Tēma: Sports

 • Tuvojas Ventspils pusmaratons 0

  9. jūnijā, jau 13. reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm. Šobrīd savu dalību pieteikuši 450 dalībnieki, bet plānots, ka dalībnieku skaits sasniegs 800.

 • Notiks starptautiskās sacensības ''Ventspils šķēpi 2024'' 0

  Svētdien, 19. maijā Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks tradicionālās Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības “Ventspils šķēpi 2024”, kurās piedalīsies dalībnieki četrās vecuma grupās (U-14, U-16, U-18 un pieaugušie).

 • Būvēs disku golfa laukumu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes Ekonomikas un budžeta komisija atbalstījusi projekta “Disku golfa laukuma izveide Saules ielā 145/149, Ventspilī” īstenošanu, paredzot šogad Ventspilī izbūvēt brīvpieejas disku golfa laukumu.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  25. maijā plkst. 11.00, Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes, sadarbībā ar SIA Ģeodēzists un biedrību “Ventspils Maratona klubs” notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8,0 km.

 • Bobslejisti aicina jaunos talantus piedalīties atlasē 0

  Latvijas vadošie bobslejisti – Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas komandas, kuru dalībnieki reiz paši izturējuši atlases pārbaudījumus un iekļuvuši komandā – aicina jaunos, talantīgos atlētus pārbaudīt savu fizisko gatavību, piedaloties šī gada jauno bobslejistu atlasē.

 • Aizvadīts ''Latvijas spēcīgākā skola 2024'' Ventspils posms 0

  3. maijā norisinājās projekta “Latvijas spēcīgākā skola 2024” Ventspils posms, ko organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Projekts norisinās kopš 2018. gada ar mērķi iepazīstināt skolu jauniešus ar vieglāko no pauerliftinga disciplīnām – svaru stieņa spiešanu guļus.

 • Izcīna medaļas pankrationa čempionātā 0

  13. aprīlī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti trenera Sergeja Deņisova vadībā piedalījās 11. Rīgas atklātajā čempionātā pankrationā. Visi sportisti izcīnīja medaļas.

 • Mūsu bobslejisti – stipri un drosmīgi 0

  Lai nodrošinātu mērķtiecīgu augstas klases sportistu gatavošanos un dalību starptautiskās sacensībās, tostarp olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos, un sasniegtu augstus rezultātus, Ventspilī ieviesta augstas klases sportistu atbalsta programma, kuru vada nodibinājums Ventspils Olimpiskā vienība.

 • Nesaprot, kāpēc vajag vēl vienu sporta laukumu 5

  Ventspils novada pašvaldības iecere Tārgales centrā veidot 3x3 basketbola laukumu raisījusi jautājumus par to, kā dažādas attīstības projektu ieceres nonāk pašvaldības investīciju plānā un kādas ir iedzīvotāju iespējas to ietekmēt.

 • Apstiprināts Ventspils Olimpiskās vienības sastāvs 2024. gadam 2

  Lai nodrošinātu mērķtiecīgu augstas klases sportistu gatavošanos un dalību starptautiskās sacensībās, tajā skaitā Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos un sasniegtu augstus rezultātus, Ventspils pilsētā ir ieviesta augstas klases sportistu atbalsta programma, kuru vada nodibinājums “Ventspils Olimpiskā vienība”.

 • Apstiprināts finansējums sporta projektiem 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības Ekonomikas un budžeta komisijā izvērtēti Sporta pārvaldes izsludinātā sporta projektu finansēšanas atklātā konkursā saņemtie 39 projekti, kurā daļējai finansējuma piešķiršanai no Ventspils pašvaldības tika atbalstīti 34 iesniegtie sporta projekti EUR 16 400 apmērā.

 • Līdz Ventspils pusmaratonam trīs mēneši 0

  Šogad jau 13. reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kad ielas tiks piepildītas ar skrienošiem un smaidīgiem cilvēkiem un tāpēc sacensību organizatoriem ir pāris jaunumi.

 • Izcīna 28 medaļas 0

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā aizvadītas Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem kurās piedalījās 75 vieglatlētikas vecmeistari no Latvijas un Lietuvas. Ventspili sacensībās pārstāvēja 21 sportists un kopumā mūsējie izcīnīja 28 godalgas – 14 zelta, deviņas sudraba un piecas bronzas medaļas.

 • Notiks vieglatlētikas sacensības senioriem 0

  Sestdien, 24. februārī plkst. 12.00 Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notiks ziemas sacensības vieglatlētikā senioriem. Sacensību mērķis ir sekmēt iedzīvotāju saturīga brīvā laika pavadīšanu un iespējas nodarboties ar sportu gan tiem, kuri beiguši aktīvās sporta gaitas, gan tiem, kuri joprojām sporto.