Tēma: Sporta skola “Spars”

 • Salnājs startēs Eiropas U-17 čempionāta finālturnīrā Atēnās 1

  Līdz 4. septembrim Grieķijā, Atēnās norisināsies Eiropas U-17 (2005. dzimšanas gads) čempionāta finālturnīrs 3X3 basketbolā, kurā startēs arī Latvijas U-17 puišu izlase, tostarp sporta skolas ''Spars'' audzēknis un Ventspils augstskolas basketbola komandas spēlētājs – Toms Markuss Salnājs.

 • Sporta skola aicina uz Atvērto durvju dienu 0

  3.septembrī no pl. 10:00 līdz pl. 12:00 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola zālē notiks Sporta skolas “Spars” atvērto durvju diena. Pasākuma laikā ikviens varēs iepazīties ar sev tīkamo vienu no 10 sporta veidiem, ko piedāvā apgūt sporta skola.

 • Notiks čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 0

  20.augustā plkst. 12:00 airēšanas bāzē “Dampeļi”, Virves ielā 59, notiks Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Plānots, ka sacensībās piedalīsies 70 dalībnieki no Ventspils, kā arī viesi no citām pilsētām.

 • BMX trasē notika Latvijas kausa posma sacensības 0

  Sacensībās piedalījās sportisti no visiem Latvijas BMX klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas. Sacensībās startēja 36 sporta skolas “Spars” sportisti treneru Igora Miņenko, Arņa Zecmaņa un Jāņa Šķepera vadībā.

 • Airētājiem medaļu birums Latvijas jaunatnes čempionātā 0

  Cieceres ezerā Brocēnos notika Latvijas Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā startēja sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Rūtas Šaubergas, Ojāra Burkovska un Ģirta Ločemļa vadībā.

 • Notiks Latvijas kausa 6. posma un kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā 0

  Lai popularizētu BMX riteņbraukšanas sporta veidu Latvijā un Ventspilī, sestdien, 13. augustā, Piedzīvojumu parka BMX trasē notiks Latvijas BMX kausa izcīņas 6. posms, kurā piedalīsies sportisti no visiem Latvijas BMX klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

 • Salnājs kvalificējas Eiropas U-17 čempionāta finālturnīram 0

  Ungārijas pilsētā Šolnokā notika Eiropas U-17 čempionāta (2005. dzimšanas gads) kvalifikācijas turnīrs 3x3 basketbolā, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstskolas basketbola komandas spēlētājs Toms Markuss Salnājs.

 • Džudistiem septiņas medaļas 0

  Siguldā aizvadīts Starptautiskais džudo turnīrs "Sigulda 2022", kurā piedalījās 350 dalībnieki piecās vecuma grupās. Sporta skolu ''Spars'' sacensībās pārstāvēja 14 sportisti un izcīnīja septiņas medaļas - trīs zelta, divas sudraba un divas bronzas.

 • Ivanovai Eiropas pieaugušo čempionāta sudrabs 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Daniela Ivanova Eiropas čempionātā svarcelšanā svara kategorijā līdz 76 kilogramiem izcīnīja otro vietu. Ivanova summā pacēla kilogramus 222 kilogramus, kas ir atkārtots Latvijas rekords.

 • Sporta vingrotājām četrpadsmit medaļas 0

  Liepājā notika Liepājas atklātais čempionāts sporta vingrošanā, kurā piedalījās 12 sporta skolas ''Spars'' vingrotājas. Sportistes sacentās 4.,5.sporta klasē, pre-juniorēm, juniorēm un sievietēm.

 • Peldētājiem medaļas sacensībās Liepājā 0

  Sporta centra ''Ezerkrasts'' peldbaseinā aizvadīts Liepājas Kompleksā sporta skolas sprinta turnīrs ''Rekordista diena'', kurā piedalījās 26 sporta skolas ''Spars'' peldētāji, treneru Sergeja Iļjina un Pāvela Vilcāna vadībā.

 • Popovs izcīna otro vietu triatlona sacensībās Portugālē 0

  Lisabonā, Portugālē notika starptautiskas triatlona sacensības ''Challenge Lisboa'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 800 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.