Tēma: Uzvara

 • Zelts Baltijas un Latvijas čempionātā pankrationā 2

  Nedēļas nogalē Rīgā ''Free Zone'' sporta centrā tika aizvadītas pankrationa sacensības - 10. Baltijas čempionāts, kura ietvaros notika arī 17. Latvijas čempionāts. Ventspili trenera Sergeja Deņisova vadībā šajās sacensībās pārstāvēja divi ''Ventspils Kikboksa Leģions'' audzēkņi - Māris Riepšis un Raimonds Martinovskis.

 • «Ventspils» beigās salauž LU pretestību 3

  ''Pafbet'' apvienotajā Latvijas un Igaunijas līgā ''Ventspils'' savā laukumā ar 91:85 pārspēja ''Latvijas Universitātes'' komandu, kas gandrīz visa mača garumā cīnījās punkts punktā, pēdējā ceturtdaļā arī bija ieguvusi vadību, taču tad neguva punktus četras minūtes pēc kārtas.

 • Alise Lūse ar Džoanu uzvar Sporta dienās 0

  Lai padarītu jāšanas sportu atpazīstamāku un iesaistītu tajā jaunus interesentus, Latvijas Jātnieku federācija (LJF) vasaras noslēgumā ir uzsākusi jaunu tradīciju - Latvijas Jātnieku Sporta Dienu organizēšanu trīs disciplīnās - pajūgu braukšanā, iejādē un konkūra disciplīnā.

 • «Latvijai» un Ventspils Mūzikas vidusskolai kārtējā uzvara 0

  Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un žurnāla ''Būvinženieris'' izsludinātajā konkursā ''Energoefektīvākā ēka Latvijā 2020'' koncertzāle ''Latvija'' un Ventspils Mūzikas vidusskola ieguva 1. vietu nominācijā ''Energoefektīvākā publiskā ēka''.

 • «Rodeo» uzvar Dobelē un nodrošina 12. čempionu titulu 1

  Iespaidīgs sezonas noslēgums sanācis motoklubam Rodeo, kas teicami veica Latvijas čempionāta pēdējo posmu Dobelē, tā nodrošinot savu 12. titulu komandu vērtējumā un vietu uz pjedestāla arī solo klasēs.

 • Suharevs ar jaunu Latvijas rekordu uzvar sacensībās 0

  Sporta namā ''Centrs'' notika starptautiskas sacensības svarcelšanā ''Ventspils 2020'', kurā piedalījās 45 dalībnieki no Balviem, Ludzas, Dobeles, Daugavpils, Ventspils, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

 • Seniori gūst panākumus minifutbola sacensībās 0

  Talsos notika Latvijas Pašvaldību sporta veterānu - senioru savienības 57. sporta spēles minifutbolā. Septiņu komandu konkurencē 50+ vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva Ventspils komanda, kura finālspēlē ar rezultātu 2:0 uzvarēja Carnikavas komandu.

 • Gūst medaļas Latvijas čempionātā BMX 0

  Nedēļas nogalē Piedzīvojumu parka BMX trasē notika SMScredit.lv Latvijas čempionāta posms BMX, kurš vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts BMX. Sacensībās 24 vecuma un meistarības grupās startēja rekordliels dalībnieku skaits - kopumā 362 sportisti.

 • «Ventspils» futbolisti sagrauj «Jelgavu» 0

  Futbola klubs "Ventspils" svētdien svinēja graujošu uzvaru "Optibet" futbola virslīgas čempionāta 15. kārtas spēlē. Kurzemnieki savā laukumā ar 5:0 (3:0) apspēlēja "Jelgavu".

 • Macukam uzvara abos braucienos Ķegumā 2

  Ventspils motokluba Rodeo sportists Toms Macuks sestdien Ķeguma trasē izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta posma ietvaros notiekošā Eiropas čempionāta EMXOpen klases abos braucienos. Pirmajā viņš vadību ieguva vien priekšpēdējā aplī, bet otrajā priekšā atradās gandrīz visu distanci.

 • «Favorīts» izcīna 16 medaļas 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika Baltijas Olimpiskais kauss un Ventspils kauss taekvondo, kurā piedalījās 111 sportisti. Trenera Igora Likova vadībā sacensībās piedalījās 19 Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' sportisti un izcīnīja piecas zeltas, septiņas sudraba un četras bronzas medaļas.