Ūdeka

 • Pašvaldības SIA ŪDEKA aicina lietot Klientu portālu 0

  Pašvaldības SIA ŪDEKA atgādina, ka Ventspils daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ik mēnesi no 25. līdz 28. datumam ir jāpaziņo savu aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāju rādījumi.

 • «ŪDEKA» pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē 0

  Saskaņā valdības ārkārtas sēdē izsludināto ārkārtējo situāciju visā valstī Covid-19 vīrusa dēļ, pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' drošības nolūkos līdz 14. aprīlim klientu klātienes apmeklējumus nepieņems. Nepieciešamie pakalpojumi iespēju robežās tiks nodrošināti attālināti.

 • Aicina piedalīties akcijā «Manā pudelē Ventspils ūdens» 0

  Viens no nozīmīgākajiem draudiem ekoloģijai ir plastmasa, tādēļ pašvaldības SIA ŪDEKA uzsāk akciju Manā pudelē Ventspils ūdens, aicinot ventspilniekus ikdienā dzert ūdeni no krāna un pildīt to daudzkārt lietojamos traukos, nevis pirkt veikalos plastmasas pudelēs.

 • Mainīsies rēķinu nosūtīšanas izmaksas 14

  Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmumu no 2020. gada 1. janvāra stājas spēkā jauni, divreiz lielāki universālā pasta pakalpojuma tarifi. Ņemot vērā šo būtisko cenu pieaugumu, pašvaldības SIA Ūdeka nāksies palielināt papīra formāta rēķinu apkalpošanas maksu daudzdzīvokļu māju klientiem.

 • ŪDEKA vērš juridisko personu uzmanību 0

  Kopš 2016. gada Ventspilī pakāpeniski tiek veiktas izmaiņas līdzšinējā kārtībā ūdenssaimniecības jomā, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu, lietošanu, uzskaiti, norēķinus un citas ar jomu saistītas funkcijas atbilstoši spēkā esošajam tiesiskajam regulējumam.

 • Jauna ūdens patēriņa paziņošanas un norēķinu kārtība privātmājām 0

  Šī gada aprīlī stājās spēkā jaunie Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas un lietošanas kārtība Ventspils pilsētā, kas izdoti saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu likumu un tam saistošajiem MK noteikumiem.

 • Pilsētā trīs objektos notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi 0

  Neskatoties uz to, ka šogad ūdenssaimniecības infrastruktūras atjaunošanai un paplašināšanai nav pieejams Eiropas Savienības līdzfinansējums, pašvaldības SIA ŪDEKA turpina rūpēties par savu pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanu, atjaunojot nolietojušos ūdensapgādes un kanalizācijas infrastruktūru.

 • ŪDEKA atgādina par norēķinu iespējām uzņēmuma kasēs 1

  Pašvaldības SIA ŪDEKA atgādina, ka uzņēmums piedāvā dažādas norēķinu iespējas par ūdenssaimniecības pakalpojumiem, tai skaitā uzņēmuma kasēs, kur maksājumi tiek pieņemti bez komisijas maksas.

 • Būs ūdens padeves pārtraukums Rīgas ielā 0

  Pašvaldības SIA „ŪDEKA” informē, ka sakarā ar Rīgas ielā izbūvēto jauno ūdens un kanalizācijas tīklu savienošanu ar esošajiem tīkliem Katoļu ielā, šodien, 25. jūlijā plānots ūdens padeves pārtraukums īpašumiem Rīgas ielā posmā no Vasarnīcu ielas līdz Saules ielai.