Tēma: Kērlings

 • Blumbergs izcīna vietu pasaules astoņu labāko petankistu vidū 0

  Pasaules čempionātā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas pagājušās nedēļas nogalē notika Karlslundē, Dānijā, lielisku un Latvijas petankas sporta vēsturē līdz šim nesasniegtu rezultātu vīriešu vienspēlēs uzrādīja ventspilnieks Raido Blumbergs, izcīnot vietu pasaules labāko astoņu spēlētāju vidū 43 dalībnieku konkurencē.

 • Ventspilnieki startēs Pasaules čempionātā petankā 0

  Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs un Andris Padrevics Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas no 12. maija līdz 15. maijam notiks Karlslundē, Dānijā.

 • Ventspilnieces startēs pasaules čempionātā kērlingā 1

  Sestdien, 23. aprīlī, Ženēvā sāksies pasaules čempionāts kērlingā senioriem, kurā sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs Latvijas čempiones – Ventspils kērlinga kluba komanda VKK/Millere. Latvijas izlases sastāvā startēs Gunta Millere, Inga Apmane, Dace Zīle un Elēna Kāpostiņa.

 • Ventspils čempionātā kērlingā uzvar Ostas celtnieka vīri 0

  Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 19. atklātā čempionāta kērlingā finālspēles. Spēlē par Ventspils čempiona titulu un zelta medaļām tikās pagājušās sezonas čempionāta uzvarētāji – komanda Ostas celtnieks un iepriekšējā čempionāta bronzas medaļu ieguvēji - Ventspils novada komanda.

 • Ventspils čempionātā kērlingā sāksies finālturnīra izspēle 0

  Svētdien, 20. februārī Ledus hallē sāksies Ventspils pilsētas 19. atklātā čempionāta kērlingā finālturnīra izspēle. Pēc aizvadīto apļa spēļu rezultātiem no septiņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli pēc page play-off sistēmas, cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.

 • Noslēgsies Ventspils čempionāta kērlingā apļa spēles 0

  Svētdien, 13. februārī noslēgsies Ventspils pilsētas 19. atklātā čempionāta kērlingā komandu  savstarpējos spēļu apļa turnīrs, pēc kura četras labākās komandas finālturnīrā turpinās cīņu par čempiona titulu, bet atlikušās sacentīsies par piekto vietu.

 • Cūkas šņukurs paliek Ventspilī 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Ledus hallē sešas kērlinga komandas ar dalībniekiem no Igaunijas un  Latvijas cīnījās par gadskārtējo Ziemassvētku kausu 2021. Par turnīra uzvarētājiem un tradicionālās turnīra balvas – cūkas šņukura ieguvējiem šogad kļuva Ventspils kērlinga kluba komanda VKK, kurā startēja Inga Apmane, Sonora Salmiņa, Inta Urbanoviča un Toms Mangulsons.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  Nedēļas nogalē, 11.un 12. decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ''Ziemassvētku kauss'', kurā komandas cīnīsies par 2021. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Mācīs spēlēt kērlingu 0

  Ventspils kērlinga klubs aicina iesaistīties Eiropas sporta nedēļas sportiskajās aktivitātēs un četrās nodarbībās apgūt kērlinga spēles pamatus. 

 • Jau 12. reizi notiks Ventspils kausa izcīņa petankā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 24.un 25.jūlijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks starptautiskais petankas turnīrs „Ventspils 2021” – tradicionāli nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī.