Tēma: Sasniegumi

 • Četras medaļas un trīs kausi 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Sporta Klubs Favorīts piedalījās divos kikboksa turnīros. Puiši mājās pārveda četras medaļas un trīs kausus.

 • Sportistus un trenerus novērtē ar balvu 0

  Lai atskatītos uz sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu pagājušajā gadā, vakar koncertzālē Latvija notika Ventspils balvas Gada atzinība sportā 2023 pasniegšanas ceremonija.

 • Tiks pasniegtas Gada atzinības sportā 0

  Lai atskatītos uz 2023.gada sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu, 8. februārī plkst. 18.00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils “Gada atzinība sportā 2023” pasniegšanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti ne tikai sportisti, bet arī treneri, sporta darbinieki un entuziasti par Ventspils vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

 • Šilovs iegūst "Trīs zvaigžņu balvu" 2

  Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Šilovs un skrējēja Agate Caune  trešdien "Trīs zvaigžņu balvas" ceremonijā Rīgā tika atzīti par 2023. gada Latvijas labākajiem sportistiem.

 • Par vērienīgiem sasniegumiem vieglatlētikā apbalvota ''Spars'' sportiste 0

  Sporta skolas "Spars" vieglatlētei Brendai Džilianai Apsītei 2023. gads ir bijis panākumiem bagāts. Daudzas uzvaras gan Latvijā, gan Baltijā. Par diviem vērienīgiem sasniegumiem 16. janvarī Ādažu kultūras centrā "Gada balva vieglatlētikā 2023" Brenda saņēma apbalvojumu.

 • Intervija ar Pārslu Kopmani. Portfelis – ir, portfeli – velc! 0

  Viena no mūsu pilsētas granddāmām – ilggadējā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane – par savu mūža darbu saņēmusi gan Triju Zvaigžņu ordeni, gan citus valsts un pilsētas apbalvojumus. Tagad viņas pedagoģiskā un dzīves pieredze dāsni top dāvāta mazmeitai Šarlotei, jau pusgadu dzīves upei ir rāmāks tecējums.

 • Izcīna 2. vietu Baltijas frisbija līgā 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogrē notika Baltijas frisbija līgas 2. posma sacensības. Sacensībās piedalījās sešas vīriešu un piecas sieviešu komandas. Starp sacensību dalībniekiem bija arī Ventspils frisbija vīriešu komanda, kura izcīnīja 2. vietu un tiesības spēlēt Baltijas frisbija čempionātā, kas notiks no 9. līdz 10. martam Ogrē.

 • Aicina balsot par ventspilnieku simpātiju sportā 1

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības gada atzinības pasniegšana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils pilsētas sportistu sasniegumi.

 • Motoklubs “Rodeo MX” nosvinēja 25. jubilejas sezonu 0

  Motoklubs “Rodeo MX” ir viens no ilggadējiem Latvijas Moto federācijas (LaMSF) biedriem. Par tā izveidošanu, dibināšanu un attīstību stāsta motokluba “Rodeo MX” vadītājs, pieredzējušais motosportists Arvis Sanders. Viņš šajā motoklubā ir kopš pirmās dienas un joprojām to attīsta, pilnveido un vada.

 • Aicina izvirzīt kandidātus ''Gada atzinība sportā 2023'' 3

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, kopš 2008. gada ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes gada atzinības piešķiršana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils sportistu sasniegumi.

 • Uzrāda labus rezultātus centralizētajos eksāmenos 0

  Centralizēto eksāmenu skolu reitingā Ventspils Mūzikas vidusskola ieguvusi augstāko novērtējumu starp Ventspils vidusskolām un piekto augstāko novērtējumu starp Latvijas specializētajām skolām.

 • Sasniegtas jaunas virsotnes 0

  Gada nogalē jau tradicionāli atskatāmies uz nozīmīgākajiem Ventspils sportistu sasniegumiem aizvadītajā gadā. Arī 2023. gadā ir sasniegtas jaunas virsotnes gan Ventspils sportistu individuālajos startos, gan Latvijas izlašu sastāvos.

 • Rada jaunu laikapstākļu prognožu modeli 0

  Kristofers Volkovs pārstāvēja Ventspils Augstskolu (VeA) Turcijā Stambulā 7. starptautiskajā konferencē par progresu mākslīgā intelekta jomā (The 7th International Conference on Advances in Artificial Intelligence), prezentējot pētījumu par mašīnmācības modeļa arhitektūru, ar kuru iespējams prognozēt laikapstākļus.