Pie trešā panākuma četros mačos tikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 2:1 pārspēja pēdējo divu gadu čempionu Spartaku.

Pirms šī mača ventspilnieku rēķinā bija septiņi punkti, bet jūrmalnieki bija tikuši pie sešiem, tā kā spēles iznākums varēja būtiski ietekmēt situāciju turnīra tabulā.

Mača rezultāts tika atklāts jau 17. minūtē – mājinieki savā soda laukumā nogāza Vadimu Žuļevu, par ko tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Amansiu Fortess. Diemžēl tikai divas minūtes vēlāk no Rašida Obuobi bumba lidoja arī Ventspils vārtos un uz tablo atkal bija neizšķirts. Mājinieki varēja arī izvirzīties vadībā, tomēr ventspilnieki kopīgiem spēkiem nosargāja savus vārtus neieņemtus.

Momenti laiku pa laikam veidojās pie abiem vārtiem, bet otro vārtu guvumu galu galā nopelnīja Ventspils. Turklāt atkal ar pendeli. Šoreiz soda laukumā pa kājām dabūja kapteinis Ritvars Rugins, bet soda sitienu izpildīja Oliksejs Antonovs – lai gan arī šajā reizē vārtsargs uzminēja sitiena virzienu, apturēt bumbu nebija viņam pa spēkam. Atlikušajā laikā Ventspils pāris reizes bija arī tuvu trešajam vārtu guvumam, kas neizdevās, bet jau kompensācijas laikā laba iespēja radās mājiniekiem, tomēr Aleksejs Višņakovs no metriem 16 sita garām vārtiem.

Šodien tiks aizvadīta pēdējā 4. kārtas spēle, kad Metta/LU savā laukumā uzņems Liepāju/Mogo, bet ventspilnieki nākamo spēli aizvadīs 29. aprīlī, kad savā laukumā uzņems Riga FC.