Tēma: Galvenā bibliotēka

 • Bibliotēka pārtrauc apmeklētāju apkalpošanu klātienē 4

  No pirmdienas, 16.marta, līdz 14. aprīlim apmeklētājiem ir slēgtas visas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības - Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas un Mūzikas bibliotēka un ārējais apkalpošanas punkts medicīnas bibliotēka Ventspils Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

 • Bibliotēka aicina uz ilgtspējīgām sarunām 1

  Ceturtdien, 12. martā, plkst.15 Galvenajā bibliotēkā norisināsies diskusija par Ilgtspējīgu attīstību un tās mērķiem, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kas ir ilgtspējīga attīstība un kāpēc ir būtiski uzstādīt mērķus.

 • Galvenā bibliotēka aicina uz sarunu vakaru 1

  Piektdien, 6. martā plkst.17 Galvenajā bibliotēkā notiks sarunu vakars ''Pāri robežām'' - četru lielisku dažādu jomu profesionāļu dzīves un pieredzes stāsti par to, kā viņi ikdienā izaicina savas robežas un pārvar tās.

 • Tikšanās ar Svenu Kuzminu 1

  Piektdien, 28. februārī, plkst.13 Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Svenu Kuzminu. Pasākums notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta ''Ar rakstnieku par grāmatu'' ietvaros.

 • «Drošāka interneta diena» skolēniem 1

  Katru gadu februārī ar mērķi veicināt digitālo tehnoloģiju drošu izmantošanu un informēt bērnus, jauniešus, kā arī pieaugušos par drošu interneta lietošanu, tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena, kuras sauklis šogad ir ''Drošāks internets sākas ar tevi!''.

 • Bibliotēkā skatāma Sindijas Mačtamas personālizstāde 0

  Galvenajā bibliotēkā skatāma mākslinieces Sindijas Mačtamas personālizstāde ''3x10. Trīs reiz desmit''. Izmantojot modernus grafiskos dizainus, māksliniece radījusi darbus, kuros savijas latviešu mitoloģijas zīmes un tēli.

 • Notiks lekcija par elpceļu slimību dabisku ārstēšanu 0

  Piektdien, 31. janvārī, plkst.17 Galvenā bibliotēka aicina apmeklēt lekciju ''Elpceļu slimību dabiska ārstēšana'', kas tiek piedāvāta pašvaldības programmā ''Ventspils - mazulim draudzīga pilsēta''.

 • Rokdarbu izstāde un meistarklase Galvenajā bibliotēkā 0

  Pirmdien, 20. janvārī, plkst.12 Galvenajā bibliotēkā atklās amatu meistares, Ventspils rokdarbu kopas ''Spārni'' dalībnieces Solvitas Zarupskas un rokdarbnieces Martas Indrānes rokdarbu izstādi "Rozes un pērlītes", kas tiek rīkota ciklā ''Es radu''.

 • Bibliotēkā apskatāma foto izstāde «Neērtie bērni» 1

  Galvenajā bibliotēkā skatāma jelgavnieces, ģimenes un svētku fotogrāfes Aritas Strodes-Kļaviņas foto izstāde ''Neērtie bērni'', kurā apskatāmas 15 ģimeņu fotogrāfijas, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.