Tēma: Airēšana

 • Siders izcīna bronzas medaļu sacensībās ''Olympic Hopes'' 0

  Slovākijā, Bratislavā norisinājās jauniešu Olimpiskās spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā ''Olympic Hopes''. Kopumā sacensībās piedalījās jaunieši no 40 valstīm, Latviju devās pārstāvēt 32 sportisti, no kuriem četri no Sporta skolas ''Spars''.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji startēja Ventspils čempionātā 0

  Airēšanas bāzē “Dampeļi” aizvadīts Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās airētāji no Talsiem, Brocēniem, Jelgavas, kā arī Ukrainas kanoists Danylo Chamlai, kurš Ventspilī aizvadīja treniņnometni, lai gatavotos startam Olympic Hopes regatē.

 • Notiks čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 0

  20.augustā plkst. 12:00 airēšanas bāzē “Dampeļi”, Virves ielā 59, notiks Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Plānots, ka sacensībās piedalīsies 70 dalībnieki no Ventspils, kā arī viesi no citām pilsētām.

 • Airētājiem medaļu birums Latvijas jaunatnes čempionātā 0

  Cieceres ezerā Brocēnos notika Latvijas Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā startēja sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Rūtas Šaubergas, Ojāra Burkovska un Ģirta Ločemļa vadībā.

 • Airētājiem medaļas Latvijas čempionātā garajās distancēs 0

  Jelgavā notika Pavasara kauss, Latvijas čempionāts garajās distancēs un Aleksandra Avdejeva balvas izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā veiksmīgi startēja sporta skolas ''Spars'' airētāji. Ventspilnieki izcīnīja divas zelta un vienu bronzas medaļu.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji atklāj sezonu 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensībās piedalījās Talsu, Brocēnu un Ventspils sporta skolas ''Spars'' jaunie airētāji.

 • Airētājiem panākumi Lucavsalas kausa sacensībās 0

  Rīgā Lucavsalas airēšanas bāzē notika bērnu un jaunatnes sporta skolas ''Rīdzene'' smaiļošanas un kanoe sacensības ''Lucavsalas kauss 2021'', kurās piedalījās astoņi sporta skolas ''Spars'' airētāji treneres Rūtas Šaubergas vadībā.

 • Siders veiksmīgi startē Čehijā 0

  No 10. līdz 12. septembrim Čehijas pilsētā Rečicā notika ''Olympic Hopes'' sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās piedalījās dalībnieki vecumā no 15 līdz 17 gadiem un to var uzskatīt par neoficiālo pasaules čempionātu jauniešu vecuma airētājiem.

 • Aizvadīts Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' aizvadīts Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas veltīts sporta skolas ''Spars'' 70 gadu jubilejai, kurā piedalījās 85 sportisti no Brocēniem, Talsiem, Jūrmalas, Jelgavas un Ventspils.