Tēma: Sasniegumi

 • Studenti izveido stratosfēras zondi «IRBE-5» 3

  Ventspils Augstskolas Informācijas un tehnoloģiju fakultātes, profesionālas bakalaura studiju programmas ''Elektronikas inženierija'' 3. kursa studenti studiju ietvaros īsteno projektu par stratosfēru zondi ''IRBE-5''.

 • Aicina izvirzīt kandidātus Gada atzinībai sportā 2021 12

  2021. gads sportistiem, treneriem un sporta darbiniekiem Covid-19 izplatības dēļ bijis izaicinājumiem pilns, bet tas nav atturējis mūsu sportistus piedalīties un gūt panākumus Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātā, kā arī valsts mēroga sacensībās.

 • LOV vasaras sastāvā iekļauti 13 Ventspils sportisti 4

  Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un LOV valde apstiprināja sportistu sastāvus vasaras sporta veidos 2022. gadā. LOV sastāvos kopumā tika nosaukts 131 atlēts, no kuriem 119 sportisti pārstāv Olimpiskos sporta veidus, bet 12 - neolimpiskos sporta veidus, LOV sastāvā iekļauti arī 13 Ventspils sportisti.

 • Lasmanis iekļauts Pasaules tūres sezonas simboliskajā četriniekā 0

  Noslēgusies Pasaules tūres 3x3 basketbola sezona, kuras ietvaros notika septiņi posmi ar finālturnīru Saūda Arābijas pilsētā Džidā, kurā gan Latvijas komanda ''Riga'' apstājās ceturtdaļfinālā, neaizstāvot pērn izcīnīto titulu.

 • Sportoja, rīkoja mačus un aicināja trenēties 0

  Aizvadītais gads Ventspils sportā paliks atmiņā ne vien ar panākumiem olimpiskajās spēlēs, bet arī daudziem citiem labiem startiem un labi sarīkotām gan tradicionālām, gan agrāk nebijušās sacensībām.

 • Olimpiskais gads ar zelta maliņu 0

  Arī šis gads sportistiem un sporta dzīves organizatoriem bija izaicinājumiem un pārbaudījumiem bagāts, turklāt bieži vien tam nemaz nebija sakara ar sportu, tomēr, neskatoties ne uz ko, netrūka arī panākumu visaugstākajā līmenī.

 • Sumina Profesionālās meistarības konkursa uzvarētājus 4

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss ir uzņēmums, kas godā tradīcijas, un tāpēc gada nogale uzņēmumā ir tas brīdis, kad jau daudzus gadus tiek sumināti tie autobusu vadītāji, kuri sasnieguši augstus rezultātus autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā vai ikdienas darbā.

 • Ventspils sportisti un treneris nominēti Gada balvai vieglatlētikā 0

  Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu LSM.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2021. gada labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī gada treneri. Vairākās nominācijās balvu saņemšanai izvirzīti Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas ''Spars'' sportisti un treneri.

 • Mūzikas vidusskolas audzēkņiem panākumi starptautiskā konkursā 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālās nodaļas audzēkņi guvuši teicamus panākumus I Starptautiskā Alfrēda Feila jauno dziedātāju tautasdziesmu konkursā. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 bērni un jaunieši no Latvijas, Baltkrievijas, Moldovas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Izraēlas un Vācijas.

 • Zaķis nopelnījis vētīgākā spēlētāja titulu (VIDEO) 0

  Par novembra vērtīgāko spēlētāju Latvijas - Igaunijas basketbola līgā (LIBL) atzīts Hābnēmes "Viimsi" spēlētājs Ronalds Zaķis, vēsta turnīra rīkotāji. Zaķis arī triumfēja pagājušās nedēļas labāko momentu topā.

 • Intervija ar Gunāru Štekerhofu: par močiem, cilvēkiem un bļitkošanu 5

  Decembra sākumā 90. dzimšanas dienu atzīmēs ventspilnieks Gunārs Štekerhofs, kurš bijis ne vien panākumiem bagāts motobraucējs, bet arī ilgu laiku vadīja spēcīgo Sarkanās bākas komandu, piedalījās Dzintarjūras trases veidošanā un sacensību organizēšanā.

 • Par izciliem sasniegumiem sportā sveica sportistus un viņu trenerus 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas spēle basketbolā starp BK Ventspils un Kandava/Anzāģe komandām. Pirms spēles Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs sveica sportistus un trenerus par izciliem sasniegumiem sportā.

 • Sveiks sportistus un trenerus par izciliem sasniegumiem sportā 0

  Trešdien, 1. decembrī, pirms Basketbola kluba ''Ventspils'' spēles pret Kandava/Anzāģe komandu, Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs sveiks sportistus un trenerus par izciliem sasniegumiem sportā.

 • Centra sākumskolas pianistiem izcili rezultāti konkursā «Riga piano» 0

  Kopš 2012. gada Rīgā notiek Starptautiskais Jauno pianistu konkurss ''Riga piano''. Konkursa mērķis ir bagātināt klavierspēles pedagoģiskās tradīcijas Latvijā akadēmiskās klaviermūzikas žanros, kā arī sekmēt akadēmiskās klavierspēles prasmju attīstību jaunajiem pianistiem solo un ansamblī četrrocīgi.