Tēma: FK Ventspils

 • Ar Dievu, Vasiļič…

  59 gadu vecumā mūžībā devies lielisks cilvēks un sava amata profesionālis Oļegs Nazarovs, kurš daudzus gadus palīdzēja atgriezties ierindā Ventspils sportistiem un ne tikai viņiem.

 • Futbola klubam jauns līdzīpašnieks 12

  Par "Futbola kluba "Ventspils"" lielāko līdzīpašnieku pastarpināti kļuvis Aslambeks Edilsultanovs, liecina "firmas.lv" informācija.

 • Djakinam piemērotais sods atcelts 5

  Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) atcēlusi Latvijas futbola kluba Ventspils bijušajam darbiniekam Nikolajam Djakinam piemēroto četru gadus diskvalifikāciju, informē UEFA.

 • Tālāk bez FK “Ventspils”... 3

  Futbola klubs "Ventspils" 19. jūnijā informējis Latvijas Futbola federāciju (LFF) par komandas atsaukšanu no turpmākas dalības Virslīgas čempionātā. Lēmums tiek pamatots ar nespēju nodrošināt komandas turpmāku finansēšanu un uzturēšanu.

 • Futbolisti izvirzīsās vadībā, dzenas pakaļ un tomēr zaudē 0

  Pēc ilgākas pauzes Virslīgas čempionātā atgriezušies FK "Ventspils"  futbolisti, kas viesojās Daugavpilī un, spēlējot ar vēl jaunāku sastāvu, gandrīz prata tikt pie punktiem, tomēr pavērsieniem un vārtu guvumiem bagātā spēlē piedzīvoja zaudējumu 2:3.

 • Dome noraizējusies par profesionālā futbola attīstību pilsētā 29

  Ventspils pilsētas dome, kurai ir svarīga ikviena sporta veida attīstība Ventspilī, ir nepatīkami pārsteigta uzzinot par Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) Disciplinārā komitējas pieņemot lēmumu diskvalificēt Futbola klubu "Ventspils" uz septiņiem gadiem no dalības UEFA turnīros.

 • UEFA piespriež bargus sodus Šišhanovam un FK "Ventspils" 29

  Pamatīgi pilsētas un panākumiem bagātā Futbola kluba "Ventspils" vārdu apkaunojis pašreizējais kluba prezidents Adlans Šišhanovs, kuru par krāpšanos, korupciju un godīgu spēļu principu pārkāpumiem UEFA uz mūžu diskvalificēja no visām ar futbola saistītajām aktivitātēm. Darbonis sarūpējis arī klubam septiņu gadu diskvalifikāciju no visiem UEFA turnīriem, bet uz četriem gadiem diskvalificēts administrators Nikolajs Djakins.

 • Futbolisti ar dublieru sastāvu paņem punktu no "Spartaka" 2

  Ffutbola Virslīgas 15. kārtas spēlē "Ventspils", spēlējot ar ļoti atjauninātu sastāvu, neļāva savus vārtus iekarot Jūrmalas "Spartakam", spēlējot neizšķirti 0:0. Šī bija Virslīgas sezonas pirmā spēle bez vārtu guvumiem.

 • FK "Ventspils" uzņems "Valmieru" 1

  Šovakar kārtējo Virslīgas maču savā laukumā aizvadīs FK Ventspils futbolistu, kas savā laukumā uzņems vienus no čempionāta līderiem valmieriešus, cenšoties sarūgtināt iespaidīgus apgriezienus uzņēmušos vidzemniekus.

 • Futbolisti atkal neiesit un piekāpjas RFS (VIDEO) 0

  Otro maču pēc kārtas bez vārtu guvuma palikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 0:1 atzina RFS pārākumu un turnīra tabulā joprojām ieņem priekšpēdējo vietu.

 • Ventspils futbolisti vēlreiz piekāpjas čempioniem (VIDEO) 1

  "Optibet" futbola Virslīgā čempionvienība "Riga" ar 3:0 pārspēja "Ventspili". Trīs vārtus šajā spēlē guva Melnkalnes uzbrucējs Stefans Miloševičs, kurš līdz ar to pārliecinoši izvirzījies Virslīgas bombardieru saraksta vadībā.

 • Kurtišs iesit četrus, "Ventspils" beidzot uzvar (VIDEO) 5

  Pie pirmās uzvaras šajā Virslīgas sezonā tikuši FK "Ventspils" futbolisti, kas savā laukumā ar 5:2 pieveica "Mettu", turklāt četrus vārtus guva Marks Kurtišs, tā arī pievieojoties čempionāta labākajiem vārtu guvējiem.

 • UEFA diskvalificē tiesnesi par pārkāpumiem «Ventspils» spēlē 1

  UEFA oficiāli paziņojusi, ka Ētikas un disciplinārlietu komisija nolēmusi uz 90 dienām no futbola aktivitātēm diskvalificēt Krievijas tiesnesi Sergeju Lapočkinu, bet šāds lēmums pieņemts saistībā ar 2018. gada Eiropas līgas spēli starp Ventspili un Francijas Bordeaux.