Ūdeka

 • Būs slēgta transporta kustība Virves ielā 0

  Saistībā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas atzaru izbūves darbiem no 1. novembra līdz 2. novembrim Virves ielā būs slēgta satiksme. Transporta kustību plānots atjaunot 3. novembrī pēc darbu pabeigšanas.

 • Turpinās ūdenssaimniecības tīklu atjaunošana 8

  Lai gan pēdējo 20 gadu laikā Ventspilī no jauna izbūvēti un rekonstruēti vecie ūdensvada tīkli, kas 98,5% iedzīvotāju nodrošina kvalitatīvus un nepārtrauktus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus, darbs pie ūdenssaimniecības infrastruktūras uzlabošanas un paplašināšanas turpinās.

 • Ventspilnieki apmierināti ar dzeramo ūdeni 0

  Augustā un septembrī veiktā Ventspils iedzīvotāju aptauja liecina, ka 96% ventspilnieku ir apmierināti ar dzeramā ūdens kvalitāti un 89% pilsētas iedzīvotāju ikdienā uzturā lieto ūdeni no krāna.

 • ŪDEKA atsāks sadzīves kanalizācijas tīklu inspekcijas 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka Ventspilī tiks atsāktas sadzīves kanalizācijas tīklu inspekcijas, izmantojot dūmu ģeneratoru, lai noteiktu vietas, kur centralizētajā kanalizācijas sistēmā tiek nesaskaņoti novadīti lietus notekūdeņi. Pārbaužu laikā apsekojamās teritorijās var būt sadūmojums, taču inspekcijās izmantotie dūmi nav kaitīgi ne cilvēku veselībai, ne apkārtējai videi.

 • No nākamā gada plāno samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu 3

  Pateicoties Eiropas Savienības fondu līdzfinansētajam projektam sešās kārtās, kvalitatīvi ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumi ir pieejami teju visā Ventspilī. Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šā gada nogalē beidzas Eiropas Investīciju bankas izsniegtā aizdevuma atmaksas termiņš projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, II kārta” realizācijai.

 • Sestdien visā Ventspilī iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās 6

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka sestdien, 10. jūnijā, saistībā ar maģistrālā ūdensvada pārbūvi Ostas ielā, visā pilsētā īslaicīgi iespējama ūdens uzduļķošanās. Uzduļķošanās gadījumā ūdeni nepieciešams notecināt līdz tas atkal ir dzidrs. 

 • Ventspilī plānota hidrantu pārbaude 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka pilsētā jūnija mēnesī tiks veikta ikgadējā ugunsdzēsības ūdens ņemšanas vietu jeb hidrantu apsekošana un pārbaude. Pēc pārbaužu veikšanas ūdensvada tīklā iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās.

 • Inženieru ielā notikusi ūdensvada avārija 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šodien, 8.aprīli notikusi ūdensvada avārija Inženieru ielā daudzdzīvokļu māju rajonā. Pašlaik avārijas vietā strādā uzņēmuma speciālisti, lai novērstu radušās problēmas.

 • Ūdeka atsāk kanalizācijas tīklu inspekcijas ar dūmu ģeneratoru 0

  Pašvaldības SIA Ūdeka informē, ka pilsētā ir atsāktas sadzīves kanalizācijas tīklu inspekcijas, izmantojot dūmu ģeneratoru. Pārbaudes tiek veiktas ar mērķi noteikt vietas pilsētā, kur centralizētajā kanalizācijas sistēmā tiek neatļauti novadīti lietus notekūdeņi.