Tēma: Virslīga

 • Tālāk bez FK “Ventspils”... 3

  Futbola klubs "Ventspils" 19. jūnijā informējis Latvijas Futbola federāciju (LFF) par komandas atsaukšanu no turpmākas dalības Virslīgas čempionātā. Lēmums tiek pamatots ar nespēju nodrošināt komandas turpmāku finansēšanu un uzturēšanu.

 • Futbolisti izvirzīsās vadībā, dzenas pakaļ un tomēr zaudē 0

  Pēc ilgākas pauzes Virslīgas čempionātā atgriezušies FK "Ventspils"  futbolisti, kas viesojās Daugavpilī un, spēlējot ar vēl jaunāku sastāvu, gandrīz prata tikt pie punktiem, tomēr pavērsieniem un vārtu guvumiem bagātā spēlē piedzīvoja zaudējumu 2:3.

 • Futbolisti ar dublieru sastāvu paņem punktu no "Spartaka" 2

  Ffutbola Virslīgas 15. kārtas spēlē "Ventspils", spēlējot ar ļoti atjauninātu sastāvu, neļāva savus vārtus iekarot Jūrmalas "Spartakam", spēlējot neizšķirti 0:0. Šī bija Virslīgas sezonas pirmā spēle bez vārtu guvumiem.

 • FK "Ventspils" uzņems "Valmieru" 1

  Šovakar kārtējo Virslīgas maču savā laukumā aizvadīs FK Ventspils futbolistu, kas savā laukumā uzņems vienus no čempionāta līderiem valmieriešus, cenšoties sarūgtināt iespaidīgus apgriezienus uzņēmušos vidzemniekus.

 • Futbolisti atkal neiesit un piekāpjas RFS (VIDEO) 0

  Otro maču pēc kārtas bez vārtu guvuma palikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 0:1 atzina RFS pārākumu un turnīra tabulā joprojām ieņem priekšpēdējo vietu.

 • Kurtišs iesit četrus, "Ventspils" beidzot uzvar (VIDEO) 5

  Pie pirmās uzvaras šajā Virslīgas sezonā tikuši FK "Ventspils" futbolisti, kas savā laukumā ar 5:2 pieveica "Mettu", turklāt četrus vārtus guva Marks Kurtišs, tā arī pievieojoties čempionāta labākajiem vārtu guvējiem.

 • Futbolistiem pirmie vārti un pirmais punkts (VIDEO) 0

  Virslīgas jaunās sezonas otrajā mačā pie pirmā punkta tikuši FK Ventspils futbolistiem, kas, pateicoties Dmitrija Litvinska vārtu guvumam, savās mājās cīnījās 1:1 RFS.

 • Futbolistiem otrais mēģinājums atklāt rēķinu 0

  Rīt otro šīs sezonas Virslīgas maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, turklāt atkal spēlējot mājās – šoreiz Katoļu ielas stadiona laukumā dosies vicečempioni RFS, kuri tāpat vēl ir pirmā panākuma meklējumos.

 • Futbola sezonas starts – viesos brauc čempioni 3

  Ar maču pret čempioni Riga FC sestdien jauno Virslīgas sezonu uzsāks FK Ventspils futbolisti, kuriem šogad tiešām būs, ko pierādīt – klubam jāatgriežas Eirokausu apritē, kas nozīmē, ka finišā tabulā jābūt augstā vietā.

 • Futbolisti pārbaudes spēles pabeidz ar uzvaru 1

  Pēdējo pārbaudes spēli pirms oficiālās sezonas sākuma aizvadījušu FK Ventspils futbolisti, kas Skonto arēnā Rīgā tikās ar pagājušās Virslīgas sezonas ceturto spēcīgāko komandu Valmieru.