Rīgā norisinājās starptautisks vokālistu konkurss “Pavasara balss 2018”, kurā piedalījās Ventspils Jaunrades nama solo dziedāšanas klases audzēknis Sandis Caune. Arī šajā konkursā panākumi jaunajam dziedātājam neizpalika.

Sandis mājās atgriezās ar iegūtu Grand Prix balvu solo dziedātāju kategorijā visā konkursā, 1. vietas diplomu solistiem savā vecuma (16 – 18.g.) kategorijā, atlaidi dalībai nākamajā konkursā un iespēju profesionāli veikt studijas ierakstu.

Konkursa žūrijas sastāvā bija Andžela Goba, Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste, J. Vītola Mūzikas akadēmijas asociētā profesore; Elīna Mitina, operdziedātāja, starptautisku konkursu laureāte; Liera Šteina, vokālā pedagoģe; Alekss Silvērs, mūziķis, konkursa “Jaunais vilnis” pārstāvis.

Pats Sandis par savu sniegumu konkursā un dziedāšanu kopumā saka: "Pirms konkursiem nekad neiespringstu. Saprotu, ka ir vienkārši jāparāda labākais sniegums, jānodzied ar pilnu atdevi un tad jau kaut kas sanāk. Šoreiz sanāca ļoti labi, vismaz rezultātu ziņā, pats sevi vērtējot gan tā neteiktu, jo bija šādas tādas nianses un vienmēr var izdarīt labāk. Pēc rezultātu paziņošanas neteiktu, ka biju ļoti pārlaimīgs, protams, ir gandarījuma sajūta, bet es to parasti neizrādu. Šie sasniegumi ir tikai niecīga daļiņa no visa dziedāšanas prieka, jo man svarīgāks ir cilvēku prieks koncertos, nekā diži sasniegumi, piemēram, neizmērojams prieks un gandarījums ir uzstāties pansionātos, kur mēs ar solo dziedāšanas klases audzēkņiem uzstājamies katru gadu. Dāvāt cilvēkiem prieku, lūk, kas ir svarīgi! To mēs arī plānojam darīt, organizējot nākamos koncertus, un, protams, plānoju piedalīties arī citos konkursos, jo veselīga konkurence nekad nenāk par sliktu!"

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: