Tēma: Sports

 • Notiks Eiropas pludmales handbola tūres posms 0

  No  31. jūlija līdz 1. augustam Zilā karoga pludmalē pie mola (īpaši iekārtotos spēles laukumos pretī 2. ieejai) notiks Eiropas pludmales handbola tūres posms pieaugušajiem ''Ventspils 2021'' un sacensības jauniešiem (U-10, U-12 un U-14 vecuma grupās). Šāds turnīrs Baltijas valstīs norisināsies pirmo reizi.

 • Notiks Latvijas čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē 2

  1. augustā, Būšnieku ezera apkārtnē notiks Latvijas čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē, kurā pulcēsies Latvijas labākie triatlonisti, lai cīnītos par Latvijas čempiona titulu ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē.

 • Senioriem būs bezmaksas vingrošanas nodarbības 10

  No 30. jūlija tiks uzsāktas vingrošanas nodarbības Ventspils senioriem (vecāki par 64 gadiem). Nodarbības notiks Ventspils Jaunrades namā un tās vadīs sertificēta trenere Madara Frēliha.

 • Sportisti neformālā gaisotnē atzīmēja Oskaru dienu 0

  Vasara Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' ir treniņnometņu sezona un šajā laikā, jūlija vidū, Ventspilī jau dadzus gadus noris treniņnometne Latvijas bobsleja izlases sportistiem, kuru starpā ik gadu bijuši vārda dienas gaviļnieki Oskari.

 • Notiks pludmales handbola turnīrs jauniešiem 1

  No 31. jūlija līdz 1. augustam, Ventspilī norisināsies pludmales handbola turnīrs jauniešiem ''Ventspils 2021'', kurā aicināti pieteikties ikviens, kurš vēlas spēkoties un aizstāvēt komandas godu, bet pats galvenais - gūt prieku un pozitīvas emocijas.

 • Jau devīto reizi notiks Ghetto Games festivāls 14

  Jau devīto reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais festivāls Latvijā.

 • Turpināsies bezmaksas vingrošanas nodarbības pludmalē 0

  Lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju papildināt ikdienas dzīves ritmu ar fiziskām aktivitātēm un veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu, 2. jūlijā Zilā karoga pludmalē Eiropas Savienības projekta ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'' ietvaros notika LSPA absolventes, sporta skolotājas un sporta vingrošanas treneres Anita Kivilande vingrošanas nodarbība (stretching).

 • Turpinās nūjošanas treniņi labas tehnikas apguvei 0

  Jau 12. reizi Ventspilī šogad tiks aizvadīts Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurš notiks Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām. Reģistrācija nūjošanas festivālam atvēries 14. jūlijā – vienu mēnesi līdz pašam festivālam. Reģistrējoties iepriekš, dalība festivālā ir bez maksas.

 • Brīvostas pārvalde slēgs reklāmas līgumus ar 23 sporta un kultūras organizācijām 0

  Lai sniegtu atbalstu ventspilnieku sporta un kultūras aktivitāšu īstenošanā, kā arī padarītu caurspīdīgāku Ventspils brīvostas reklāmas līdzekļu izlietojumu, šogad Ventspils brīvostas pārvalde izsludināja publisku pieteikšanos iespējai reklamēt brīvostu, startējot sporta sacensībās un organizējot dažādus sporta un kultūras pasākumus. 

 • Pludmalē notiks bezmaksas vingrošanas nodarbības 1

  Lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju papildināt ikdienas dzīves ritmu ar fiziskām aktivitātēm un veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu, sākot ar 2. jūliju, visi interesenti tiek aicināti piedalīties vingrošanas nodarbībās (stretching) Ventspils Zilā karoga pludmalē.

 • Pilsētas atlētikas zāles būs atvērtas apmeklētājiem 3

  No 28. jūnija, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Basketbola halles un Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāles būs pieejamas apmeklētājiem ar negatīvu Covid testu, Covid 19 pārslimojušām un vakcinētām personām.

 • Pludmales volejbols turpina attīstīties 0

  Ventspilī volejbola bumbas dauzīšana pludmales smiltīs bijusi populāra vienmēr, bet runā, ka pirmie tīklu stabi tā saucamajā ''bedrītē'' parādījušies pagājušā gadsimta otrajā pusē. Bedrītē iesākumā bija pieejams viens laukums vēlāk divi, bet pludmales volejbola popularitāte turpināja augt un bija nepieciešama nopietnāka paplašināšanās.