Tēma: Čempionāts

 • Galda hokeja izlasei izcili sasniegumi Eiropas čempionātā 0

  Slovēnijas pilsētā Kraņā norisinājās Eiropas čempionāts galda hokejā un tradicionāli kuplā skaitā tika pārstāvēta arī Latvija. Kopumā čempionātā tika izspēlēti desmit medaļu komplekti. Latvijas Galda hokeja izlases sastāvā ar spožiem panākumiem bija redzami arī Ventspils Jaunrades nama audzēkņi.

 • Kikbokseriem medaļas Lietuvas čempionātā K-1 sportā 0

  Lietuvā, norisinājās Lietuvas čempionāts K-1 cīņā, kurā ar labiem rezultātiem piedalījās arī ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti, trenera Sergeja Deņisova izcīnot divas sudraba un divas bronzas medaļas, kā arī kausu par cīņassparu.

 • Ivanovai Eiropas pieaugušo čempionāta sudrabs 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Daniela Ivanova Eiropas čempionātā svarcelšanā svara kategorijā līdz 76 kilogramiem izcīnīja otro vietu. Ivanova summā pacēla kilogramus 222 kilogramus, kas ir atkārtots Latvijas rekords.

 • Latvijas čempionātā petankā izcīna sudrabu 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā notika Latvijas čempionāts petankā vīriešu dubultspēlēs, kur piedalījās divdesmit divas komandas no deviņiem Latvijas sporta klubiem. 

 • Svarcēlāji startēs Eiropas pieaugušo čempionātā 0

  Līdz 5. jūnijam Albānijas pilsētā Tirānā notiks Eiropas pieaugušo čempionāts, kurā piedalīsies četri Ventspils Olimpiskās vienības un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra svarcēlāji - Ritvars Suharevs, Daniela Ivanova, Armands Mežinskis un Artūrs Plēsnieks trenera Eduarda Andruškēviča vadībā.

 • Ventspilniekiem panākumi Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā 0

  Igaunijas pilsētā Tallinā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kur pieaugušo un senioru konkurencē Latvijas izlases komandas sastāvā startēja divi ventspilnieki no svarbumbu celšanas kluba ''Ventspils Atlants'' – Artūrs Tančins un Vasilijs Giņko.

 • VKL izcīna medaļas Baltijas čempionātā K-1 0

  Nedēļas nogalē skaisti sporta svētki norisinājās Rīgā, kur tika aizvadīts Baltijas čempionāts K-1 (K-1 Open Baltic Championship). ''Ventspils Kikboksa Leģionu'' pārstāvēja četri sportisti, uz Ventspili atvestas sešas medaļas, treneru sastāvs: Sergejs Deņisovs, Kristīne Jansone un Kristaps Kārkliņš.

 • Pilsētas čempionātā futbolā uzvar ventspilnieki 0

  Sestdien, 7. maijā sporta kompleksa ''Pārventa'' futbola laukumā notika Ventspils pilsētas čempionāts futbolā. Čempionātā piedalījās sešas komandas, kuras izspēlēja viena apļa turnīru un par uzvarētājiem kļuva ''Futbola vārtsargu Akadēmija/Ventspils Augstskola''.

 • Ivanova izcīna sudrabu 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas svarcēlāja Daniela Ivanova pasaules junioru čempionātā svarcelšanā, kas notiek Grieķijas pilsētā Hēraklejā svara kategorijā līdz 76 kilogramiem, sasniedza trīs Latvijas rekordus un izcīnīja sudraba medaļu.

 • Airētājiem medaļas Latvijas čempionātā garajās distancēs 0

  Jelgavā notika Pavasara kauss, Latvijas čempionāts garajās distancēs un Aleksandra Avdejeva balvas izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā veiksmīgi startēja sporta skolas ''Spars'' airētāji. Ventspilnieki izcīnīja divas zelta un vienu bronzas medaļu.