Šīs sezonas pirmā futbola spēle uz dabiskā zālāja, kas risinājās Olimpiskajā centrā Ventspils un kurā tikās Ventspils un Liepāja/Mogo, beidzās ar kaujniecisku neizšķirtu 1:1.

Šāda ažiotāža Virslīgas spēlē Ventspilī nebija redzēta jau sen, ko var izskaidrot gan ar spēles nozīmīgumu un Kurzemes derbija principialitāti, gan teicamajiem laika apstākļiem, gan pārmaiņām FK Ventspils, kas ļoti nopietni ķēries pie darba ar līdzjutējiem. Jau pēc šī mača notika loterija, kurā biļešu un abonementu īpašnieki varēja tikt pie vērtīgām balvām, bet sezonas izskaņā kāds tiks arī pie auto, Līdzjutēji pārtraukumā varēja piedalīties konkursā, bet visas spēles laikā bija iespējas iegadāties dzērienus un uzkodas. It kā jau sīkums, bet tomēr patīkamāk, nekā vienkārši atnākt, nosēdēt spēli un aiziet.

Pati spēle laikam jau bija tieši tāda, kādu to varēja gaidīt no Kurzemes derbija, turklāt pirmā šosezon – komandas ļoti vēlējās uzvarēt, bet arī nevēlējās pārāk riskēt. Tāpēc skaista un atklāta futbola nebija, sevišķi jau pirmajā puslaikā, kas vispār pagāja gandrīz bez interesantiem momentiem. Otrā sākumā vispirms uzspieda liepājnieki, tad ventspilnieki un... ielaida. Pārāk pasīvi nospēlējuši laukuma centrā, ventspilnieki bija spiesti enerģiski aizstāvēties, taču viss beidzās ar Kristiana Toresa notriekšanu soda laukumā, pendeli un 0:1 (Jānis Ikaunieks).

Nonākuši zaudētājos, mājinieki nedaudz nosēdās, taču nepatikšanas savā laukuma pusē vairs nepiedzīvoja, un pamazām attapās. Neizšķirtu ar teicamu soda sitienu panāca Amansiu Fortess, raidot bumbu vārtu devītniekā, bet 87. minūtē Eduards Tīdenbergs arī bija tuvu uzvaras vārtiem. Ventspils šoreiz izspēlēja tālu standartsituāciju, Tīdenbergs no metriem 40 raidīja bumbu uz tālo devītnieku, tomēr bumba atsitās pret vārtu pārliktni un atstāja laukuma robežas. Mača izskaņā Ventspils neizlēmība ļāva izveidot viesiem vēl divas asas epizodes, tomēr izraut uzvaru nesanāca arī viņiem – taisnīgs 1:1.

Pēc trešās kārtas par vienīgajiem līderiem kļuvuši RFS futbolisti, kuru rēķinā ir trīs uzvaras, bet ventspilnieki un liepājnieki dala otro vietu.

76.minūtē @fkventspils_ izlīdzina rezultātu! Vārtus guva Amansio Fortes.#Virsliga2018 pic.twitter.com/qsRMmDxcoL

karlito 15.04.2018, 20:30:42

Forši,neatceros,ka būtu redzējis tribīnēs tik daudz skatītāju..Tiešām japiekrīt,taisnīgs rezultāts,otrs puslaiks bija labs!

• -1
    keda 15.04.2018, 20:34:11

Tieši gribēju rakstīts, ka izbrīnīja rinda pie kases :) Cerams, uz citām spēlēm būs 2 kases :) Bija patīkami būt tribīnēs, kad ap tevi šitā čubinās - piedāvā visu ko pat esot krēslā, piedāvā konkursu, izlozi.

• -2
    Latvija pāri visām! 15.04.2018, 22:43:13

Jā, pozitīvi, ka tik daudz skatītāju.
    Esmu pārliecināts, ka FKV šogad būs čempions!

• -1
    arcus 16.04.2018, 09:15:37

Nu beidzot patīkami komentāri! Ka tik neuzrodas devītnieks un visu nesabojā!

• 0
    Guntars Šenfelds 16.04.2018, 10:05:59

Cepuri nost kluba priekšā,kurš cenšās piesaistīt skatītājus.Viss ir OK,pārējais atkarājās no futbolistu snieguma.Diemžēl vakar tas nebija labākais.AR TĀDU SNIEGUMU MĒS NETIKSIM TRIJNIEKĀ.Ceru,ka sniegums uzlabosies,ko arī novēlu.

• 0
    karlito 16.04.2018, 18:32:39

Guntar,vēl tikai sezonas sakums..atbalstīsim komandu,un ar savu atbalstu liksim viniem spēlet vel labak...būs labi..