Tēma: Venta

 • Ventā noķer brangu samu 6

  Ventspilnieks Mario Bartmanis Ventā noķēris 1,5 metrus garu un 18 kilogramus 580 gramus smagu samu.

 • Atpūtas zonās un krastmalās pļaus niedres 2

  Noslēdzoties putnu ligzdošanas periodam, šonedēļ tiks uzsākta niedru pļaušana pilsētas ūdenstilpēs un krastmalās, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Uzsāk laivu nolaišanas vietas pārbūves darbus pie Ventas 0

  Nolūkā pilnveidot pilsētas infrastruktūru pieejamu arī kaislīgiem makšķerniekiem un laivotājiem, Ventspils pašvaldība ir izbūvējusi vairākus nozīmīgus objektus šim mērķim. Laivu nolaišanas vieta pie Ventas tika izbūvēta pirms diviem gadiem, un kopš tā brīža šī vieta ir guvusi lielu atsaucību, ne tikai no Ventspils, bet arī citām pilsētām un rajoniem.

 • Venta atbrīvojas no biezās ledus kārtas (VIDEO) 1

  Šajā ziemā neierasti bieza ledus kārta bija izveidojusies arī Ventas upē, kas ļāva bļitkotājiem izbaudīt ziemas makšķerēšanas prieku, kā arī kādam drosmīgākam slidotājam paslidot pa vareno upi.

 • Izglābj jauniešus no iespējamas ielūšanas ledū 1

  19. februārī plkst. 17.15 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka pie Ventas tilta pa ledu staigā divi bērni. Pašvaldības policijas ekipāža nekavējoties ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka zem Ventas tilta, netālu no kuģu ceļa, apdraudot savu dzīvību un veselību, pa ledu staigā divi jaunieši.

 • Ugunsdzēsējiem glābējiem mācības uz ūdens 0

  Ceturtdien rīta pusē uz Ventas krastu lielā skaitā devās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku, tomēr šoreiz nevis, lai glābtu, bet gan mācītos. Aukstā ziemas diena tika izmantota, lai pilnveidotu savs iemaņas ledū ielūzušu cilvēku glābšanā un šim nolūkam domātā aprīkojuma izmantošanā.

 • Paplašinās laivu nolaišanas vietu Ventā 23

  Uzklausot makšķernieku ierosinājumus, šopavasar tiks uzsākti būvdarbi papildu laivu nolaišanas vietu izbūvei Ventas upes krastā, informē Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Pārbauda ūdeni arī neoficiālajās pelvietās 4

  Ventspils pilsētas dome augustā vidū sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu "BIOR" veikusi ventspilnieku iecienītāko atpūtas vietu kontroli un testēja ūdens kvalitāti.

 • Piedāvā braucienus pa Ventu 3

  Ventspilī vizināšanos pa Ventu sākusi piedāvāt jauna izklaides laiva ''Luise Charlotte''.

 • Būs skatāma teju 50 buru jahtu parāde 0

  No 28. jūnija līdz 3. jūlijam Baltijas jūras un Rīgas līča akvatorijā notiks Latvijas atklātais jūras burāšanas čempionāts ''Gulf of Riga Regatta 2020''. Regates starta posms un atklāšana notiks Ventspilī un 28. jūnija vakarā un no plkst. 17 Ventas akvatorijā no Ostas promenādes būs vērojama teju 50 buru jahtu parāde.

 • «Roņa» komanda no Ventas izglābj suni (VIDEO) 3

  Kāda ventspilniece bija nofilmējusi, ka 29. janvārī Ventā tika izglābs suns, kurš, iespējams, nejauši bija iekritis upē un pats saviem spēkiem nespēja tikt laukā no ūdens.

 • Kunga Kristīšanas svētkos ūdens Ventā šogad netiks iesvētīts 5

  Šodien, 18. janvārī – Kunga Kristīšanas jeb Dieva parādīšanās lielo svētku priekšvakars. Kā jau parasti Kunga Kristīšanas svētkos – šodien un rīt – Ventspils Sv. Nikolaja pareizticīgo dievnamā notiek svētku dievkalpojumi.

 • Promenādē iebrucis trotuārs 15

  Ventmalā 10. novembra vakarā iebruka trotuārs. Tas, kā skaidro Komunālās pārvaldes speciālisti, notiek, mainoties ūdens līmenim Ventā.