Sabiedrība

 • Slimnīca atvērs testēšanas punktus Ventas kreisajā krastā un Pārventā 3

  Ņemot vērā straujo Covid-19 vīrusa izplatību un tās rezultātā pieaugošo pieprasījumu pēc Covid-19 testiem, kā arī faktu, ka neviens Coivd-19 analīžu nodošanas punkts neatrodas Pārventā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca jau kopš 2021. gada nogales strādā pie divu Covid – 19 testēšanas punktu izveides Ventspilī – pa vienam katrā Ventas krastā.

 • Kurzemē ugunsdzēsējiem 68 izsaukumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20. janvāra plkst. 6.30 līdz 21. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 68 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, 65 uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Sociālais dienests sāk izdalīt medicīniskās maskas 2

  Ventspils Sociālajā dienestā, sociāli mazaizsargātie iedzīvotāji, kuriem dienests ir izsniedzis izziņu par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statusam var saņemt medicīniskās maskas.

 • Izsolē pārdod viesu māju 7

  Mazajam biznesam attīstīties Latvijā ir teju neiespējami. Tik pesimistiski vakardienu sagaidīja kādreiz veiksmīgās viesu mājas Mazajā Puķu ielā īpašnieki. Viņu ģimenes īpašums ir nonācis izsolē.

 • Notiks atrakciju un tirdzniecības vietu nomas izsole 0

  17. februārī plkst. 14 pašvaldības iestādes ''Ventspils Komunālā pārvalde'' telpās Užavas ielā 8, notiks izsole par trīs tirdzniecības vietu nomas tiesībām Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija''.

 • Lembergs iesūdz tiesā Valsts Drošības dienestu 22

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs ir iesniedzis prasību tiesā pret Valsts drošības dienestu (VDD), prasot "uzlikt par pienākumu dienestam izbeigt viņa ietekmi uz atsevišķām VDD amatpersonām", apliecināja Lemberga aizstāvis Māris Grudulis.

 • Pašvaldība sveic simtgadnieci 5

  15. janvārī Ventspils iedzīvotāja Līna Siliņa svinēja īpašu jubileju – 100 gadus. Ventspils valstspilsētas pašvaldības vārdā kundzi viņa dzīvesvietā sveica Ventspils Sociālā dienesta vadītāja Una Lapskalna un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks.

 • Prāmju maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica 0

  Turpinot Zviedrijas prāmju kompānijas Stena Line darbības paplašināšanu Baltijas jūrā, 19. janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis Stena Baltica. Tas šajā maršrutā turpmāk kursēs kopā ar Stena Scandica, aizstājot Stena Flavia, kas savukārt kopā ar Stena Livia veiks pasažieru pārvadājumus maršrutā Liepāja–Trāveminde.

 • Pēc kontakta ar Covid-19 inficēto darbinieki karantīnu varēs aizstāt ar testa veikšanu 1

  Ņemot vērā, ka, strauji pieaugot dažādu nozaru darbinieku darba nespējai, var tikt kavēta sabiedrībai nozīmīgu funkciju izpilde, kā arī var būt traucējumi tautsaimniecībai un uzņēmumu darbībā, valdība otrdien lēmusi atļaut krīzes situācijā pēc kontakta ar Covid-19 inficēto darbinieki mājas karantīnu aizstāt ar testa veikšanu.

 • No 25. janvāra derīgas būs tikai medicīniskās maskas un respiratori 5

  No 25. janvāra publiskās vietās varēs lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, tādējādi būs aizliegta auduma masku valkāšanu publiskās vietās, paredz Ministru kabineta pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

 • Kurzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 41 izsaukums 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. janvāra plkst. 6.30 līdz 18. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 41 izsaukumu –38 uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi.