Tēma: Basketbols

 • Basketbolisti uzsāk pārbaudes spēļu sēriju 0

  BK Ventspils šodien uzsāks pirmssezonas pārbaudes spēļu sēriju, kurā kopumā plānots aizvadīt deviņas spēles, no kurām divas ventspilnieki izspēlēs savā laukumā.

 • Jauniešu basketbola izlasēm smaga vasara 0

  Bez uzvarām Eiropas čempionātu noslēgusi Latvijas U18 puišu izlase, tā atvadoties no spēcīgākās divīzijās. Pērn šī vecuma grupas komanda spēlēja čempionāta finālā.

 • Kapteinis Gulbis paliek vēl uz divām sezonām 6

  Basketbola klubs "Ventspils" parakstījusi divu gadu līgumu ar savu ilggadējo komandas kapteini Māri Gulbi, kurš vienības rindās spēlējis iepriekšējās sešas sezonas.

 • Šeptei 101 spēle jaunatnes izlasēs 0

  Ventspilniece Luīze Šepte kļuvusi par piekto spēlētāju Latvijas basketbola vēsturē, kas aizvadījusi 100 spēles jaunatnes izlasēs. Sākot no trīs spēlēm U14 komandā līdz startiem Pasaules U17 un U19 kausa izcīņā – viņa spēlējusi septiņas vasaras pēc kārtas.

 • Basketbola klubam pievienojas amerikāņu aizsargs 6

  BK Ventspils sastāvu papildinājis 24 gadus vecais amerikāņu basketbolistu Džeilons Teits, kurš pagājušo sezonu aizvadīja Somijas līgā, bet pirms tam spēlēja Kanādā un ASV studentu čempionātā.

 • Ventspilnieki nolīgst studentu līderi Jaunzemu 0

  BK Ventspils turpina komplektēt komandas sastāvu jaunajai sezonai, piesaistot uzbrucēju Linardu Jaunzemu, kurš iepriekšējās sezonās bija viens no LU komandas līderiem. Vienošanās ar Jaunzemu noslēgta uz divām sezonām.

 • Čavars atgriežas Ventspilī 0

  Basketbola kluba Ventspils noslēdzis divu gadu līgumu ar Ventspils basketbola sistēmas audzēkni Klāvu Čavaru, kurš Latvijas-Igaunijas līgas čempionvienību pastiprinās centra pozīcijā.

 • Turpinās jaunatnes izlašu vasara 0

  Pasaules kausa izcīņu Taizemē sekmīgi uzsākušas Latvijas U19 izlases spēlētājas, kuru kontā trīs uzvaras apakšgrupā un pirmā vieta tajā, tikmēr U20 puiši atvadījušies no spēcīgākās divīzijas.

 • Štelmahers paņem arī līdzi Vairogu 1

  Bijušais BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers par savu asistentu jaunajā darba vietā Tallinas Kalev/Cramo izvēlējies bijušo ventspilnieku kapteini un treneri Akseli Vairogu.

 • BK "Ventspils" Eiropas turnīrā pretī nāks ungāri vai rumāņi 0

  Basketbola klubs "Ventspils" izlozē, 4. jūlijā uzzināja savus iespējamos pretiniekus FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtai. "Ventspils" komanda 26. septembrī izbraukumā tiksies ar kādu no pirmo kārtu pārvarējušajām komandām - savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas "Falco" vai Rumānijas Oradejas CSM.

 • Salnājs kļūst par Baltijas čempionu basketbolā Latvijas izlases sastāvā 1

  Aizvadītā nedēļas nogalē Latvijas U14 puišu basketbola izlase piedalījās Baltijas kausa izcīņā un kļuva par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlases sastāvā tika iekļauts arī Sporta skolas “Spars” audzēknis Toms Salnājs. Turnīrs norisinājās Igaunijas pilsētā Paidē.

 • Ventspils basketbolisti un treneri papildina Latvijas izlases sastāvus 0

  Latvijas basketbola izlases dažādās vecuma grupas vasaras mēnešos aizvadīs Eiropas čempionātus un Pasaules kausus. Arī šajā gadā Latvijas izlašu kandidātos iekļauti ventspilnieki kā spēlētāji, bet treneru korpusam pievienojušies arī divi skolas treneri.

 • Portāls: par Lomažu interesējas franču ASVEL 2

  BK "Ventspils" basketbolists Rihards Lomažs izraisījis interesi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, kas nākamās divas sezonas spēlēs ULEB Eirolīgā, ziņo "Bebasket.fr".