Tēma: Sporta skola “Spars”

 • Anna Grauda-Grote iegūst ceļazīmi uz EYOF 4

  Latvijas Vingrošanas federācijas atlases sacensības Eiropas Jaunatnes Olimpiādei/EYOF/Maribora, Slovēnijā, notika Daugavpilī. Atklātajā čempionātā uzvarēja un ceļazīmi uz EYOF ieguva Sporta skolas ''Spars'' vingrotāja Anna Grauda-Grote, papildinot savu medaļu kolekciju ar Daugavpils zeltu daudzcīņā, atbalsta lēcienā, brīvajās kustībās un sudrabu uz līdzsvara baļķa.

 • ''Spars'' U-15 basketbolisti uzvar Latvijas - Igaunijas basketbola līgā 0

  Ventspils Sporta skolas “Spars” basketbola U-15 zēnu komanda šajā sezonā piedalījās Latvijas-Igaunijas līgas turnīrā. Turnīru pārstāvēja trīs komandas no Latvijas – Ventspils Sporta skola “Spars”, Cēsu basketbola komanda un BS “Rīga” basketbola klase. No Igaunijas turnīrā piedalījās BK Saku, BK Talteh, BK Tartu.

 • Sporta vingrotājiem lieliski sasniegumi 0

  Nedēļas nogalē notika Ventspils Sporta skolas "Spars" atklātā kausa izcīņa sporta vingrošanā, kur gūti lieliski sasniegumi un notika arī Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts, kur godalgotas vietas izcīnīja Anna Grauda Grota un Elana Aleksandra Sviķe.

 • Sveiks sieviešu basketbola komandu 0

  Svētdien, 14. maijā plkst. 17.45 spēles puslaikā starp Basketbola klubu ''Ventspils'' un ''VEF Rīga'' Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un Izglītības pārvaldes vadītāja Jana Bakanauska sveiks sporta skolas ''Spars'' sieviešu komandu par sasniegumiem Latvijas Sieviešu basketbola līgā.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji airēja Jelgavā 0

  1. maijā Jelgavā notika Latvijas čempionāts garajās distancēs jeb Pavasara kauss, kur piedalījās Ventspils Sporta skolas “Spars” airētāji. Distances garums sacensībās bija 2000m, 4000m un 6000m.

 • Atklāta sacensību sezona smaiļošanā un kanoe airēšanā 1

  Airēšanas bāzē “Dampeļi” notika sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensībās piedalījās ne tikai Ventspils Sporta skolas “Spars” audzēkņi, bet arī pārbaudīt savu gatavību sezonai bija ieradušies airētāji no Pērnavas (Igaunija), Rīgas, Jūrmalas un Saldus novada sporta skolas.

 • Vingrotājiem zelts un sudrabs 0

  Sporta skolas ''Spars'' vingrotāji 14. aprīlī piedalījās Klaipēdas čempionātā dažādās vecumā grupās, sasniedzot teicamus rezultātus.

 • Vingrotājām panākumi čempionātā un turnīrā 0

  Pirms Lieldienām no 2. pasaules junioru čempionātā atgriezās Sporta skolas ''Spars'' vingrotāja Anna Grauda-Grote. Individuālajās sacensībās piedalījās 126. vingrotājas, ļoti labs starts Annai izdevās atbalstā lēcienā, iegūstot 19. vietu.

 • Vingrotāji gatavojas pasaules čempionātam 0

  25. martā uz Turcijas pilsētu Antaliju, lai piedalītos 2. pasaules čempionātā sporta vingrošana juniorēm devās sporta skolas ''Spars'', Latvijas izlases dalībniece Anna Grauda-Grote kopā ar treneri Nadeždu Seili.

 • Vingrotājām čempiones tituls un medaļas 0

  Nedēļas nogalē Rīgā, sporta skolas ''Spars'' vingrotājas sīvā konkurencē cīnījās par prestižo Latvijas Republikas kausu daudzcīņā un Latvijas Republikas čempionu medaļām atsevišķos daudzcīņas veidos.

 • Jaunais Sporta skolas direktors - Matīss Graudiņš (VIDEO) 0

  Ziņu portāla ventasbalss.lv redaktore Madara Zaļuma aicināja uz sarunu Ventspils Sporta skolas "Spars" jauno direktoru Matīsu Graudiņu. Arī turpmāk, paralēli administratīvajam darbam, viņš turpinās realizēt sevi kā basketbola treneris. Kādi ir tuvākā laika lielākie izaicinājumi, ko viņš domā par Reņķa dārzā iecerēto veloparku, par to intervijā.

 • ''Spars'' izcīna sudraba medaļas sieviešu basketbola līgā 0

  Nedēļas nogalē, Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē aizvadīts Pullman Sieviešu basketbola līgas finālturnīrs, kurā sacentās Rīgas Stradiņa universitātes otrā komanda, Jūrmala, BK Jelgava-BJSS un Ventspils sporta skolas “Spars”.

 • Cīnīsies par čempiona titulu 0

  18. - 19. martā Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē notiks Pulman sieviešu līgas finālčetrinieka sacensības, kurās četras komandas cīnīsies par čempiona titulu. Viņu vidū būs arī sporta skolas “Spars” sieviešu komanda, kura turnīrā atgriezusies pēc 15 gadu pārtraukuma un spējusi iekļūt četru labāko komandu skaitā, regulārā sezonā 16 spēlēs izcīnot 12 uzvaras.