Tēma: Galvenā bibliotēka

 • Galvenajā bibliotēkā skatāma Jurim Kronbergam veltīta izstāde 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas 2. stāvā skatāma dzejniekam Jurim Kronbergam (1946- 2020) veltīta izstāde ''tur un te | där orch här''. Izstādes koncepta autore Elīna Kokarēviča, stāstot par izstādi, saka, ka tā ir kā drupatiņas, kuras salasot, rodas iespaids par dzejnieku un viņa aktivitātēm.

 • Tikšanās ar Kasparu Zlidni Galvenajā bibliotēkā 0

  Ventspils Galvenā bibliotēka un Europe Direct Ventspils trešdien, 29. septembrī, plkst. 17.30 aicina interesentus uz tikšanos ar mūziķi, CrossFit treneri un grāmatas ''Spēka grāmata. Atklāj augstāko spēku sevī'' autoru Kasparu Zlidni.

 • Bibliotēkā skatāma mākslinieku un dzejnieku darbu kopizstāde 0

  Ventspils Galvenajā bibliotēkā apskatāma Liepājas mākslinieku biedrības ''Mākslas kolēģi'' un Liepājas dzejnieku darbu kopizstāde ''Māksla un dzeja'', savukārt 18. septembrī plkst. 12 ikviens aicināts tikties ar darbu autoriem un noklausīties Liepājas zināmāko dzejnieku lasījumus.

 • Atklās Europe Direct centra plāksni 2

  6. augustā plkst.12 laukumā pie ieejas Galvenajā bibliotēkā norisināsies Europe Direct centra plāksnes atklāšanas pasākums, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, Ventspils valstspilsētas domes un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā pārstāvji. Pasākumu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Vāc informāciju par zivju kombinātu 6

  Ventspils bibliotēka aicina iedzīvotājus dalīties ar savām atmiņām, fotoattēliem un citiem materiāliem par ''Ventspils zivju konservu kombināta'' vēsturi.

 • Aicina izspēlēt spēli «Eiropa manā pilsētā» 0

  No 19. līdz 26. oktobrim 11  Latvijas pilsētās notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”, aicinot ikvienu iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē.

 • Notiks seminārs par darba tirgū nepieciešamām prasmēm 3

  Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru ''Darba tirgū nepieciešamās prasmes''. Pasākums notiks 12. septembrī plkst.11 Galvenajā bibliotēkā. Semināru vadīs socionikas konsultante un pasniedzēja Evija Čeprova.

 • Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā 0

  Pilsētas svētku ietvaros Ventspils bibliotēka arī parūpējusies par ventspilniekiem un pilsētas viesiem, piedāvājot dažādus izklaides pasākumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.