Tēma: Pašvaldības policija

 • Izglābj jauniešus no iespējamas ielūšanas ledū 0

  19. februārī plkst. 17.15 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka pie Ventas tilta pa ledu staigā divi bērni. Pašvaldības policijas ekipāža nekavējoties ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka zem Ventas tilta, netālu no kuģu ceļa, apdraudot savu dzīvību un veselību, pa ledu staigā divi jaunieši.

 • Meža zvēri paliek arvien drošāki 8

  Kāda ventspilniece savā Facebook profilā ievietojusi video, kur nofilmēta mežacūka meklējot barību Pārventas Mežaparkā. Līdz šim parasti zvēri pilsētu izvēlējās apmeklēt diennakts tumšajā laikā, bet šajā gadījumā mežacūka nebaidījās no dienas gaismas un cilvēkiem, kas varētu viņu patraucēt.

 • Aiztur iespējamo automašīnas zagli 0

  10. februārī plkst. 15.30 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā laukumā, pie koncertzāles ''Latvija'' no neaizslēgtas automašīnas Mercedes-Benz salona nozagtas aizdedzes atslēgas.

 • Savvaļas dzīvnieki pilsētā nav retums 7

  Aizvadītā nedēļā sociālajos tīklos tika publicēts video, kurā kāds iedzīvotājs ir pamanījis meža cūku, kas pieklīdusi Pārventā netālu pie Ventspils Augsto tehnoloģiju parka. Tomēr bažām nav pamata, skaidro Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Noķer velo zagli 1

  20. janvārī plkst. 8.15 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka naktī no 19. janvāra uz 20. janvāri no mājas kāpņu telpas Saules ielā 114 nozagts sieviešu velosipēds ar bērnu sēdeklīti uz bagāžnieka.

 • Pašvaldības policija aiztur personu par automašīnas apzagšanu 6

  15. janvārī plkst. 00.45 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā prospektā 11, daudzdzīvokļu mājas pagalmā gar automašīnām staigā kāda aizdomīga persona. Pašvaldības policijai nekavējoties ieradoties notikuma vietā, aizdomīgo personu neizdevās atrast.

 • Pašvaldības policijas darbinieki inficējušies ar Covid-19 22

  Pirms Ziemassvētkiem astoņiem Ventspils pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem, kas ir strādājuši vienā maiņā, ir tikusi konstatēta saslimšana ar Covid-19. Pateicoties operatīvai darbu pārplānošanai - sabiedriskās kārtības nodrošināšana pilsētā nav traucēta.

 • Aiztur velosipēda zagļus 7

  28. decembrī plkst. 00.25 Pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kāda mājas Lielajā prospektā 13, iedzīvotāja par to, ka vienā no šīs mājas kāpņutelpām, divas personas mēģina nozagt velosipēdu.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus un dzērājšoferi 10

  Pagājušajā nedēļā Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki operatīvi reaģējot uz izsaukumiem aizturējuši divus zagļus un vienu dzērājšoferi, kurš bija paguvis apskādēt ne tikai savu automašīnu, bet arī ceļa zīmi.

 • Policija meklē jaunieti 6

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē 2003. gadā dzimušo Dmitriju Kovaļovu, kurš 17. oktobrī izgāja no savas uzturēšanās vietas Ventspilī, Pērkoņu ielā un līdz šim brīdim nav atgriezies.

 • Ļaundaru dēļ slēdz publiskās tualetes 22

  Ventspilī uzdarbojas ļaundari, kas salauž publiskās tualetes, cenšoties tās apzagt. Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde'' aicina iedzīvotājus ziņot pašvaldības policijai, ja tiek novērots jebkāda veida vandālisms pilsētas publiskajās tualetēs.

 • Pašvaldības policijai jauns priekšnieks 8

  Ventspils pilsētas dome Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes ''Ventspils pilsētas pašvaldības policija'' priekšnieka amatā iecēla Ojāru Rudzīti.

 • Pašvaldibas policija aizdomās par laupīšanu aiztur divus vīriešus 9

  Trešdien, 9. septembrī, plkst. 11.40 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma izsaukumu par to, ka parkā pie Pārventas pamatskolas trīs romu tautības vīrieši sit uz zemes gulošu vīrieti, kā arī pārmeklē viņa kabatas, izņemot no tām mobilo telefonu.