Tēma: Čempionāts

 • Likovs izcīna 3. vietu Eiropas čempionātā kikboksā 0

  Turcijas pilsētā Antālijā noslēdzies Eiropas čempionātā kikboksā, kurā piedalījās 1056 sportisti no 39 dalībvalstīm. Latvijas izlases sastāvā bija iekļauti pieci sportisti un viņu vidū divi ventspilnieki - Daniels Likovs un Danils Galkins.

 • Dana Mačtama startēs pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā 1

  No 4. līdz 6. novembrim Taizemē notiks pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies Dana Mačtama. Latvijas izlases sastāvā iekļauti 13 dalībnieki – astoņas sievietes un pieci vīrieši un čempionātā paredzētas divas distances – 78 un 38 kilometri.

 • Mežinskis izcīna sudraba medaļu 0

  Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājs Armands Mežinskis Eiropas U-23 svarcelšanas čempionātā izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, summā paceļot 352 kilogramus.

 • Ivanova izcīna bronzas medaļu Eiropas U-20 čempionātā 1

  Albānijas pilsētā Duresā notiek Eiropas U-20 un U-23 čempionāts svarcelšanā, kurā startē Ventspils Olimpiskās vienības sportisti - Daniela Ivanova un Armands Mežinskis, kā arī sporta skolas ''Spars'' svarcēlājs Madis Urbāns trenera Eduarda Andruškēviča vadībā.

 • Svarbumbu cēlājiem medaļas Latvijas čempionātā 0

  Šogad pēc ilgāka pandēmijas pārtraukuma, tāpat kā daudzos citos sporta veidos, svarbumbu cēlāji atgriezušies pie aktīva sacensību grafika un 1. oktobrī Daugavpilī notika Latvijas čempionāts garajā ciklā svarbumbu celšanā, kurā veiksmīgi startēja mūsu ''Ventspils Atlants'' svarbumbu cēlāji. 

 • Izsludināta pieteikšanās pilsētas čempionātam basketbolā 0

  Jau pavisam drīzumā sāksies jaunā basketbola sezona un laiks sarosīties arī pilsētas amatieru basketbola komandām, lai piedalītos Ventspils pilsētas čempionātā basketbolā. Pieteikt komandu iespējams līdz 6. oktobrim.

 • Blumbergs tiek pie vēl vienas medaļas 0

  Ventspils Piedzīvojumu parka petankas laukumos ar vienspēļu finālspēli ir noslēdzies Ventspils pilsētas 11. atklātais čempionāts petankā. Visas sezonas garumā čempionātā vienotā sieviešu un vīriešu konkurencē Ventspils petankisti sacentās četrās spēles disciplīnās – dubultspēlēs, trijnieku komandu sacensībās, precizitātes metienos jeb TIR un vienspēlēs.

 • Blumbergs kļūst par trīskārtēju Latvijas čempionu vīriešu vienspēlēs petankā 0

  Upesciema stadiona petankas laukumos notika Latvijas čempionāts vīriešu vienspēlēs, kur čempionāta A līgas 32 dalībnieku konkurencē startēja divi Ventspils kērlinga kluba pārstāvji –  divkārtējais Latvijas čempions Raido Blumbergs un pagājušā gada vicečempions vienspēļu disciplīnā Andris Padrevics. 

 • Izcīna medaļas kikboksa sacensībās 0

  Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2022", kurā piedalījās 272 dalībnieki no 29 sporta klubiem no Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Notiks Latvijas čempionāts loka šaušanā 0

  20.augustā, Loka šaušanas laukumā, Pērkoņu ielā 13, notiks Latvijas čempionāts loka šaušanā, bet 21.augustā Latvijas Jauniešu čempionāts loka šaušanā.

 • Vieglatlēti startēs Eiropas čempionātā 0

  No 15. līdz 21.augustam Vācijas pilsētā Minhenē notiks Eiropas čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalīsies trīs Ventspils olimpiskās vienības sportisti – trīssoļlēcēja Rūta Kate Lasmane un šķēpmetēji Rolands Štrobinders un Madara Palameika.

 • Jaunsporģis kvalificējas Eiropas čempionātam 0

  Sporta nama ''Centrs'' šautuvē notika ''Kurzemes atklātais čempionāts WA1500'' (WA – pasaules asociācija) trīs disciplīnās PPC48; PPC60 un PPC150. Disciplīnās bija jāšauj ar pistoli distancēs no 3 metru līdz 50 metru attālumam.