Tēma: Čempionāts

 • «Velkonis» paliek otrais 0

  Olimpiskā centrā ''Ventspils'' notika Latvijas atklātā čempionāta otrais posms virves vilkšanā, kurā dalībnieki sacentās trīs svaru klasēs.

 • Vieglatlētiem sešas medaļas Latvijas U-18 un U-20 čempionātā 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā aizvadīts Latvijas U-18 un U-20 čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās 15 mūsu sportisti treneru Jura Petroviča, Andra Kronberga, Brigitas Romanovskas un Sergeja Paipala-Šulca vadībā.

 • Notiks triatlona sagatavošanās treniņš 1

  Jau pēc divām nedēļām, 9. augustā, Ventspils atkal kļūs par Latvijas triatlona galvaspilsētu. Būšnieku ezera peldvietā notiks Latvijas Čempionāts ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē, būs arī Tautas klases distance iesācējiem un interesentiem, kas vēlas izmēģināt šo daudzpusīgo un interesanto sporta veidu.

 • Notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā 0

  Divu dienu garumā 22. un 23. jūlijā Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks Latvijas U-18 un U-20 čempionāts vieglatlētikā. Sacensībās piedalīsies arī vairāki Ventspils sporta skolas ''SPARS'' vieglatlēti.

 • «Demorai» astoņas godalgas un uzvara 0

  Aizvadīts Vasaras čempionāta II posms Latvijas Jātnieku federācijas bāzē Kleistos. JSK Demora devās uz Kleistiem ar septiņiem sportiskajiem pāriem un startēja abas dienas, dažādās konkurencēs.

 • Sacentīsies svarcelšanas čempionātā 0

  4. jūlijā plkst. 10 sporta namā ''Centrs'' notiks sporta skolas ''Spars'' atklātais čempionāts svarcelšanā, kurā piedalīsies 60 dalībnieki no Liepājas, Saldus, Dobeles, Ludzas Daugavpils.

 • Notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta posms 0

  Šogad nedaudz vēlāk kā ierasts tiks atklāta Latvijas pludmales volejbola sezona un pirmais Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ''ERGO OPEN 2020'' posms notiks no 4. līdz 5. jūlijam, Ventspils pludmales volejbola stadionā.

 • Atklātajā Latvijas čempionātā kikboksā ventspilniekiem 42 medaļas 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē notika 24. atklātais Latvijas čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2020". Sacensībās piedalījās 272 dalībnieki no astoņām valstīm. Ventspili sacensībās pārstāvēja sporta kluba ''Favorīts'' un ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti.