Ūdeka

 • Izmaiņas ''ŪDEKA'' apmeklētāju pieņemšanas laikā 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka, izvērtējot apmeklētāju plūsmu, no 11. marta plānotas izmaiņas klientu pieņemšanas laikā. Klientu daļā Talsu ielā 65 turpmāk ceturtdienās būs saīsināts pieņemšanas laiks.

 • Atsāk ikgadējās hidrantu pārbaudes 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka, iestājoties siltākiem laikapstākļiem, atsākta ikgadējā ugunsdzēsības hidrantu apsekošana. Pašvaldības SIA “ŪDEKA” uzraudzībā ir vairāk nekā 400 virszemes hidranti un teju 200 pazemes hidranti.

 • Ūdensvada avārija novērsta 11

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka 24. janvārī, Sarkanmuižas dambī notika liela diametra ūdensvada avārija. ''Ūdeka'' Informē, ka ūdensvada avārija ir novērsta. Ūdens padeve atjaunota visās adresēs, taču pēc avārijas novēršanas darbiem šodien visā pilsētā iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās. Uzduļķojuma gadījumā ieteicams to pirms lietošanas mazliet notecināt.

 • Ventspilī apstiprināti jauni ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi 2

  Ceturtdien, 28.decembrī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija apstiprinājusi pašvaldības SIA “ŪDEKA” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Izmaiņas kopumā paredz tarifu samazinājumu par 1 % jeb 2 centiem par kubikmetru.

 • Būs slēgta transporta kustība Virves ielā 0

  Saistībā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas atzaru izbūves darbiem no 1. novembra līdz 2. novembrim Virves ielā būs slēgta satiksme. Transporta kustību plānots atjaunot 3. novembrī pēc darbu pabeigšanas.

 • Turpinās ūdenssaimniecības tīklu atjaunošana 8

  Lai gan pēdējo 20 gadu laikā Ventspilī no jauna izbūvēti un rekonstruēti vecie ūdensvada tīkli, kas 98,5% iedzīvotāju nodrošina kvalitatīvus un nepārtrauktus centralizētās ūdensapgādes pakalpojumus, darbs pie ūdenssaimniecības infrastruktūras uzlabošanas un paplašināšanas turpinās.

 • Ventspilnieki apmierināti ar dzeramo ūdeni 0

  Augustā un septembrī veiktā Ventspils iedzīvotāju aptauja liecina, ka 96% ventspilnieku ir apmierināti ar dzeramā ūdens kvalitāti un 89% pilsētas iedzīvotāju ikdienā uzturā lieto ūdeni no krāna.

 • ŪDEKA atsāks sadzīves kanalizācijas tīklu inspekcijas 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka Ventspilī tiks atsāktas sadzīves kanalizācijas tīklu inspekcijas, izmantojot dūmu ģeneratoru, lai noteiktu vietas, kur centralizētajā kanalizācijas sistēmā tiek nesaskaņoti novadīti lietus notekūdeņi. Pārbaužu laikā apsekojamās teritorijās var būt sadūmojums, taču inspekcijās izmantotie dūmi nav kaitīgi ne cilvēku veselībai, ne apkārtējai videi.

 • No nākamā gada plāno samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu 3

  Pateicoties Eiropas Savienības fondu līdzfinansētajam projektam sešās kārtās, kvalitatīvi ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumi ir pieejami teju visā Ventspilī. Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šā gada nogalē beidzas Eiropas Investīciju bankas izsniegtā aizdevuma atmaksas termiņš projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, II kārta” realizācijai.

 • Sestdien visā Ventspilī iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās 6

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka sestdien, 10. jūnijā, saistībā ar maģistrālā ūdensvada pārbūvi Ostas ielā, visā pilsētā īslaicīgi iespējama ūdens uzduļķošanās. Uzduļķošanās gadījumā ūdeni nepieciešams notecināt līdz tas atkal ir dzidrs.