Tēma: Galvenā bibliotēka

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Vāc informāciju par zivju kombinātu 6

  Ventspils bibliotēka aicina iedzīvotājus dalīties ar savām atmiņām, fotoattēliem un citiem materiāliem par ''Ventspils zivju konservu kombināta'' vēsturi.

 • Aicina izspēlēt spēli «Eiropa manā pilsētā» 0

  No 19. līdz 26. oktobrim 11  Latvijas pilsētās notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”, aicinot ikvienu iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē.

 • Notiks seminārs par darba tirgū nepieciešamām prasmēm 3

  Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru ''Darba tirgū nepieciešamās prasmes''. Pasākums notiks 12. septembrī plkst.11 Galvenajā bibliotēkā. Semināru vadīs socionikas konsultante un pasniedzēja Evija Čeprova.

 • Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā 0

  Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 • Bibliotēkā atklās krūzīšu izstādi 0

  29. jūlijā plkst.13 Galvenajā bibliotēkā tiks atklāta ventspilnieces Ieviņas Ziemanes izstāde polimērmāla veidošanas tehnikā "Krūzes un krūzītes".

 • Galvenajā bibliotēkā atklās izstādi «0110» 0

  No 1. jūlija Galvenajā bibliotēkā būs skatāma Ventspils fotokluba KAKTUSS fotoizstāde ''0110'', kas ir kā variācijas par mūsdienu komunikāciju. Darbus ir sagatavojuši seši fotomākslinieki, katrs atspoguļojot savu redzējumu.