Tēma: Pašvaldības policija

 • Pašvaldības policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 7

  Ventspils pilsētas pašvaldības policija maijā vairākkārt saņēmusi sūdzības no iedzīvotājiem, ka kāda persona nodarbojas ar sienu apzīmēšānu, tādejādi tīši bojājot svešu mantu, kas  nodara kaitējumu īpašumiem un finansiālu kaitējumu šo īpašumu īpašniekiem.

 • Lielajā laukumā šaudās ar gāzes pistoli 3

  5. jūnijā plkst. 18.56 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Lielajā laukumā, Ganību ielas pusē, persona šaudās ar gāzes pistoli.

 • Aiztur personu ar ieroci 5

  4. jūnijā plkst. 6.55 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie daudzdzīvokļu mājas atrodas vīrietis ar pistolei līdzīgu priekšmetu rokās.

 • KNAB noziedzīgu nodarījumu nesaskata 18

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izbeidzis kriminālprocesu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas tika ierosināts par to, ka Ventspils pašvaldības līdzekļi, iespējams, izmantoti neatbilstoši pašvaldības pamatfunkciju veikšanai, iegādājoties automašīnas Audi A8 pašvaldības vajadzībām.

 • Pie tilta avarē baļķvedējs 11

  31. maijā ap plkst. 11 Valsts policijā tika saņemta informācija no Ventspils Pašvaldības policijas par to, ka uz tilta apļa ir apgāzusies kravas automašīna – baļķvedējs.

 • Pašvaldības policijai piešķir papildus finansējumu 10

  Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt papildu finansējumu Ventspils pilsētas pašvaldības policijai 120 000 EUR apmērā, lai nodrošinātu pilnvērtību Pašvaldības policijas funkciju izpildi -  nesamazinātu policistu skaitu, tādejādi nodrošinot nemainīgu sniegto pakalpojumu kvalitāti iedzīvotājiem un viesiem un uzturot drošību un sabiedrisko kārtību pilsētā.

 • Pārventā pārdurts desmitiem riepu 10

  Pārventā nezināmi huligāni pamatīgu skādi nodarījuši vismaz 40 automašīnu īpašniekiem – viņu spēkratiem naktī sadurtas riepas.

 • Pašvaldības policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 18

  Maijā iedzīvotāji ir novērojuši mehānisko transportlīdzekļu - motociklu pārvietošanos Baltijas jūras krasta kāpu aizsargjoslā un pludmalē. Attēlos redzamo motociklu vadītāju personības nav zināmas, bet ja kādam ir informācija par šīm personām, Pašvaldības policija aicina ziņot, zvanot pa diennakts tālruni -  63680808 vai 28680808.

 • Aiztur iereibušu autovadītāju 0

  10. maijā plkst. 07.15 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Uzvaras ielā, virzienā uz viaduktu, stāv pamesta automašīna Mercedes-Benz. Nekavējoties pārbaudot saņemto informāciju, fakts apstiprinājās.

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāks darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.

 • Pašvaldības policija atrod pazudušo bērnu 0

  10. maijā plkst. 12 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju no Valsts policijas par piecus gadus veca zēna pazušanu Pārventā pie kādas mājas Usmas ielā.

 • Pašvaldības policija aiztur zagli 0

  Plkst. 1.40 naktī uz 6. maiju, Ventspils pilsētas pašvaldības policijai patrulējot Lāčplēša ielā, pie ēkas Nr.3 tika ievērota persona, kura mēģināja paslēpties no Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbiniekiem.