Tēma: Latvijas izlase

 • Likovs izcīna 3. vietu Eiropas čempionātā kikboksā 0

  Turcijas pilsētā Antālijā noslēdzies Eiropas čempionātā kikboksā, kurā piedalījās 1056 sportisti no 39 dalībvalstīm. Latvijas izlases sastāvā bija iekļauti pieci sportisti un viņu vidū divi ventspilnieki - Daniels Likovs un Danils Galkins.

 • Jaunieši turpina svarbumbu cēlāju krāšņās tradīcijas 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Ostrovā Velkopolski, Polijā, notika vērienīgas starptautiskas svarbumbu celšanas sacensības - Eiropas Jaunatnes Čempionāts U-16 / U-18, Eiropas Jaunatnes Spēles un Atklātais Eiropas Kauss starp pieaugušajiem, kurā piedalījās arī mūsu svarbumbu cēlāji.

 • Dana Mačtama startēs pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā 1

  No 4. līdz 6. novembrim Taizemē notiks pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies Dana Mačtama. Latvijas izlases sastāvā iekļauti 13 dalībnieki – astoņas sievietes un pieci vīrieši un čempionātā paredzētas divas distances – 78 un 38 kilometri.

 • Petankisti izcīna medaļas vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs 0

  Eiropas čempionātā petankā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas pagājušajā nedēļā notika Hercogenbošā, Nīderlandē labus rezultātus sasniegusi Latvijas izlase, kuras sastāvā startēja Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs, Andris Padrevics un Ērģemes kluba spēlētājas Lelde Stūre un Jekaterina Soika.

 • Izlasei liela uzvara lieliskā atmosfērā (VIDEO) 0

  Teicams otrais puslaiks ļāva Latvijas basketbola izlasei izcīnīt pirmo panākumu pret Serbiju, kas ne tikai nodrošināja pirmo vietu grupā, bet arī krietni uzlaboja izredzes uz debiju Pasaules kausā. Būtisku pienesumu uzvarā sarūpēja arī ventspilnieki.

 • Uz izlasi izsauc arī ventspilniekus 0

  Latvijas basketbola izlases treneris Luka Banki nosaucis 15 kandidātus, kas gatavosies Pasaules kausa atlases turnīra pirmā posma noslēdzošajiem mačiem pret Serbiju un Slovākiju. Starp viņiem nav neviena BK Ventspils pārstāvja (vairāki basketbolisti gan savulaik spēlējuši Ventspilī), bet ir divi ventspilnieki.

 • Ventspilnieki startēs Pasaules čempionātā petankā 0

  Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs un Andris Padrevics Latvijas izlases sastāvā startēs Pasaules čempionātā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas no 12. maija līdz 15. maijam notiks Karlslundē, Dānijā.

 • Balinskim divas piespēles, izlasei – minimāls zaudējums 0

  Pirmo maču Pekinas olimpiskajās spēlēs aizvadījusi Latvijas hokeja izlase, kas spraigā cīņā ar 2:3 piekāpās Zviedrijai. Ar divām piespēlēm Olimpiskajās spēlēs debitēja ventspilnieks Uvis Balinskis.

 • Turpinās ceļu uz Pasaules kausu 0

  Novembra beigās Latvijas basketbola izlase aizvadīs pirmās divas spēles Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, bet starp kandidātiem uz vietu valstsvienībā tikuši gan ventspilnieki, gan ar Ventspils basketbolu cieši saistīti spēlētāji.

 • Izlase divreiz uzvar, Čavaram atšķirīgi mači 0

  Ar diviem panākumiem Pasaules kausa priekškvalifikācijas turnīru iesākusi Latvijas izlases, kuras rindās spēlē arī ventspilnieks Klāvs Čavars, kuram padevās divi atšķirīgi mači.

 • Ventspilnieki iekļauti Latvijas basketbola izlases sastāvā 0

  Pirmdien, 23. novembrī Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers paziņoja tos 15 basketbolistus, kuri dosies uz Bosnijas galvaspilsētu Sarajevu, lai 27. un 29. novembrī aizvadītu 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas H grupas spēles pret Grieķiju un Bosniju un Hercegovinu.

 • Bobslejisti turpina gatavošanos sezonai 0

  Latvijas bobslejisti noslēdz kārtējo starpsezonas gatavošanās posmu - treniņnometni Ventspilī. Sportisti vienmēr atzīst, ka tieši vasaras laikā iegūtā fiziskās sagatavotības bāze ir nozīmīgākais punkts veiksmīgai sezonai ar labiem starta rezultātiem.