Tēma: Koncerts

 • Astro’n’out aicina piedzīvot kopābūšanu 0

  10. septembrī Ventspils teātra namā Jūras vārti notiks popgrupas Astro’n’out koncerts. Grupa radījusi daudzus populārus hitus, kurus līdztekus jaunā albuma dziesmām jau šosestdien ventspilnieki varēs dzirdēt.

 • Piecas koncertsarunas Pārventas bibliotēkā 0

  Pārventas bibliotēkā, izskanēs koncertu cikls - saruna ''L.van Bēthovens 2020.–2027. Tikai viena sonāte un..'' Katru no pieciem koncertiem vieno tā sākums – plkst. 18 un galvenā persona - Ludvigs van Bēthovens. Atšķirība ir katra koncerta programmā un tā viesos - domubiedros mūzikā.

 • Notiks Vasaras noslēguma svētki 11

  31. augustā Ventspils Augstskolas dārzā (Inženieru ielā 101a no Dzeņu ielas puses) norisināsies Vasaras noslēguma svētki, kur jaunieši, studenti un interesenti aicināti kopīgi pavadīt pēdējo vasaras nakti un enerģiski sagaidīt rudeni. Ieeja teritorijā no plkst. 16.00, bet pasākums norisināsies līdz pat plkst. 02.00.

 • Izskanējis «Prāta Vētras» koncerts «Gads bez kalendāra» 4

  13. augustā “Prāta Vētra” pieskandināja Ventspili ar izpārdotu koncertu Reņķa dārzā. Uz koncertu bija pulcējušies 15 000 skatītāju, kuri ar sajūsmu uzņēma “Prāta Vētru” un koncerta viesus - ansi, Donu, Gustavo, grupas “Instrumenti” un “Tautumeitas”.

 • «Prāta Vētras» koncerts Ventspilī jau rīt 15

  13. augustā ''Gads bez kalendāra'' koncerttūres ietvaros ''Prāta Vētra'' uzstāsies Ventspilī, Reņķa dārzā. Skatuves uzbūve un koncerta teritorijas labiekārtošana Reņķa dārzā noris jau kopš pirmdienas.

 • Notiks festivāls «Ventspils Groove 2022» 10

  Turpinot ikgadējo tradīciju – vienu nedēļu dzīvot mūsdienu ritma un džeza mūzikas noskaņās - Ventspils Mūzikas vidusskola arī šovasar organizēs festivālu ''Ventspils Groove''. Tas norisināsies no 15. līdz 20. augustam.

 • Ventspilī norisināsies Ukraiņu kultūras dienas 13

  No 11. līdz 14. augustam Ventspilī norisināsies Ukraiņu kultūras dienas ''Es atbalstu Ukrainu'', kas sniegs iespēju Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājiem un viesiem iepazīt ukraiņu mākslas un kultūras tradīcijas.

 • Zlēku baznīcā skanēs vācu romantiskā mūzika 0

  13. augustā Zlēku baznīcā plkst. 16 sāksies vācu romantiskās mūzikas koncerts. Uz 1875. gadā būvētajām Karla Aleksandra Hermaņa ērģelēm tā ieskanēsies pārliecinoši un emocionāli. Bez pārspīlējuma var teikt, ka tik spilgtus dažādu reģistru tembrus reti kur var dzirdēt un nelielajā baznīcā 20 reģistru ērģeles skanēs ar katedrālei atbilstošu varenību.

 • Popē skanēs ērģeļmūzika un ērģeļu kamermūzika 0

  23. jūlijā plkst. 17 Popes evaņģēliski luteriskā baznīca kļūs par mājvietu latviešu mūsdienu mūzikai, jo dievnamā muzicēs divas burvīgas dāmas – komponiste un ērģelniece Renāte Stivriņa, viņas opusus atskaņos dziedātāja Agnese Pauniņa.

 • Jūras svētkos arī hiphopa un reiva mūzikas ballīte 9

  Sestdien Ventspils ostas ielas promenādē norisināsies hiphopa un reiva mūzikas ballīte, kurā uzstāsies jauniešiem labi zināmi un iecienīti reperi, kā arī grafitī mākslinieki un deju grupa Fancy Flame.

 • Mācību gadu noslēgs ar muzikālu pasākumu Lielajā laukumā 2

  Šī mācību gada pēdējo dienu 31. maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē ''Latvija''. Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā.

 • Mācību gadu noslēgs ar koncertu 0

  Svētdien, 22.  maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks Ventspils Jaunrades nama mācību gada noslēguma pasākumi ''Kas kaitēja nedzīvot Ventspils Jaunrades namiņā''.