Tēma: BK Ventspils

 • Par BK «Ventspils», sasniegumiem, bezdarbu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par basketbola kluba ''Ventspils'' komandas komplektāciju, treneriem un komandas mērķiem, par bezdarbnieku skaitu pilsētā, kora ''Līvzeme'' sasniegumiem, par iegūto ''Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020'' titulu, nūjošanas festivālu un citām aktualitātēm informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Basketbola kluba sastāvs nokomplektēts 5

  BK Ventspils sastāvu papildinājis amerikāņu uzbrucējs Raiens Luters, kuram tā būs pirmā pieredze profesionālajā basketbolā. Līdz ar to arī noslēgta jaunās sezonas komandas komplektācija.

 • Kapteinis Gulbis paliek vēl uz divām sezonām 6

  Basketbola klubs "Ventspils" parakstījusi divu gadu līgumu ar savu ilggadējo komandas kapteini Māri Gulbi, kurš vienības rindās spēlējis iepriekšējās sešas sezonas.

 • Basketbola klubam pievienojas amerikāņu aizsargs 6

  BK Ventspils sastāvu papildinājis 24 gadus vecais amerikāņu basketbolistu Džeilons Teits, kurš pagājušo sezonu aizvadīja Somijas līgā, bet pirms tam spēlēja Kanādā un ASV studentu čempionātā.

 • Ventspilnieki nolīgst studentu līderi Jaunzemu 0

  BK Ventspils turpina komplektēt komandas sastāvu jaunajai sezonai, piesaistot uzbrucēju Linardu Jaunzemu, kurš iepriekšējās sezonās bija viens no LU komandas līderiem. Vienošanās ar Jaunzemu noslēgta uz divām sezonām.

 • Čavars atgriežas Ventspilī 0

  Basketbola kluba Ventspils noslēdzis divu gadu līgumu ar Ventspils basketbola sistēmas audzēkni Klāvu Čavaru, kurš Latvijas-Igaunijas līgas čempionvienību pastiprinās centra pozīcijā.

 • Štelmahers paņem arī līdzi Vairogu 1

  Bijušais BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers par savu asistentu jaunajā darba vietā Tallinas Kalev/Cramo izvēlējies bijušo ventspilnieku kapteini un treneri Akseli Vairogu.

 • BK "Ventspils" Eiropas turnīrā pretī nāks ungāri vai rumāņi 0

  Basketbola klubs "Ventspils" izlozē, 4. jūlijā uzzināja savus iespējamos pretiniekus FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtai. "Ventspils" komanda 26. septembrī izbraukumā tiksies ar kādu no pirmo kārtu pārvarējušajām komandām - savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas "Falco" vai Rumānijas Oradejas CSM.

 • Vīksne un Vitoļskis iekļūst Latvijas U19 vīriešu basketbola izlasē 0

  Latvijas U19 vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Artūrs Visockis - Rubenis ir nosaucis sastāvu, kas dosies uz Pasaules kausa izcīņu. Viņu vidū arī divi Sporta skolas “Spars” un Basketbola kluba "Ventspils" sistēmas audzēkņi Ričards Vitoļskis un Dāvids Vīksne.

 • Portāls: par Lomažu interesējas franču ASVEL 2

  BK "Ventspils" basketbolists Rihards Lomažs izraisījis interesi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, kas nākamās divas sezonas spēlēs ULEB Eirolīgā, ziņo "Bebasket.fr".

 • Atkal zaudējums savās mājās un atvadas no titula 8

  BK "Ventspils" basketbolisti Latvijas čempionāta fināla piektajā spēlē piedzīvoja vēl vienu zaudējumu savā laukumā, līdz ar to VEF svinēja uzvaru visu sērija 4:1 un sesto reizi triumfēja valsts čempionātā.