Tēma: Kērlings

 • Kvalificējās pasaules čempionāta finālturnīra izslēgšanas spēlēm 0

  Pasaules čempionātā kērlingā senioriem, kas šajā nedēļā norisinās Zviedrijas pilsētā Estešundā, labs sniegums ir izdevies Latvijas dāmu izlasei, kurā kopā ar Jelgavas kērlinga kluba pārstāvēm Elēnu Kāpostiņu un Daci Zīli startē Ventspils kērlinga kluba spēlētājas Gunta Millere un Aija Rudzīte.

 • Noskaidros čempionus kērlingā 0

  Svētdien, 10. martā notiks Ventspils pilsētas 21. atklātā čempionāta kērlingā pusfināla un fināla spēles. Pēc aizvadītā komandu sasvstarpējā apļa izspēļu rezultātiem no septiņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.

 • Noslēgsies 21. atklātā čempionāta kērlingā 2. apļa spēles 0

  Svētdien, 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus hallē noslēgsies Ventspils pilsētas 21. atklātā čempionāta kērlingā savstarpējo spēļu otrais aplis, kam pēc nedēļas sekos finālturnīrs ar pusfināla un fināla spēlēm.

 • Cūkas šņukurs ceļo uz Rīgu 0

  Nedēļas nogalē Ventspils Ledus hallē kērlinga komandas jau deviņpadsmito reizi cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  Nedēļas nogalē, 9. un 10. decembrī notiks tradicionālais gada nogales sporta pasākums - kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas jau 19. reizi cīnīsies par 2023. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Startēs 21. atklātais čempionāts kērlingā 0

  5. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 21. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā uz ledus izies septiņas komandas, kas aizvadīs divus sasvstarpējo spēļu apļus un finālturnīru, kurā labāko komandu četrinieks cīnīsies par Ventspils čempiona godu, bet pārējās par maksimāli iespējamo augstāko - piekto vietu turnīra tabulā.

 • Precizitātes sacensībās un vienspēlēs uzvar Blumbergs 0

  Ventspils Piedzīvojumu parka Petanka laukumos noslēgušās Ventspils pilsētas 12. atklātā čempionātā petankā sacensības TIR disciplīnā un vienspēlēs. Tradicionāli, Ventspils čempionātā vienotā konkurencē cīnās gan sievietes, gan vīrieši.

 • Notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2023'' 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 25. līdz 27. augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2023''. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē jau 20. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.