Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Svētku ieskaņā, 31. jūlijā plkst. 11 Pārventas bibliotēka aicina bērnus apmeklēt Liepājas ceļojošā leļļu teātra izrādi ''Šņāpuļa piedzīvojumi''. Izrāde ir stāsts par draudzību un tās vērtībām. Galvenais varonis - kāpuriņš, būdams savādāks kā citi, dodas uz pasaku zemi meklēt draugus. Ieeja uz izrādi ar ielūgumiem.

Sestdien, 1. augustā, Rātslaukumā no plkst. 12.30 līdz 15 norisināsies tradicionālie Grāmatu svētki. Svētkos ar savu produkciju piedalīsies Latvijas izdevniecības, to vidū Karšu izdevniecība Jāņu sēta, Jumava, Kontinents, Avots, Madris, u.c. Ar dažādām aizraujošām spēlēm gan pieaugušajiem, gan bērniem iepazīstinās spēļu izdošanas, izplatīšanas un pārdošanas uzņēmums ''Brain games''. Sarunas ar izdevējiem, rakstniecēm Janu Egli un Lauru Vinogradovu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa.

Ventspils bibliotēkas struktūrvienības iepazīstinās ar saviem pakalpojumiem, iesaistot apmeklētājus dažādās aktivitātēs. Būs radošās darbnīcas bērniem un ''ízlaušanās telts'' pieaugušajiem, interesenti varēs darboties ar Maykey Maykey tehnoloģijām, ieklausīties Pārventas stāstnieku atmiņās, kopā veidot dzejoli un par atmiņu nofotogrāfēties ''Alises Brīnumzemē'' fotostūrītī.

Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils telts informēs par Eiropas Savienības aktualitēm, Eiropas Zaļo kursu, iepazīstinās ar pieredzes stāstiem un padomiem. Telts apmeklētāji aicināti piedalīties konkurso un spēlēs, kā arī padarboties ziepju un lūpu balzāma pagatavošanas meistarklasē.

Plkst. 14 tiks sveikti Ventspils autori, kuriem izdotas jaunas grāmatas, kā arī literārā konkursa ''Ventspils lasa'' uzvarētāji. Skanēs teātra dziesmas Valda Zilvera un Mārtiņa Egliena izpildījumā.

Pievakarē, plkst. 18, Pārventas bibliotēka aicina uz pianista Reiņa Zariņa koncertu ''Citādas sonātes''. Ieeja uz konceru ar ielūgumiem.

Galvenajā bibliotēkā būs apskatāma M.Pornieces darbu izstāde un G.Zaķa gleznas ''Dažādas jūras'', bet Pārventas bibliotēkā - S. Caunes gleznu izstāde ''Piejūras pulss''.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: