Tēma: Sports

 • ''Ghetto Games Gada Balvas'' saņēmēju vidū arī Ventspils sportisti 4

  Kinoteātrī ''Splendid Palace'' norisinājās Ghetto Games Gada Balva. Pēc piecu gadu pauzes, pandēmijas un vēl citiem apstākļiem beidzot vienā pasākumā atkal varēja pulcēties visi, kuri aktīvi iesaistās ielu kultūrā un sportā, kā arī tās attīstībā. Pateicības vārdi un balvas tika pasniegtas Ghetto Games atlētiem par sasniegumiem 14. sezonā un arī spilgtāko notikumu īpašniekiem.

 • Kustība palīdz nejusties vientuļiem 0

  Dažādas sportiskās aktivitātes vienmēr saistītas arī ar veselības uzlabošanu, turklāt runa nav tikai par muskuļiem vai nevēlamiem ķermeņa apmēriem, jo ne mazāk būtiski bieži ir tas, ka šādas nodarbības ļauj izrauties no vienmuļās ikdienas.

 • Ir izaugsme, ir sasniegumi 0

  Šajā gadā arī sporta dzīve pamazām atkal uzņēma pilnus apgriezienus, un patīkami, ka tajā sevi kārtējo reizi labi apliecinājuši Ventspils sportisti, turklāt paveicot to arī visaugstākajā līmenī.

 • Pirms basketbola spēles sveiks motosportistus 0

  Latvijas valsts svētku noskaņās, piektdien, 18. novembrī plkst. 17 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē pirms Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles starp BK ''Ventspils'' un ''Tartu Ülikool Maks&Moorits'' komandām, tiks sveikti motosportists Toms Macuks un viņa treneris Arvis Sanders.

 • Aicina sportot Latvijas svētkos 1

  18. novembrī plkst. 11.18, par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, ikviens ventspilnieks tiek aicināts būt fiziski aktīvs un atzīmēt Latvijas 104. jubileju ar skrējienu, nūjošanu, gājienu vai velobraucienu.

 • Aicina doties pārgājienā 0

  13. novembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties piejūras un meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pludmales volejbola stadionā, kur arī notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Dana Mačtama startēs pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā 1

  No 4. līdz 6. novembrim Taizemē notiks pasaules čempionātā kalnu un taku skriešanā, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies Dana Mačtama. Latvijas izlases sastāvā iekļauti 13 dalībnieki – astoņas sievietes un pieci vīrieši un čempionātā paredzētas divas distances – 78 un 38 kilometri.

 • ''Accenture'' dāvina pilsētai multifunkcionālu vingrošanas solu 1

  Lai veicinātu iedzīvotāju fizisko veselību un rūpētos par sabiedrības labbūtību kopumā, informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Accenture, atzīmējot 20 darbības gadus Latvijā, Piejūras parkā uzstādījis multifunkcionālu vingrošanas solu Sol(i)s augšup. Jaunais vides objekts jau tagad ir pieejams ikvienam interesentam.

 • Vingros un dejos Bērnu pilsētiņā 0

  Svētdien, 23. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies aktīvs brīvdabas pasākums ģimenēm ar bērniem ''Kustībā ar Anitu'', kuru vadīs trenere Anita Kivilande ar CHEER dejotājām.

 • Sporta spēļu turnīrā vidusskolām uzvar 1. ģimnāzija 0

  Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē notika Ventspils un Ventspils novada vidusskolu grupu sacensības. Spēļu turnīrā zēni cīnījās 3x3 basketbolā, jauktās komandas parādīja savu cīņas sparu volejbolā un meitenes spēlēja tautas bumbu. 

 • Pirms basketbola spēles sveiks sportistus 0

  Trešdien, 5. oktobrī plkst. 19 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē pirms Ramirent Nacionālās Basketbola līgas spēles starp Spars/Ventspils Augstskola un BS Tukums/TSS, Guntis Blumbergs sveiks 3x3 basketbolistu Tomu Markusu Salnāju un treneri Jāni Zemelu par panākumiem Eiropas U-17 čempionātā 3x3 basketbolā.

 • Fizioterapeite Laura Čakle aicina uz atvērto nodarbību 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 28. septembrī plkst. 18 sporta halles ''Pārventa'' aerobikas zālē fizioterapeite Laura Čakle aicina uz ārstnieciskās vingrošanas nodarbību muguras dziļās muskulatūras stiprināšanai, lokanības uzlabošanai, kā arī relaksāciju pozu apgūšanai.

 • Akmens mešanas sacensībās uzvar Grīvas 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Ventspils Zilā karoga pludmalē iepretim glābšanas stacijai, norisinājās tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam tiek dota iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tiek labākais mēģinājums.

 • Intervija ar Uldi Boitmani. Esmu Ventspils un Latvijas sporta patriots 8

  Jau pavisam drīz startē jaunais basketbola gads, savukārt vasaras sporta sezona gandrīz beigusies, tāpēc aicinājām uz saruna basketbola kluba Ventspils valdes priekšsēdētāju un Ventspils Olimpiskās vienības vadītāju Uldi Boitmani, lai ne vien uzzinātu jaunumus, bet arī pieredzējušā speciālista skatījumu par sporta dzīves organizēšanu Latvijā.

 • Notiks Eiropas Sporta nedēļa 0

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis - mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem. Ventspilī Eiropas Sporta nedēļas programma plānota no 24. līdz 30. septembrim.