Tēma: Koncerts

 • Kultūras centra sociālajos tīklos būs vērojams dziedājums no dievnamiem 1

  Svētdien, 4. aprīlī - Pirmajās Lieldienās, Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu kontos Facebook un Youtube ikviens sev ērtā laikā varēs izbaudīt garīgās mūzikas dziedājumu ''Kristus ir augšāmcēlies!'', kurš izskanēs Ventspils Svētā Krusta Romas katoļu baznīcā, Nikolaja evaņģēliski luteriskajā baznīcā un baptistu baznīcā.

 • «Kurzemes filharmonijas» kolektīvi turpina pilnveidoties 0

  Situācijā, kad amatiermākslas kolektīvu darbību ierastajā formātā realizēt nav iespējams, SIA ''Kurzemes filharmonija'' kolektīvi - jauktais koris ''Ventspils'', Ventspils Kamerorķestris un Ventspils bigbends nezaudē optimismu un ne vien turpina regulāru mēģinājumu procesu, bet arī meklē jaunas prasmju un iemaņu pilnveides iespējas.

 • Kultūras centrs aicina uz koncertu 0

  Gaisā jau jūtama pavasara elpa, daba mostas un diena sāk kļūt garāka par nakti. Ventspils Kultūras centrs aicina sestdien, 20. martā plkst. 11.37 sagaidīt astronomiskā pavasara iestāšanos tiešraides koncertā vai svaigā gaisā ģimenes lokā, baudot pirmos siltos saules starus kādā no krāšņajiem pilsētas dārziem, skvēriem, laukumiem un parkiem.

 • Komandas darbs novērtēts ar «kilogramu kultūras» 0

  Koncertzāles Latvija viena gada jubilejas koncertperformance Viens ieguvusi balvu kategorijā Pārsteigums. Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio tiešraidē tika pasniegtas Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā Kilograms kultūras 2020.

 • Kultūras centram jauna skaņas tehnika 0

  Šogad plānots pabeigt pirms četriem gadiem uzsākto Ventspils Kultūras centra mobilā apskaņošanas tehnikas komplekta nomaiņu, kurā pašvaldība investējusi vairāk nekā 200 000 eiro.

 • Koncertzālē būs iespēja vērot mūziku un mākslu 0

  Četras pievakares, no 12. līdz 15. februārim, scenogrāfs Reinis Suhanovs koncertzālē ''Latvija'' būs iekārtojis telpu gaidīšanai-performanci ''Nekas nav drošs, kad tevis nav'', kur piestāt garāmgājējiem un kurā paviesoties virtuāli.

 • Koncertzāles jubilejas koncerts pretendē uz «Lielo mūzikas balvu 2020» 8

  Trešdien, 13. janvārī, izziņoti Lielās mūzikas balvas 2020 nominanti, kuru vidū kategorijā ''Par radošu, drosmīgu un inovatīvu māksliniecisko darbību covid-19 krīzes apstākļos'' nominēts SIA ''Kurzemes filharmonija'' organizētais koncerts-performance ''Viens'', kas notika pērnā gada jūlijā koncertzālē ''Latvija'', un kura radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

 • Aicina uz koncerta «Dziedam Latvijai!» pirmizrādi 0

  Piektdien, 25. decembrī, plkst. 17 internetā notiks Ventspils skolēnu gatavotā video koncerta pirmizrāde. Koncertu ''Dziedam Latvijai!'' varēs vērot ikviens interesents portālā ventspils.lv un sociālajā tīklā Facebook.com – Ventspils pilsētas, Izglītības pārvaldes un Jauniešu mājas kontos.

 • Kamerorķestra Ziemassvētku koncerta tiešraide 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…, kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles Latvija.

 • Ventspils Kamerorķestra Ziemassvētku koncerts skanēs tiešsaistē 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16.00 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu ''Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…'', kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles ''Latvija''.

 • Ziemassvētku ērģeļmūzikas koncerts no pils kapelas (VIDEO) 1

  Livonijas ordeņa pils kapelā, kas ir vecākā saglabājusies sakrālā telpa Kurzemē, atrodas neparasts mūzikas instruments - pozitīvs (portatīvās ērģeles). Ērģeļu skanējumu nesen izmēģināja jaunais pianists Andrejs Mārtiņš Grīnbergs, atskaņojot pazīstamu Ziemassvētku melodiju tēmas un pozitīva laikabiedra Georga Bēma (1661–1733) skaņdarbu ''Esi svētīts, Jēzu''.

 • Ērģeļmūzikas koncerts – kā gada kulminācija 0

  Skatuves cilvēku šā brīža lielākais izaicinājums – spēja pielāgoties mūsdienu apstākļiem. Svētdien koncertzālē Latvija aizvadītais ērģeļmūzikas koncerts bija tieši tāds mirklis, kad vajadzēja pielāgoties – ērģelnieks Džeims Makvinijs uzstājās tiešsaistē, bez skatītāju klātbūtnes. Par to, kā aizvadīts šis gads, kādas sajūtas piedzīvotas koncerta laikā un par pārdomu laiku, stāsta pats ērģelnieks.

 • Džeimsa Makvinija koncerta tiešraide 1

  6. decembrī plkst. 19 tiešraidē no koncertzāles ''Latvija'' tiks translēts izcilā britu ērģelnieka Džeimsa Makvinija koncerts, kurā pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos amerikāņu komponista Niko Mjūlija īpaši šim koncertam radītie skaņdarbi, kā arī Sufjana Stīvensa, Johana Sebastiana Baha, Marsela Duprē un Ferenca Lista opusi ērģelēm.