Tēma: Pārventas bibliotēka

 • Bibliotēka aicina uz «Pūcīšu skolu» 0

  Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka aicina 3 - 4 gadus vecus bērnus iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā ''Grāmatu starts'' jeb kā Ventspils bibliotēkā to mīļi dēvē – ''Pūcīšu skolā''.

 • Atklās cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem portretu izstādi 6

  Ceturtdien Pārventas bibliotēkā atklās foto izstādi Piedzimis piederīgs?, kurā aplūkojamos portretējumos atspoguļoti cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī publiskotas viņu atziņas, par dzīvi un vērtībām, par labo un slikto.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 5

  Jau 20. gadu pēc kārtas norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī'' - šoreiz 10. un 11. septembrī. Projekta galvenais mērķis ir parādīt krievu kultūras daudzveidību, šī projekta ietvaros tiek piedāvāta interesanta pasākumu programma, kas paredzēta dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

 • Sākas festivāls «Ventspils Groove 2021» 5

  No 16. līdz 21. augustam Ventspils kļūs par meistarības un jaunu ideju kaltuvi - Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar koncertzāli ''Latvija'' rīko mūsdienu ritma mūzikas festivālu Ventspils Groove.

 • Igeta Gredzena pametusi Ventspili 40

  Pārventas bibliotēka šobrīd ir bez vadītāja, savukārt pilsētas domes deputātu sastāvā veiktas izmaiņas – ilggadējā bibliotēkas vadītāja un nu jau bijusī deputāte Igeta Gredzena pieņēmusi lēmumu par dzīvesvietas maiņu.

 • Pārventas bibliotēkā atklās Junkaras darbu izstādi 1

  Otrdien, 3. novembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēkā atklās mākslinieces Laimdotas Junkaras darbu izstādi ''Ievadam'', kas būs pirmā no četrām izstādēm ciklā ''Jubilejas reizē''.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 6

  No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.

 • Aicina uz Jeseņina daiļradei veltītu koncertu 0

  Trešdien, 30. septembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēkā uz koncertu ''Tu nodziedi man to dziesmu…'', veltītu dzejnieka Sergeja Jeseņina daiļradei mūzikā, aicina Ventspils sieviešu senioru koris ''Slavjaņe'' un tā mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika.

 • Aicina uz «Pūcīšu skolu» 0

  Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka arī šogad aicina 3-4 gadus vecus bērnus iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā ''Grāmatu starts''.

 • Aicina tikties zemūdens flotes jūrniekus 1

  Nesen apritēja 20 gadu kopš Krievijas atomzemūdenes Kursk un 118 tās ekipāžas locekļu bojāejas. Šie notikumi motivējuši bijušo zemūdens flotes jūrnieku Ilmāru Geigi aicināt uz tikšanos ventspilniekus, kuri dienējuši uz zemūdenēm, lai dalītos savās atmiņās un godinātu bojāgājušo jūrnieku piemiņu.

 • Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā 0

  Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.