Tēma: Čempionāts

 • Aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts 0

  Sporta kompleksā “Pārventa” aizvadīts Ventspils kikboksa čempionāts, kurā piedalījās 160 sportisti no 12 Lietuvas un Latvijas sporta klubiem. Dalībnieki sacentās Kick-light un Body contact disciplīnās četrās vecuma grupās.

 • Ventspilnieki startēs Eiropas čempionātā vieglatlētikā senioriem 0

  No 21. septembra līdz 1. oktobrim Peskārā, Itālijā notiks Eiropas čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā piedalīsies astoņi Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela, Dace Brakanska, Gatis Brakanskis, Dainis Kūla, Ginta Rassa, Anija Petrovska, Māris Petroviskis un Juris Baraus.

 • Precizitātes sacensībās un vienspēlēs uzvar Blumbergs 0

  Ventspils Piedzīvojumu parka Petanka laukumos noslēgušās Ventspils pilsētas 12. atklātā čempionātā petankā sacensības TIR disciplīnā un vienspēlēs. Tradicionāli, Ventspils čempionātā vienotā konkurencē cīnās gan sievietes, gan vīrieši.

 • Jaunie kikbokseri startēs Eiropas čempionātā 0

  Līdz 3. septembrim Stambulā, Turcijā notiks WAKO Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem. Sacensībās piedalīsies 10 sportisti no Latvijas un viņu vidū būs divi Ventspils sporta kluba Favorīts sportisti trenera Igora Likova vadībā.

 • Spēkavīru posmā Ventspilī uzvar Didzis Zariņš 0

  Jau tradicionāli Ventspils pilsētas svētkos norisinājās Latvijas čempionāta posms spēkavīriem. Šajā gadā tas bija pēdējais regulārajā sezonā un tā ietvaros tika noskaidrots ne tikai posma uzvarētājs, bet arī sezonas čempiona titula īpašnieks.

 • Mazuļi varēs sacensties rāpošanas čempionātā 0

  Pilsētas svētku ''700+33'' ietvaros Ventspilī 6. augustā notiks ''Lupilu'' mazuļu rāpošanas čempionāts, kas mazos rāpotājus plkst. 11 gaidīs Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'', lai noskaidrotu Kurzemes ātrākos rāpotājus.

 • Čempions visās vieninieku distancēs 0

  Limbažos notika Latvijas Republikas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. No ventspilniekiem vislabākos rezultātus uzrādīja Daniels Rafaels Siders. Viņš par Latvijas čempionu kļuva visās vieninieku distancēs C-1 1000m, 500m, un 200m.

 • Panākumi BMX čempionātā 0

  Sestdien Mežaparka trasē, Rīgā Dziesmu un deju svētku noskaņās norisinājās 35. BMX Latvijas čempionāts, kas pulcēja ap 400 dalībnieku. Ventspils Sporta skolu ''Spars'' pārstāvēja BMX riteņbraukšanas nodaļas treneru I.Miņenko, J.Šķepera un A.Zecmaņa audzēkņi.

 • Ventspilniecēm komandu sacensībās pirmais zelts 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, Upesciema petankas laukumos notika Latvijas čempionāts petankā sieviešu un vīriešu komandām. Ventspils kērlinga klubs tika pārstāvēts ar diviem sieviešu un vienu vīru trijniekiem. Sestdien tika noskaidrotas četras labākās komandas, kas svētdien turpināja cīņu par uzvaru čempionātā.

 • Ventspilnieces aizņem visu goda pjedestālu 0

  Upesciema petankas laukumos notika Latvijas čempionāts sieviešu vienspēlēs, kur sacentās 25 dalībnieces no sešiem Latvijas sporta klubiem, tostarp no Ventspils kērlinga kluba.

 • ''Favorītam'' trešā vieta 0

  Liepājā notika tradicionālais kikboksa turnīrs, Liepājas atklātais čempionāts 2023, no sporta kluba ''Favorīts'' piedalījās 11 sportisti. Kopvērtējumā sporta klubs ''Favorīts'' ierindojās 3. vietā.

 • Smaiļotāji un kanoe airētāji airēja Jelgavā 0

  1. maijā Jelgavā notika Latvijas čempionāts garajās distancēs jeb Pavasara kauss, kur piedalījās Ventspils Sporta skolas “Spars” airētāji. Distances garums sacensībās bija 2000m, 4000m un 6000m.

 • Sportistu sasniegumi Eiropas čempionātā 0

  Sacensību kopvērtējumā Latvija iekļuva šī gada pasaules spēcīgāko pieaugušo komandu trijniekā, kā arī izcīnīja 4. vietu starp veterānu komandām.