Noslēdzies Eiropas kērlinga čempionāts, kas pagājušajā nedēļā notika Tallinā. Lielisku panākumu, labāko rezultātu Latvijas kērlinga vēsturē, izcīnīja Latvijas sieviešu izlsase, kas augstākajā A grupā izcīnīja 5. vietu, aiz sevis atstājot pat tādu senām kērlinga tradīcijām bagātu valsti, kā Skotija.

Latvijas izlases sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne (skips), Santa Blumberga (vice skips), Ieva Krusta, Evelīna Barone, Tīna Siliņa. Latvijas dāmas izcīnīja arī ceļazīmi startam 2019. gada pasaules čempionātā. Par Eiropas čempionēm kļuva Zviedrijas izlase, 2.vietā – Šveice, 3. vietā - Vācija, 4. vietā Krievijas izlase.

Eiropas čempionāts vīriešiem noslēdzās ar Skotijas uzvaru, 2. vietā – Zviedrija, 3. vietā Itālijas izlase. Latvijas vīriešu izlasei, kurā cīnījās arī ventspilnieks Anrijs Mikus Briežkalns, izdevās B grupā izcīnīt 4. vietu, taču cerības par izkļūšanu no B grupas nācās atstāt uz nākamo gadu.