Tēma: Latvijas izlase

 • Izlasei liela uzvara lieliskā atmosfērā (VIDEO) 0

  Teicams otrais puslaiks ļāva Latvijas basketbola izlasei izcīnīt pirmo panākumu pret Serbiju, kas ne tikai nodrošināja pirmo vietu grupā, bet arī krietni uzlaboja izredzes uz debiju Pasaules kausā. Būtisku pienesumu uzvarā sarūpēja arī ventspilnieki.

 • Uz izlasi izsauc arī ventspilniekus 0

  Latvijas basketbola izlases treneris Luka Banki nosaucis 15 kandidātus, kas gatavosies Pasaules kausa atlases turnīra pirmā posma noslēdzošajiem mačiem pret Serbiju un Slovākiju. Starp viņiem nav neviena BK Ventspils pārstāvja (vairāki basketbolisti gan savulaik spēlējuši Ventspilī), bet ir divi ventspilnieki.

 • Ventspilnieki startēs Pasaules čempionātā petankā 0

  Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs un Andris Padrevics Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas no 12. maija līdz 15. maijam notiks Karlslundē, Dānijā.

 • Balinskim divas piespēles, izlasei – minimāls zaudējums 0

  Pirmo maču Pekinas olimpiskajās spēlēs aizvadījusi Latvijas hokeja izlase, kas spraigā cīņā ar 2:3 piekāpās Zviedrijai. Ar divām piespēlēm Olimpiskajās spēlēs debitēja ventspilnieks Uvis Balinskis.

 • Turpinās ceļu uz Pasaules kausu 0

  Novembra beigās Latvijas basketbola izlase aizvadīs pirmās divas spēles Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, bet starp kandidātiem uz vietu valstsvienībā tikuši gan ventspilnieki, gan ar Ventspils basketbolu cieši saistīti spēlētāji.

 • Izlase divreiz uzvar, Čavaram atšķirīgi mači 0

  Ar diviem panākumiem Pasaules kausa priekškvalifikācijas turnīru iesākusi Latvijas izlases, kuras rindās spēlē arī ventspilnieks Klāvs Čavars, kuram padevās divi atšķirīgi mači.

 • Ventspilnieki iekļauti Latvijas basketbola izlases sastāvā 0

  Pirmdien, 23. novembrī Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers paziņoja tos 15 basketbolistus, kuri dosies uz Bosnijas galvaspilsētu Sarajevu, lai 27. un 29. novembrī aizvadītu 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas H grupas spēles pret Grieķiju un Bosniju un Hercegovinu.

 • Bobslejisti turpina gatavošanos sezonai 0

  Latvijas bobslejisti noslēdz kārtējo starpsezonas gatavošanās posmu - treniņnometni Ventspilī. Sportisti vienmēr atzīst, ka tieši vasaras laikā iegūtā fiziskās sagatavotības bāze ir nozīmīgākais punkts veiksmīgai sezonai ar labiem starta rezultātiem.

 • Vieglatlēti startēs Valsts Prezidenta balvas izcīņā 0

  14. un 15. augustā, Ogres novada sporta centra stadionā notiks vienas no lielākajām vieglatlētikas sacensībām Baltijā šovasar - Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā. Latvijas izlases sastāvā iekļauti vairāki sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

 • Latvijas bobsleja izlase trenējas Ventspilī 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai, līdz 18. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' treniņnometni aizvada 22 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena vadībā.

 • Izlases kandidātos trīs ventspilnieki 1

  Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs atklājis tos 24 spēlētājus, kuri iekļauti valstsvienības paplašinātajā kandidātu lokā dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, starp kuriem ir arī trīs BK Ventspils spēlētāji.