Tēma: Futbols

 • Jauniešu futbola klubs izcīnījuši tiesības spēlēt Latvijas 2. līgas čempionātā 1

  Saistībā ar pieņemtajiem lēmumiem par ārkārtējās situācijas izsludināšanu un ieviestajiem ierobežojumiem, Latvijas Futbola federācijas valde 22. oktobra sēdē lēmusi par Latvijas futbola zemāko līgu sezonas priekšlaicīgu noslēgšanu, kas nozīmē, ka tiek apturēts Latvijas 3. līgas čempionāts futbolā, kurā šogad startēja Jauniešu futbola klubs ''Ventspils''.

 • Tālāk bez FK “Ventspils”... 3

  Futbola klubs "Ventspils" 19. jūnijā informējis Latvijas Futbola federāciju (LFF) par komandas atsaukšanu no turpmākas dalības Virslīgas čempionātā. Lēmums tiek pamatots ar nespēju nodrošināt komandas turpmāku finansēšanu un uzturēšanu.

 • Futbolisti izvirzīsās vadībā, dzenas pakaļ un tomēr zaudē 0

  Pēc ilgākas pauzes Virslīgas čempionātā atgriezušies FK "Ventspils"  futbolisti, kas viesojās Daugavpilī un, spēlējot ar vēl jaunāku sastāvu, gandrīz prata tikt pie punktiem, tomēr pavērsieniem un vārtu guvumiem bagātā spēlē piedzīvoja zaudējumu 2:3.

 • UEFA piespriež bargus sodus Šišhanovam un FK "Ventspils" 29

  Pamatīgi pilsētas un panākumiem bagātā Futbola kluba "Ventspils" vārdu apkaunojis pašreizējais kluba prezidents Adlans Šišhanovs, kuru par krāpšanos, korupciju un godīgu spēļu principu pārkāpumiem UEFA uz mūžu diskvalificēja no visām ar futbola saistītajām aktivitātēm. Darbonis sarūpējis arī klubam septiņu gadu diskvalifikāciju no visiem UEFA turnīriem, bet uz četriem gadiem diskvalificēts administrators Nikolajs Djakins.

 • Futbolisti ar dublieru sastāvu paņem punktu no "Spartaka" 2

  Ffutbola Virslīgas 15. kārtas spēlē "Ventspils", spēlējot ar ļoti atjauninātu sastāvu, neļāva savus vārtus iekarot Jūrmalas "Spartakam", spēlējot neizšķirti 0:0. Šī bija Virslīgas sezonas pirmā spēle bez vārtu guvumiem.

 • FK "Ventspils" uzņems "Valmieru" 1

  Šovakar kārtējo Virslīgas maču savā laukumā aizvadīs FK Ventspils futbolistu, kas savā laukumā uzņems vienus no čempionāta līderiem valmieriešus, cenšoties sarūgtināt iespaidīgus apgriezienus uzņēmušos vidzemniekus.

 • Kurtišs iesit četrus, "Ventspils" beidzot uzvar (VIDEO) 5

  Pie pirmās uzvaras šajā Virslīgas sezonā tikuši FK "Ventspils" futbolisti, kas savā laukumā ar 5:2 pieveica "Mettu", turklāt četrus vārtus guva Marks Kurtišs, tā arī pievieojoties čempionāta labākajiem vārtu guvējiem.

 • Var sportot brīvā dabā 0

  Šobrīd Ventspilī brīvā dabā var nodarboties ar daudzām sportiskajām aktivitātēm – skriešanu, soļošanu, nūjošanu, skrituļošanu, vingrošanu, tenisu, badmintonu, dažādiem spēka vingrojumiem un noteikti braukt ar velosipēdu.

 • UEFA diskvalificē tiesnesi par pārkāpumiem «Ventspils» spēlē 1

  UEFA oficiāli paziņojusi, ka Ētikas un disciplinārlietu komisija nolēmusi uz 90 dienām no futbola aktivitātēm diskvalificēt Krievijas tiesnesi Sergeju Lapočkinu, bet šāds lēmums pieņemts saistībā ar 2018. gada Eiropas līgas spēli starp Ventspili un Francijas Bordeaux.

 • Futbola entuziasti izveido komandu 1

  Marta sākumā uz pirmo treniņu sanāca vien ziemā nodibinātā amatieru futbola komanda FK Ventspils novads, kuras plānos ir apvienot tuvākajā apkaimē dzīvojošos futbola entuziastus un ar laiku izmēģināt spēkus arī valsts mērogā.

 • Futbolistiem uzvara pārbaudes spēlē 0

  Pauzē Virslīgas čempionātā, kas saistīta ar valstsvienības mačiem Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, FK Ventspils futbolisti ne vien trenējušies un uzlabojuši savu sportisko formu, bet arī aizvadījuši pārbaudes spēli.

 • Futbolistiem otrais mēģinājums atklāt rēķinu 0

  Rīt otro šīs sezonas Virslīgas maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, turklāt atkal spēlējot mājās – šoreiz Katoļu ielas stadiona laukumā dosies vicečempioni RFS, kuri tāpat vēl ir pirmā panākuma meklējumos.