Tēma: Čempionāts

 • Startēs Latvijas čempionātā 0

  16. un 17. augustā Dobelē notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos, kurā piedalīsies arī vairāki Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāji.

 • Notiks skrējiens «Piltene 2019» 0

  31. augustā Piltenē notiks Ventspils novada atklātais čempionāts 10 km un 5km šosejas skrējienā un 5km nūjošanas distancē. Skries arī bērni, kuri distancē dosies plkst. 14, bet pieaugušie – plkst. 15.45.

 • Vieglatlētiem panākumi Eiropas komandu čempionātā 6

  Horvātijas pilsētā Varaždinā notika Eiropas komandu čempionāts vieglatlētikā otrajai līgai. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauti arī vairāki Ventspils olimpiskās vienības sportisti: Lauma Grīva, Māra Grīva, Jānis Leitis, Gundega Grīva, Mareks Ārents, Ildze Bortaščenoka un Edgars Berķis.

 • Sopova izcīna sudraba medaļu 0

  Lietuvā notika Baltijas U18 komandu čempionāts vieglatlētikā, kurā sporta skolas “Spars” vieglatlēte Darja Sopova startēja tāllēkšanas sacensībās un izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 5,63m.

 • Smaiļotāji piedalījās pasaules U23 čempionātā 0

  Rumānijā aizvadīts pasaules junioru un U23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās divi sporta skolas “Spars” smaiļotāji Jēkabs Kalenda un Renārs Jānis Bronka.

 • Vieglatlēti gūst panākumus Latvijas čempionātā 1

  Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-23 vecuma grupā, kurā ar labiem rezultātiem startēja Ventspils atlēti. Ventspils olimpisko vienību un sporta skolu “Spars” kopā pārstāvēja 19 sportisti, kuri ieguva deviņas zelta, četras sudraba un trīs bronzas medaļas.

 • Triatlonā arī ventspilniekiem medaļas 0

  Nedēļas nogalē Būšnieku ezera apkārtnē notika Latvijas Čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē, kura uzskatāma par triatlona „karalisko” distanci, jo šajā distancē Olimpiskajās spēlēs tika izcīnīts Olimpiskā čempiona tituls.

 • Raido Blumbergs aizstāv čempiona titulu 1

  Ērģemes petankas laukumos notika Latvijas čempionāts vīriešu vienspēlēs, kur 32 čempionāta dalībnieku konkurencē startēja arī trīs Ventspils kērlinga kluba pārstāvji – Raido Blumbergs, Andris Padrevics un Nauris Bogdanovičs.

 • Kā vieglatlētikas senioriem Gulbenē gāja... (VIDEO) 0

  Aktīvie Ventspils vieglatlētikas seniori desmit sportotāju sastāvā piedalījās Latvijas veterānu čempionātā, kas risinājās Gulbenē un kas uz visiem laikiem atmiņā paliks nevis ar izcīnītājām medaļām, bet gan pamatīgo vētru.

 • BMX riteņbraucēji piedalīsies Eiropas BMX čempionātā 1

  Līdz 14. jūlijam Valmierā jaunatklātajā “Māra Štromberga BMX trasē” notiks Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalīsies 1060 sportisti no 25 valstīm. Sporta skolu “Spars” sacensībās pārstāvēs seši sportisti un trīs treneri.

 • Ventspilī labo Latvijas rekordu šķēpmešanā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupā un Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā U14 vecuma grupā.