Tēma: Sasniegumi

 • Aicina balsot par «Ventspilnieku simpātiju sportā 2020» 9

  ''Gada atzinība sportā 2020'' balvas tiek plānotas pasniegtas deviņās nominācijās, no tām astoņu nomināciju uzvarētājus noteica Ventspils pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja, bet nominācijas ''Ventspilnieku simpātija sportā 2020'' uzvarētāju noteiks iedzīvotāju balsojums.

 • Līdzās atzīmēm arī procenti un burti 1

  Skolēnu mācību sasniegumi, kas attiecas uz jaunā satura ieviešanu 1.,4.,7.,10. klasēs, visā valstī šobrīd tiek vērtēti citādi, kā tas bijis iepriekš. Savukārt pārējās klašu grupās izmaiņas ir daļējas.

 • Kora klasei godalgotas vietas starptautiskos konkursos 0

  Ārkārtējā situācija un noteiktie ierobežojumi valstī nav bijuši par šķērsli, lai Mūzikas skolas Kora klases audzēkņi piedalītos starptautiskos konkursos Spānijā, Itālijā, Izraēlā, Singapūrā un Sanktpēterburgā.

 • «Ventspils reisā» vēl viens «miljonārs» 0

  Pie autobusa stūres, strādājot vienā uzņēmumā, nobraukt miljons kilometru, vienam izdodas ātrāk, otram – nedaudz vēlāk. Tas atkarīgs no tā, kuros maršrutos autobusa vadītājs strādā. Starppilsētas un tūrisma  braucienos tas, protams, notiek ātrāk, bet tiem, kas visus gadus apkalpojuši tikai pilsētas maršrutus, miljons krājas lēnāk.

 • «Demora» mājās atved Bronzas tūres čempiona titulu 0

  Iepriekšējā nedēļas nogalē biedrība Jātnieku sporta klubs ''Demora'' startēja Lietuvā sporta bāzē Jonišķos ''Audruvis Champions Tour 2020 finalas'', kur par čempiona tituliem dažādos šķēršļu augstumos cīnījās rekordliels spēcīgāko dalībnieku skaits no visām trīs Baltijas valstīm.

 • Sumināja labākos absolventus 1

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs Livonijas ordeņa pilī svinīgi sveica pagājušā mācību gada labākos vidusskolu absolventus, pasniedzot tiem Pedagoģiskā fonda apliecības un Pateicības rakstus.

 • «Demorai» bronza poniju konkurencē Latvijas čempionātā 0

  Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) sporta centrā ''Kleisti'' aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās Latvijas Republikas Nacionālais čempionāts šķēršļu pārvarēšanā, vērtējot sportistu rezultātus divu dienu summā.

 • Sveiks Gada skolēnus 11

  18. augustā, plkst. 12.30 Livonijas ordeņa pilī tiks apbalvoti pagājušā mācību gada labākie vidusskolu absolventi, kuriem Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs svinīgā atmosfērā pasniegs Pedagoģiskā fonda apliecības un Pateicības rakstus.

 • «Demorai» astoņas godalgas un uzvara 0

  Aizvadīts Vasaras čempionāta II posms Latvijas Jātnieku federācijas bāzē Kleistos. JSK Demora devās uz Kleistiem ar septiņiem sportiskajiem pāriem un startēja abas dienas, dažādās konkurencēs.

 • «Ventspils reisam» trešo gadu pēc kārtas Platīna atzinība 49

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' trešo gadu pēc kārtas saņēmis augstāko novērtējumu Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanā un saņemot Platīna atzinību, tāpat kā iepriekšējos gados, kļuvis par vienīgo pasažieru pārvadātāju Latvijā, kas saņēmis šo atzinību.

 • «Demoras» sportisti rezultatīvi uzsāk sacensību sezonu Lietuvā 0

  Iepriekšējā nedēļas nogalē, JSK ''Demoras'' četri sportisti ar trīs zirgiem startēja sporta bāzē Lietuvā, Jonišķos ''Audruvis Champions Tour 2020''. Visu dienu maršruti, bija atvērtie, kur varēja startēt gan iesācēji, gan profesionāli, tādēļ konkurence bija pārsteidzoši liela no visām Baltijas valstīm.

 • Pasniegtas Inovācijas fonda apliecības un naudas balvas 10

  Livonijas ordeņa pilī tika pasniegtas Inovācijas fonda apliecības un naudas balvas. Tā kā Latvijas 16. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes rezultāti tika saņemti tikai 22. maijā, sākotnēji izziņotajam laureātu skaitam pievienojās vēl citi, un kopumā balvas saņēma 66 skolēni un pedagogi, kuri guvuši augstus sasniegumus.

 • Skolēniem un pedagogiem pasniegs Inovācijas fonda balvas 3

  Kā katra mācību gada noslēgumā, arī šogad Ventspils pilsētā tiks pasniegtas Inovācijas fonda apliecības un naudas balvas skolēniem, kuri guvuši augstus panākumus valsts un reģionālajās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) izstrādē, kā arī pedagogiem, kuri šos skolēnus sagatavojuši.