Tēma: Pilsētas svētki

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Fotogrāfu un apsarga kašķis 20

  Pilsētas svētku gājiena laikā nesmuka grūstīšanās sanākusi starp preses fotogrāfiem un apsargu. Fotogrāfi mēģinājuši noķert labākos kadrus, bet apsargs centīgi rūpējies par drošību.

 • Sumināja skaistāko dārzu īpašniekus 3

  Kā ik gadu, ventspilnieki tika aicināti pieteikt dalību konkursā „Pilsētas rota”, kurā žūrijas komisija izvērtēja sakoptākās, interesantākās un skaistākās piemājas teritorijas Ventspilī. Paši labākie trīs dārzi un to īpašnieki tika paziņoti un apbalvoti Ventspils pilsētas svētkos.

 • Apbalvoti gājiena dalībnieki 4

  Ventspils Pilsētas Svētku gājiens ir skaista tradīcija, kuras pirmsākumi meklējami jau pagājušā gadsimta 20. gados. Arī šogad šī tradīcija tika turpināta un sestdien, 3.augustā, notika krāšņs gājiens, kurā piedalījās 93 dažādas iestādes, privātie uzņēmumi, pārvaldes, biedrības un organizācijas. Kopumā gandrīz 3000 gājiena dalībnieku.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Uz iedzīvotāju jautājumiem par veikparka darbību, mūzikas skolu, jaunajiem uzņēmējiem, atbalstu ēdināšanas uzņēmumiem līdzfinansējuma saņemšanai ventilācijas sistēmas sakārtošanai un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Atklāja Laikraksta aleju un strūklaku «Lietussargs» 15

  2. augustā ventspilnieki un pilsētas svētku viesi tika aicināti pulcēties Laikrakstu alejā, kur atklāja jauno pilsētvides dizaina objektu – tēlnieka Gļeba Panteļejeva projektēto strūklaka “Lietussargs”.

 • Mīļie ventiņi un pilsētas viesi! 8

  Katru pilsētas dzimšanas dienu ventspilnieki sagaida ar pozitīvām pārmaiņām pilsētas attīstībā. Pēdējo Latvijas neatkarības gadu pārvērtības Ventspils pilsētā pamana pat tie, kas Ventspilī bijuši salīdzinoši nesen, un, jo īpaši tie, kas Ventspilī ierodas pēc 10, 20 vai 30 gadu pārtraukuma.

 • Godinās «Pilsētas rota 2019» laureātus 0

  Sestdien, 3. augustā, plkst. 15 Pilsētas svētku laikā uz Galvenās svētku skatuves Ostas ielas promenādē tiks godināti konkursa “Pilsētas rota 2019” laureāti.

 • Atklās Laikraksta aleju un strūklaku «Lietussargs» 10

  Piektdien, 2. augustā, plkst.18 ventspilnieki un pilsētas svētku viesi tiek aicināti pulcēties Laikrakstu alejā, kur tiks atklāts jauns pilsētvides dizaina objekts – tēlnieka Gļeba Panteļejeva projektētā strūklaka “Lietussargs”.

 • Ostas ielas promenādē sacentīsies spēkavīri 0

  3. augustā, plkst. 13 Ostas ielas promenādē pie Ceļotāja govs notiks “Latvia Open Strongman Truckathlon Championship” spēkavīru sacensības. Tās ir jauna tipa spēkavīru daudzcīņas sacensības, kurās atlēti no Latvijas un Lietuvas demonstrēs savu sportisko raksturu un enerģiju četrās disciplīnās, kuras saistītas ar transportu.

 • Izrādīs Jahtu ostas jaunās piestātnes 0

  Ventspils pilsētas svētku laikā 3. augustā prezentēs Ventspils Jahtu ostas jaunās piestātnes, informēja SIA New Yacht Marina pārstāve Katrīna Killa.

 • Ventspils svin 729. dzimšanas dienu 20

  2019. gada vasara Ventspils pilsētas un ventspilnieku dzīvēs iezīmējas kā nozīmīgu un iedvesmojošu pārmaiņu laiks, jo nule kā durvis vērusi jaunā koncertzāle “Latvija”. Likumsakarīgi, ka arī Pilsētas svētki, kas šogad tiks svinēti no 2. līdz 4. augustam, aizritēs šī īpašā notikuma zīmē