Tēma: Pilsētas svētki

 • Ātruma festivāls atgriežas Ventspilī 0

  Ventspils lidostas teritorijā 3. - 4. augustā, pilsētas svētku ietvaros, pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas no Baltijas un Eiropas. Pasākuma ietvaros norisināsies oficiālas dragreisa sacensības, dažādi šovi un ekskluzīvu automašīnu izstāde.

 • Sākusies pieteikšanās Pilsētas svētku gājienam 4

  Ventspils Pilsētas svētku organizatori aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī  pašvaldības uzņēmumus un iestādes piedalīties svētku gājienā, kas notiks 3. augustā no plkst. 11.00 līdz 12.00 maršrutā – Lielais prospekts posmā no Katoļu līdz Brīvības ielai.

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Pilsētas svētkos, no 2. līdz 4. augustam, Ventspilī 22. reizi notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Krāsainās ziedu spēles». Līdz 30.jūnijam dalībai ziedu paklāju festivālā aicinātas pieteikties gan profesionālu floristu, gan arī topošo nozares speciālistu un citu floristikas entuziastu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

 • Aicina ierosināt 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi 0

  Šogad jau 22. reizi Ventspils Pilsētas svētku laikā, no 2. līdz 4. augustam, notiks daudzu iemīļotais un gaidītais starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus šī gada festivāla devīzei.

 • Sabiedriskā transporta kustība Ventspils pilsētas svētku laikā 0

  Ventspils pilsētas svētku laikā paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās, kā arī netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas. Iedzīvotāju ērtībām būs norīkoti arī lielas ietilpības autobusi.

 • Uz laiku nedarbosies strūklaka Lielajā laukumā 0

  Vēju brāzmu dēļ Lielajā laukumā līdz plkst. 16 ir atslēgta strūklakas "FREGATE "VALZIVS" darbība. Tas tādēļ, lai netraucētu starptautiskā ziedu paklāja festivāla dalībniekiem veidot ziedu paklājus.

 • Cienījamie ventspilnieki un pilsētas viesi! 5

  Pirms vairākiem gadiem mēs izvirzījām vīziju par modernu, inovatīvu un ilgtspējīgu Ventspili. Un šodien es ar lielu lepnumu varu teikt, ka esam sasnieguši augstus rezultātus un turpinām strādāt pie pilsētas attīstības visās nozarēs.

 • Labākie Latvijas bārmeņi un šefpavāri satiksies Lielajā laukumā 6

  Šo sestdien, 5. augustā Ventspils Pilsētas svētkos Lielajā laukumā satiksies Latvijas labākie un starptautisku atzinību guvuši bārmeņi Linards Grundmans un Ansis Ancovs, kā arī šefpavāri - Dāvis Auškāps, Andrejs Botikovs, Kārlis Mugins un Pāvels Skopa.

 • Atklās Gāliņciema bibliotēku 0

  Piektdien, 4. augustā, plkst. 16 durvis apmeklētājiem vērs jaunā Gāliņciema bibliotēka – daudzfunkcionālais pakalpojumu centrs, kas tapis ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu un kalpos apkārtnes iedzīvotājiem kā kultūras un sabiedriskais centrs.

 • Mazuļi varēs sacensties rāpošanas čempionātā 0

  Pilsētas svētku ''700+33'' ietvaros Ventspilī 6. augustā notiks ''Lupilu'' mazuļu rāpošanas čempionāts, kas mazos rāpotājus plkst. 11 gaidīs Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'', lai noskaidrotu Kurzemes ātrākos rāpotājus.

 • Noskaidroti Lielās balvas un Balvas saņēmēji 1

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Lielo balvu un balvu piešķiršanu 2023. gadā. Šogad Lielā balva, par vienlīdz nozīmīgu ieguldījumu, piešķirta diviem laureātiem, bet Balvas pasniegs septiņiem pretendentiem.

 • Pilsētas svētkos būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pilsētas svētku laikā  5. augustā būs satiksmes ierobežojumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs autobusu kavēšanās.

 • Muzikāla dažādība Ventspils Pilsētas svētkos 1

  Ventspils Pilsētas svētku programma no 4. – 6. augustam pārsteigs ar visplašāko muzikālo žanru loku. Viesosies ne tikai mūziķi no Latvijas, bet arī no Lielbritānijas, Vācijas un Itālijas.

 • Būs apskatāms ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts 0

  ''Mākslas centra NOASS'' (LV) un mākslas studijas ''Fargefabrikken'' (NO) veidotais ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts bērniem un jauniešiem - ''Māksla uz riteņiem'' 5. augustā piestās Ventspils Pilsētas svētkos, Reņķa dārzā, lai piedāvātu apmeklētājiem iespēju apskatīt četrus unikālus mākslas darbus, kas izvietoti divos mikroautobusos.