Tēma: Sacensības

 • Veiksmīgi starti Lietuvas nacionālajā čempionātā 0

  Jāšanas sporta bāzē Audruvis, norisinājās Lietuvas nacionālais čempionāts konkūrā. Ātruma maršrutā ponijiem, ar šķēršļu augstumu 80 cm, kur startēja Lietuvas spēcīgākie poniju jātnieki, kuri cīnījās par čempiona titulu.

 • Gūst panākumus BMX sacensībās 0

  Valmierā notika Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā un sacensības tika aizvadītas jaunajā BMX trasē, kas nosaukta divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga vārdā. Sacensības notika 25 vecuma un meistarības grupās un tajās piedalījās 25 sporta skolas “Spars” audzēkņi.

 • Vieglatlēti gūst panākumus sacensībās 0

  Aizvadītas vairākas starptautiskās sacensības vieglatlētikā, kurās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti Mareks Ārents, Jānis Leitis, Jānis Svens Grīva un Rolands Štrobinders.

 • Vieglatlēti veiksmīgi startē «Sportland» kausa izcīņā 2

  Jelgavā notika "Sportland" kausa izcīņas sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-18 vecuma grupas jauniešiem. Sacensībās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane un sporta skolas “Spars” audzēkņi Luīze Dārta Sietiņa,  Marks Harčenko un Anete Jete Meiere.

 • Notiks sacensības loka šaušanā 0

  No 28. līdz 30. jūnijam, loka šaušanas laukumā notiks sacensības loka šaušanā “Ventspils čempionāts 2019” un “Ventspils bulta 2019”.

 • Ventspils sportisti startēs Eiropas spēlēs 0

  No 21. līdz 30.jūnijam Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiks II Eiropas Spēles, kurās piedalīsies 4000 vasaras sporta veidu pārstāvji no 50 Eiropas valstīm. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 52 sportisti, kuri startēs 13 sporta veidos.

 • Ar sapni par Havaju salām 1

  Ventspilnieks Vadims Popovs nesen aizvadījis savas otrās Ironman sacensības, kurās nācās cīnīties arī ar Kanāriju salu karstumu un vēju, bet viņa šīs sezonas plānos ir jau arī citi mači.

 • Airētāji no sacensībām atgriežas ar medaļām 0

  Sporta skolas „Spars” airētāji veiksmīgi aizvadījuši starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Sudraba airi”, kas notika Olimpiskā centra “Limbaži” airēšanas bāzē. Šajās sacensībās visi sportisti sacentās 200m distancē.

 • "Ventspils Ghetto" pārsteidz Maskavu 2

  Tinkoff Moscow Challenger turnīrā 3x3 basketbolā Latviju pārstāvēja divi kvarteti, no kuriem tālāk tika komanda Ventspils Ghetto, kas sacensības sāka ar kvalifikācijas mačiem.

 • "Ventspils šķēpos" uzvar Palameika un Štrobinders 1

  Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensībās “Ventspils šķēpi” elites grupā sievietēm ar jauno maču rekordu 63,46 metri triumfēja Madara Palameika, bet kungiem ar tālāko metienu izcēlās Rolands Štrobinders.

 • Novada vieglatlētiem divas sacensības 0

  Ventspils novada jaunie vieglatlēti startēja sacensībās Saldū un Tukumā, abās pamanoties tikt pie godalgām un arī labojot personisko rekordus.

 • Māsām Grīvām uzvaras Itālijā 1

  Pagājušās nedēļas nogalē iespaidīgs latviešu vieglatlētu desants – tajā skaitā arī no Ventspils – devās uz Itāliju, lai piedalītos šīs valsts klubu čempionāta pirmās kārtas sacensībās.

 • Svarcēlājiem panākums Polijā 0

  Svarcēlāji Daniela Ivanova un Armands Mežinskis svētdien Polijā uzvarēja Jana Havrilevica piemiņas sacensībās.