Tēma: Čempionāts

 • Mājās sagaidīti svarcēlāji 0

  12. aprīlī, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs, Ventspils Olimpiskās vienības vadītājs Uldis Boitmanis un sporta skolas ''Spars'' direktore Solvita Pleinica tikās ar svarcēlājiem un viņu treneriem, lai pateiktos par panākumiem Eiropas čempionātā svarcelšanā.

 • Suharevs otro reizi izcīna Eiropas čempionāta bronzu 7

  Krievijas galvaspilsētā Maskavā sācies Eiropas čempionāts svarcelšanā, kurā bronzas medaļu izcīnījis sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības svarcēlājs Ritvars Suharevs.

 • Svarcēlāji startēs Eiropas pieaugušo čempionātā 0

  No 3. līdz 11. aprīlim Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiks Eiropas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem, kurā piedalīsies Ritvars Suharevs, Artūrs Plēsnieks un Artūrs Mežinskis, kā arī Vlads Prokofjevs treneru Eduarda Andruškēviča, Viktora Ščerbatiha un Ulvja Bērzona vadībā.

 • Krūzbergam 9. vieta Eiropas čempionātā šorttrekā 1000m distancē 0

  Polijas pilsētā Gdaņskā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās Ventspils sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs, kā arī stafetes komandā startēja Latvijas izlases un sporta skolas ''Spars'' treneris Jēkabs Saulītis.

 • Šorttrekisti startēs Eiropas čempionātā 0

  No 22. līdz 24. janvārim Polijas pilsētā Gdaņskā notiks Eiropas čempionāts šorttrekā pieaugušajiem, kurā startēs Ventspils sporta skolas ''Spars'' un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Anna Jansone un Roberts Krūzbergs, kurš ir arī Ventspils Olimpiskās vienības sportists.

 • Macuks piedalīsies Eiropas čempionāta finālposmos 3

  No 31. oktobra līdz 6. novembrim Itālijas pilsētā Pietranuratā notiks noslēdzošie trīs Eiropas čempionāta sacensību posmi motokrosā, kuros ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks.

 • Bokseriem zelts un bronza 1

  Rīgā notika ''Latvijas Republikas čempionāts 2020'' boksā  junioru un pieaugušo grupās. Ventspils boksa klubu trenera Sergeja Fetiškina vadībā pārstāvēja četri sportisti, kuri izcīnīja divas zelta un divas bronzas medaļas.

 • Notiks finālspēles Ventspils čempionātā kērlingā 0

  Svētdien, 4. oktobrī plkst. 9 ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 18. atklātā čempionāta kērlingā ārkārtējās situācijas laikā atceltais fināls, kam pēc čempionāta kalendāra bija jānotiek 29. martā.

 • Blumbergam sudrabs vienspēlēs Latvijas čempionātā petankā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Upesciema stadionā notika Latvijas čempionāts petankā vīriešu vienspēlēs, kurā Ventspili pārstāvēja Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs, Andris Padrevics, Juris Keišs un Ēriks Viļumovs.

 • Ventspilī notiks Latvijas pludmales frisbija čempionāts 0

  29. un 30. augustā, Ventspils pludmalē (Dienvidu mola pusē) notiks Latvijas Pludmales frisbija čempionāts. Sacensību pirmajā dienā tiks aizvadīts sieviešu un vīriešu čempionāts, savukārt otrajā dienā norisināsies jauktās grupas čempionāts.

 • Kērlingistiem sudraba medaļas 0

  Upesciema stadionā notika Latvijas čempionāts petankā jauktajās dubultspēlēs. Čempionātā piedalījās 32 jaukto pāru komandas no septiņiem sporta klubiem. Šosezon šajā disciplīnā nebija atļauts veidot komandas no dažādu klubu spēlētājiem.