Tēma: Uzvara

 • Sasniegtas jaunas virsotnes 0

  Gada nogalē jau tradicionāli atskatāmies uz nozīmīgākajiem Ventspils sportistu sasniegumiem aizvadītajā gadā. Arī 2023. gadā ir sasniegtas jaunas virsotnes gan Ventspils sportistu individuālajos startos, gan Latvijas izlašu sastāvos.

 • Latvijas basketbola izlase pieveic Franciju un cīnīsies par medaļām 1

  Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Indonēzijā Pasaules kausa finālturnīra otrajā mačā pieveica Francijas izlasi un neatkarīgi no pēdējās spēles ar Kanādu rezultāta turpinās cīņu par medaļām. Latvija uzvarēja ar 88:86 (26:33, 23:20, 13:21, 26:12).

 • Ventspilnieki izcīna Latvijas klubu kausu petankā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Upesciema stadionā ar Ventspils kērlinga kluba komandas uzvaru noslēdzās ikgadējā Latvijas klubu kausa izcīņa petankā. Ventspilnieku rindās cīnījās Agita Puriņa, Eva Martinsone, Inga Apmane, Kristīne Vilka, Raido Blumbergs, Nauris Bogdanovičs un Andris Padrevics.

 • RODEO uzvar Latvijas čempionāta 3. posmā 0

  Pērnā gada Eiropas čempions motokrosā EMX2T klasē Toms Macuks svētdien Alojā izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta 3. posmā MX1 klasē. MX2 konkurencē labākais bija Edvards Bidzāns, kurš ir jauns papildinājums Rodeo komandai.

 • Ventspilniekiem atkal zelts pasaules čempionātā 0

  Norvēģijas pilsētā Bryne norisinājās pasaules čempionāts galda hokejā. Latviju izlases sastāvā neiztrūkstoši pārstāvēja arī vairāki Ventspils galda hokeja spēlētāji. Pirmajā čempionāta dienā norisinājās komandu sacensības junioru, sieviešu un veterānu (40+) nominācijās, kā arī junioriem, sievietēm un veterāniem individuāli.

 • Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu (VIDEO) 3

  Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsarga Artūra Šilova, kurš atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu, vecvecāki ar asarām acīs skatījušies, kā izlasi šodien sagaida Latvijā, bet spēles tiešraides viņi skatīties nav spējuši. Baidījās, ka sirds neizturēs. Ar Artūra vectēvu un vecmāmiņu sarunājās Gonda Porniece no Kurzemes TV.

 • Otro gadu pēc kārtas triumfēja komandā 0

  Ar teicamiem Sporta skolas "Spars" jauno vingrotāju panākumiem noslēdzās mācību gada galvenās sacensības - Latvijas Republikas jaunatnes meistarsacīkstes "Cerību kauss 2023".

 • Suharevs kļūst par Eiropas čempionu svarcelšanā 3

  Armēnijas pilsētā Erevānā notiek Eiropas pieaugušo čempionāts svarcelšanā, kurā piedalās četri Ventspils Olimpiskās vienības un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra svarcēlāji. Ritvars Suharevs otrdien Armēnijā kļuva par Eiropas čempionu svarcelšanā svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

 • Blumbergs kļūst par trīskārtēju Latvijas čempionu vīriešu vienspēlēs petankā 0

  Upesciema stadiona petankas laukumos notika Latvijas čempionāts vīriešu vienspēlēs, kur čempionāta A līgas 32 dalībnieku konkurencē startēja divi Ventspils kērlinga kluba pārstāvji –  divkārtējais Latvijas čempions Raido Blumbergs un pagājušā gada vicečempions vienspēļu disciplīnā Andris Padrevics. 

 • Daugavpilī uzvar VPVK «Bloka» volejbolistes 2

  Daugavpilī aizvadīts ''DEPO Open 2022'' Latvijas čempionāta piektais posms pludmales volejbolā, kurā par uzvarētājām sieviešu konkurencē kļuva Ventspils pludmales volejbola klubs ''Bloks'' spēlētājas  Anija Ozoliņa un Beāte Liepājniece.

 • Toms Macuks izcīna Eiropas čempiona titulu 0

  Ar Ventspils kluba "Rodeo MX" braucēja Toma Macuka uzvaru noslēdzies Eiropas čempionāts motokrosā EMX2T klasē, kas divu dienu garumā risinājās Loketas trasē, Čehijā. Tagad Macuka kontā ir Eiropas čempionāta visa kaluma medaļas.

 • Demoras jātniece uzvar arī otrajā posmā Lietuvā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu jātnieku turnīrā Lietuvā, ''Audruvis Champions tour 2nd stage'' biedrībai ''Jātnieku sporta klubs Demora'' atkal izcīnīta uzvara. Demoru šoreiz pārstāvēja četri zirgi.

 • Popovs izcīna 1. vietu triatlona sacensībās Varšavā 0

  Varšavā notika starptautiskas triatlona sacensības ''Ironman 70.3 Warsaw'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 628 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.