Babītes loka šaušanas laukumā notika Latvijas vasaras sezonas atklāšanas sacensības, kurās piedalījās arī Ventspils kluba Odisejs pārstāvji, izcīnot medaļas.

Sacensībās piedalījās loka šāvēji no Igaunijas un Latvijas sporta klubiem, bet Ventspili pārstāvēja septiņi atlēti no loku šaušanas kluba Odisejs. Sieviešu konkurencē 50 m distancē kompaktloka klasē Janeta Grīnvalde tika pie zelta medaļas, bet vīriešu konkurencē Sergejs Meļeškevičs izcīnīja otro vietu.

Vīriešu konkurencē olimpiskā loka klasē Dāvis Blāze pirmajā dienā kļuva par uzvarētāju, bet sacensību otrajā dienā bija trešais. Sacensību otrajā dienā veiksmīgs starts arī Aleksejam Opolčenovam, kurš izpildīja sporta meistara normatīvu (629 punkti) un kļuva par zelta medaļas ieguvēju.