Tēma: Būšnieku ezers

 • Skries apkārt Būšnieku ezeram 0

  27. maijā plkst. 11, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8,0 km (1 aplis apkārt ezeram). Dalībnieku pulcēšanās Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes. 

 • Laivu bāze atsāks sezonu 0

  No 1. maija Būšnieku ezera laivu bāzē atpūtnieki varēs iznomāt laivas makšķerēšanai vai vienkāršai atpūtai, lai baudītu atpūtu uz ūdens, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pludmale tiek sagatavota vasaras peldsezonai 9

  Iestājoties siltākiem laikapstākļiem ir uzsākta Ventspils pludmales sagatavošana peldsezonai, uzstādot dažādus pludmales aprīkojumus. Šogad oficiālais peldsezonas sākums ir 15. maijs, un tas ilgs līdz pat 15. septembrim.

 • Uzsāks jauno veloceliņu posmu būvniecību 0

  Šonedēļ tiks uzsākta divu jaunu gājēju un velobraucēju celiņu posmu būvniecība Staldzenē pie Būšnieku ezera krasta un perspektīvā plānotajā Mežparka ielā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Būšnieku taka joprojām viena no iecienītākajām pastaigu vietām 6

  Būšnieku ezera dabas takā ir uzstādīts elektroniskais apmeklētāju skaitītājs, kas darbojas aktīvajās tūrisma sezonās – iestājoties siltākam laikam pavasarī un līdz pat rudens sezonas beigām. Šogad apmeklētāju skaits ir sasniedzis turpat 20 000 apmeklētāju.

 • No Būšniekiem izceļ divus maluzvejnieku tīklus 0

  Naktī no 26. septembra uz 27. septembri Ventspils Pašvaldības policijas inspektori reida laikā Būšnieku ezerā veica zivju resursu aizsardzības un zvejas noteikumu ievērošanas kārtējo uzraudzības reidu. Reida laikā inspektori Būšnieku ezerā pamanīja nelikumīgi ievietotus zvejas rīkus - divus tīklus, kuri tika izcelti.

 • Laivu bāze noslēgusi aktīvu makšķerēšanas sezonu 0

  Ar 15. septembri ir noslēgusies aktīvā Būšnieku ezera laivu bāzes sezona, aicinot laivotājus un makšķerniekus jauno sezonu atklāt 2023. gada 1. maijā. Šīs sezonas lielākais loms bija 8kg smaga līdaka, kas tika noķerta jūlija beigās, un 1.1kg smags asaris, kas tika noķerts jūlija vidū.

 • Ventspilnieki uzrāda labus rezultātus triatlonā 0

  Pie Būšnieku ezera notika Latvijas Kauss triatlonā Sprinta distancē. Sportisti veica 0.75km peldēšanas posmu, pēc kura sekoja 20km riteņbraukšana un noslēgumā 5km skrējiens.

 • No Ventas un Būšnieku ezera izceļ maluzvejnieku tīklus 0

  10. un 11. jūnijā Ventspils Pašvaldības policijas inspektori reida laikā Ventā un Būšnieku ezerā veica zivju resursu aizsardzības un zvejas noteikumu ievērošanas kārtējo uzraudzības reidu un atklāja nelikumīgi ievietotus zvejas tīklus.

 • Skrējienā apkārt Būšniekam uzvar Bērziņš un Čakle 0

  Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tika dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Pasākuma notika jau 42. reizi un tajā piedalījās 83 dalībnieki, kuriem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram, kura garums bija 8,1 km.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  28. maijā plkst. 11, tautas sporta programmas ''Nāc un sporto!'' ietvaros Staldzenē pie laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8,0 km - viens aplis apkārt ezeram.

 • Būšnieku ezera laivu bāze atklāj sezonu 0

  Būšnieku ezera krastā darbu sākusi Būšnieku ezera laivu bāze, aicinot ikvienu makšķerēšanas entuziastu un atpūtnieku brīvo laiku pavadīt braucienā pa gleznaino ezeru.