas vietās, gājēju pāreju un bērnudārza Bitīte teritorijas izgaismošanu, ordeņu piešķiršanu ventspilniekiem un citām.

 • Var iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma kolāžai 1

  2. jūnijā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā norisināsies jau 7. mazuļu salidojums Esmu dzimis Ventspilī!, tāpēc vecāki aicināti iesūtīt mazuļu fotoattēlus kopīgas kolāžas veidošanai.

 • Uzsākta Sarkanā tiltiņa rekonstrukcija 2

  Kuldīgas ielā pie Reņķa dārza uzsākta tā saucamā Sarkanā tiltiņa rekonstrukcija, kas paredz uzlabot tiltiņa inženiertehnisko stāvokli un to izveidot vizuāli atbilstošu sākotnējai tilta arhitektūrai.

 • Siltumenerģijas patēriņš martā 0

  Aizvadītais mēnesis gaisa temperatūras ziņā bijis visaukstākais marts pēdējo piecu gadu laikā. Pēc Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sniegtajiem datiem, martā vidējā āra gaisa temperatūra Ventspilī bija -1,2°C.

 • Patvaļīgi aiziet no krīžu centra 7

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē Dmitriju Kovaļovu, dzimušu 2003. gadā, kurš 14. aprīlī plkst. 20:30 patvaļīgi izgājis no krīzes centra ģimenēm un bērniem “Paspārne” Ventspilī.

 • Plāno nodarbināt ap 400 bērnu 4

  Ventspils pilsētas pašvaldība šogad, tāpat kā pērn, bērnu un jauniešu nodarbināšanai vasarā piešķīrusi finansējumu 116 684 eiro apmērā.

 • Ordeņus piešķirs arī ventspilniekiem 19

  Ordeņu kapituls nolēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni 35 personām, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publiskotais paziņojums.

 • Ventspilī atmodinātas strūklakas (VIDEO) 22

  Ar līksmiem, skanīgiem, enerģiskiem, muzikāliem priekšnesumiem, krāšņām deju zibakcijām un teicamos laika apstākļos visas dienas garumā cita pēc citas tika modinātas Ventspils strūklakas.