Basketbola klubs Ventspils viesos ar 88:67 pieveica BK Jēkabpils basketbolistus, tā nosūtot Sanda Buškevica trenēto komandu atvaļinājumā, jo tā zaudējusi pat teorētiskas izredzes kvalificēties izslēgšanas mačiem.

Ventspils un Jēkabpils duelī šajā sezonā pārsteigumu nav bijis, jo visos mačos pārāki bija kurzemnieki, izcīnot uzvaras 76:50, 90:79 un 85:67. Jēkabpiliešiem šī bija pēdējā spēle pamatturnīrā un pēdējā iespēja aizķerties izslēgšanas turnīra sešniekā, taču tam bija nepieciešama tikai uzvara. Šajā spēlē veselības problēmu dēļ nevarēja palīdzēt viens no komandas pamatspēkiem Jurijs Aleksejevs, bet ventspilnieku rindās nebija Aigara Šķēlee, kurš dziedē mikrotraumu. Ingus Jakovičs spēlei bija pieteikts, tomēr vēl tiek pietaupīts un laukumā netiek sūtīts.

Spēles pirmajā puslaikā cīņa bija visai līdzīgi, jo pēc desmit minūtem tablo rādīja neizšķirtu 22:22, bet puslaiku ventspilnieki noslēdza vien ar četru punktu pārsvaru 39:35. Spēles turpinājumā viesi gan ieslēdza ātrvilciena režīmu, strauji attālinoties no sāncenšiem un tiekot pie pārliecinošas uzvaras 88:67.

Rezultatīvākais spēlētājs ventspilnieku rindās bija Ronalds Zaķis ar 17 punktiem. Pa 13 punktiem Maikam Bruševicam (arī 8 atlēkušās bumbas) un Mārim Gulbim, bet Ubillam 9 punkti un 8 rezultatīvas piespēles.

Jau sestdien Roberta Štelmahera komandu gaida cīņa par pirmo vietu regulārajā sezonā. Ventspilnieki savā laukumā uzņems VEF basketbolistus, kas trešdien tikai pēdējā ceturtdaļā aizbēga no nepatikšanām mačā ar Jūrmalu, svinot smagu uzvaru 69:60. Šī mača uzvarētājs arī, ticamākais, izcīnīs pirmo vietu regulārajā sezonā.