Tēma: Būšnieku ezers

 • Peldvietu ūdens kvalitāte - izcila 4

  Ventspils pilsētas dome saņēmusi informāciju no Veselības inspekcijas par to, ka visu Ventspils pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte pēc ilglaicīgās kvalitātes novērtējuma (2016. - 2019.) ir izcila.

 • Būšnieku ezera dabas takā pieaudzis apmeklējumu skaits 7

  Neraugoties uz Valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, salīdzinot ar pagājušā gada aprīli un maiju, šogad šajos mēnešos ir būtiski pieaudzis Būšnieku ezera dabas takas apmeklējuma skaits, padarot to par vienu no apmeklētāko tūrisma objektu Ventspilī.

 • Būšnieku dabas takā rekords 8

  Būšnieku ezera dabas taku šī gada sezonā apmeklējuši 15 600 aktīvās atpūtas cienītāji, kas ir par apmēram tūkstoti vairāk nekā vēl pirms gada.

 • Laivu bāze noslēgusi sezonu 0

  Būšnieku ezera laivu bāze noslēgusi šī gada laivošanas un tūrisma atpūtas sezonu. Šajā sezonā laivu bāzi apmeklēja rekordliels skaits - teju 8400 cilvēku, pārsniedzot iepriekšējo gadu apmeklējumus.

 • Triatlonā arī ventspilniekiem medaļas 0

  Nedēļas nogalē Būšnieku ezera apkārtnē notika Latvijas Čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē, kura uzskatāma par triatlona „karalisko” distanci, jo šajā distancē Olimpiskajās spēlēs tika izcīnīts Olimpiskā čempiona tituls.

 • Aicina foto pastaigā 0

  Jaundibinātais Ventspils fotoklubs “Kaktuss” aicina uz foto pastaigu bez fotokameras. Pārgājiens ar fotogrāfiem pa Būšnieku ezera pastaigu taku notiks svētdien, 14.jūlijā, plkst. 12.30.

 • Piedāvā iepazīt triatlonu 0

  Visiem, kas vēlas pamēģināt ko jaunu un paplašināt savu sportisko pieredzi, tiek piedāvāta iespēja gūt jaunu pieredzi un izmēģināt triatlonu kopīgos treniņos.

 • Skrēja un nūjoja ap Būšnieku ezeru 2

  Jau 39. reizi risinājās tradicionālais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram, kurā piedalījās 83 dalībnieki, skriešus vai nūjojot veicot 8,1 km apli.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  25. maijā plkst. 11, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8 km.

 • Būšnieku laivu bāze atsāks sezonu 0

  No 1. maija darbību atsāks Būšnieku laivu bāze, kurā jau nogādātas laivas un viss nepieciešamais inventārs, bet šobrīd norisinās vēl pēdējie sakopšanas darbi - laivu mazgāšana pēc ziemas sezonas un teritorijas iekārtošana atpūtnieku ērtībai.

 • Uzlabo Būšnieku ezera dabas takas informācijas pieejamību 0

  Viena no pilsētas iedzīvotāju un tās viesu iemīļotākajām aktīvās atpūtas vietām ir Būšnieku ezera dabas taka. Lai īstenotu informācijas pieejamību par dabas taku un tās apskates objektiem, takas apmeklētājiem ar QR koda palīdzību viedierīcēs ir iespēja noklausīties informāciju par dabas taku audio formātā.

 • Būšnieku ezerā ielaisti līdaku mazuļi 0

  Lai papildinātu zivju populāciju, Bušnieku ezerā tika ielaisti 392 kg viengadīgie zivju līdaku mazuļi. Zivju mazuļi auguši zivju audzētavā “Rimzāti” Kuldīgas novada Rendas pagastā.