Tēma: Latvijas izlase

 • Svarbumbu cēlāji Pasaules čempionātā 0

  Hivā, Uzbekistānā, norisinājās Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā individuālajās disciplīnās un dīvcīņā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā 600 sportistu no 21 valstīm. Un, lai gan šoreiz čempionātā iesaistīto valstu skaits nebija rekordliels, tomēr tik liels dalībnieku skaits tika reģistrēts pirmo reizi, kas noteica visaugstāko konkurences līmeni.

 • Sveiks Latvijas izlases basketbolistus 0

  Latvijā atgriezusies vīriešu basketbola izlase, kura startējot pirmo reizi Pasaules kausā basketbolā, izcīnīja 5. vietu. Mūsu komanda aizvadīja astoņas spēles un izcīnīja sešas uzvaras. Lai godinātu sportistus un viņu ģimenes, 13. septembrī plkst. 18 Koncertzālē “Latvija” notiks Latvijas vīriešu basketbola izlases dalībnieku sveikšanas pasākums, kurā aicināti piedalīties ikviens ventspilnieks un basketbola līdzjutēji.

 • Jaunie kikbokseri aizvada veiksmīgu Eiropas čempionātu 0

  Stambulas pilsētā Turcijā aizvadīts Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem, kurā piedalījās 2015 sportisti no 38 valstīm, cīņas notika uz sešiem tatami un četriem ringiem, iekļaujot ''Full contact'', ''Low kick'', pēc ''K-1'' noteikumiem, ''Point fighting'', ''Kick light'', ''Light contact'' un ''Forms'' disciplīnas.

 • Latvija izcīna vietu ceturtdaļfinālā 0

  Svētdien, 3. septembrī, Džakartā FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas otrā posma pēdējā spēlē Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pārliecinoši pārspēja Brazīlijas izlasi – 104:84 (22:20, 45:42, 81:63), iegūstot tiesības spēlēt astoņu labāko komandu izslēgšanas turnīrā Manilā.

 • Latvijas basketbolisti uzvar Spāniju un turpina cīņu par ceturtdaļfinālu 0

  Latvijas vīriešu basketbola izlase piektdien Džakartā Pasaules kausa finālturnīra otrā posma pirmajā spēlē spraigā cīņā uzvarēja pašreizējo čempioni Spāniju un turpinās cīņu par vietu ceturtdaļfinālā. Latvijas basketbolisti uzvarēja ar rezultātu 74:69 (17:16, 12:16, 18:26, 27:11).

 • Basketbola fani varēs pieskandināt Tirgus laukumu 1

  1. septembrī Ventspils tirgus laukumā, visiem basketbola faniem būs iespēja atbalstīt Latvijas basketbola izlasi spēlē pret Spāniju, spēles sākums plkst. 12.45. Spēles datums sakrīt ar Zinību dienu, tāpēc arī par skolēniem būs īpaši padomāts, jau no plkst. 12.00 būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs - soda metienu, trīspunktu metienu, trako metienu konkursos.

 • Latvijas basketbola izlase pieveic Franciju un cīnīsies par medaļām 1

  Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Indonēzijā Pasaules kausa finālturnīra otrajā mačā pieveica Francijas izlasi un neatkarīgi no pēdējās spēles ar Kanādu rezultāta turpinās cīņu par medaļām. Latvija uzvarēja ar 88:86 (26:33, 23:20, 13:21, 26:12).

 • Gods būt Latvijas izlases kandidātos 3

  Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības vadītāji izraudzījušies 24 spēlētājus, kas iekļauti Latvijas valstsvienības sākotnējā pieteikumā 2023. gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīram. Latvijas izlases kandidātu vidū ir arī Toms Leimanis, Andrejs Gražulis un Klāvs Čavars, viņi savu sportistu karjeru savulaik kaldinājuši basketbola klubā Ventspils.

 • Čavars paraksta līgumu Japānā 0

  27 gadus vecais ventspilnieks un Latvijas izlases centrs, Klāvs Čavars parakstījis līgumu uz vienu sezonu ar Japānas basketbola klubu Jokohamas "Excellence". Jokohamas "Excellence" spēlē Japānas basketbola piramīdas trešajā stāvā.

 • Banki jūnija nometnē vēlas ielikt pamatus izlases stiprināšanai ilgtermiņā 0

  Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki jūnija nometnē vēlas ielikt pamatus komandas stiprināšanai ilgtermiņā, uzsvēra itāļu speciālists. Treniņnometnē piedalīsies 14 basketbolisti. Pieredzējušākie no tiem ir Klāvs Čavars, Artūrs Strautiņš un Mārcis Šteinbergs.

 • Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu (VIDEO) 3

  Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsarga Artūra Šilova, kurš atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu, vecvecāki ar asarām acīs skatījušies, kā izlasi šodien sagaida Latvijā, bet spēles tiešraides viņi skatīties nav spējuši. Baidījās, ka sirds neizturēs. Ar Artūra vectēvu un vecmāmiņu sarunājās Gonda Porniece no Kurzemes TV.

 • Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu 2

  Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29. maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Šādi grozījumi likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām" veikti, lai pirmdiena būtu brīvdiena.

 • Tirgus laukumā pulcēsies hokeja fani 1

  Piektdien, 12. maijā no plkst. 18 hokeja līdzjutēji būs gaidīti Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā, lai sekotu līdzi un atbalstītu Latvijas izlasi Pasaules čepmpionātā hokejā! Atklāšanas spēle tiks translēta uz lielā ekrāna plkst. 20.