Tēma: Galvenā bibliotēka

 • Aicina bērnus uz kanisterapijas nodarbību 0

  15. jūlijā plkst.16.00 Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiks nodarbība bērniem kopā ar Ventspils kanisterapijas komandas sunīšiem “Ciparu mācība ar Vinniju”.

 • Bērniem ir iespēja iegūt velosipēda vadīšanas tiesības 1

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Galvenajā bibliotēkā notiks Daigas Dzedones lekcija 0

  Trešdien, 25. maijā,  plkst.16 visi interesenti aicināti apmeklēt Ventspils valstspilsētas galvenās arhitektes Daigas Dzedones lekciju ''Jaunais Eiropas Bauhaus un Ventspils'', kas norisināsies Ventspils Galvenajā bibliotēkā. 

 • Bibliotēkā būs skatāma Laimdotas Junkaras darbu izstāde 0

  No 2. marta Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, būs skatāma mākslinieces Laimdotas Junkaras darbu izstāde ''Sarunas''. Šīs būs ceturtā izstāde no autores jubilejas izstāžu cikla – pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ skatāma gadu vēlāk, nekā sākumā tika iecerēts.

 • Galvenajā bibliotēkā skatāma Jurim Kronbergam veltīta izstāde 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas 2. stāvā skatāma dzejniekam Jurim Kronbergam (1946- 2020) veltīta izstāde ''tur un te | där orch här''. Izstādes koncepta autore Elīna Kokarēviča, stāstot par izstādi, saka, ka tā ir kā drupatiņas, kuras salasot, rodas iespaids par dzejnieku un viņa aktivitātēm.

 • Tikšanās ar Kasparu Zlidni Galvenajā bibliotēkā 0

  Ventspils Galvenā bibliotēka un Europe Direct Ventspils trešdien, 29. septembrī, plkst. 17.30 aicina interesentus uz tikšanos ar mūziķi, CrossFit treneri un grāmatas ''Spēka grāmata. Atklāj augstāko spēku sevī'' autoru Kasparu Zlidni.

 • Bibliotēkā skatāma mākslinieku un dzejnieku darbu kopizstāde 0

  Ventspils Galvenajā bibliotēkā apskatāma Liepājas mākslinieku biedrības ''Mākslas kolēģi'' un Liepājas dzejnieku darbu kopizstāde ''Māksla un dzeja'', savukārt 18. septembrī plkst. 12 ikviens aicināts tikties ar darbu autoriem un noklausīties Liepājas zināmāko dzejnieku lasījumus.

 • Atklās Europe Direct centra plāksni 2

  6. augustā plkst.12 laukumā pie ieejas Galvenajā bibliotēkā norisināsies Europe Direct centra plāksnes atklāšanas pasākums, kurā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, Ventspils valstspilsētas domes un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā pārstāvji. Pasākumu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Vāc informāciju par zivju kombinātu 6

  Ventspils bibliotēka aicina iedzīvotājus dalīties ar savām atmiņām, fotoattēliem un citiem materiāliem par ''Ventspils zivju konservu kombināta'' vēsturi.