Tēma: Uzvara

 • Štrobinderam uzvara Tallinā 0

  22. maijā, Tallinā notika Igaunijas metēju seriāla pirmā posma sacensības, kurās par uzvarētāju Ventspils Olimpiskās vienības šķēpa metējs Rolands Štrobinders, kurš savā tālākajā metienā šķēpu aizmeta 81,84m tālu, līdz ar to Rolands kļuva par Latvijas sezonas līderi.

 • Lasmanis ar komandu uzvar Vienotās Eiropas līgas pirmajā posmā 0

  Latvijas spēcīgākā 3x3 basketbola komanda "Rīga" Sanktpēterburgā izcīnīja uzvaru Vienotās Eiropas līgas sacensību pirmajā posmā. Komandas sastāvā spēlēja Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Artūrs Strēlnieks.

 • «Ventspils» pieveic LU 0

  "Pafbet" Latvijas un Igaunijas basketbola līgā tuvu vēsturiskai pirmajai uzvarai pret "Ventspili" un otrajam panākumam šosezon kopumā bija "Latvijas Universitāte". LU basketbolisti mača galotnē izlaida pārsvaru pret ventspilniekiem un piekāpās ar rezultātu 65:69.

 • Noskaidroti spēles «Iededz eglīti» uzvarētāji 0

  Ventspils Digitālais centrs 2020. gada izskaņā izaicināja savus draugus, partnerus, klientus un sociālo tīklu sekotājus piedalīties Ziemassvētku spēlē un iedegt digitālo eglīti, tādējādi gūstot iespēju saņemt vērtīgu balvu -  dāvanu karti 300 EUR vērtībā no ''Daba laba''.

 • Lasmanis uzvar Pasaules tūres 3x3 basketbolā finālposmā (VIDEO) 0

  Pasaules tūres 3x3 basketbola finālposmā Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga", kuras sastāvā spēlē Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Lasmanais, kopā ar Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu ļoti saspringtā mačā izcīnīja uzvaru ar 21:20 pret Slovēnijas Liman, pateicoties Naura Mieža iemestajam tālmetienam pēdējās sekundēs.

 • Lasmanis ar fantastisku tālmetienu atnes komandas uzvaru Dohā (VIDEO) 1

  Kataras galvaspilsētā Dohā aizvadīts Pasaules tūres posms 3x3 basketbolā, kurā ''Riga'' komanda finālspēlē sensacionāli atspēlējās un izrāva uzvaru pār Serbijas komandu "Liman". Izšķirošo metienu realizēja Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Lasmanis. Komandā vēl spēlēja - Agnis Čavars, Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš.

 • Macuks izcīna uzvaru Eiropas čempionāta posmā (VIDEO) 0

  Eiropas motokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā EMX Open klasē, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalījās motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks un izcīnīja pirmo vietus.

 • «Ventspils» Latvijas kausa pusfinālā uzvar RFS 1

  "Ventspils" šodien, 28. oktobrī "Viensviens" Latvijas kausa pusfināla spēlē ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja RFS, kas pagājušajā gadā triumfēja šajā turnīrā.

 • Zelts Baltijas un Latvijas čempionātā pankrationā 2

  Nedēļas nogalē Rīgā ''Free Zone'' sporta centrā tika aizvadītas pankrationa sacensības - 10. Baltijas čempionāts, kura ietvaros notika arī 17. Latvijas čempionāts. Ventspili trenera Sergeja Deņisova vadībā šajās sacensībās pārstāvēja divi ''Ventspils Kikboksa Leģions'' audzēkņi - Māris Riepšis un Raimonds Martinovskis.

 • «Ventspils» beigās salauž LU pretestību 3

  ''Pafbet'' apvienotajā Latvijas un Igaunijas līgā ''Ventspils'' savā laukumā ar 91:85 pārspēja ''Latvijas Universitātes'' komandu, kas gandrīz visa mača garumā cīnījās punkts punktā, pēdējā ceturtdaļā arī bija ieguvusi vadību, taču tad neguva punktus četras minūtes pēc kārtas.

 • Alise Lūse ar Džoanu uzvar Sporta dienās 0

  Lai padarītu jāšanas sportu atpazīstamāku un iesaistītu tajā jaunus interesentus, Latvijas Jātnieku federācija (LJF) vasaras noslēgumā ir uzsākusi jaunu tradīciju - Latvijas Jātnieku Sporta Dienu organizēšanu trīs disciplīnās - pajūgu braukšanā, iejādē un konkūra disciplīnā.

 • «Latvijai» un Ventspils Mūzikas vidusskolai kārtējā uzvara 0

  Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un žurnāla ''Būvinženieris'' izsludinātajā konkursā ''Energoefektīvākā ēka Latvijā 2020'' koncertzāle ''Latvija'' un Ventspils Mūzikas vidusskola ieguva 1. vietu nominācijā ''Energoefektīvākā publiskā ēka''.

 • «Rodeo» uzvar Dobelē un nodrošina 12. čempionu titulu 1

  Iespaidīgs sezonas noslēgums sanācis motoklubam Rodeo, kas teicami veica Latvijas čempionāta pēdējo posmu Dobelē, tā nodrošinot savu 12. titulu komandu vērtējumā un vietu uz pjedestāla arī solo klasēs.