Tēma: Sporta skola “Spars”

 • Pretendē uz vietu Olimpiskajās spēlēs 0

  Otrdienā uz Vācijas pilsētu Kotbusu devās Anna Grauda-Grote ar treneri Nadeždu Seili lai piedalītos Pasaules kausa sacensībās atsevišķos daudzcīņas veidos.

 • ''Spars'' vieglatlētiem sekmīgi starti Latvijas čempionātā 0

  9.un 10. februārī Valmierā Jāņa Daliņa vieglatlētikas manēžā norisinājās 2024. gada jauno vieglatlētu (junioru un jauniešu) čempionāts telpās. Ventspils Sporta skolu “Spars” pārstāvēja divdesmit vieglatlēti.

 • Par vērienīgiem sasniegumiem vieglatlētikā apbalvota ''Spars'' sportiste 0

  Sporta skolas "Spars" vieglatlētei Brendai Džilianai Apsītei 2023. gads ir bijis panākumiem bagāts. Daudzas uzvaras gan Latvijā, gan Baltijā. Par diviem vērienīgiem sasniegumiem 16. janvarī Ādažu kultūras centrā "Gada balva vieglatlētikā 2023" Brenda saņēma apbalvojumu.

 • Ar labiem rezultātiem startē sacensībās 0

  Sporta skolas ''Spars'' vingrotāji piedalījās Latvijas Republikas čempionātā sporta vingrošanā, startēja ''Spars'' klasifikācijas sacensībās Ventspilī un izcīnīja prestižo Ilzes Rences piemiņas kausu Liepājā.

 • Izcīna Latvijas čempiones titulu 0

  Latvijas valsts 105. dzimšanas dienā, Daugavpilī notika Latvijas Republikas čempionāts sporta vingrošanā daudzcīņā sievietēm, kurā piedalījās sešas sporta skolas ''Spars'' vingrotājas.

 • Gatavojas LR čempionātam 0

  Gatavojoties Latvijas Republikas čempionātam Sporta skolas ''Spars'' vingrotāji ar panākumiem startēja ''Kurzemes grācija'' un ''Kurzemes talants'' sacensībās, kā arī uzvarēja Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā.

 • Nodibina Lasmaņa stipendiju jaunajiem basketbolistiem 0

  Šajā mācību gadā Ventspils Sporta skola “Spars” sadarbībā ar skolas bijušo absolventu, Latvijas valstsvienības 3x3 basketbolistu Kārli Paulu Lasmani nodibinājusi stipendiju ar mērķi veicināt basketbola nodaļas audzēkņu aktivitāti gan sportā, gan izglītībā.

 • Ventspilnieces kļuvušas par sporta meistarēm 0

  Latvijas Vingrošanas federācija, septembra sākumā Rīgā svinīgā ceremonijā apbalvoja labākos Latvijas sporta vingrotājus un mākslas vingrošanas pārstāvjus, pasniedzot godam nopelnītās Latvijas sporta meistara apliecības un nozīmītes.

 • Sporta skola atvērs durvis jaunajiem sportistiem 0

  2. septembrī no plkst. 10 līdz 12 OC “Ventspils” basketbola halles 1. zālē notiks Ventspils Sporta skolas “Spars” Atvērto durvju diena. Visi interesenti aicināti iepazīties ar sporta skolas piedāvātajām iespējām, īpaši gaidīti jaunie izglītojamie.

 • Notika Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Cīnīties par Ventspils čempiona titulu bija ieradušies Talsu NSS, Jelgavas BJSS un Saldus NSS airētāji, kā arī pārstāvis no Lietuvas.

 • Airētāji piedalās Eiropas junioru un U23 čempionātā 0

  26.-30. jūlijā Portugālē, Montemor o Velho notika Eiropas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Latvijas izlases sastāvā startēja labākie Ventspils Sporta skolas “Spars” airētāji Daniels Siders, Gustavs Tīrmanis un Aleksejs Masaitis.

 • Apsītei divas zelta medaļas 0

  11. jūlijā Ogres vieglatlētikas stadionā norisinājās Baltijas U16 komadu čempionāts, kur sacentās Baltijas spēcīgākie U16 vieglatlēti. Sacensības norisinājās ne tikai par Baltijas čempionu tituliem, bet arī par spēcīgākās valsts titulu komandu kopvērtējumā.

 • Panākumi BMX čempionātā 0

  Sestdien Mežaparka trasē, Rīgā Dziesmu un deju svētku noskaņās norisinājās 35. BMX Latvijas čempionāts, kas pulcēja ap 400 dalībnieku. Ventspils Sporta skolu ''Spars'' pārstāvēja BMX riteņbraukšanas nodaļas treneru I.Miņenko, J.Šķepera un A.Zecmaņa audzēkņi.

 • Apsīte labo 22 gadus vecu rekordu 0

  Jelgavā, Jāņa Lūša stadionā notika 2023. gada Latvijas U14 un U16 čempionāts vecuma grupu jauniešiem. U16 grupas zēni un meitenes sacentās 38, bet U14 vecuma grupā – 26 disciplīnās.