Tēma: Vingrotāji

 • Olimpiskajā centrā trenējas Lietuvas vingrotāji 3

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' turpinās treniņnometņu sezona. Šajā nedēļā treniņnometnē Ventspilī uzturas Lietuvas vingrošanas izlases sportisti piecpadsmit personu sastāvā, no kuriem trīs ir treneri, bet divpadsmit Lietuvas jauniešu un pieaugušo izlases sportisti.

 • Pirmā un joprojām pieprasīta 0

  Tieši ar Basketbola halles atklāšanu pirms nu jau 22 gadiem pa īstam sākās Olimpiskā centra Ventspils vēsture, bet šī sporta bāze ir pieprasīta un apmeklēta vēl joprojām – tajā trenējas, atpūšas un sacenšas visdažādākajos mērogos un līmeņos.

 • Vingrotāji startēs pasaules čempionātā 0

  Vācijas pilsētā Štutgartē notiks 49. pasaules čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalīsies divi Ventspils Olimpiskās vienības sportisti Rihards Trams un Marija Ribaļčenko, trenere Nadežda Seile.

 • Vingrotāja piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiādē 0

  Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 21. līdz 27. jūlijam notiks 15. Eiropas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalīsies arī Latvijas izlases komanda. Latvijas izlases sastāvā ir iekļauta Ventspils sporta skolas “Spars” audzēkne Sabīne Anna Cinovska, kura startēs vingrošanā – daudzcīņā.

 • Vingrotāji sacentās par "Spara" balvām 0

  Divas dienas vingrotāji no Ventspils, Daugavpils, Rīgas, Liepājas, Kauņas, Viļņas un Klaipēdas startēja tradicionālajās sporta skolas Spars kausa izcīņas sacensībās sporta vingrošanā.

 • Panākumu ceļš 20 gadu garumā 17

  Stāsts par to, kā veidojies Olimpiskais centrs Ventspils, tā sporta un atpūtas bāzes, jau gandrīz pilnībā izstāstīts, taču vēl nav pieminēti daži būtiski objekti, ar kuriem varam pelnīti lepoties, – airēšanas bāze, tenisa korti un ielu vingrošanas stadions.

 • Vingrotājai 19. vieta Eiropā 0

  Sporta skolas Spars vingrotāja Marija Ribaļčenko ceturtdien Glāzgovā izcīnīja 19. vietu Eiropas čempionāta atbalsta lēciena sacensībās.

 • Jaunie vingrotāji uzrāda labus rezultātus 0

  Ik gadu pavasarī notiek Latvijas jauno vingrotāju sacensības “Cerību kauss”, kurās piedalās valsts labākās 8, 9, 10 un 11 gadu vecuma vingrotājas un vingrotāji. Sacensībās ir iespējams redzēt nākamos Eiropas un pasaules čempionātu dalībniekus, kā arī prognozēt Latvijas nākotnes talantus.