Ūdeka

 • Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums 0

  Saistībā ar plānotajiem remontdarbiem, piektdien, 13. maijā, no plkst. 8:00 līdz 17:00 atsevišķām mājām Užavas ielā būs ūdens padeves pārtraukums. Plānotie remontdarbi ir pabeigti un plkst.15 ūdens padeve ir atjaunota

 • Spēkā stāsies jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs 14

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka Ventspilī sākot ar 2022. gada 1. aprīli spēkā stāsies jaunie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi. Turpmāk ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 0,77 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs - 1,24 eiro par kubikmetru - kopā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs būs 2,01 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa.

 • Dzīvojamām mājām Tilta un Ausekļa ielā būs pārtraukta ūdens padeve 0

  Saistībā ar ūdensvada bojājumu tika pārtraukta ūdens padeve dzīvojamām mājām Tilta ielā - posmā no Ozolu līdz Ausekļa ielai, un Ausekļa ielā  - posmā no Tilta ielas līdz Stacijas ielai. Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka remontdarbi ir veiksmīgi noslēgušies un plkst. 15.50 ūdens padeve tika atjaunota.

 • Jāveic līdz šim atlikto ūdens patēriņa skaitītāju verificēšana 0

  Ārkārtējās situācijas laikā daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji varēja atlikt ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu, nomaiņu vai atkārtotu verificēšanu. Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka noslēdzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, atkal būs jāveic ūdens patēriņa skaitītāju periodiskā verificēšana atbilstoši norādītājiem termiņiem.

 • Novērsta ūdensvada avārija Kr. Valdemāra ielā 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka šorīt, 24. janvārī, notikusi ūdensvada avārija posmā no Kapteiņu ielas līdz Kr. Valdemāra iela 18. Plkst. 11.50 Remontdarbi ir operatīvi pabeigti un ūdens padeve ir atjaunota.

 • ŪDEKA aicina nodrošināties pret cauruļu aizsalšanu ziemā 5

  Pašvaldības SIA ŪDEKA aicina namu īpašniekus un apsaimniekotājus apsekot īpašumus un parūpēties par ēku iekšējo ūdensvada tīklu un kanalizācijas sistēmu sagatavošanu ziemas sezonai, lai novērstu to iespējamo aizsalšanu.

 • Pēdējais brīdis reģistrēt decentralizētās kanalizācijas sistēmas 16

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka tuvojas decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšanas termiņš. Līdz 2021. gada 31. decembrim visām individuālajām kanalizācijas sistēmām, kas nav pieslēgtas centralizētajai kanalizācijas sistēmai, ir jābūt reģistrētām un sakārtotām atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

 • Samazinājies pieprasījums pēc ūdenssaimniecības pakalpojumiem 10

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šogad būtiski samazinājies pieprasījums pēc uzņēmuma sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem. Lielākais ūdenssaimniecības pakalpojumu pieprasījuma kritums novērojams tieši juridisko klientu sektorā.

 • Arī šovasar turpināta ūdenssaimniecības pilnveide 8

  Lai nodrošinātu kvalitatīvus, nepārtrauktus un videi draudzīgus pakalpojumus, pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' ik gadu savlaicīgi plāno nepieciešamo sistēmu atjaunošanu un modernizāciju. Arī šajā vasarā turpināts darbs pie ūdenssaimniecības pilnveides.