Tēma: Uzvara

 • Ventspilniecēm zelts volejbola turnīrā 0

  Sporta hallē ''Pārventa'' notika vienas dienas turnīrs volejbolā sievietēm, kurā piedalījās astoņas sieviešu amatieru volejbola komandas - Ventspils novads, SK Pūre, VK Saldus, Liepājas SSS, Liepāja, Kuldīgas NSS, Rīga United un Rīga, kas tika sadalītas divās apakšgrupās un izspēlēja spēles līdz divu setu uzvarai.

 • Jaunsproģis šauj visprecīzāk 0

  Rīgā notika Latvijas Praktiskās šaušanas centra kausa izcīņas 5. posms praktiskajā šaušanā, kurā piedalījās un panākumus guva sporta skolas ''Spars'' šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis.

 • Čempionātu petankā sāk ar uzvaru 0

  Latvijas izlase, ko veido ventspilnieki Raido Blumbergs, Nauris Bogdanovičs, Andris Padrevics un Edgars Silovs no Upesciema Warriors, Eiropas čempionātu petankā, kas notiek Bulgārijas pilsētā Albenā, ir uzsākuši ar uzvaru.

 • Ārents ar labāko rezultātu šosezon uzvar sacensībās Polijā 0

  Polijas pilsētā Meņdzizdrojē notika olimpisko čempionu Vladislava Komara un Tadeuša Šļusarska piemiņas sacensības vieglatlētikā. Tajās piedalījās un arī uzvarēja Ventspils olimpiskās vienības kārtslēcējs Mareks Ārents.

 • Smaiļotājiem un kanoe sportistiem panākumi sacensībās 0

  Talsos, Vilkmuižas ezerā notika Talsu novada meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā, un Limbažos - Baltijas Valstu kausa izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās sekmīgi startēja Ventspils sports skolas „Spars” sportisti.