Tēma: Pašvaldības policija

 • Lai velosezona būtu droša 17

  Ventspils ir velobraucējiem draudzīga pilsēta, kas aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā plašu veloceliņu tīklu vairāk nekā 60 km garumā. Tādējādi arvien vairāk ventspilnieku pārvietojas ar velosipēdiem, ar ko velosezonā jārēķinās autovadītājiem un gājējiem. Zinošiem ceļu satiksmē jābūt arī pašiem riteņbraucējiem.

 • Aizdomās par laupīšanu aizturēts vīrietis 10

  Aizvadītās nedēļas beigās tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī kādam senioram tika nodarīti miesas bojājumi un atņemtas mantas. Pateicoties aculieciniecei un Ventspils pilsētas pašvaldības policijai, mantas tika atgūtas un aizdomās turētā persona arī aizturēta.

 • Glābšanas dienests uzsāk darbu pludmalē 8

  Ventspils pilsētas pludmales peldsezona ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim, tādēļ no piektdienas, 15. maija, sāk darboties Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.

 • Noķer puķu zagli 9

  Šis rīts Komunālajai pārvaldei sācies ar veselu stāstu. Naktī uz 3. aprīli, kāda iedzīvotāja Lielajā laukumā pamanījās nogriezt vairāk nekā 200 narcises.

 • Ventspilī ieradās prāmis no Zviedrijas (VIDEO) 2

  Vakar, 29. martā ar prāmi Ventspilī no Zviedrijas ieradās pasažieri ar savu transportu, kurus sagaidīja valsts un pašvaldības policija un pēc tam pavadīja auto kolonu ārā no pilsētas, neļaujot piestāt pie veikaliem vai degvielas uzpildes stacijām.

 • Huligāni apķēpā deviņstāvu māju 46

  Pilsētas deviņstāvu māju kvartāla iedzīvotājus nesen pārsteigusi nepatīkama aina – uz Saules ielas 106. nama sāna sienas nakts laikā uzķēpāts milzīgs, krāsains grafiti.

 • Pašvaldības policija ievieš kārtību autoostā 33

  Ventspils pilsētas Pašvaldības policija sadarbībā ar Ventspils autoostas vadību cenšas ieviest kārtību autoostā, ko pēdējā laikā atpūtai iecienījušas personas bez noteiktas dzīvesvietas.

 • Izglābj pašnāvnieku, kurš vēlējās izlēkt pa otrā stāva logu 10

  Vakar, 24. oktobrī pēc plkst. 21 Ventspilī, Stradiņa ielā kāds vīrietis mēģinājis izdarīt pašnāvību. Kā neoficiāla informācija liecina, vīrietis ir aptuveni 30-35 gadus vecs un šis nav viņa pirmais mēģinājums šķirties no šīs dzīves.

 • Apritējis gads kopš modernā rāciju tīkla ieviešanas 1

  Apritējis gads kopš Ventspils pašvaldības policija, pludmales glābšanas dienests, ir pārgājusi uz ciparu sistēmas radiosakariem, kas ieviesti Eiropas Savienības projekta “Koordinācijas attīstība un kapacitātes palielināšana glābējiem Baltijas jūras piekrastē” ietvaros.

 • Dzērājus ved uz slimnīcu 17

  Likuma grozījumu dēļ dzērāji atskurbšanai tagad tiek vesti uz slimnīcu. Par jauno kārtību ir sašutuši gan mediķi, gan arī citi pacienti.

 • Glābēji pludmalē uzsāk darbu 3

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko sāk darboties Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.

 • Pamesti auto aizņem stāvvietas 11

  Ventspilī ik gadu tiek fiksēts vairāk nekā desmit spēkratu, kas ir ilgstoši pamesti, tādā veidā traucējot citiem un velti aizņemot stāvvietu.

 • Nakts patversme noslogota pilnā apmērā 0

  Ventspils nakts patversme šajā ziemā ir noslogota pilnā apmērā, lai arī laikapstākļi ir bijuši saudzējošāki nekā citos gados.