Sporta namā Centrs norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā jauniešiem un jaunietēm U15 un U17 vecuma grupās, kurā pie medaļām tika arī sporta skolas Spars audzēkņi.

Sacensībās piedalījās sportisti no Daugavpils, Ludzas, Balviem, Ogres, Saldus, kā arī mājinieki. Ventspili šajās sacensībās pārstāvēja 15 sportisti – 13 U15 vecuma grupā un divi U17 vecuma grupā –, kuri izcīnīja četras zelta un divas sudraba medaļas.

U15 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 kg pirmo vietu izcīnīja Ernests Pūce, kurš raušanā pacēla 30 kg, bet grūšanā – par astoņiem kilogramiem vairāk. Svara kategorijā līdz 56 kg uzvaru izcīnīja Jānis Škrabe, raušanā paceļot 63 kg, grūšanā tiekot galā ar 80 kg un kopsummā savācot 43 kg. Svara kategorijā līdz 69 kg otrajā vietā ierindojās Edgars Kāpiņš (84 kg raušanā, 102 kg grūšanā, kopsummā 186 kg). Svara kategorijā +69 kg sudrabs Jevgeņijam Haustovam, kuram raušanā 102 kg, grūšanā 118 kg un 220 kg kopsummā.

U17 vecuma grupā, rezultātus rēķinot pēc Sinklēra punktu tabulas, meiteņu konkurencē pirmo vietu ieguva Daniela Ivanova ar 73 kg raušanā un 83 kg grūšanā, kopsummā 156 kg, kas Danielai deva 227 punktus. Svara kategorijā līdz 77 kg uzvara Artjomam Griščenko, paceļot 118 kg raušanā un 140 kg grūšanā, kopsummā 258 kg.