Tēma: Pārventas bibliotēka

 • Aicina uz iztēli rosinošu muzikālu programmu bērniem 0

  Pārventas bibliotēkā 11. decembrī, plkst. 12 notiks muzikāla programma bērniem ''Jānis Baltvilks – Zakaķa dziesmu spēles'', kas paredz bērnu līdzdalību, klausoties, skatoties, sadziedoties, minot mīklas, gūstot pozitīvas emocijas, un lietderīgi un izklaidējoši izglītojošā veidā pavadot laiku kopā ar ģimeni.

 • Pārventas bibliotēkā notiks klaviermūzikas koncerts 0

  27. novembrī plkst.17 Pārventas bibliotēkā notiks Diānas Zanbergas klaviermūzikas koncerts ''Patiesība''. Koncertprogrammā iekļauta Imanta Zemzara mūzika – filozofiskās miniatūras "Patiesība I" un "Patiesība II", kuras iezīmē ceļu no jaunības cerībām un ideālisma līdz to zudumam pusmūža krustcelēs.

 • Pārventas bibliotēkā atklās Ventspils Kamermūzikas dienas 0

  Ventspils Kamermūzikas dienu koncertu sērija notiks jau sesto reizi. Festivāls aizsākās, kā jaunu mūziķu sadarbības platforma. Laikam ritot, festivāls ir transformējies par profesionālās mākslas pasākumu sēriju, koncertiem piesaistot Latvijas mūzikas kultūras skanīgāko vārdu īpašniekus.

 • Atklās izstādi «EEZ un Norvēģijas granti Latvijā» 0

  14. oktobrī plkst. 17.30 Pārventas bibliotēkā Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors atklās izstādi ''EEZ un Norvēģijas granti Latvijā''. Izstāde notiek Ziemeļvalstu dienu, kas norisinās 14. un 15. oktobrī Ventspilī, programmā sadarbībā ar Finanšu ministriju un Ventspils bibliotēku.

 • Pārventas bibliotēkā notiks koncertlekcija 0

  Otrdien, 19. oktobrī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā, papildinot Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstādi ''Bēthovens. Orbītas'', notiks koncertlekcija ''Bēthovens. Latvija. Veltījumi'' - muzikāli veltījumi un stāsti par komponista Ludviga van Bēthovena laikabiedriem un draugiem Latvijā.

 • Bibliotēka aicina uz «Pūcīšu skolu» 0

  Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka aicina 3 - 4 gadus vecus bērnus iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā ''Grāmatu starts'' jeb kā Ventspils bibliotēkā to mīļi dēvē – ''Pūcīšu skolā''.

 • Atklās cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem portretu izstādi 6

  Ceturtdien Pārventas bibliotēkā atklās foto izstādi Piedzimis piederīgs?, kurā aplūkojamos portretējumos atspoguļoti cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī publiskotas viņu atziņas, par dzīvi un vērtībām, par labo un slikto.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 5

  Jau 20. gadu pēc kārtas norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī'' - šoreiz 10. un 11. septembrī. Projekta galvenais mērķis ir parādīt krievu kultūras daudzveidību, šī projekta ietvaros tiek piedāvāta interesanta pasākumu programma, kas paredzēta dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

 • Sākas festivāls «Ventspils Groove 2021» 5

  No 16. līdz 21. augustam Ventspils kļūs par meistarības un jaunu ideju kaltuvi - Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar koncertzāli ''Latvija'' rīko mūsdienu ritma mūzikas festivālu Ventspils Groove.

 • Igeta Gredzena pametusi Ventspili 40

  Pārventas bibliotēka šobrīd ir bez vadītāja, savukārt pilsētas domes deputātu sastāvā veiktas izmaiņas – ilggadējā bibliotēkas vadītāja un nu jau bijusī deputāte Igeta Gredzena pieņēmusi lēmumu par dzīvesvietas maiņu.