Tēma: Uzvara

 • Olimpiskais gads ar zelta maliņu 0

  Arī šis gads sportistiem un sporta dzīves organizatoriem bija izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts, turklāt bieži vien tam nemaz nebija sakara ar sportu, tomēr, neskatoties ne uz ko, netrūka arī panākumu visaugstākajā līmenī.

 • Šahistiem zelts blicā un bronza rapidā 0

  Rīgā notika Latvijas komandu čempionāti rapidā un blicā. Lieliski sacensībās startēja Ventspils Šaha klubs, kuriem izdevās izcīnīt bronzu rapidā un kļūt par čempioniem blicā.

 • Cūkas šņukurs paliek Ventspilī 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Ledus hallē sešas kērlinga komandas ar dalībniekiem no Igaunijas un  Latvijas cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu 2021. Par turnīra uzvarētājiem un tradicionālās turnīra balvas – cūkas šņukura ieguvējiem šogad kļuva Ventspils kērlinga kluba komanda VKK, kurā startēja Inga Apmane, Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča un Toms Mangulsons.

 • Latvijas pasts izdod «zelta puišu» pastmarku 0

  Latvijas Pasts 29. novembrī izdod jaunu pastmarku un aploksni par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • BK «Ventspils» uzvar arī Raplā 0

  "Pafbet" Latvijas-Igaunijas līgā sezonas septīto uzvaru izcīnījusi "Ventspils", kas no izbraukuma Raplā pārveda uzvaru ar 94:82 saglabājot turnīra vienīgās nezaudējušās komandas statusu. Komandu līdz septītajam panākumam septiņos mačos aizveda Artūrs Ausējs un Kristaps Ķilps, kuri divatā guva 45 punktus.

 • Lasmanis izcīna 1. vietu 3x3 basketbola pasaules tūres posmā Mehiko (VIDEO) 0

  Meksikas galvaspilsētā Mehiko notika septītais FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) 3x3 basketbola Pasaules ''Masters'' tūres posms. Turnīrā Latviju pārstāvēja vadošā komanda ''Riga'', kura   izcīnīja pirmo vietu, kā arī kļuva par tūres kopvērtējuma uzvarētājiem.

 • Lasmanis izcīna 1. vietu 3x3 basketbola pasaules tūres posmā Abū Dabī 1

  Abū Dabī notika FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) 3x3 basketbola Pasaules ''Masters'' tūres posms. Turnīrā Latviju pārstāvēja vadošā komanda ''Riga'', kuras sastāvā spēlēja Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Nauris Miezis.

 • «Ventspils» Valmierā turpina savu nevainojamo sezonu 0

  "Pafbet" Latvijas-Igaunijas līgas līdervienība "Ventspils" izbraukuma spēlē pret Valmieras komandu izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, kura klubam ļauj turēt ieņemto pozīciju turnīra tabulas pašā virsotnē.

 • Svarcēlāji tiek pie uzvarām Dobelē 1

  9. un 10. oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos (raušanā un grūšanā), kurā panākumus guva sporta skolas ''Spars'' svarcēlāji.

 • Blāze kļūst par Latvijas čempionu Olimpiskā loka klasē 0

  4. septembrī SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē notika Latvijas čempionāts loka šaušanā. Sacensībās piedalījās sportisti no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils loka šaušanas klubu ''Odisejs'' kopā sacensībās pārstāvēja trīs sportisti - Dāvis Blāze, Sanita Lasmane un Sergejs Meļeškevičs, trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • «Favorītam» trīs zelta medaļas 0

  Daugavpils Olimpiskā centrā notika Taekvondo sacensības ''Astankov Cup 2021'', kurās trenera Igora Likova vadībā piedalījās Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' sportisti un izcīnīja trīs medaļas.

 • Galda hokejisti palīdz Latvijas izlasei iegūt Pasaules čempionu titulu 0

  2021. gada Pasaules čempionāts galda hokejā šogad norisinājās no 13. līdz 15. augustam Tallinā. Ar Latvijas galda hokeja federācijas lēmumu Latvijas izlasē tika iekļauti arī vairāki ventspilnieki: Elvijs Siliņš, Alvis Siliņš, Edžus Kaņeps, Elēna Rācenāja, Dāvis Apfelbaums un Jaunrades nama galda hokeja interešu grupas vadītājs Aleksandrs Žernovojs.

 • Ārents 16. reizi pēc kārtas izcīna zeltu 0

  Valmierā atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā notika Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauti vairāki Ventspils Olimpiskās vienības sportisti - Jānis Leitis, Rolands Štrobinders, Mareks Ārents Māra Grīva, Ildze Bortaščenoka, kā arī augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas ''Spars'' sportists Roberts Mažrims.