Tēma: Pārventas bibliotēka

 • Pārventas bibliotēkā atklās Junkaras darbu izstādi 1

  Otrdien, 3. novembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēkā atklās mākslinieces Laimdotas Junkaras darbu izstādi ''Ievadam'', kas būs pirmā no četrām izstādēm ciklā ''Jubilejas reizē''.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 6

  No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.

 • Aicina uz Jeseņina daiļradei veltītu koncertu 0

  Trešdien, 30. septembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēkā uz koncertu ''Tu nodziedi man to dziesmu…'', veltītu dzejnieka Sergeja Jeseņina daiļradei mūzikā, aicina Ventspils sieviešu senioru koris ''Slavjaņe'' un tā mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika.

 • Aicina uz «Pūcīšu skolu» 0

  Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka arī šogad aicina 3-4 gadus vecus bērnus iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā ''Grāmatu starts''.

 • Aicina tikties zemūdens flotes jūrniekus 1

  Nesen apritēja 20 gadu kopš Krievijas atomzemūdenes Kursk un 118 tās ekipāžas locekļu bojāejas. Šie notikumi motivējuši bijušo zemūdens flotes jūrnieku Ilmāru Geigi aicināt uz tikšanos ventspilniekus, kuri dienējuši uz zemūdenēm, lai dalītos savās atmiņās un godinātu bojāgājušo jūrnieku piemiņu.

 • Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā 0

  Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 • Dorbes darbs starp Latvijas simtgades grāmatām 0

  Pārventas bibliotēkā līdz jūnija beigām apskatāma ceļojošā izstāde ''100 grāmatas bērniem'', kas ir Rīgas Centrālās bibliotēkas veltījums Latvijas simtgadē. Izstādē aplūkojamas grāmatas, kas izdotas mūsu valsts pastāvēšanas simts gados - katrā gadā izvēlēta viena grāmata.

 • Bibliotēka pārtrauc apmeklētāju apkalpošanu klātienē 4

  No pirmdienas, 16.marta, līdz 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgtas visas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības - Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas un Mūzikas bibliotēka un ārējais apkalpošanas punkts medicīnas bibliotēka Ventspils Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

 • Būs apskatāma latviešu autoru bērnu grāmatu izstāde 2

  No 13. līdz 31. martam Pārventas bibliotēkā būs apskatāma ceļojošā latviešu autoru bērnu grāmatu izstāde ''100 grāmatas bērniem'', kurā aplūkojamas latviešu autoru bērnu grāmatas, kas izdotas katrā no Latvijas simtgades gadiem.