Tēma: Sports

 • Par sportu, finansējumu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par domes finansējumu slimnīcai nākošajā gadā, domes sēdē plānotajiem jautājumiem, Gāliņciema sabiedriskā centra būvniecību, Digitālā centra piedāvājumu brīvlaikā, ''Ventspils reisa'' apbalvojumiem, sportu un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Aicina balsot par Kohu 0

  Līdz 19. decembrim visi tiek aicināti balsot par Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāju Rebeku Kohu, kura pretendē uz "Gada balvas sportā 2019" populārākā sportista titulu.

 • Aicina izvirzīt labākos sportistus un komandas 6

  Veicinot sporta attīstību Ventspils pilsētā, atzīmējot pilsētas sportistu augstos sasniegumus, kā arī lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ir iedibināta Ventspils pilsētas domes gada atzinības piešķiršana sportā.

 • Ugālē atklās sporta manēžu 0

  Piektdien, 8. novembrī, Ugālē atklās sporta manēžu. Būvdarbus veica SIA Samrode darbinieki, uzsākot tos 2018. gada decembrī.

 • Konkursā izraudzīsies profesionālāko sporta skolotāju 1

  Konkursā "Gada sporta skolotājs 2019" izraudzīsies profesionālāko skolotāju, kurš ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā, skaidroja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

 • Atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par sporta infrastruktūru Ventspilī 0

  Trešdien, 6. novembrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas sporta nozares pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par Sporta infrastruktūru Ventspilī.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par svarcēlāju sasniegumiem, sadarbību ar Klaipēdu, par konkursa ''IT izaicinājums'' finālistiem, starptautiskā radioastromomijas centra 25 gadu jubileju un tā attīstību un citām aktualitātēm preses konferencē informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par Rebekas Kohas uzvaru Eiropas čempionātā, Vasarnīcu ielas posmā pabeigto siltumtrases būvniecību, lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju, pašvaldības sniegtajiem pabalstiem, atvērto duvju dienām Irbenē un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembegs.

 • Par izklaidi, sportu un citām aktualitātēm (VIDEO) 5

  Par Mūzikas bibliotēkas atklāšanu un tās darbību, svarcēlāju startiem pasaules čempionātā, pludmales sezonas noslēgšanos un pārkāpumiem, kas tika fiksēti sezonas laikā, būvniecības darbiem pilsētā, projektiem, to realizāciju un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Aizvadīta Olimpiskā diena 2019 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā, vieglatlētikas manēžā un vispārizglītojošās izglītības skolās notika Olimpiskā diena. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību. Olimpiskās dienas devīze Latvijā ir ''Nāc un vingrot sāc!'' Ventspilī Olimpiskās dienas pasākumos piedalījās 4600 bērni.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 14

  Jau 18. gadu pēc kārtas norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Šogad tās plānotas laikā no 21. septembra līdz 26. oktobrim. Šī projekta ietvaros tiek piedāvāta plaša un daudzveidīga pasākumu programma, kas paredzēta dažādu vecumu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par senioru vieglatlētu panākumiem Eiropas čempionātā, piešķirtajiem apbalvojumiem pilsētas vides objektiem un notikumiem, Ziemeļa mola atjaunošanas darbiem, jauno ražotnes būvniecību, par jaunatklāto vides objektu un citām aktuālām tēmām preses konferencē stāstīja Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par ventspilnieka Kārļa Lasmaņa sasniegumiem, Jahtu ostas darbību, jaunā vides objekta uzstādīšanu pludmalē, skolu remontiem un citām aktuālām tēmām pilsētā.