Sporta skolas ''Spars'' vingrotāji piedalījās Latvijas Republikas čempionātā sporta vingrošanā, startēja ''Spars'' klasifikācijas sacensībās Ventspilī un izcīnīja prestižo Ilzes Rences piemiņas kausu Liepājā.

Arturs Mihailovs pre-junioriem un Kristaps Grīnvalds junioros Rīgā Latvijas Republikas čempionātā sporta vingrošanā ierindojās 7. vietās.

No 1. līdz 5. sporta klasēm piedalījās 50 meitenes un uzvarētājas katrā sporta klasē izskatījās daudzsološi.
1. sporta klasē - Alīna Kateriniča, Elza Gruntmale, Polīna Smirnova;
2. sporta klasē - Aleksa Spodarika, Loreta Ošeniece, Kellija Lakševica;
3. sporta klasē - Renāte Naļivaiko, Paula Grinšteina, Laura Kaudze;
4. sporta klasē - Darja Gribanova, Veronika Berežnaja, Emīlija Kuznecova;
5. sporta klasē - Deizija Rafelde, Alise Grosberga, Lote Brauna.

Liepājā 21. reizi tika rīkots Ilzes Rences piemiņas turnīrs. Šogad pie šī prestiža kausa tika talantīga Spars juniore Elana Aleksandra Sviķe. 4. vietā ierindojās Katerina Saveka. Sievietēm 3. vietā Justīne Zadināne, pre-juniorēm 2. vietā Darja Berestova, 5. sporta klasē 1. vietā Deizija Rafelde, 4. sporta klasē 2. vietā Veronika Berežnaja.

15-16. decembrī sacensību sezonas noslēgumā notiks Ziemassvētkus balvu izcīņa jaunākajām meiteņu un zēnu grupām.