Tēma: Pilsētas svētki

 • Aicina tirgotājus un amatniekus piedalīties Pilsētas svētkos 0

  No 5. līdz 7. augustā atzīmēsim Ventspils 732. jubileju, baudot siltos vasaras saules starus un svētku atmosfēru pilsētā. Ikviens interesents aicināts pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā, 6. augustā Ostas ielas promenādē un Reņķa dārzā.

 • Aicina pieteikties Pilsētas svētku gājienam 2

  Ventspils Pilsētas svētku organizatori aicina iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī  pašvaldības uzņēmumus un iestādes piedalīties svētku gājienā, kas notiks 6. augustā no plkst. 11 līdz 13 maršrutā – Lielais prospekts posmā no Katoļu līdz Brīvības ielai.

 • Sākas pieteikšanās 20. Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada vasarā, no 5. līdz 7. augustam, Ventspilī norisināsies viens no vizuāli krāšņākajiem, pilsētas iedzīvotāju un viesu gada gaidītākajiem notikumiem – 20. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Jubilejas reizē konkursa komisija izraudzījusies svētku noskaņai atbilstošu devīzi – ''Dzimšanas dienas torte''.

 • Olimpisko čempionu komanda uzvar arī Silarāja kausā 1

  Ventspils pilsētas svētku ietvaros notika "Raita Silarāja kauss” 3x3 basketbolā, turnīrs pirmo reizi tika aizvadīts uz Ventspils 3x3 basketbola laukumiem. Šogad turnīrā piedalījās 39 komandas no dažādām Latvijas pilsētām, kuras sacentās piecās vecuma grupās.

 • Apbalvoja skaistāko dārzu īpašniekus 0

  Ventspils pilsētas svētkos jau 21. gadu tika apbalvoti konkursa ''Pilsētas rota 2021'' sakoptāko, skaistāko un neparastāko dārzu īpašnieki.

 • Cienījamie ventspilnieki! 11

  Nemanot atkal ir aizritējis gads, un Ventspils atzīmē jau 731. dzimšanas dienu. Jubilejās mēdz atskatīties uz iepriekšējā gadā paveikto, un mēs noteikti varam lepoties!

 • «Garšu cīņās» taps kulinārā glezna un garākā sviestmaize pilsētā 0

  Sestdien, 7. augustā, no plkst. 11 līdz 15 Ostas ielas promenādē pie Vecā Spīķera vēl nebijis, radošs, jautrs un izklaidējošs notikums ''Garšu cīņas'', kurā Latvijā mīlēti un starptautiski atzīti pavāri dalīsies savā pieredzē, sacentīsies savā starpā, kopā veidos kulināro gleznu un garāko sviestmaizi pilsētā.

 • Pateicas par ieguldījumu 6

  Tradīcija turpinās, un šovakar Pilsētas svētku ieskaņā Ventspils pašvaldība pasniegs Balvas un Lielo Balvu tiem, ar kuru veikumu varam īpaši lepoties. Šoreiz šajā pasākumā tāpat tiks sumināti arī mūsu olimpieši.

 • Būs satiksmes ierobežojumi svētku laikā 0

  Ventspils Pilsētas svētku notikumi plānoti līdz 8. augustam ar galvenajiem pasākumiem 7. augustā, tādēļ vairākās vietās pilsētā transporta kustībai būs slēgtas ielas.

 • Lasmanis un Miezis piedalīsies Raita Silarāja kausā 1

  Sestdien, 7. augustā, plkst. 11 Ventspils 3x3 basketbola laukumos notiks ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā''. Turnīrs notiek septīto gadu pēc kārtas un tas tiek rīkots par godu bijušam sporta skolas ''Spars'' trenerim Raitim Silarājam.

 • Izmaiņas svētku vakara koncerta programmā 7

  Diemžēl Covid-19 ir ieviesis savas korekcijas Ventspils Pilsētas svētku vakara koncerta programmā - sākotnēji plānotā Islandes grupa ''Gus Gus'' nevarēs ierasties uz koncertu Reņķa dārzā, lai priecētu Latvijas fanus ar savu jaunāko programmu ''Mobile Home''.

 • Sveiks Plēsnieku, Suharevu un trenerus 5

  Piektdien, 6. augustā, plkst. 19, Ventspils pilsētas svētku atklāšanas pasākumā Koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī, notiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Lielās balvas un balvu pasniegšanas ceremonija, kuras ietvaros par panākumiem Tokijas Olimpiskās spēlēs tiks sveikti svarcēlāji un viņu treneri.

 • Notiks spēkavīru šovs 3

  Ventspils pilsētas svētkos, 7. augustā plkst. 13 Ventspils pludmales volejbola stadionā norisināsies ''Fenikss sports spēkavīru šova'' piektais posms.

 • Sveiks olimpisko čempionu Kārli Paulu Lasmani 8

  Piektdien, 6. augustā, plkst. 19 Ventspils pilsētas svētku atklāšanas pasākumā Koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī domes Lielās balvas un balvu pasniegšanas ceremonijā tiks sveikts Tokijas Olimpisko spēļu čempions 3x3 basketbolā Kārlis Pauls Lasmanis.