Tēma: Vingrotāji

 • Vingrotāji gatavojas pasaules čempionātam 0

  25. martā uz Turcijas pilsētu Antaliju, lai piedalītos 2. pasaules čempionātā sporta vingrošana juniorēm devās sporta skolas ''Spars'', Latvijas izlases dalībniece Anna Grauda-Grote kopā ar treneri Nadeždu Seili.

 • Vingrotājām čempiones tituls un medaļas 0

  Nedēļas nogalē Rīgā, sporta skolas ''Spars'' vingrotājas sīvā konkurencē cīnījās par prestižo Latvijas Republikas kausu daudzcīņā un Latvijas Republikas čempionu medaļām atsevišķos daudzcīņas veidos.

 • Sporta vingrotājām četrpadsmit medaļas 0

  Liepājā notika Liepājas atklātais čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalījās 12 sporta skolas ''Spars'' vingrotājas. Sportistes sacentās 4.,5.sporta klasē, pre-juniorēm, juniorēm un sievietēm.

 • Sporta vingrotājas startēja Gruzijā 1

  Gruzijas pilsētā Kutaisi notika 3. starptautiskais turnīrs sporta vingrošanā ar Armēnijas, Azerbaidžānas, Polijas, Lietuvas, Latvijas un Gruzijas valsts izlašu dalībniekiem. Junioru konkurencē daudzcīņā sporta skolas ''Spars'' vingrotājām Annai Graudai-Grotei 7. vieta un Elanai Aleksandrai Sviķei 10. vieta.

 • Vingrotājiem panākumi Latvijas jaunatnes čempionātos 0

  Nedēļas nogalē, Ventspilī un Rīgā aizvadītas Latvijas Republikas jaunatnes meistarsacīkstes sporta vingrošanā, kur dalībnieki sacentās daudzcīņā četrās vecuma grupās un komandu sacensībās. 

 • Sporta vingrotājiem kausi un medaļas Latvijas čempionātā 0

  Rīgā notika Latvijas Republikas kausa izcīņa un Latvijas Republikas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos sporta vingrošanā, kurā startēja astoņi sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Ilmāra Seiļa, Nadeždas Seiles, Valērijas Savickas un Bruno Kaņepes vadībā.

 • Vingrotāji tiek pie medaļām Lietuvā 0

  Lietuvā notika Klaipēdas atklātais čempionāts sporta vingrošanā meitenēm atsevišķos daudzcīņas veidos, bet zēniem gan daudzcīņā, gan atsevišķos veidos. Sporta skolas "Spars" vingrotājam izdevās sekmīgs starts, tiekot pie dažāda kaluma medaļām. Juniorēm un pre-juniorēm piedalījās attiecīgi 14 un 19 dalībnieces.

 • Sporta vingrotāji sacentās Ventspils čempionātā 0

  Lai popularizētu sporta vingrošanu Ventspilī un Latvijā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' vingrošanas zālē sporta skolas ''Spars'' sporta vingrotāji piedalījās sporta skolas un Ventspils pilsētas čempionātā sporta vingrošanā zēniem.

 • Sporta vingrotājas startē sacensībās 0

  Lai popularizētu sporta vingrošanu Ventspilī un Latvijā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' vingrošanas zālē norisinājās sporta skolas ''Spars'' un Ventspils čempionāts daudzcīņā sporta vingrošanā dažādās vecumā grupās un sporta klasēs, kurā piedalījās 56 dalībnieces.

 • Olimpiskajā centrā trenējas Lietuvas vingrotāji 3

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' turpinās treniņnometņu sezona. Šajā nedēļā treniņnometnē Ventspilī uzturas Lietuvas vingrošanas izlases sportisti piecpadsmit personu sastāvā, no kuriem trīs ir treneri, bet divpadsmit Lietuvas jauniešu un pieaugušo izlases sportisti.

 • Pirmā un joprojām pieprasīta 0

  Tieši ar Basketbola halles atklāšanu pirms nu jau 22 gadiem pa īstam sākās Olimpiskā centra Ventspils vēsture, bet šī sporta bāze ir pieprasīta un apmeklēta vēl joprojām – tajā trenējas, atpūšas un sacenšas visdažādākajos mērogos un līmeņos.

 • Vingrotāji startēs pasaules čempionātā 0

  Vācijas pilsētā Štutgartē notiks 49. pasaules čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalīsies divi Ventspils Olimpiskās vienības sportisti Rihards Trams un Marija Ribaļčenko, trenere Nadežda Seile.