Ūdeka

 • Maina sūkņus lielākajā kanalizācijas sūkņu stacijā 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' turpina īstenot energoefektivitātes projektu, kā ietvaros pašpatēriņa vajadzībām tiek izbūvētas divas saules paneļu elektrostacijas, kā arī nomainītas vairākas tehnoloģiskās iekārtas, tostarp šonedēļ divi kanalizācijas sūkņi pilsētas lielākajā kanalizācijas sūkņu stacijā Muitas ielā.

 • Notekūdeņu attīrīšanas kompleksā uzsākti saules paneļu konstrukciju izbūves darbi 3

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” Notekūdeņu attīrīšanas kompleksa teritorijā uzsākti saules paneļu konstrukciju izbūves darbi. Energoefektivitātes projekta ietvaros līdz gada beigām pašpatēriņa vajadzībām tiks izbūvētas divas saules paneļu elektrostacijas, kas atradīsies gan pie dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas Talsu ielā 65, gan Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu kompleksā Dzintaru ielā 52A.

 • Veiks aerācijas baseinu modernizāciju 0

  SIA “ŪDEKA” Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (NAI) kompleksā arī šajā vasarā plānoti dažādi modernizācijas darbi. Šobrīd uzsākta aerācijas baseinu iztukšošana, lai jau nākamajā nedēļā varētu veikt baseinu difuzoru membrānu un kondensāta mehānisma nomaiņu.

 • Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums 0

  Saistībā ar plānotajiem remontdarbiem, piektdien, 13. maijā, no plkst. 8:00 līdz 17:00 atsevišķām mājām Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums. Plānotie remontdarbi ir pabeigti un plkst.15 ūdens padeve ir atjaunota

 • Spēkā stāsies jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs 14

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka Ventspilī sākot ar 2022. gada 1. aprīli spēkā stāsies jaunie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi. Turpmāk ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 0,77 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs - 1,24 eiro par kubikmetru - kopā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs būs 2,01 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa.

 • Dzīvojamām mājām Tilta un Ausekļa ielā būs pārtraukta ūdens padeve 0

  Saistībā ar ūdensvada bojājumu tika pārtraukta ūdens padeve dzīvojamām mājām Tilta ielā - posmā no Ozolu līdz Ausekļa ielai, un Ausekļa ielā  - posmā no Tilta ielas līdz Stacijas ielai. Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka remontdarbi ir veiksmīgi noslēgušies un plkst. 15.50 ūdens padeve tika atjaunota.

 • Jāveic līdz šim atlikto ūdens patēriņa skaitītāju verificēšana 0

  Ārkārtējās situācijas laikā daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji varēja atlikt ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu, nomaiņu vai atkārtotu verificēšanu. Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka noslēdzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, atkal būs jāveic ūdens patēriņa skaitītāju periodiskā verificēšana atbilstoši norādītājiem termiņiem.

 • Novērsta ūdensvada avārija Kr. Valdemāra ielā 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka šorīt, 24. janvārī, notikusi ūdensvada avārija posmā no Kapteiņu ielas līdz Kr. Valdemāra iela 18. Plkst. 11.50 Remontdarbi ir operatīvi pabeigti un ūdens padeve ir atjaunota.