Tēma: Uzvara

 • Demoras jātniece uzvar arī otrajā posmā Lietuvā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu jātnieku turnīrā Lietuvā, ''Audruvis Champions tour 2nd stage'' biedrībai ''Jātnieku sporta klubs Demora'' atkal izcīnīta uzvara. Demoru šoreiz pārstāvēja četri zirgi.

 • Popovs izcīna 1. vietu triatlona sacensībās Varšavā 0

  Varšavā notika starptautiskas triatlona sacensības ''Ironman 70.3 Warsaw'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 628 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.

 • «Demorai» septiņi kausi un trīspadsmit rozetes 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu jātnieku turnīrā Lietuvā, ''Audruvis Champions tour 1st stage'' biedrībai ''Jātnieku sporta klubs Demora'' izcīnītas četras uzvaras, kopā nopelnot septiņus kausus un trīspadsmit rozetes. Demoru pārstāvēja pieci zirgi un ponijs.

 • Hokejisti kļūst par RAMH čempioniem 0

  Noslēdzošajā Play-Off spēlē pret ''Kurbads OldBoys'' komandu ''Ventspils Hokeja Savienības'' (VHS) komanda izcīnīja uzvaru un triumfēja ''Rīgas Atklātajās Meistarsacīkstēs Hokejā'' (RAMH) un ieguva čempionu titulu.

 • Ventspils Hokeja savienība uzņemti par LHF biedriem 0

  Rīgā norisinājās gadskārtējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) biedru kongress, kurā iesaistījušies 53 biedri. Šajā ikgadējā forumā notika jaunu biedru uzņemšanu un biedrība ''Ventspils Hokeja savienība'' tika uzņemta par pilntiesīgu LHF biedrs.

 • Atkal sacenšas svarbumbu cēlāji 0

  Pēc ilgāka pārtraukuma Covid-19 pandēmijas dēļ Ventspils svarbumbu cēlāji beidzot varēja atgriezties valsts mēroga sacensībās. Sestdien, 23. aprīlī, Rugājos sporta centrā norisinājās Latvijas čempionāts individuālajās disciplīnās. Mūsu sportisti no Svarbumbu celšanas kluba "Ventspils Atlants" startēja un spēja izcīnīt medaļas visās vecuma grupās.

 • Džudistiem medaļas starptautiskās sacensībās 0

  Jelgavā aizvadītas atklātās meistarsacīkstes un trenera Ulda Drusta piemiņas sacensības džudo, kurās piedalījās 382 dalībnieki no 29 sporta klubiem. Sporta skolu ''Spars'' sacensībās pārstāvēja 20 sportisti un izcīnīja 16 medaļas - piecas zelta, piecas sudraba un sešas bronzas. Kopvērtējumā mūsu džudisti izcīnīja 3. vietu.

 • Basketbolisti uzvar EYBL superfinālā 0

  Rīgā notika EYBL (Austrumeiropas jaunatnes basketbola līgas) superfināls U-17 (2003.g.dzim.) vecuma grupas komandām, kurā par uzvarētājiem kļuva mūsu ''Spars'' komanda, kas finālā ar 66:63 uzvarēja DSN/Sporta bode.

 • Suharevs «Gewitchtheber» komandai palīdz tikt pie uzvar 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijas Bundeslīgas sacensībās svarcelšanā Obrighaimas ''Gewichtheber'' komandas sastāvā startēja Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājs Ritvars Suharevs, palīdzot savai komandai svinēt uzvaru.

 • Lasmane otro gadu pēc kārtas uzvar NCAA konferences finālā 0

  Lielisku nedēļas nogali, ASV studentu sacensībās aizvadījusi mūsu trīssoļlēcēja Rūta Kate Lasmane, kura Aiovas štata pilsētā Eimsā otro reizi pēc kārtas kļuva par NCAA konferences čempioni ar rezultātu 13,85m.

 • Olimpiskais gads ar zelta maliņu 0

  Arī šis gads sportistiem un sporta dzīves organizatoriem bija izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts, turklāt bieži vien tam nemaz nebija sakara ar sportu, tomēr, neskatoties ne uz ko, netrūka arī panākumu visaugstākajā līmenī.

 • Šahistiem zelts blicā un bronza rapidā 0

  Rīgā notika Latvijas komandu čempionāti rapidā un blicā. Lieliski sacensībās startēja Ventspils Šaha klubs, kuriem izdevās izcīnīt bronzu rapidā un kļūt par čempioniem blicā.

 • Cūkas šņukurs paliek Ventspilī 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Ledus hallē sešas kērlinga komandas ar dalībniekiem no Igaunijas un  Latvijas cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu 2021. Par turnīra uzvarētājiem un tradicionālās turnīra balvas – cūkas šņukura ieguvējiem šogad kļuva Ventspils kērlinga kluba komanda VKK, kurā startēja Inga Apmane, Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča un Toms Mangulsons.