Policija "strādā"

Krievlauks | 16.04.2024, 18:52:26 | 3187

Privatmāju rajonos salika zimes 30km/st. un kas tālāk. Visi kā skrien tā skrien. Kur ir policija? Lai uzraksta cik pa nedeļu ir soditie. Kur ir ekipažas ar radariem? Ar sedesanu iecirknī pie pults un zīmju karināšanu , lieksas ka nepietiek ja pa īstam grib kārtibu pilsētā. Bet ja zīmes sapirktas un sakarinatas smukumam un ķeksīšiem tabulās par "padaritajiem darbiem" tad viss ok.
Tāpat kā ar to lidmašīnas lidināšanos divos naktī tā ka skan visa Zvaigžņu ielas apkartne. Naktī nav iespejams gulēt. Tur kur nāk naudiņa, laikam noteikumi par klusumu pec 23:00 neatiecās. Pa to bija jautajums VB telefonrubrikā. Tā neviens ar neatbildēja. Tikai TV parāda sižetu ka visi cenšas un mācās. Uzskata iedzivotajus pa idiotiem.

Komentāri (3)

 • 0
  Gārfilds 17.04.2024, 09:27:30

  Vakar braucu pa Pionieru ielu. Valsts policijas busiņš stāvēja ap plkst. 18:00. Un tur ir 30km/h zona! Gan jau, ka viņiem arī ir citi pienākumi, ne tik visu dienu stāvēt ar radariem.

 • -5
  Kristiāna 17.04.2024, 12:15:15

  Ar šādu iesniegumu var vērsties valsts policijā, lai kontrolē. Bet nu jārēķinās, ka ja gribi, lai viņi tagad raksta katram iedzīvotājam paskaidrojumu uz to, cik pie katras zīmes stāvēts, cik pārbaudīts utt - tad viņi tikai rakstīs paskaidrojumus, patrulēšanai laika nebūs..
  Turklāt - vai likuma , tai skaitā ceļa zīmju ievērošana nebūtu katra paša saprašanā, nevis pie katras no tām jānoliek pa policistam? Taču skaidri zināms, ka nedrīkst zagt, protams, gadās pa indivīdiem, kas pārkāpj likumu, bet nu tādēļ jau nestāv uz katra stūra un katrā veikalā pa policistam. Likumu ievērošana ir katra paša darbs.

 • -1
  Nobody Pirms 1 mēnesi

  Nu nez vai daudzi skrien ātrāk par 30 km/h....... :)) Varbūt suņi drasē.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: