Talsos, Vilkmuižas ezerā notika Talsu novada meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā, un Limbažos - Baltijas Valstu kausa izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās sekmīgi startēja Ventspils sports skolas „Spars” sportisti.

Savās vecuma grupās un laivu klasēs godalgotas vietas ieguva:

1. vietā Aleksejs Masaitis, Kristaps Buks, Gļebs Vasiļjevs, Daniels Siders, Karīna Treigūte, Matīss Miķelsons, Samuēls Siders;

2. vietā Matīss Bērtulsons, Jonatāns Siders, Helēna Zvaigzne, Adriāna Lāce, Kirils Marčuks, Daniels Suhanovs, Sofija Justele;

3. vietā Krišs Lasmanis, Daniels Zamuelis.

Limbažos Junioru konkurencē par Baltijas čempionu smailīšu četriniekā kļuva Jēkabs Kalenda, kurš startēja kopā ar Aigaru Cīruli (Salacgrīva), Nauri Tomsonu (Salacgrīva) un Augustu Melderi (Brocēni). Jēkabs Kalenda un Augusts Melderis izcīnīja 2. vietu smailīšu divniekā 200m distancē. Alīna Mihailova ieguva 3. vietu smailīšu vieninieku 500m distancē.

Pieaugušo konkurencē par Baltijas čempionu smailīšu četriniekā kļuva Deniss Volkovs, kurš startēja kopā ar limbažniekiem Kasparu Tīklenieku, Alekseju Rumjancevu un Aldi Vildi.

Rinaldam Ozolniekam 5. vieta kanoe vieninieku 1000m distancē.

Komandu cīņā Baltijas kausu ieguva Latvijas komanda, 2. vietā Lietuva, bet 3. vietā Igaunija.