Sabiedrība

 • Rakstnieka dārzā stādīs jaunus augļu kokus 0

  Jauktajam korim Līvzeme izveidojās tradīcija doties pie rakstnieka Herberta Dorbe un viņa kundzes Valijas ābeļziedu laikā un priecēt dārza laipnos mājas saimniekus ar dziesmām, kas šoreiz tik apvienota ar koku stādīšanas talku.

 • Aicina sievietes rūpēties par veselību 0

  Latvijā darbojas gan krūts vēža, gan dzemdes kakla vēža savlaicīgas atklāšanas programma. Ventspils poliklīnikas ginekologs Sergejs Gurjanovs aicina sievietes būt apzinīgām un izmantot valsts apmaksāto iespēju pārbaudīt savu veselību.

 • Latvijā turpina samazināties jaundzimušo skaits 13

  Jaundzimušo skaits Latvijā turpina samazināties, liecina Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskie dati. Šī gada pirmajos trīs mēnešos piedzumuši gandrīz par 300 mazuļiem mazāk, nekā vēl pirms gada.

 • Ķīna vienmēr ir vilinājusi 1

  Jekaterinai Goļatkinai vienmēr paticis izvirzīt sev izaicinājumus. Viņa ir zinātkāra un visu laiku vēlas apgūt kaut ko jaunu, lai nebūtu garlaicīgi dzīvot. Šobrīd bijusī ventspilniece Latvijas un Ventspils vārdu nes tālu pasaulē, jo vada tulkošana kompānijas filiāli Ķīnas galvaspilsētā Pekinā.

 • Teju piecus gadus nemaksāja pabalstu 16

  Daudzbērnu mamma aptuveni piecus gadus nesaņēma no valsts ģimenes pabalstu par ceturto bērnu. Kad viņa to uzzināja, viņa nevarēja nekur apstrīdēt šo netaisnību, jo izrādījās, ka viss ir likumīgi.

 • Kurzemē saņemti 36 izsaukumi 0

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 12.aprīļa plkst. 6.30 līdz 15.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 36 izsaukumus – 26 uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

 • Īrnieki kārtīgi piecūkojuši māju 95

  Nepatīkamas sajūtas palikušas kādas mājas īpašniekiem Ventspilī. Šo māju vairāk nekā gadu īrēja laulātais pāris Anželika un Bruno Jurševici. Mājas īpašniece Natalija Ķ. uzskata, ka īrnieki radīja viņas ģimenei morālos un materiālos zaudējumus, un vērsās redakcijā, lai pastāstītu par savu nepatīkamo pieredzi. Publicējam Natalijas Ķ. stāstījumu.

 • Apbalvo Olitu Šteinmani 0

  Ventspils pilsētas domes sēdē bijušajai Ventspils bibliotēkas direktores vietniecei Olitai Šteinmanei svinīgi tika pasniegts Atzinības raksts par profesionālu darba ieguldījumu kultūras jomā.