Ūdeka

 • ''ŪDEKA'' sāk ekspluatēt saules paneļu elektrostacijas 9

  Saskaņā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes ''Ventspils domes administrācija'' Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas Būvniecības administratīvā inspekcijas 22. decembra lēmumu, ekspluatācijā nodotas pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' īstenotā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta Nr.4.2.2.0/21/A/009 ''Atjaunojamo energoresursu ieviešana un notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģisko procesu energoefektivitātes uzlabošana Ventspilī'' (turpmāk- Projekts)  ietvaros izbūvētās divas saules paneļu elektrostacijas.

 • Jūras ielā notikusi ūdensvada avārija 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka bija notikusi ūdensvada avārija Jūras ielā, un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem uz laiku tika pārtraukta ūdens padeve Jūras iela 8; 9; 10, Andreja iela 8. ''Ūdeka'' informē, ka plkst. 14.15: ūdens padeve atjaunota.

 • Izmantos pašu saražoto elektroenerģiju 5

  Pašvaldības uzņēmums Ūdeka sadzīves notekūdeņu attīrīšanai un dzeramā ūdens atdzelzošanai sācis daļēji izmantot divās saules paneļu stacijās pašu saražoto elektroenerģiju. Gadā tas ļaus ietaupīt ap 15% elektroenerģijas jeb 15 000 eiro. Ņemot vērā piesaistīto Eiropas Savienības fondu finansējumu, projekts atmaksāsies pusotra gada laikā.

 • Elektroenerģijas cenas ietekmē arī ūdenssaimniecības nozari 0

  Ūdenssaimniecības nozarē viena no galvenajām komponentēm kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai ir nepārtraukta elektropadeve, tādēļ globāli straujais energoresursu cenu kāpums neizbēgami ietekmē ikvienu ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzēju Latvijā, arī pašvaldības SIA ŪDEKA nākas pārskatīt esošo tarifu.

 • Maina sūkņus lielākajā kanalizācijas sūkņu stacijā 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' turpina īstenot energoefektivitātes projektu, kā ietvaros pašpatēriņa vajadzībām tiek izbūvētas divas saules paneļu elektrostacijas, kā arī nomainītas vairākas tehnoloģiskās iekārtas, tostarp šonedēļ divi kanalizācijas sūkņi pilsētas lielākajā kanalizācijas sūkņu stacijā Muitas ielā.

 • Notekūdeņu attīrīšanas kompleksā uzsākti saules paneļu konstrukciju izbūves darbi 3

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” Notekūdeņu attīrīšanas kompleksa teritorijā uzsākti saules paneļu konstrukciju izbūves darbi. Energoefektivitātes projekta ietvaros līdz gada beigām pašpatēriņa vajadzībām tiks izbūvētas divas saules paneļu elektrostacijas, kas atradīsies gan pie dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas Talsu ielā 65, gan Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu kompleksā Dzintaru ielā 52A.

 • Veiks aerācijas baseinu modernizāciju 0

  SIA “ŪDEKA” Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (NAI) kompleksā arī šajā vasarā plānoti dažādi modernizācijas darbi. Šobrīd uzsākta aerācijas baseinu iztukšošana, lai jau nākamajā nedēļā varētu veikt baseinu difuzoru membrānu un kondensāta mehānisma nomaiņu.

 • Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums 0

  Saistībā ar plānotajiem remontdarbiem, piektdien, 13. maijā, no plkst. 8:00 līdz 17:00 atsevišķām mājām Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums. Plānotie remontdarbi ir pabeigti un plkst.15 ūdens padeve ir atjaunota

 • Spēkā stāsies jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs 14

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka Ventspilī sākot ar 2022. gada 1. aprīli spēkā stāsies jaunie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi. Turpmāk ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 0,77 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs - 1,24 eiro par kubikmetru - kopā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs būs 2,01 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa.

 • Dzīvojamām mājām Tilta un Ausekļa ielā būs pārtraukta ūdens padeve 0

  Saistībā ar ūdensvada bojājumu tika pārtraukta ūdens padeve dzīvojamām mājām Tilta ielā - posmā no Ozolu līdz Ausekļa ielai, un Ausekļa ielā  - posmā no Tilta ielas līdz Stacijas ielai. Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka remontdarbi ir veiksmīgi noslēgušies un plkst. 15.50 ūdens padeve tika atjaunota.