Tēma: Koncerts

 • Koncertzāles jubilejas koncerts pretendē uz «Lielo mūzikas balvu 2020» 8

  Trešdien, 13. janvārī, izziņoti Lielās mūzikas balvas 2020 nominanti, kuru vidū kategorijā ''Par radošu, drosmīgu un inovatīvu māksliniecisko darbību covid-19 krīzes apstākļos'' nominēts SIA ''Kurzemes filharmonija'' organizētais koncerts-performance ''Viens'', kas notika pērnā gada jūlijā koncertzālē ''Latvija'', un kura radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

 • Aicina uz koncerta «Dziedam Latvijai!» pirmizrādi 0

  Piektdien, 25. decembrī, plkst. 17 internetā notiks Ventspils skolēnu gatavotā video koncerta pirmizrāde. Koncertu ''Dziedam Latvijai!'' varēs vērot ikviens interesents portālā ventspils.lv un sociālajā tīklā Facebook.com – Ventspils pilsētas, Izglītības pārvaldes un Jauniešu mājas kontos.

 • Kamerorķestra Ziemassvētku koncerta tiešraide 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…, kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles Latvija.

 • Ventspils Kamerorķestra Ziemassvētku koncerts skanēs tiešsaistē 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16.00 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu ''Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…'', kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles ''Latvija''.

 • Ziemassvētku ērģeļmūzikas koncerts no pils kapelas (VIDEO) 1

  Livonijas ordeņa pils kapelā, kas ir vecākā saglabājusies sakrālā telpa Kurzemē, atrodas neparasts mūzikas instruments - pozitīvs (portatīvās ērģeles). Ērģeļu skanējumu nesen izmēģināja jaunais pianists Andrejs Mārtiņš Grīnbergs, atskaņojot pazīstamu Ziemassvētku melodiju tēmas un pozitīva laikabiedra Georga Bēma (1661–1733) skaņdarbu ''Esi svētīts, Jēzu''.

 • Ērģeļmūzikas koncerts – kā gada kulminācija 0

  Skatuves cilvēku šā brīža lielākais izaicinājums – spēja pielāgoties mūsdienu apstākļiem. Svētdien koncertzālē Latvija aizvadītais ērģeļmūzikas koncerts bija tieši tāds mirklis, kad vajadzēja pielāgoties – ērģelnieks Džeims Makvinijs uzstājās tiešsaistē, bez skatītāju klātbūtnes. Par to, kā aizvadīts šis gads, kādas sajūtas piedzīvotas koncerta laikā un par pārdomu laiku, stāsta pats ērģelnieks.

 • Džeimsa Makvinija koncerta tiešraide 1

  6. decembrī plkst. 19 tiešraidē no koncertzāles ''Latvija'' tiks translēts izcilā britu ērģelnieka Džeimsa Makvinija koncerts, kurā pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos amerikāņu komponista Niko Mjūlija īpaši šim koncertam radītie skaņdarbi, kā arī Sufjana Stīvensa, Johana Sebastiana Baha, Marsela Duprē un Ferenca Lista opusi ērģelēm.

 • Tiešraidē notiks ērģelnieka Džeimsa Makvinija koncerts 7

  Svētdien, 6. decembrī, plkst. 19.00 Ventspilī, koncertzālē ''Latvija'' gaidāms īpašs notikums - koncertā bez skatītājiem uzstāsies izcilais britu ērģelnieks Džeimss Makvinijs (James McVinnie), pirmatskaņojot komponista Niko Mjūlija (Nico Muhly) tieši šim koncertam radītos skaņdarbus no ''Dzimšanas cikla''.

 • Atcelti Kultūras centra pasākumi 0

  Reaģējot uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem un rūpējoties par iedzīvotāju veselību un drošību, tiek atcelti no 9. novembra līdz 6. decembrim paredzētie Ventspils Kultūras centra pasākumi.

 • Valsts svētku koncertu būs iespējams vērot tiešsaistē 12

  18. novembrī plkst. 16 portālā ventspils.lv būs vērojama Svētku koncerta translācija no koncertzāles ''Latvija''. Pasākuma ieskaņā uzrunu teiks Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Atcelti vairāki koncerti 5

  SIA ''Kurzemes filharmonija'' informē, ka atcelti novembrī plānotie pasākumi koncertzālē ''Latvija''.

 • Ieejas kartes uz Valsts svētku koncertu būs pieejamas no 3. novembra 4

  No 3. novembra plkst. 12 koncertzāles ''Latvija'', teātra nama ''Jūras vārti'', Ventspils Kultūras centra un Olimpiskā centra ''Ventspils'' kasēs, kā arī ''Biļešu Paradīzes'' interneta vietnē būs pieejamas bezmaksas ieejas kartes uz Valsts svētku koncertu.

 • Ventspils un Ugāles baznīcās notiks pūšaminstrumentu un ērģeļu koncerts 1

  Metālpūšaminstrumentu kvintets BRASS.EDU un ērģelniece Līga Ivāne aicina visus uz bezmaksas koncertu ciklu ''Mūzika Kurzemes dievnamos'', kuros klausītājiem būs iespēja izbaudīt pūšaminstrumentu spēcīgo un ērģeļu vareno skanējumu, klausoties īpaši šiem koncertiem aranžētus skaņdarbus.