Ūdeka

 • ŪDEKA aicina nodrošināties pret cauruļu aizsalšanu ziemā 5

  Pašvaldības SIA ŪDEKA aicina namu īpašniekus un apsaimniekotājus apsekot īpašumus un parūpēties par ēku iekšējo ūdensvada tīklu un kanalizācijas sistēmu sagatavošanu ziemas sezonai, lai novērstu to iespējamo aizsalšanu.

 • Pēdējais brīdis reģistrēt decentralizētās kanalizācijas sistēmas 16

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka tuvojas decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšanas termiņš. Līdz 2021. gada 31. decembrim visām individuālajām kanalizācijas sistēmām, kas nav pieslēgtas centralizētajai kanalizācijas sistēmai, ir jābūt reģistrētām un sakārtotām atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

 • Samazinājies pieprasījums pēc ūdenssaimniecības pakalpojumiem 10

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šogad būtiski samazinājies pieprasījums pēc uzņēmuma sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem. Lielākais ūdenssaimniecības pakalpojumu pieprasījuma kritums novērojams tieši juridisko klientu sektorā.

 • Arī šovasar turpināta ūdenssaimniecības pilnveide 8

  Lai nodrošinātu kvalitatīvus, nepārtrauktus un videi draudzīgus pakalpojumus, pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' ik gadu savlaicīgi plāno nepieciešamo sistēmu atjaunošanu un modernizāciju. Arī šajā vasarā turpināts darbs pie ūdenssaimniecības pilnveides.

 • Usmas ielā ūdens padeve atjaunota 6

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka 19. augustā notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā. Sakarā ar avārijas novēršanas darbiem, uz laiku tika pārtraukta ūdens padeve sekojošās adresēs - Usmas ielā 7;9;11;14.

 • Turpina reģistrēt decentralizētās kanalizācijas sistēmas 8

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' atgādina, ka turpinās decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrācija. Iedzīvotāji, kuru īpašumā atrodas krājtvertne, septiķis vai notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kas nav pievienotas centralizētajai sistēmai, aicināti atsaukties uzņēmuma sūtītajām vēstulēm un veikt to reģistrāciju.

 • Ūdensvada avārija Usmas ielā likvidēta 0

  Pašvaldības SIA ŪDEKA no rīta informēja, ka notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā un bez ūdens palikušas četras mājas. Remondarbus izdevies veikt operatīvāk, nekā sākumā plānots un ūdens padeve atjaunota. 

 • Notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā 4

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka notikusi ūdensvada avārija Usmas ielā un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem, uz laiku tiks pārtraukta ūdens padeve sekojošās adresēs - Usmas ielā 7;9;11;18;20 un Siguldas ielā 22. 

 • Lielajā prospektā ūdens padeve ir atjaunota 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka notikusi ūdensvada avārija Lielajā prospektā un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem, uz laiku tiks pārtraukta ūdens padeve sekojošās adresēs - Lielajā prospektā 33, 35, 37, 39, 41 un 41A.

 • «Ūdeka» saņem «Zaļās izcilības balvu» 0

  Ūdenssaimniecības uzņēmums pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' saņēmis Valsts vides dienesta gada apbalvojumu nominācijā ''Zaļā izcilības balva ūdenssaimniecības jomā''.

 • Turpinās decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšana 9

  Ventspilī turpinās decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšana vienotā datubāzē, kā to nosaka normatīvie akti. PSIA “ŪDEKA” atgādina, ka ventspilniekiem, kuru īpašumā atrodas  krājtvertne, septiķis vai notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kas nav pievienotas centralizētajai sistēmai, ir jāsazinās ar uzņēmumu un jāveic šo sistēmu pirmreizējā reģistrācija.

 • Notekūdeņu attīrīšanas process – sarežģīts un nozīmīgs 8

  Ūdens un kanalizācijas izmantošana ikdienas vajadzībām izmantojot dušu, mazgājot traukus un veļu, vai veicot dažādus saimnieciskus darbus, ir tik ierasta, tādēļ visbiežāk nemaz neaizdomājamies par to, kur mūsu radītie notekūdeņi nonāk un cik liels darbs tiek ieguldīts, lai tos apsaimniekotu.