Tēma: Sports

 • BMX braucēji iekaro pjedestālu Latvijas čempionāta posmā 0

  Madonas BMX trasē notika BMX čempionāta piektais posms, kurā Sporta skola “Spars” sacensībām bija deleģējuši 20 sportistus un trīs trenerus. Dalībnieku vidū bija 250 sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

 • Basketbolists ar dzejnieka gēnu 2

  Septembrī basketbolistam Rodrigo Būmeisteram būs 19, un tagad viņš ir komunikabls puisis, kurš droši stāsta par savu dzīvi. Komunicēt ar cilvēkiem ventspilniekam iemācīja treneris Raimonds Feldmanis, tādēļ Rodrigo patīk cilvēki, kas runā tiešu valodu, viņš ciena arī godīgumu un prasmi pielāgoties dažādiem – ne tikai ērtiem – apstākļiem.

 • Par strūklakām, siltumu, ceļiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas strūklakām, nūjošanas pasākumiem un kāpēc tos rīko tieši pilsētas ielās, sportistu nometnēm, par ''Ventspils siltuma'' attīstības plāniem un citiem jautājumiem.

 • Par gaisa kvalitāti, novada reformu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko pilsēta, kā piemēram, sportistu panākumiem, zinātniskā centra projektu, Laikrakstu aleju, kurai oficiāli līdz šim nebija šāds nosaukums, gaisa kvalitāti pilsētā, novada reformu un citām aktualitātēm.

 • LOK izstrādā priekšlikumus sporta nozares prioritātēm 1

  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Sporta komisijas sēdē tika izskatīti sagatavotie priekšlikumi par prioritārajiem sporta virzieniem un prioritārajiem sporta veidiem, kā arī iespējamo valsts pasūtījumu.

 • Aizvadīts «Ghetto Games» festivāls (VIDEO) 0

  Jau astoto gadu notika lielākais ekstrēmo sporta veidu festivāls “GGFEST”, kurā divu dienu garumā bija iespēja vērot BMX frīstaila, inline skrituļslidošanas, skeitborda, kendamas, motociklu frīstaila, futbola un 3x3 basketbola, ielu vingrošanas u.c. sacensības.

 • Ekstrēmisti tiksies «Getiņā» 8

  No 12. līdz 13. jūlijam Ventspilī jau astoto gadu notiks lielākais ekstrēmo sporta veidu festivāls “GGFEST”, kur divu dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja vērot BMX frīstaila, inline skrituļslidošanas, skeitborda, kendamas, motociklu frīstaila, futbola un 3x3 basketbola, ielu vingrošanas u.c. sacensības.

 • Notiks Ventspils novada senioru sporta spēles 0

  7. jūlijā plkst. 12.30 Vārves pagasta Zūrās sāksies septītās Ventspils novada senioru sporta spēles. Šajā pasākumā var piedalīties visi, kas sasnieguši 50 gadu vecumu.

 • Ventspilī labo Latvijas rekordu šķēpmešanā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupā un Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā U14 vecuma grupā.

 • Novēlēs panākumus Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē 3

  27. jūnijā plkst.17.30 Livonijas ordeņa pilī notiks sportistu pieņemšana pie domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga, kurš novēlēs veiksmīgus startus Ventspils sportistiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas notiks 5. – 7. jūlijā Jelgavā un citās Latvijas pilsētās 29 sporta veidos.

 • Sāksies "Trīs bumbu spēļu" devītais čempionāts 0

  Jau devīto gadu pēc kārtas notiks Trīs bumbu spēles čempionāts trijos sporta veidos: minifutbolā, strītbolā un pludmales volejbolā. Savu dalību čempionātā šogad pieteikušas septiņas komandas – Blāzma, JSK Gālene, Sporta Mafija, Taverna, Inkubators, Ventspils Nafta termināls un Atpūtnieki.

 • «Selgā» notiks sporta spēles 0

  28. jūnijā sociālajā aprūpes namā ‘’Selga’’ jau trešo gadu notiks sporta spēles. Sporta spēles tiks vadītas Maratona kluba treneru vadībā, to atklāšana būs plkst. 14, pēc tam sekos iesildīšanās kopā ar treneri un vienu no Latvijā labākajiem garo distanču skrējējiem Jāni Girgensonu.