Tēma: Pārventas bibliotēka

 • Apskatāma Agneses Pastares fotoizstāde ''TĀLSĒDE.Malta'' 0

  Jūnijā Pārventas bibliotēkā apskatāma Agneses Pastares fotoizstāde “TĀLSĒDE.Malta’. Izstāde ir turpinājums tālsēdes piedzīvojumiem un ir tikusi izstādīta Maltā, kur šī gada februārī norisinājās Latvijas diasporas tikšanās ar Latvijas prezidentu Edgaru Rinkēviču un svinīgā pasākuma laikā tika atklāta Agneses Pastares fotoizstāde TĀLSĒDE.Malta.

 • Atklās fotoapvienības ''Kursa'' jubilejas izstādi 0

  Piektdien, 12. aprīlī, plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā atklās Ventspils novada fotoapvienības “Kursa” jubilejas izstādi “Kursai – 5”. Izstāde būs apskatāma līdz aprīļa beigām.

 • Atklās Zigmunda Viļņa izstādi 0

  Sestdien, 2. martā, Pārventas bibliotēkā atklās mākslinieka Zigmunda Viļņa darbu izstādi “Skices un zīmējumi”. Izstādē būs eksponētas skulptūru skices, līdzcilvēku portreti, šarži, noskaņu uzmetumi gleznām, kas plašākai publikai līdz šim nav rādīti.

 • Starptautiskajā bardu saietā tiks pārstāvēts rekordliels valstu skaits 8

  XXI Starptautiskā bardu festivāla “Tatjanas diena” ietvaros tradicionāli notiks divi koncerti, kuros piedalīsies bardi no Latvijas, Igaunijas, Moldovas, Gruzijas, Armēnijas, Čehijas, Slovākijas, Vācijas, Polijas un Ukrainas. Pavisam būs pārstāvētas trīspadsmit pilsētas no desmit valstīm.

 • Četri dažādi mākslinieki aicina uz izstādi 0

  Piektdien, 5. janvārī, plkst. 17.00 Pārventas bibiotēkā atklās glezniecības izstādi “Četri dažādi”, kurā piedalīsies mākslinieki Gunta Kalsere, Marfa, Inga Insberga un :ainārs:pastors:, aicinot ieskatīties savos gleznotajos redzējumos un izbaudīt to dažādību.

 • Ceļojumos atklāj sevi, viens otru un pasauli 2

  «Sapnim ir jābūt lielākam par bailēm, un tad tas piepildīsies,» saka Raimonds Požarskis, kurš kopā ar sievu Sandru šovasar bija devies neparastā 80 dienu ilgā ceļojumā pa pasauli. Viņi īstenoja izaicinājumu – no ceļojuma tālākā punkta nokļūt mājās, neizmantojot aviotransportu.

 • Pirmajā Adventē aicina uz koncertprogrammu ''Blāzmojumi'' 0

  Pirmo Adventi visi interesenti aicināti baudīt mājīgā atmosfērā ar lielisku mūziku – svētdien, 3. decembrī, plkst. 17 ar koncertprogrammu “Blāzmojumi” Pārventas bibliotēkā viesosies jaunie mūziķi čellists Tomass Ančs un pianiste Marta Balode.

 • Pārventas bibliotēka aicina uz izlaušanās spēli 0

  Pārventas bibliotēka šajā un nākamajā nedēļā piektdienas, sestdienas un svētdienas vakarā no plkst. 19 līdz 22 aicina uz aizraujošu pasākumu – izlaušanās spēli "Izlaušanās no Tumsas pils".

 • Pārventas bibliotēkā viesosies dzejnieku klubs no Jelgavas 0

  11. augustā, Pārventas bibliotēkā plkst. 12.30 viesosies dzejnieku klubs "Pieskāriens" no Jelgavas, kas pulcē kopā Zemgales dzejniekus (viesu vidū: Jānis Zariņš, Rasma Urtāne, Vija Čerņaka, Velta Brinza, Elita Viškere-Šmarova, Modris Andžāns, Evija Andžāne, Marianna Madžule, Brigita Kārkliņa, Anita Ķēķe, Aina Gerute, Ingrīda Zaķe, Ināra Gaile, Aleksandra Bogdanova).

 • Pārventas bibliotēkā latviešu valodu varēs apgūt bērni 0

  Trešdien, 2. augustā, Pārventas bibliotēkā sāksies valodas apguves darbnīcas 6–12 gadus veciem bērniem “Valoda skan dabā”. Darbnīcas mērķis ir brīvā un drošā vidē rosināt bērnus, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, klausīties un runāt latviski.

 • Bibliotēkā notiks latviešu valodas nodarbības 0

  13. jūnijā plkst. 10 Pārventas bibliotēkā, notiks pirmā latviešu valodas praktiskā nodarbība pieaugušajiem ''Valodas kafejnīca'', kas paredzēta pieaugušajiem, lai uzlabotu viņu latviešu valodas saziņas prasmes. Šādas ''Valodas kafejnīcas'' Pārventas bibliotēkā notiks reizi nedēļā līdz 29. augustam, ja būs interese, tad nodarbības tiks turpinātas arī rudenī.