Tēma: BK Ventspils

 • Basketbolistiem smaga uzvara pirmajā pusfināla mačā 0

  BK Ventspils basketbolisti Latvijas Basketbola līgas pusfinālu sāka ar panākumu savā laukumā, ar 86:78 pieveicot Jūrmala Betsafe komanda, tiesa izšķirošo pārsvaru komanda nodrošināja vien pašās mača beigās.

 • Svētdien startēs LBL pusfināls pretī Jūrmala 1

  Latvijas Basketbola līgas pusfinālā BK Ventspils pretiniece būs komanda Jūrmala Betsafe, kas ceturtdaļfinālā ar 3:0 pieveica LU basketbolistus. Pusfinālsērija startēs 21. aprīlī Ventspilī.

 • Sākas «Basketvīruss 2019» (VIDEO) 0

  Čempionu titulu izcīnījušie BK “Ventspils” ilgi svinībām neļaujas, bet atsāk darbu gan treniņu zālēs, gan arī dodoties uz skolām, kur iejūtas treneru lomā, jo šajā nedēļā sesto gadu pēc kārtas Ventspilī norisinās “Basketvīruss 2019”.

 • «Ventspils» basketbolisti kļūst par čempioniem (VIDEO) 1

  "Ventspils" komanda sestdien Tallinā kļuva par pirmo Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas čempioni. Jaunizveidotā turnīra "Final Four" izšķirošajā mačā Latvijas čempione "Ventspils" ar rezultātu 102:80 (23:17, 30:27, 21:16, 28:20) pieveica principiālo pretinieci "VEF Rīga".

 • «Ventspils» iekļūst Latvijas - Igaunijas līgas finālā 2

  "Ventspils" komanda Tallinā kļuva par Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas finālčetrinieka sacensību pirmo finālisti. "Ventspils" pusfinālā ar rezultātu 84:80 (32:18, 8:20, 23:27, 21:15) pārspēja "Ogres" vienību.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 1

  Par velo un tūrisma sezonas atklāšanu, mūziķu, koru un skolēnu sasniegumiem starptautiskos konkursos, BK ''Ventspils'' spēli, peldētāju sasniegumiem, baseina projekta finansēšanas pārtraukšanu un citām aktuālām tēmām informē Aivars Lembergs.

 • Gulbis: kad tribīnēs redzu savējos, iestājas miers 1

  Māris Gulbis basketbola klubā Ventspils spēlē jau sesto gadu pēc kārtas, viņš ir komandas kapteinis, kam uzticas un kuru respektē. Kopā ar dzīvesbiedri Aigu Osi viņi no Rīgas pārcēlušies uz Ventspili un jūtas šeit kā savējie.

 • Basketbolisti nopelna ceļazīmi uz “Final 4” 4

  BK Ventspils basketbolisti Latvijas-Igaunijas līgas ceturtdaļfinālā atbildes spēlē ar 94:80 pieveica Igaunijas klubu Parnu Sadam, tā svinot drošu uzvaru arī divu spēļu summā un nodrošinot ceļazīmi uz Final 4 Tallinā, kas risināsies jau šīs nedēļas beigās.

 • BK «Ventspils» kļūst par pamatturnīra uzvarētājiem 0

  BK "Ventspils" basketbolisti sestdien nodrošināja pirmo vietu šīs sezonas Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārajā čempionātā. Ventspilnieki savā laukumā ar rezultātu 91:82 (26:24, 19:18, 22:27, 24:13) pārspēja Igaunijas čempioni Tallinas "Kalev"/"Cramo".

 • Basketbolistiem uzvara Kurzemes derbijā 0

  26. uzvaru pēc kārtas Latvijas-Igaunijas līgā izcīnījuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā ar 97:67 pieveica BK Liepāja komandu.