Tēma: Pārkāpums

 • Vecākiem, kuru bērns saindējās ar metadonu, piespriests reāls cietumsods 0

  15. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis un sieviete par vardarbīgu apiešanos ar mazgadīgo, nodarot viņam fiziskas ciešanas, būdami personas, no kurām cietušais ir materiāli atkarīgs, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzētos par vainīgiem un piesprieda viņiem brīvības atņemšanu uz vienu gadu.

 • Uzdarbojas puķu zagļi 0

  Pētera ielas 6 mājas iedzīvotāja piefiksējusi, ka pagalmā pie bērnu laukumiņa, dienas laikā kāds pārītis nekautrējās saplūkt ziedus, kas iestādīti zaļajā zonā. Kundze tajā brīdī atvērusi logu un aizrādīja abiem ''puķu mīļiem'', ka šādi rīkoties nav pareizi.

 • Atsāk maluzvejniecības novērošanas reidus 0

  Ventspils pašvaldības policija jau ilgāku laiku ir atsākusi maluzvejniecības novēršanas reidus Ventspils administratīvajā teritorijā un fiksēts pārkāpums Ventā pie Dokupes.

 • Pieķer cigarešu kontrabandistus 1

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā un uz Latvijas robežas ar Krieviju, novērsa mēģinājumus nelikumīgi pārvietot cigaretes. Kopumā 23 044 cigaretes (1152 paciņas cigarešu) bija paslēptas vieglajā automašīnā un kravas mašīnas kabīnē esošo guļamplauktu matračos.

 • Aizturēts dzērājšoferis bez autovadītāja tiesībām 1

  22. janvārī ap plkst. 13.00, Sanatorijas ielā tika apturēts transportlīdzeklis “Volkswagen”, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,02 promiļu reibumā. Tāpat vīrietim nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

 • Nedēļas nogalē apturēti astoņi agresīvie braucēji 2

  Nedēļas nogalē Kurzemes reģionā par agresīvu braukšanu apturēti astoņi transportlīdzekļu vadītāji, kuri automašīnu vadīja apzināti radītā sānslīdē. Ventspilī un Talsos apturēti trīs šādi transportlīdzekļu vadītāji, savukārt Liepājā un Kuldīgā apturēti pa vienam transportlīdzekļu vadītājam.

 • Pieķerti divi dzērājšoferi 4

  Aizvadītā gada 31. decembrī Valsts policijas Ventspils iecirknī reģistrēti četri administratīvā pārkāpuma procesi, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

 • Pašvaldības policija aiztur dzērājšoferi 6

  Ventspils Pašvaldības policija 6. decembrī plkst. 15.48 saņēma informāciju, ka pa Sporta ielu Brīvības ielas virzienā tiek aizdomīgi vadīts transportlīdzeklis Mercedes Benz un, iespējams, vadītājs ir reibuma stāvoklī.

 • Braucēji nelikumīgi uzar mežus un kāpas 6

  Ventspils pusē motociklisti un autovadītāji, ignorējot likumu, izbraukā mežus un kāpu zonas. Pēdējā laikā to vidū ir ne tikai tie, kas tīko ķert adrenalīnu, bet arī bušu makšķernieki, kas cenšas piebraukt pēc iespējas tuvu jūrai.

 • Šogad no ūdens izcelti 12 tīkli 0

  Maluzvejniecības uzraudzības reidu laikā Baltijas jūras piekrastē, Būšnieku ezerā un Ventā Ventspils Pašvaldības policija uzrauga zvejniecības un makšķerēšanas noteikumu ievērošanu zivju resursu aizsardzībai. Šogad no ūdens izcelti jau 12 maluzvejnieku tīkli 679 m garumā.