Tēma: Sacensības

 • Notiks Orientēšanās sacensības 1

  Orientēšanās sporta cienītāji tiek gaidīti ''Ventspils AZIMUTS 2020'' orientēšanās seriāla 7. kārtas sacensībās 24. septembrī no plkst. 16 līdz 18.30 piejūras mežā Vasarnīcu ielas galā uz betonētā ceļa.

 • Demoras sportisti plūc laurus Tukumā 0

  Iepriekšējā nedēļas nogalē, Jātnieku sporta kluba (JSK) Demoras sportisti kuplā skaitā un ar labiem rezultātiem startēja Latvijas Jātnieku federācijas ieskaites sacensībās konkūrā ''Tukuma JSK kauss 2020''. Demorieši devās uz sacensībām ar deviņiem zirgiem un ponijiem, startējot gan atvērtajos maršrutos, gan maršrutos dažādās konkurencēs.

 • Aicina apskriet apkārt Būšnieku ezeram 3

  26. septembrī plkst. 11, tautas sporta programmas ''Nāc un sporto!'' ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums ir 8km - viens aplis apkārt ezeram.

 • Notika sacensības loka šaušanā «Kurzemes bulta IX» 0

  Loka šaušanas laukumā notika sacensības loka šaušanā ''Kurzemes bulta IX''. Sacensībās piedalījās 34 loka šāvēji no Lietuvas un Latvijas sporta klubiem. Ventspils loka šaušanas klubu ''Odisejs'' sacensībās pārstāvēja 11 sportisti.

 • Bokseri tiek pie medaļām 0

  Ventspils boksa kluba audzēkņi un treneris Sergejs Fetiskins piedalījās Liepājas atklātajās boksa sacensībās, kas notika aizvadītajā nedēļas nogalē.

 • Suharevs ar jaunu Latvijas rekordu uzvar sacensībās 0

  Sporta namā ''Centrs'' notika starptautiskas sacensības svarcelšanā ''Ventspils 2020'', kurā piedalījās 45 dalībnieki no Balviem, Ludzas, Dobeles, Daugavpils, Ventspils, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

 • Cīnīsies par Ventspils kausu kērlingā 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2020''. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē jau 19. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.

 • Notiks starptautiskas sacensības klinšu kāpšanā 0

  Pēc ilgākas pauzes, 29. augustā uz sporta nama ''Centrs'' klinšu kāpšanas sienas notiks starptautiskas sacensības klinšu kāpšanas sportā ''Ventspils Open 2020'', kuru mērķis ir attīstīt un popularizēt kāpšanas sportu Ventspilī un Latvijā.

 • Macuks pabeidz Eiropas čempionāta motokrosa maratonu 2. vietā 0

  Ķegumā norisinājās pēdējais 3. posms Eiropas čempionāta EMXOpen klasē. Abos braucienos Eiropas motokrosa čempionāta trešajā posmā Ķegumā 2. vietu izcīnīja Ventspils ''Rodeo'' sportists Toms Macuks, nodrošinot otro pozīciju arī summā. Tikai viens punkts viņu šķīra no uzvarētāja posma kopvērtējumā.

 • Zemessardze aicina uz velo-foto orientēšanās pasākumu 0

  Svētdien, 16. augustā Zemessardzes 46. kājnieku bataljons aicina ventspilniekus un pilsētas viesus piedalīties velo-foto orientēšanās pasākumā. Pulcēšanās un strats tiks dots no Loču un Parka ielas krustojuma stāvlaukuma.

 • Vieglatlēti startēs Valsts Prezidenta balvas izcīņā 0

  14. un 15. augustā, Ogres novada sporta centra stadionā notiks vienas no lielākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā šovasar - Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā. Latvijas izlases sastāvā iekļauti vairāki sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

 • Lasmane kļūst par divkārtēju Latvijas čempioni trīssoļlēkšanā 0

  Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U23 grupai, kurā piedalījās 12 Ventspils Olimpiskās vienības, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra, Sporta skolas ''Spars'' sportisti, kuri izcīnīja četras zelta un sudraba, un trīs bronzas medaļas.

 • Cīnīsies par Baltijas Olimpisko kausu taekvondo 0

  8. augustā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks starptautiskās taekvondo sacensības ''Baltijas Olimpiskais kauss'' un Ventspils kauss, kurām šobrīd pieteikušies 110 dalībnieki.