Tēma: Pilsētas svētki

 • Koncertzāli piepilda jutekliska mūzika 0

  Sestdien, kad pilsēta svinēja savu 730. dzimšanas dienu, ikviens interesents bija aicināts uz poļu pianistes un mūzikas autores Hania Rani solokoncertu, kas tika aizvadīts uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei Latvija radītajām klavierēm 470i.

 • Apbalvos ventspilniekus 5

  Sestdien, 1. augustā, plkst. 11 koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī Ventspils Pilsētas svētku atklāšanas pasākumā tiks pasniegti Ventspils pilsētas domes apbalvojumi - Lielā balva un septiņas Balvas.

 • Radio – par Pilsētas svētkiem 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā 0

  Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 • Tiks svinēti Digitālie svētki 0

  Sestdien, 1. augustā, no plkst. 12.30 līdz 16 Ventspils pilsētas svētku ietvaros ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz līdz šim vērienīgākajiem Digitālajiem svētkiem, kas šogad ir pārcēlušies uz Lielo laukumu. Kopā ar Digitālajiem svētkiem tiks atzīmēta arī Starptautiskā jaunatnes diena.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 0

  1. augustā Ventspils pilsētas atzīmēs savu 730. jubileju, svētku laikā būs satiksmes un sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi.

 • Ventspils Pilsētas svētku 700+30 programma 31

  Ventspils pilsēta - ziedoša un skanīga, šogad atzīmē savu 730. jubileju. Svētku notikumi plānoti no 31. jūlija līdz 2. augustam ar galvenajiem pasākumiem 1. augustā. Svētku norises paredzētas vairākās vietās pilsētā - Lielajā laukumā, Reņķa dārzā, Vecpilsētas tirgus laukumā, Rātslaukumā, Piejūras brīvdabas muzejā un citur.

 • Ventspils atzīmēs 730. jubileju 4

  Ventspils ir viena no pirmajām pilsētām Latvijā, kurā jau kopš deviņdesmito gadu vidus ik gadus tiek svinēti Pilsētas svētki. Ventspils šogad atzīmē savu 730. jubileju.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Fotogrāfu un apsarga kašķis 18

  Pilsētas svētku gājiena laikā nesmuka grūstīšanās sanākusi starp preses fotogrāfiem un apsargu. Fotogrāfi mēģinājuši noķert labākos kadrus, bet apsargs centīgi rūpējies par drošību.

 • Sumināja skaistāko dārzu īpašniekus 3

  Kā ik gadu, ventspilnieki tika aicināti pieteikt dalību konkursā „Pilsētas rota”, kurā žūrijas komisija izvērtēja sakoptākās, interesantākās un skaistākās piemājas teritorijas Ventspilī. Paši labākie trīs dārzi un to īpašnieki tika paziņoti un apbalvoti Ventspils pilsētas svētkos.

 • Apbalvoti gājiena dalībnieki 4

  Ventspils Pilsētas Svētku gājiens ir skaista tradīcija, kuras pirmsākumi meklējami jau pagājušā gadsimta 20. gados. Arī šogad šī tradīcija tika turpināta un sestdien, 3.augustā, notika krāšņs gājiens, kurā piedalījās 93 dažādas iestādes, privātie uzņēmumi, pārvaldes, biedrības un organizācijas. Kopumā gandrīz 3000 gājiena dalībnieku.