Tēma: Būšnieku ezers

 • Uzsākta Būšnieku ezera jaunās peldvietas izbūve 0

  Sākušies būvdarbi pie jaunās peldvietas ierīkošanas Būšnieku ezerā pie Talsu ielas, iepretim Briežu dārzam, kurā ventspilnieki un pilsētas viesi turpmāk varēs baudīt ūdenspriekus un saules peldes. Īstenojot šo projektu, tiks nodrošināta iespēja arī Būšnieku ezera takas apmeklētājiem ar kustību ierobežojumiem piekļūt ezeram visā tā apkārtnē.

 • Ūdenstilpnes attīra no niedrēm 0

  Turpinot darbu pie Ventspils valstspilsētas publiskās infrastruktūras labiekārtošanas, ventspilnieku un pilsētas viesu iemīļotās atpūtas vietās – peldvietā pie Ventas, Būšnieku ezerā un Reņķa dārza dīķī ir uzsākta ūdenstilpņu attīrīšana no niedrēm.

 • Nepilnās 29 minūtēs apskrien apkārt Būšniekam 1

  Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes notika tradicionālais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram ko organizēja biedrība “Maratona klubs”. Skrējiens notika jau 44. reizi un tajā piedalījās 91 dalībnieks, kuriem bija jāveic viens aplis apkārt ezeram - 8,1 km.

 • Oficiālās peldvietas uzsāk sezonu 0

  No 15. maija visas Ventspils oficiālās peldvietas ir gatavas jaunajai peldsezonai, kura ilgs no 15. maija līdz 15. septembrim. Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sezonas laikā saules peldes un ūdenspriekus ir iespēja izbaudīt Zilā karoga pludmalē, peldvietās pie Ventas Ābolu un Graudu ielas galā, Staldzenes pludmalē un Būšnieku ezera peldvietā.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  25. maijā plkst. 11.00, Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes, sadarbībā ar SIA Ģeodēzists un biedrību “Ventspils Maratona klubs” notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8,0 km.

 • Būšnieku ezera laivu bāze atklās sezonu 0

  Veikti visi nepieciešami priekšdarbi, lai no 1. maija līdz 15. septembrim Būšnieku ezera laivu bāze uzņemtu atpūtniekus, iznomājot laivas kā makšķerēšanai, tā arī izbraukumiem pa ezeru.

 • Uzlabos Staldzenes ielu un piekļuvi Būšnieku ezeram 0

  Nolūkā pilnveidot Ventspils publisko infrastruktūru, dome pieņēma lēmumu atbalstīt Ventspils Komunālās pārvaldes sagatavotā projekta “Baltijas jūras piekrastes infrastruktūras pilnveidošana un vides pieejamības uzlabošana Staldzenes ielā” (turpmāk Projekts) iesniegšanu Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda projektu iesniegumu atlasei.

 • Būšnieku ezerā ierīkos jaunu peldvietu 13

  Lai pilnveidotu Ventspils pašvaldības publisko infrastruktūru Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu nodrošināt pieejamību un aprīkojumu jaunai Būšnieku ezera peldvietai Talsu ielā iepretim Briežu dārzam.

 • Būšnieku ezerā ielaiž līdaku mazuļus 5

  Lai papildinātu zivju populāciju, Būšnieku ezerā regulāri ielaiž vērtīgo zivju sugu mazuļus. 23. oktobrī Būšnieku ezerā ielaida aptuveni 152 kg viengadīgos līdaku mazuļus, kuri auguši zivju audzētavā “Rimzāti” Kuldīgas novada Rendas pagastā.

 • Būšnieku ezera laivu bāze noslēgs sezonu 0

  15. septembrī savu ikgadējo sezonu noslēgs Būšnieku ezera laivu bāze, kas aizvadījusi ļoti aktīvu vasaras makšķerēšanas sezonu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Veiksmīgi aizvadīts Latvijas Kauss triatlonā sprinta distancē 0

  Ventspilī pie Būšnieku ezera notika Latvijas Kauss triatlonā Sprinta distancē. Ventspils sacensību dalībniekus sagaidīja ar ideāliem laika apstākļiem - rāmais Būšnieku ezers, Dundagas autoceļš un Talsu ielas veloceliņš bija arēna sportistiem, kas demonstrēja savu izturību trīs dažādos veidos – peldot, braucot ar velosipēdu un skrienot.

 • Tūristu vidū īpaši iecienīta Būšnieku ezera dabas taka 0

  Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, Ventspilī pieaug tūrisma un dabas objektu apmeklētība, par ko liecina arī Būšnieku ezera dabas takā uzstādītais elektroniskais apmeklētāju skaitītājs, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ventspils Tautas triatlona 1. posms 0

  Trešdien, 28. jūnijā Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils triatlona sezonas atklāšana - Ventspils Tautas triatlona 1. posms. Kopumā šovasar Ventspilī notiks trīs Tautas triatlona posmi – 28. jūnijā, 12. jūlijā un 16. augustā. Un galvenais - Latvijas Kausa izcīņas posms – 23. jūlijā.