Tēma: Pašvaldības policija

 • Sūdzas par cigarešu dūmiem no atvērtiem logiem 6

  Iestājoties siltākiem laikapstākļiem, atkal aktualizējusies tēma par smēķēšanu dzīvokļos un cigarešu dūmiem, kas iekļūst kaimiņu mājokļos caur daudzdzīvokļu māju atvērtajiem logiem.

 • Glābšanas dienests uzsāk darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.

 • Par maisiem uz balkona piemēroti naudas sodi 12

  Ventspilnieki jau atkārtoti vērsuši uzmanību uz kādu daudzdzīvokļu mājas balkonu Brīvības ielā 17, kas aizkrauts ar melniem atkritumu maisiem, paverot nepievilcīgu ainu ielas pusē.

 • Atkal ik stundu skan ''Ziedu pulksteņa'' melodija 1

  Lielajā prospektā pēc ļaunprātīgā vandālisma ir salabots vides objekts “Ziedu pulkstenis”, un turpmāk ventspilnieki un pilsētās viesi laiku atkal var noteikt pēc tā, kā arī katru stundu dzirdēt skaisto pulksteņa melodiju, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Atsāk maluzvejniecības novērošanas reidus 0

  Ventspils pašvaldības policija jau ilgāku laiku ir atsākusi maluzvejniecības novēršanas reidus Ventspils administratīvajā teritorijā un fiksēts pārkāpums Ventā pie Dokupes.

 • Sasit vīna pudeles, nozog picas un aizmūk 4

  6. martā plkst. 20.54 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielas veikalā ''Mego'' divas personas sasitušas veikalā vairākas vīna pudeles, paņēmušas picas maizītes un aizgājušas no veikala nesamaksājot.

 • Sabojāts ''Ziedu pulkstenis'' 12

  28. februāra vakarā Ventspilī ir noticis vandālisma akts. Ir sabojāts vides objekts “Ziedu pulkstenis”, kura atjaunošanā būs jāiegulda lieli līdzekļi. Vienīgi priecē tas, ka, pateicoties Ventspils Pašvaldības policijas darbinieku operatīvai rīcībai, vainīgais ir notverts.

 • Nozog alkoholiskos dzērienus 3

  15. februārī plkst. 20.34 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielā 22/24, veikalā ''Mego'' kāds vīrietis ir paņēmis alkoholiskos dzērienus un nesamaksājot aizgājis no veikala.

 • Pašvaldības policija aiztur uzbrucēju 6

  16. februārī plkst. 18.09 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas saņēma informāciju, ka Lidotāju ielā 15, nepilngadīgai personai uz ielas ir uzbrucis un atņēmis personīgās mantas nepazīstams vīrietis.

 • Nozog četras pudeles ar grādīgo dziru 3

  9. janvārī plkst. 00.55 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas saņēma informāciju, ka DUS ''Virši'' ir iegājis vīrietis tumšās virsdrēbēs ar aizsegtu seju un nozadzis četras alkoholisko dzērienu pudeles. Vīrietis aizskrējis Dzelzceļnieku ielas virzienā.

 • Nomaina divus Pašvaldības policijas patruļauto 1

  Ventspils valstspilsētas Pašvaldības policija, gadam noslēdzoties, tikusi pie iespējas atjaunot autoparku. Divas savu laiku nokalpojušās patruļmašīnas nomainītas pret pavisam jaunām.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par laupīšanu 1

  Svētdien, 10. decembrī likumsargi Ventspilī, saņēma informāciju, ka uz gājēju ietves ir noticis uzbrukums sirmgalvei, nolaupot viņai rokassomu. Tās pašas dienas vakarā iespējamā vainīgā persona aizturēta – vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par laupīšanu personu grupā.