Trīs dienas Maskavā notika lielākā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstāde Krievijā un bijušajās NVS valstīs TransRussia 2018. Tajā piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvaldes delegācija un Ventspils ostā strādājošo termināļu pārstāvji.

Izstāde un tās laikā notiekošā konference par aktualitātēm transporta un loģistikas nozarē TransRussia ik gadu ir vērienīgākais pasākums, kas vienkopus pulcē visus nozīmīgākos nozares dalībniekus. Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 390 kompānijas no 26 valstīm. TransRussia ir ne vien iespēja uzzināt aktuālāko nozarē, bet arī personīgi tikties ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.

Jau tradicionāli izstādē Latvijas piedāvājums tiek prezentēts nacionālajā stendā, kur līdz ar Ventspils brīvostu strādāja arī Liepājas speciālā ekonomiskā zona, Latvijas Dzelzceļš un lidosta Rīga. Ventspils ostu šoreiz pārstāvēja ne tikai brīvostas pārvalde, bet arī vairāku ostā strādājošo stividorkompāniju un termināļu pārstāvji: VK Tranzīts, Ventspils tirdzniecības osta, Noord Natie Ventspils Terminals un LGT stividors.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: