Tēma: Sports

 • Piešķir līdzfinansējumu bērnu un jauniešu hokeja programmas realizācijai 1

  Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt līdzfinansējumu biedrībai ''Ventspils Hokeja Savienība'' bērnu un jauniešu hokeja programmas realizācijai līdz 2020. gada 31. decembrim, kā arī komandas dalībai Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātā un Latvijas Junioru attīstības līgā.

 • Iznāk Vasaras tūrisma avīze 0

  Jau 19. vasaras sezonu iznāk Ventspils Vasaras tūrisma avīze, kas lasītājus iepazīstina ar informāciju par pilsētas jaunumiem, iecienītākajiem apskates un atpūtas objektiem, gan iekštelpās, gan svaigā gaisā, vietām, kur paēst, nakšņot un ko redzēt un baudīt Ventspilī.

 • Bobslejisti sāk gatavoties nākamajai sezonai 0

  Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti Usmā aizvada pirmo kopējo treniņnometni, uz kuru Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, atskaitot Helviju Lūsi un Jāni Strengu.

 • Notiks orientēšanās seriāls 0

  18. jūnijā, orientēšanās sporta cienītāji tiek aicināti piedalīties ''Ventspils AZIMUTS 2020'' orientēšanās seriāla posmā.

 • Organizētos sporta treniņos ļaus piedalīties līdz 30 personām 0

  Lai gan vadības izsludinātā ārkārtas situācija beigsies 9. jūnijā, valdība noteica, ka organizētos sporta treniņos turpmāk varēs piedalīties līdz 30 personām, paredz apstiprinātie Veselības ministrijas (VM) sagatavotie noteikumi "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • «Demoras» sportisti rezultatīvi uzsāk sacensību sezonu Lietuvā 0

  Iepriekšējā nedēļas nogalē, JSK ''Demoras'' četri sportisti ar trīs zirgiem startēja sporta bāzē Lietuvā, Jonišķos ''Audruvis Champions Tour 2020''. Visu dienu maršruti, bija atvērtie, kur varēja startēt gan iesācēji, gan profesionāli, tādēļ konkurence bija pārsteidzoši liela no visām Baltijas valstīm.

 • Atbildēs uz jautājumiem par sportu un izklaidi 7

  Trešdien, 10. jūnijā, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Sports un izklaide Ventspilī - pieejamā infrastruktūra un aktīvās atpūtas piedāvājums''.

 • Plāno atļaut rīkot sporta sacensības ar ierobežotu personu skaitu 3

  Pēc ārkārtējās situācijas beigām būs atļautas sporta sacensības ar ierobežotu personu skaitu, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavotais informatīvais ziņojums par Latvijas pozīciju gaidāmajā Eiropas Savienības (ES) sporta ministru neformālajā videokonferencē.

 • Radio par sporta bāzu pieejamību 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Aicina jauniešus uz diskusiju un badmintona spēli 0

  Sestdien, 23. maijā Ventspils Jauniešu mājā notiks diskusija par Olimpiskajām un Paraolimpiskajām vērtībām, ko organizē neformālās izglītības centrs ''Young Folks LV''.

 • Iekštelpu sporta bāzes būs pieejamas apmeklētājiem 0

  No 16. maija darbu atsāks Basketbola halle un sporta halle ''Pārventa'', kā arī sporta nams ''Centrs'' ar iepriekšēju pierakstu. Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa darbu atsāks no pirmdienas.