Tēma: Latvijas izlase

 • Jauniešu basketbola izlasēm smaga vasara 0

  Bez uzvarām Eiropas čempionātu noslēgusi Latvijas U18 puišu izlase, tā atvadoties no spēcīgākās divīzijās. Pērn šī vecuma grupas komanda spēlēja čempionāta finālā.

 • Ventspils vieglatlēti piedalīsies Eiropas komandu čempionātā 0

  10. un 11. augustā Horvātijas pilsētā Varaždinā notiks Eiropas komandu čempionāts otrajai līgai. Latvijas Vieglatlētikas savienības Treneru padome un valde ir apstiprinājusi komandas sastāvu, kurā ir iekļauti arī vairāki Ventspils olimpiskās vienības sportisti.

 • Sopova izcīna sudraba medaļu 0

  Lietuvā notika Baltijas U18 komandu čempionāts vieglatlētikā, kurā sporta skolas “Spars” vieglatlēte Darja Sopova startēja tāllēkšanas sacensībās un izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 5,63m.

 • Šeptei 101 spēle jaunatnes izlasēs 0

  Ventspilniece Luīze Šepte kļuvusi par piekto spēlētāju Latvijas basketbola vēsturē, kas aizvadījusi 100 spēles jaunatnes izlasēs. Sākot no trīs spēlēm U14 komandā līdz startiem Pasaules U17 un U19 kausa izcīņā – viņa spēlējusi septiņas vasaras pēc kārtas.

 • Turpinās jaunatnes izlašu vasara 0

  Pasaules kausa izcīņu Taizemē sekmīgi uzsākušas Latvijas U19 izlases spēlētājas, kuru kontā trīs uzvaras apakšgrupā un pirmā vieta tajā, tikmēr U20 puiši atvadījušies no spēcīgākās divīzijas.

 • Lasmane pārliecinoši sasniedz finālu 0

  Zviedrijas pilsētā Borusā turpinās Eiropas čempionāts vieglatlētikā U20 vecuma grupā, kuru teicami sākusi ventspilniece Rūta Lasmane, trīssoļlēkšanas sacensībās droši sasniedzot finālu.

 • Vingrotāja piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiādē 0

  Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 21. līdz 27. jūlijam notiks 15. Eiropas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalīsies arī Latvijas izlases komanda. Latvijas izlases sastāvā ir iekļauta Ventspils sporta skolas “Spars” audzēkne Sabīne Anna Cinovska, kura startēs vingrošanā – daudzcīņā.

 • Vīksne un Vitoļskis iekļūst Latvijas U19 vīriešu basketbola izlasē 0

  Latvijas U19 vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Artūrs Visockis - Rubenis ir nosaucis sastāvu, kas dosies uz Pasaules kausa izcīņu. Viņu vidū arī divi Sporta skolas “Spars” un Basketbola kluba "Ventspils" sistēmas audzēkņi Ričards Vitoļskis un Dāvids Vīksne.

 • Salnājs kļūst par Baltijas čempionu basketbolā Latvijas izlases sastāvā 1

  Aizvadītā nedēļas nogalē Latvijas U14 puišu basketbola izlase piedalījās Baltijas kausa izcīņā un kļuva par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauts arī Sporta skolas “Spars” audzēknis Toms Salnājs. Turnīrs norisinājās Igaunijas pilsētā Paidē.

 • Ventspils basketbolisti un treneri papildina Latvijas izlases sastāvus 0

  Latvijas basketbola izlases dažādās vecuma grupas vasaras mēnešos aizvadīs Eiropas čempionātus un Pasaules kausus. Arī šajā gadā Latvijas izlašu kandidātos iekļauti ventspilnieki kā spēlētāji, bet treneru korpusam pievienojušies arī divi skolas treneri.

 • Izlases kandidātos arī Kazačoks 0

  Jaunais Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Slaviša Stojanovičs nosaucies 28 futbolistus, kas pretendēs uz vietu izlases sastāvā dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačos pret Ziemeļmaķedoniju un Poliju.

 • Hokejisti dosies uz universiādi 0

  No 2. līdz 13. martam Krievijas pilsētā Krasnojarskā risināsies 29. Pasaules ziemas universiāde, kurā startēs arī Latvijas studentu hokeja izlase ar vairākiem Ventas 2002 hokejistiem sastāvā.

 • Matīss Graudiņš vadīs meiteņu U19 izlasi 0

  Latvijas Basketbola savienības valde pēc Treneru komisijas ieteikuma apstiprināja sporta skolas Spars treneris Matīsu Graudiņu U19 izlases galvenā trenera amatā.

 • Zaudējums papildlaikā un otrā vieta 0

  Latvijas hokeja izlase noslēgusi dalību Dienvidkorejā notiekošajā Legacy Cup, pēdējā mačā papildlaikā piekāpjoties Kazahstānai un ieņemot otro vietu.