Sabiedrība

 • Ostas tranzītuzņēmumiem bloķēti konti, arodbiedrības sola protesta akcijas 27

  Ventspils ostas darbinieku arodbiedrības aicina valdību rīkoties tranzītuzņēmumu bloķēto kontu jautājuma risināšanā, pretējā gadījumā brīdinot par plašām protesta akcijām, informēja Ventspils ostā strādājošo uzņēmumu arodbiedrību konsultatīvās padomes vadītājs Linards Gulbis.

 • Ints Ķuzis atstāj dienestu 2

  Pēc gandrīz 40 gadu ilga dienesta Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pieņēmis lēmumu atstāt dienestu ar šā gada 10. februāri, par ko informējis arī iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu.

 • Starp gada savārstījumiem ir Šuplinskas stāsts par «Pandoras lādi» 4

  2019. gada spārnotā teiciena titulam piedāvāts uz īsu brīdi Latvijas Televīzijas (LTV) vadītāja amatā ieceltā Eināra Giela novēroto zīmju apraksts, savukārt savārstījumu vidū ir arī izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas stāsts par "Pandoras lādi''.

 • Par slimnīcas galveno ārstu kļuvis Edijs Ilziņš 21

  Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī no šīs nedēļas darbu sācis jauns slimnīcas galvenais ārsts Edijs Ilziņš, kura pamatspecialitāte ir ārsts anesteziologs – reanimatologs.

 • Par uguņošanu, vietniekiem domē un citiem jautājumiem (VIDEO) 5

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par svētku uguņošanu rīkošanu Ventspilī, vai tā notiks arī turpmāk, topošo Gāliņciema bibliotēku un tās funkciju, vietnieku nepieciešamību Ventspils domes darbam, Ziemeļkurzemes reģionālas slimnīcas jauno rehabilitācijas nodaļas būvniecību un citiem jautājumiem.

 • Asociācija: Bankas Ventspils brīvostas uzņēmumos veic pastiprinātas pārbaudes 3

  Ventspils brīvostas uzņēmumos bankas veic dažādas pastiprinātas pārbaudes, lai pārliecinātos par iespējamo saistību ar ASV sankciju sarakstā iekļauto Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, pastāstīja biedrības "Baltijas asociācija - transports un loģistika" izpilddirektors Ivars Landmanis.

 • ASV sankcijas skārušas arī Meroni uzraudzībā nodotos uzņēmumus 1

  Pret Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu vērstās ASV sankcijas skārušas uzņēmumus, kuru pārraudzību Lemberga krimināllietas izskatīšanas laikā prokuratūra un tiesa uzticējusi Šveices advokātam Rūdolfam Meroni, atzina satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

 • Arī šogad būvēs jaunus siltumtīklus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' šonedēļ parakstījusi būvdarbu līgumu ar SIA ''KONOR'' par jaunu siltumtīklu būvniecību turpat 320 metru garumā.

 • Starptautiskais radioastronomijas centrs piedalījies unikālā pētījumā 0

  Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs (VSRC) veikts nozīmīgs, pasaules mēroga atklājums - spirālveida galaktikā, kas ir līdzīga mūsu galaktikai, ir novēroti atkārtoti Ātrie radio uzliesmojumi (Fast Radio Burst, FRB), informēja Ventspils Augstskolas Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Inta Ozola.