Sabiedrība

 • Kurzemes plānošanas reģionam ievēlēta jauna Attīstības padome 1

  Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību vadītāji kopsapulcē apstiprinājuši jaunu Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomi, kurā turpmāk darbosies astoņu pašvaldību - Liepājas un Ventspils valstspilsētu, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Talsu, Tukuma, Saldus un Ventspils novadu pārstāvji.

 • Drosmes kaste palīdz izveseļoties 0

  Ventspilī sākta labdarības akcija Drosmes kaste, ko rīko organizācija Saviem spēkiem. Līdz 1. augustam Drosmes kaste atradīsies veikalā Mego Ganību ielā 22. Akcijas rīkotājs Sergejs Galaveckis aicina ventspilniekus palīdzēt Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem pārvarēt bailes pirms sāpīgajām procedūrām.

 • Jānis Vītoliņš: Izbaudīšu šo laiku! 23

  Ventspils pilsētas mērs Jānis Vītoliņš intervijā Ventas Balsij par pirmajām izjūtām jaunajā statusā, savu bērnību un Užavas māju.

 • Tārgalē dega niedres 0

  Pirmdienas vakarā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki devās uz Ventspils novada Tārgales pagastu, kur Ventas krastā dega niedres 3 hektāru platībā.

 • Igeta Gredzena pametusi Ventspili 38

  Pārventas bibliotēka šobrīd ir bez vadītāja, savukārt pilsētas domes deputātu sastāvā veiktas izmaiņas – ilggadējā bibliotēkas vadītāja un nu jau bijusī deputāte Igeta Gredzena pieņēmusi lēmumu par dzīvesvietas maiņu.

 • Par bērnu alerģijām vasarā 0

  Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī alergoloģe Kristina Amosova pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem. Šoreiz saruna ar speciālisti par to, kas ir raksturīgākās bērnu alerģijas vasarā.

 • Tirgotāji un amatnieki aicināti piedalīties Ventspils pilsētas svētkos 0

  7. augustā, baudot vasaras siltos saules starus un svētku atmosfēru pilsētā tiks atzīmēta Ventspils 731. jubileja! Ikviens interesents tiek aicināts pieteikties tirdzniecībai svētku norises vietās Lielajā laukumā, Kuldīgas ielā (Lielā laukuma pasākuma ietvaros, izvietojoties posmā no Lielā prospekta līdz Pāvila ielai), Reņķa dārzā un Ostas ielas promenādē.

 • Varēs apgūt drona vadīšanu 0

  Vārves pagasta kempings Raganas slota aicina jauniešus pieteikties uz drona vadīšanas apmācībām, kurās varēs gan uzzināt visu par šo nodarbi, gan, protams, to izmēģināt.

 • Ventas kreisajā krastā atjaunota siltumenerģijas padeve 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils siltums’ informē, ka Ventas kreisajā krastā, kur 21. jūlijā no plkst. 8 objektos ar centralizēto siltumapgādi nebija karstais ūdens, siltumenerģijas padeve karstā ūdens sagatavošanas nodrošināšanai tika atjaunota vēl pirms plānotā termiņa – jau 21. jūlija vakarā.

 • Gājēju pārejas izgaismotas 0

  Noslēgušies šajā gadā plānotie apgaismojuma izbūves darbi pie gājēju pārejām vairākās pilsētas vietās, informē Komunālā pārvalde.

 • Valsts policija konstatē pārkāpumus trīs tirdzniecības vietās 3

  Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas apsekoja vairākas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām. Trīs vietās konstatēti pārkāpumi.