1. maija vakarā Ventspils Pašvaldības policijas darbinieki reida laikā Ventas upē veica zivju resursu aizsardzības un zvejas noteikumu ievērošanas kārtējo kontroli, uzraudzību. Reida laikā Ventas upē pie Graudu ielas un pie Dokupes ietekas Ventā policisti pamanīja nelikumīgi ievietotus zvejas rīkus – zvejas tīklu un divus zvejas murdus, kuri nekavējoties izcelti no ūdens.

Zvejas rīki šoreiz bija tukši - bez nozvejas. Nelikumīgie zvejas rīki izņemti.

Savukārt, reida laikā Būšnieku ezerā tika pārbaudīti astoņi makšķernieki, divi no kuriem makšķerēja bez derīgas makšķerēšanas kartes.

Pašvaldības policija veic regulārus reidus zivju resursu aizsardzībā, zvejas noteikumu ievērošanas kontrolē un uzraudzībā iekšējos ūdeņos, kuri atrodas Ventspils valstspilsētas administratīvajā teritorijā, t.i. Būšnieku ezerā, Ventas upē un Baltijas jūras piekrastē.

Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties, zvanot - 110 vai Pašvaldības policiju - 63680808; 28680808.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Kriska 03.05.2022, 12:02:36

    A ko lai dara cilvēki - tīkli īr , kvotas nav- ģimeni ir jābaro

  • 0
    Kriska 03.05.2022, 12:05:57

    Vārdu trūkt- dzīvojam pie jūras, upes , ezeriem, bet uz visu pilsētu viens zivju veikals un tas pats pustukšs un cenas pasakainas

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: