Tēma: Čempionāts

 • Airētāji izcīna tiesības startēt Eiropā 0

  Ventspils Sporta skolas ''Spars'' smaiļošanas un kanoe nodaļas sportisti 18. maijā piedalījās atlasē uz Eiropas U23 un junioru čempionātu smaiļošanā un kanoe airēšanā. Pieci skolas audzēkņi izcīna tiesības startēt Eiropas čempionātā.

 • Izcīna medaļas pankrationa čempionātā 0

  13. aprīlī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti trenera Sergeja Deņisova vadībā piedalījās 11. Rīgas atklātajā čempionātā pankrationā. Visi sportisti izcīnīja medaļas.

 • Bokseriem panākumi Dienvidkurzemes čempionātā 1

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Grobiņas sporta centrā norisinājās ''Dienvidkurzemes čempionāts boksā'' četrās vecuma grupās – U-15, U-17, U-19 un Elite, kurā piedalījās 102 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas un viņu vidū bija seši Ventspils sporta kluba ''Favorīts'' un Ventspils boksa kluba sportisti.

 • Noskaidros čempionus kērlingā 0

  Svētdien, 10. martā notiks Ventspils pilsētas 21. atklātā čempionāta kērlingā pusfināla un fināla spēles. Pēc aizvadītā komandu sasvstarpējā apļa izspēļu rezultātiem no septiņām čempionāta komandām četras turpinās finālturnīra izspēli cīnoties par medaļām, bet pārējās par augstākām vietām turnīra tabulā.

 • Notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem 0

  Sestdien, 9. martā, sporta namā ''Centrs'' notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem. Sacensību sākums no plkst. 10.00. Plānots, ka sacensībās piedalīsies Latvijas labāki svarcēlāji, kuru vidū redzēsim Ritvaru Suharevu, Artūru Plēsnieku un Armandu Mežinskis.

 • Izcīna medaļas Latvijas čempionātā kikboksā 0

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' aizvadīts Latvijas čempionāts kikboksā “Latvia OPEN 2024”, kurā piedalījās Ventspils Kikboksa Leģions un Sporta kluba ''Favorits'' sportisti. Cīņas notika pēc kick-light, K-1 un Full contact noteikumiem. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas.

 • Notiks Latvijas čempionāts kikboksā 0

  2. – 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks Latvijas čempionāts kikboksā ''Latvia OPEN 2024''. Sacensības notiks trīs disciplīnās - Kick-light, K-1 un Full contact četrās vecuma grupās. Sacensībām pieteikušies vairāk kā 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas.

 • Noslēgsies 21. atklātā čempionāta kērlingā 2. apļa spēles 0

  Svētdien, 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus hallē noslēgsies Ventspils pilsētas 21. atklātā čempionāta kērlingā savstarpējo spēļu otrais aplis, kam pēc nedēļas sekos finālturnīrs ar pusfināla un fināla spēlēm.

 • Mežinskim septītā vieta, Plēsnieks paliek bez rezultāta grūšanā 0

  Ventspils Olimpiskās vienības svarcēlājs Armands Mežinskis Eiropas čempionātā svarcelšanā ierindojās septītā vietā svara kategorijā līdz 89 kilogramiem. Savukārt Artūrs Plēsnieks palika bez rezultātu grūšanas disciplīnā, līdz ar to neguva arī ieskaitītu pozīciju sacensībās svara kategorijā līdz 102 kilogramiem.

 • Svarbumbu cēlāji sāk jaunu sezonu 0

  Jauno 2024. gada sezonu uzsāka Latvijas svarbumbu cēlāji - sestdien, 10. februārī, Sventē norisinājās Latvijas čempionāts garajā ciklā un Latvijas kausa 1. posms starp jauniešiem, junioriem, pieaugušajiem un veterāniem. No Ventspili sacensībās piedalījās svarbumbu celšanas kluba “Ventspils Atlants” sportisti.

 • Suharevs izcīna trešo vietu Eiropas čempionātā 1

  Latvijas pārstāvis Ritvars Suharevs ceturtdien Bulgārijā Eiropas čempionātā svarcelšanā izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, bet raušanā ieguva sudraba medaļu.

 • VKL sportistiem medaļas Baltijas čempionātā K-1 0

  Rīgā norisinājās Baltijas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” (VKL) sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Uz čempionātu treneru Sergeja Deņisova un Kristīnes Jansones vadībā devās trīs jaunie sportisti.