Tēma: Galvenā bibliotēka

 • Galvenajā bibliotēkā aizsāk nodarbību ciklu ''Valodas pilnveides studija'' 1

  Martā Ventspils bibliotēkas mācību centrā aizsāksies nodarbību cikls “Valodas pilnveides studija” mazākumtautību iedzīvotājiem latviešu valodas prasmju uzlabošanai, lai veicinātu latviešu valodas lietošanas un apguves iespējas, kas savukārt uzlabotu socializēšanās iespējas. 

 • Bibliotēkā ir skatāma Ziedoņa muzeja ceļojošā izstāde 0

  Galvenajā bibliotēkā ir apskatāma izstāde “Es atkal neatvados”. Tā veltīta Imanta Ziedoņa spēcīgajai un daudzšķautņainajai personībai, kas atstājusi nospiedumu uz dzejnieka līdzgaitniekiem un sabiedrību līdz pat mūsdienām.

 • Bibliotēkā notiks otrais cikla ''Brīvais mikrofons'' pasākums 0

  Ceturtdien, 15. februārī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks otrais cikla “Brīvais mikrofons’’ pasākums ar devīzi “Dzejolis no sirds’’, kurā aicināti piedalīties pieredzējuši, kā arī jaunie dzejnieki, dziesmu vārdu autori un ikviens cits interesents, kam tuva dzeja kā izpausmes veids, gaidīti arī skolēni.

 • Notiks Agneses Irbes grāmatas prezentācija 0

  Otrdien, 19. decembrī, plkst. 18.00 Galvenās bibliotēkas pasākumu zālē viesosies Agnese Irbe, lai prezentētu grāmatu “Principiāla dzīvības aizsardzības ētika” un tiktos ar lasītājiem.

 • Notiks tradicionālie Ziemas grāmatu svētki 0

  Piektdien, 15. decembrī, no plkst. 16.00 līdz 19.00 Galvenajā bibliotēkā norisināsies par skaistu tradīciju kļuvušie Ziemas grāmatu svētki, aicinot noskaņoties gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Pasākumā darbosies svētku tirdziņš, varēs darboties radošajās darbnīcās un baudīt skaistu mūziku.

 • Ventspilī būs skatāma foto izstāde “Esmu karavīrs” 0

  No 2. līdz 30. novembrim Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas Nacionālo bruņoto spēku foto izstāde “Esmu karavīrs”. Izstāde ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētku mēnesī, kuras organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni sadarbībā ar vietējām pašvaldību iestādēm.

 • Dzejnieki un dzejas cienītāji deklamēs dzejoļus, ko prot no galvas 0

  Ceturtdien, 12. oktobrī, plkst.17.30 Galvenajā bibliotēkā, vietējie Ventspils un novada dzejnieki, kā arī citi interesenti, kam ir tuva radoša pašizteiksme dzejas formā, aicināti satikties pasākumā ''Dzejolis, ko atceros. Brīvais mikrofons''.

 • Atklās izstādi ''Lībiešu krasts'' 0

  Trešdien, 4. oktobrī, plkst. 16 Galvenajā bibliotēkā tiks atklāta Ventspils Mākslas skolas un Ugāles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde ar nosaukumu ''Lībiešu krasts''.

 • ''Kaktuss'' aicina uz izstādi Galvenajā bibliotēkā 0

  No 5. līdz 31. oktobrim Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs apskatāma fotoizstāde “Elpai vajag telpu”, ko Ventspils fotoklubs “Kaktuss” rīko sadarbībā ar tekstilmākslinieci Janu Gruntmani.

 • Bibliotēkā viesosies grāmatas ''Kad karš kļūst personisks'' autors Juris Ulmanis 0

  Ceturtdien, 5. oktobrī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks grāmatas ''Kad karš kļūst personisks'' atvēršana un tikšanās ar tās autoru Juri Ulmani – uzņēmēju, profesoru, vieslektoru vairākās augstskolās Latvijā un ārvalstīs, polārpētnieku un alpīnistu, kā arī vairāku publikāciju un grāmatu autoru.

 • Bibliotēkā varēs apskatīt Agneses Pastares foto stāstu 0

  Ventspils galvenajā bibliotēkā no 3. augusta līdz 2. septembrim apskatāma finansistes un fotogrāfes Agneses Pastares foto izstāde ''Tālsēde'', kas aptver trīs valstis un sešu mēnešu posmu viena gada laikā, kad ierobežojumu dēļ ģimene pieņēma lēmumu ''mājsēdi'' transformēt par ''tālsēdi''.

 • Tiks atvērta grāmata “Lībiešu [kultūr]telpa” 0

  Piektdien, 2. jūnijā plkst. 17:30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā tiks atvērta grāmata “Lībiešu [kultūr]telpa. Zanes Ernštreites sarunās un Agneses Zeltiņas fotogrāfijās”, kurā lasāmi lībiešu dzīvā mantojuma glabātāju stāsti un skatāmi viņu portreti.