Tēma: Pārventas bibliotēka

 • Koncertzālē «Latvija» pirmo reizi skanēs autoru - izpildītāju dziesmas 0

  XVIII Starptautiskā bardu saieta ''Tatjanas diena'' ietvaros notiks divi koncerti, kuros uzstāsies autori - izpildītāji no Ventspils, Rīgas, Maskavas, Minskas, Pleskavas, Sankt-Pēterburgas, Samaras, Varšavas, Kijevas, Hamburgas, Pērnavas, Rovnas, Viļņas, Gomeļas un Erevānas.

 • Būs skatāma Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde 0

  9. janvārī, plkst. 16 Pārventas bibliotēkā tiks atklāta Ventspils Mākslas skolas audzēkņu izstāde ''Dziesma''. Izstādes atklāšanas laikā interesenti varēs ne tikai aplūkot izstādi, bet arī tikties ar darbu autoriem un baudīt Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņu izpildītos skaņdarbus.

 • Iemācīties sarunāties par izlasīto 0

  Pārventas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vita Ozola nesen saņēma Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas iedibināto Voldemāra Caunes balvu Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem 2019. Par šādu panākumu gandarīta ir ne tikai pati Vita, bet arī viņas kolēģi, ģimene, draugi un bibliotēkas apmeklētāji.

 • Bibliotekāre Vita Ozola saņem balvu 2

  Pārventas bibliotēkas vecākā bibliotekāre Vita Ozola saņēmusi Voldemāra Caunes balvu ''Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem 2019''.

 • Pārventas bibliotēkā notiks teātra izrāde 1

  Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 16 Pārventas bibliotēka aicina uz pensionāru biedrības ''Liedags'' senioru teātra izrādi ''Trīs skaistas sievietes''.

 • Būs skatāma Māra Grīvas foto izstāde 2

  Otrdien, 15. oktobrī, plkst.18 Pārventas bibliotēkā atklās Māra Grīvas foto izstādi ''Kurzeme 2019''. Pazīstamā vieglatlētikas trenera Māra Grīvas mūža aizraušanās un vaļasprieks līdzās sportista un trenera gaitām ir fotografēšana.

 • «Pasakas» bērni un pedagogi izveidojuši grāmatu 0

  Ventspils pirmsskolas izglītības iestāde "Pasaka" iesaistījās Erasmus+ programmas starpskolu stratēģisko partnerību KA2 projektā ''Pilis: kultūra, māksla, stāsti, pasakas, mīlestība un vienlīdzība Eiropas iekļaujošās skolās', kura ietvaros bērni un pedagogi izveidojuši grāmatu "Melnais sivēns dodas pie draugiem".