Tēma: Sports

 • Aicina piedalīties individuālajā pārgājienā 0

  Šobrīd esam situācijā, kurā jāievēro ierobežojumi, bet esošā situācija ļauj būt aktīviem svaigā gaisā un tautas sporta programmas ''Nāc un sporto!'' ietvaros izstrādāts individuālais meža un piejūras pārgājiena maršruts, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Piedzīvojumu parka.

 • Vāc parakstus par treniņu atsākšanu trenažieru zālēs 2

  Iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par treniņu atsākšanu trenažieru zālēs. Kā iniciatīvas autors norādīts Toms Lauris Sondors, un viņš vēlas, lai Saeima groza likumu, kas liedz Covid-19 ārkārtējās situācijas laikā trenēties trenežieru zālēs, nosakot maksimālo pieļaujamo cilvēku skaitu treniņos.

 • Lieldienās izmet zaķa cilpas un atrodi šūpoles Ventspilī 0

  Šobrīd sācies astronomiskais pavasaris, dienas paliek garākas un ārā spīd saulīte, bet esam situācijā, kurā jāievēro noteikti ierobežojumi, tāpēc Sporta pārvalde aicina iedzīvotājus būt aktīviem svaigā gaisā.

 • Sporta skolas audzēkņiem piedāvā «Mājsēdes četrcīņu» 0

  Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Jolanta Ziemele ar savu komandu piedāvā sporta skolas audzēkņiem iesaistīties sacensībās "Mājsēdes četrcīņa". Tās attālināti notiks no 22. marta līdz 18. aprīlim.

 • Pasniegtas balvas «Gada atzinība sportā 2020» (VIDEO) 5

  Atzīmējot Ventspils pilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī, lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu aizvadīta ''Gada Atzinība sportā'' balvu pasniegšanas ceremonija, kura šogad notika jau 13. reizi un pasākumā tika godināti labākie sportisti, sporta darbinieki, treneri, sporta aktīvisti.

 • Pleinicam un Antonovai pasniegti Atzinības raksti 3

  Marta sākumā Ventspils domes 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un priekšsēdētāja 1.vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš, pasniedza Atzinības rakstus diviem ventspilniekiem par nozīmīgu ieguldījumu Ventspils sporta dzīvē.

 • «Ghetto Games» aicina kopā skriet, iet un braukt ar velo 0

  Martā sācies Latvijā lielākās jauniešu ielu sporta kustības ''Ghetto Games'' aktīva dzīvesveida projekts ar nosaukumu ''ForFun''. Projekta mērķis ir ar fizisko aktivitāšu palīdzību stiprināt Latvijas pusaudžu un jauniešu mentālo veselību, kā arī iesaistīt aktīva dzīves veida aktivitātēs tos, kuri līdz šim nebija šo procesu tik ļoti izbaudījuši un darījuši to ar prieku.

 • Noslēdz ziemas sezonu ar atraktīvu nobraucienu Lemberga hūtē 2

  Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, un arī slēpošanas kalna ''Lemberga hūte'' sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ līdz 28. februārim aicinām visus aktīvās atpūtas cienītājus individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros veikt atraktīvus un krāšņus nobraucienus pa kalna nogāzi, tos nofilmēt un iesūtīt balsošanai.

 • Aicina balsot par «Ventspilnieku simpātiju sportā 2020» 9

  ''Gada atzinība sportā 2020'' balvas tiek plānotas pasniegtas deviņās nominācijās, no tām astoņu nomināciju uzvarētājus noteica Ventspils pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja, bet nominācijas ''Ventspilnieku simpātija sportā 2020'' uzvarētāju noteiks iedzīvotāju balsojums.

 • Top āra slidotava 10

  Atbalstot iedzīvotāju iniciatīvu, Ventspils pašvaldība ir uzsākusi publiska āra ledus laukuma izveidi brīvpieejas sporta laukumā Saules ielā 106A.

 • Aicina izskriet vai izsoļot Valentīndienas maršrutu pa pilsētas ielām 0

  Tradicionāli 14. februārī notiek Ventspils Maratona kluba un SIA ''Ģeodēzists'' organizētais Valentīndienas skrējienu pa pilsētas ielām, kura norise valstī noteikto ierobežojumu dēļ kopīgi nav iespējama, bet iedzīvotāji tiek aicināti individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros izskriet, vai izsoļot kādu no trases maršrutiem.