Svētdien, 17. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties dzīvespriecīgā svētku notikumā “Ziemassvētku trādirīdis”, kur mūsu pilsētas divi talantīgi bērnu kolektīvi – teātra studija “Mēs” un mūsdienu deju studija “Prieks” izklaidēs ar priekšnesumiem, teatrāliem mirkļiem un radošām rotaļām, piedāvājot saviem skatītājiem Grinča Ziemassvētku stāstu.

Aizraujošajā stāstā visiem zināmais īgņa Grinčs atkal negrib svētkus un šoreiz pat ir noslēpis Ziemassvētku vecīti! Sanākušajiem mazajiem skatītājiem būs jācenšas viņu atrast un atbrīvot, radoši risinot uzdevumus un saprotot, ka svētki ir daudz kas vairāk nekā tikai dāvanas.

Ventspils Kultūras centra mūsdienu deju studijas “Prieks” rudens sezona bijusi ļoti enerģiska. Kā atzīst studijas vadītājas Everita Panfiļonoka un Kristīne Angere – ieguldītais darbs ticis arī atzinīgi novērtēts ar augstiem sasniegumiem dažādos konkursos. To novērtēt varēs arī šo svētdien visi bērnu pilsētiņās sanākušie.

Ar nepārtrauktu radošu dzirksti Veras Perepeļicas vadītās Ventspils Jaunrades nama teātra studijas “Mēs” jaunie aktieri šajā rudens sezonā iepazina teātra pasaules aizkulises. Šis būs liels pārbaudījums kolektīvam, jo viņi pirmo reiz uzstāsies uz tik lielas skatuves.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: