Sabiedrība

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko pilsētā, piemēram: Saeimā esošo likumprojektu, kas paredz Ventspils pilsētas likvidāciju, nosakot tai pagasta statusu, par 3x3 basketbola laukuma izveidošanu, Bērzu ielas pārbūvi, sasniegumiem un apbalvojumiem.

 • Arājs: preventīvais darbs – pareizākais ceļš 9

  Ventspils pilsētas pašvaldības policija uzskata, ka tās galvenais uzdevums ir veikt izskaidrojoša rakstura darbu, nevis sastādīt protokolus un uzlikt sodus ventspilniekiem un pilsētas viesiem. Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Arājs informē par aktuālajiem darba rezultātiem.

 • «Ventspils reiss» godina labākos autobusu vadītājus 0

  Noslēdzoties gadam, ''Ventspils reiss'' tradicionāli godina autobusu vadītājus, kuri uzrādījuši labus rezultātus autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā, kā arī ar augstu atbildības sajūtu pilda savus ikdienas pienākumus.

 • Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 10. decembra plkst. 6.30 līdz 11.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Maina 2. pasta nodaļas darbalaiku 1

  Pamatojoties uz iedzīvotāju ieteikumiem no 10. decembra tiek mainīts Ventspils 2. pasta nodaļas, kas atrodas Lidotāju ielā 24, darbalaiks.

 • ASV nosaka sankcijas Lembergam 45

   ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) pirmdien, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu,noteicis sankcijas virknei personu un viņu organizāciju Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā, tostarp pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu.

 • Labdarības koncertā saziedoti 3002 eiro 8

  Jau 12. gadu Ventspilī norisinājās labdarības koncerts ''No debesīm es atnesu...''. Pateicoties ventspilnieku dāsnumam, šogad tika saziedoti līdzekļi 3002 eiro apmērā.

 • Apbalvo muzeja pedagoģi un «Cimdiņa» vadītāju 0

  Ventspils muzeja pedagoģe Ilva Buntika konkursā "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" ieguva nomināciju "Izglītotājs". Savukārt atbalsta centra "Cimdiņš" vadītāja Ieva Sāmīte saņēma īpašo Gada balvu.

 • Balvu saņēmis projekts kurā līdzdarbojies arī Digitālais centrs 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, tika noskaidroti šā gada tehnoloģiju nozares gada balvas ''Platīna pele 2019'' laureāti. Apbalvojumu kategorijā ''Valsts digitālā transformācija'' saņēma ''Oficiālā elektroniskā adrese'', kuras ieviešanā līdzdarbojies arī Digitālais centrs.