Sabiedrība

 • Remontdarbi notiek 62 valsts autoceļu posmos 0

  Iestājoties vasarīgam laikam, arvien aktīvāk tiek remontēti ceļi - būvdarbi norisinās jau 62 valsts autoceļu posmos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Remontējamajos posmos ir ieviesti satiksmes ierobežojumi un autobraucējiem jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā. Lielākais ierobežojumu skaits ir uz reģionālās nozīmes ceļiem.

 • Sūdzas par cigarešu dūmiem no atvērtiem logiem 6

  Iestājoties siltākiem laikapstākļiem, atkal aktualizējusies tēma par smēķēšanu dzīvokļos un cigarešu dūmiem, kas iekļūst kaimiņu mājokļos caur daudzdzīvokļu māju atvērtajiem logiem.

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Pilsētas svētkos, no 2. līdz 4. augustam, Ventspilī 22. reizi notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Krāsainās ziedu spēles». Līdz 30.jūnijam dalībai ziedu paklāju festivālā aicinātas pieteikties gan profesionālu floristu, gan arī topošo nozares speciālistu un citu floristikas entuziastu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

 • Aicina iedzīvotājus paust viedokli par satiksmes izmaiņām Sporta ielā 14

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība, ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju izteiktos ierosinājumus un lūgumus, uzlabot satiksmes drošību Sporta ielā pie iebrauktuves uz Olimpiskā centra “Ventspils” teritoriju Sporta ielā 7/9, lūdz paust iedzīvotājiem viedokli par piedāvātajām satiksmes organizācijas izmaiņām.

 • Bijušo viesnīcu pārbūvēs par dzīvojamo māju 5

  Neatslābst iedzīvotāju interese par būvdarbiem bijušās viesnīcas Vilnis vecajā korpusā. Tiek baumots, ka ēka tiekot gatavota NATO karavīru izmitināšanai. Patiesībā nekustamā īpašuma īpašnieks plāno ēku, kas ilgus gadus stāvējusi tukša, pārbūvēt par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju.

 • Ceļš ved līkločiem 1

  Kādreizējā ventspilniece Gina Jāne jau divpadsmit gadus dzīvo Bavārijā, Vācijā, kur pēc ilgas izglītības dokumentu salīdzināšanas atkal dara darbu, kurā pilnvērtīgāk var izmantot savas psihologa prasmes un zināšanas. Gina saka, ka viņā mīt urdošs nemiers, kas liek uzdot jautājumus un mudina nepārstāt mācīties.

 • Aicina ziņot par iezīmētajiem jūras grunduļiem Baltijas jūrā 0

  Izpētes nolūkos arī šogad ikviens aicināts ziņot par iezīmēto jūras grunduļu noķeršanu Baltijas jūrā, informē Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) "LIFE REEF" projekta koordinatore Gunta Gabrāne. Par ziņu sniegšanu paredzēta atlīdzība.

 • Vēstures otrdienā par Kurzemes katla notikumiem 1

  Piejūras brīvdabas muzejā, 21. maijā plkst. 17.30, vēsturnieks Artūrs Tukišs stāstīs par Kurzemes katla notikumiem. Vēstures otrdienā interesentiem ieeja bez maksas.

 • 20. maijā visā valstī tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas 1

  20. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.08 visā valstī uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

 • Intervija ar Danu Ķempeli. Misija – likt cilvēkam noticēt sev 3

  Pirms pieciem gadiem Dana Ķempele spontāni un ilgi nedomājot pieņēma piedāvājumu kļūt par Valsts probācijas dienesta Ventspils nodaļas vadītāju. Viņas iepriekšējā profesionālajā pieredzē bija ne mazāk izaicinājumu, kā tagad ir pieņemts teikt.