Sabiedrība

 • Izsludināts būvprojekta iepirkums rodeļu trases būvniecībai 7

  Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' ir izsludinājusi iepirkumu ''Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība rodeļu trases izbūvei slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'''', paredzot īstenot rodeļu trases būvniecības ieceri Ventspilī.

 • Izsludina noformējuma konkursu «Ziemassvētki 2020» 0

  Lai Ziemassvētku laiks Ventspils pilsētā būtu īpašs un skaists, ikviens ventspilnieks tiek aicināts piedalīties pilsētas Ziemassvētku rotas veidošanā, svētkiem sapošot savas mājas un darba vietas.

 • Par Sociālā dienesta aktualitātēm 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Noslēdzas jaunā bērnudārza teritorijas labiekārtošanas darbi 3

  Šonedēļ noslēgsies projekta ''Teritorijas labiekārtojuma pārbūve Brīvības ielā 15, Ventspilī'' īstenošana, pārbūves darbu ietvaros realizējot mūsdienīgu pirmsskolas izglītības iestādi ar modernām sporta zonām bērniem.

 • Ārkārtējo situāciju pagarina līdz 11. janvārim 9

  Ministru kabinets nolēma Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 11. janvārim, otrdien pēc valdības sēdes masu mediju pārstāvjus informēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • Ziemas dienests uzsāk diennakts dežūras 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests šonedēļ uzsācis pastāvīgās ziemas dežūras, tātad visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 • Avārija bloķē satiksmi 13

  Uz Ventas tilta notikusi avārija, kuras dēļ tika bloķēta satiksme, kā rezultātā kavējās arī sabiedriskais transports. Ventspils Brīvostas pārvalde ziņo, ka satiksme ir atjaunota.

 • Automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām 9

  No šodienas līdz 2021. gada 1. martam visiem automobiļiem vai autobusiem, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, informēja Valsts policijā.

 • Kurzemē pārbaudītas 29 trauksmes sirēnas 5

  Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā ieslēdza trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu Valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas darbību - trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību.

 • Slimnīcā ierobežo plānveida pakalpojumu sniegšanu ķirurģijas profilā 3

  Saslimšana ar COVID-19 infekciju konstatēta atsevišķu ārstniecības personu vidū SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' Ventspilī. Lai pasargātu pacientus un slimnīcas personālu no iespējamas inficēšanās, plānveida veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība ķirurģijas profilā uz nenoteiktu laiku tiek ierobežota.