Tēma: Sports

 • Par izklaidi, sportu un citām aktualitātēm (VIDEO) 5

  Par Mūzikas bibliotēkas atklāšanu un tās darbību, svarcēlāju startiem pasaules čempionātā, pludmales sezonas noslēgšanos un pārkāpumiem, kas tika fiksēti sezonas laikā, būvniecības darbiem pilsētā, projektiem, to realizāciju un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Aizvadīta Olimpiskā diena 2019 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā, vieglatlētikas manēžā un vispārizglītojošās izglītības skolās notika Olimpiskā diena. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību. Olimpiskās dienas devīze Latvijā ir ''Nāc un vingrot sāc!'' Ventspilī Olimpiskās dienas pasākumos piedalījās 4600 bērni.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 14

  Jau 18. gadu pēc kārtas norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Šogad tās plānotas laikā no 21. septembra līdz 26. oktobrim. Šī projekta ietvaros tiek piedāvāta plaša un daudzveidīga pasākumu programma, kas paredzēta dažādu vecumu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par senioru vieglatlētu panākumiem Eiropas čempionātā, piešķirtajiem apbalvojumiem pilsētas vides objektiem un notikumiem, Ziemeļa mola atjaunošanas darbiem, jauno ražotnes būvniecību, par jaunatklāto vides objektu un citām aktuālām tēmām preses konferencē stāstīja Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par ventspilnieka Kārļa Lasmaņa sasniegumiem, Jahtu ostas darbību, jaunā vides objekta uzstādīšanu pludmalē, skolu remontiem un citām aktuālām tēmām pilsētā.

 • BMX braucēji iekaro pjedestālu Latvijas čempionāta posmā 0

  Madonas BMX trasē notika BMX čempionāta piektais posms, kurā Sporta skola “Spars” sacensībām bija deleģējuši 20 sportistus un trīs trenerus. Dalībnieku vidū bija 250 sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

 • Basketbolists ar dzejnieka gēnu 2

  Septembrī basketbolistam Rodrigo Būmeisteram būs 19, un tagad viņš ir komunikabls puisis, kurš droši stāsta par savu dzīvi. Komunicēt ar cilvēkiem ventspilniekam iemācīja treneris Raimonds Feldmanis, tādēļ Rodrigo patīk cilvēki, kas runā tiešu valodu, viņš ciena arī godīgumu un prasmi pielāgoties dažādiem – ne tikai ērtiem – apstākļiem.

 • Par strūklakām, siltumu, ceļiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas strūklakām, nūjošanas pasākumiem un kāpēc tos rīko tieši pilsētas ielās, sportistu nometnēm, par ''Ventspils siltuma'' attīstības plāniem un citiem jautājumiem.

 • Par gaisa kvalitāti, novada reformu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko pilsēta, kā piemēram, sportistu panākumiem, zinātniskā centra projektu, Laikrakstu aleju, kurai oficiāli līdz šim nebija šāds nosaukums, gaisa kvalitāti pilsētā, novada reformu un citām aktualitātēm.

 • LOK izstrādā priekšlikumus sporta nozares prioritātēm 1

  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Sporta komisijas sēdē tika izskatīti sagatavotie priekšlikumi par prioritārajiem sporta virzieniem un prioritārajiem sporta veidiem, kā arī iespējamo valsts pasūtījumu.

 • Aizvadīts «Ghetto Games» festivāls (VIDEO) 0

  Jau astoto gadu notika lielākais ekstrēmo sporta veidu festivāls “GGFEST”, kurā divu dienu garumā bija iespēja vērot BMX frīstaila, inline skrituļslidošanas, skeitborda, kendamas, motociklu frīstaila, futbola un 3x3 basketbola, ielu vingrošanas u.c. sacensības.