Ūdeka

 • Mainīsies rēķinu nosūtīšanas izmaksas 8

  Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmumu no 2020. gada 1. janvāra stājas spēkā jauni, divreiz lielāki universālā pasta pakalpojuma tarifi. Ņemot vērā šo būtisko cenu pieaugumu, pašvaldības SIA Ūdeka nāksies palielināt papīra formāta rēķinu apkalpošanas maksu daudzdzīvokļu māju klientiem.

 • ŪDEKA vērš juridisko personu uzmanību 0

  Kopš 2016. gada Ventspilī pakāpeniski tiek veiktas izmaiņas līdzšinējā kārtībā ūdenssaimniecības jomā, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu, lietošanu, uzskaiti, norēķinus un citas ar jomu saistītas funkcijas atbilstoši spēkā esošajam tiesiskajam regulējumam.

 • Jauna ūdens patēriņa paziņošanas un norēķinu kārtība privātmājām 0

  Šī gada aprīlī stājās spēkā jaunie Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas un lietošanas kārtība Ventspils pilsētā, kas izdoti saskaņā ar Ūdenssaimniecības pakalpojumu likumu un tam saistošajiem MK noteikumiem.

 • Pilsētā trīs objektos notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi 0

  Neskatoties uz to, ka šogad ūdenssaimniecības infrastruktūras atjaunošanai un paplašināšanai nav pieejams Eiropas Savienības līdzfinansējums, pašvaldības SIA ŪDEKA turpina rūpēties par savu pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanu, atjaunojot nolietojušos ūdensapgādes un kanalizācijas infrastruktūru.

 • ŪDEKA atgādina par norēķinu iespējām uzņēmuma kasēs 1

  Pašvaldības SIA ŪDEKA atgādina, ka uzņēmums piedāvā dažādas norēķinu iespējas par ūdenssaimniecības pakalpojumiem, tai skaitā uzņēmuma kasēs, kur maksājumi tiek pieņemti bez komisijas maksas.

 • Būs ūdens padeves pārtraukums Rīgas ielā 0

  Pašvaldības SIA „ŪDEKA” informē, ka sakarā ar Rīgas ielā izbūvēto jauno ūdens un kanalizācijas tīklu savienošanu ar esošajiem tīkliem Katoļu ielā, šodien, 25. jūlijā plānots ūdens padeves pārtraukums īpašumiem Rīgas ielā posmā no Vasarnīcu ielas līdz Saules ielai.

 • Pie «ŪDEKAS» klientu daļas Pārventā notiek remondarbi 0

  Sakarā ar remontdarbiem, no 25. jūnija aptuveni pusotru nedēļu būs ierobežota pieejamība pašvaldības SIA “ŪDEKA” speciālistiem klientu daļā Talsu ielā 65. Remontdarbu laikā kase netiks slēgta un norēķini notiks kā līdz šim.

 • Plānots uzsākt Rīgas ielas pārbūvi 6

  Aprīļa beigās plānoti būvdarbi Rīgas ielā, kuri notiks posmā no Vasarnīcu ielas līdz Katoļu ielai, nomainot novecojušos ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīklus, kā arī nodalot lietus ūdens kanalizāciju no sadzīves kanalizācijas.

 • Šodien tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena (VIDEO) 0

  Šodien, 22. martā, visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena. Katru gadu arī pašvaldības SIA “ŪDEKA” parūpējas par ko īpašu šajā dienā, un šogad piedāvā jaunu animācijas filmiņu “Izvēlies krāna ūdeni”.